Наш ГРЕЧАНИЙ мед БЕЗ амітразу та флуметрину | Ставимо пластини | Готуємось до переїзду

  Рет қаралды 2,346

ПравДивоМед

ПравДивоМед

Күн бұрын

#кліщ #бджоли #пластини

Пікірлер: 62
@maksymmykyta
@maksymmykyta Ай бұрын
Сором пасічникам які безвідповідально відносяться до справи! Ви молодці подаєте правильний приклад!
@pravdyvomed
@pravdyvomed Ай бұрын
Нажаль тепер таких добра половина...сумно бо... або дозволено, є результати досліджень і обробляємо всі, або відіб'єм охоту їсти мед в останніх людей які його ще їдять...
@ukrainian-yt
@ukrainian-yt 21 күн бұрын
Молодці!
@ЮрійБілецький-т3щ
@ЮрійБілецький-т3щ Ай бұрын
Андрій ти приклад порядного пасічника, одного з небагатьох якого я знаю, тому поки я на сході і неможу пасічникувати мої діти їдять твій мед. А балаболи та крикуни які тей можуть, що умнічати маючи десять вуликів і три бджоли но навчати усіх далеко до того рівня що у вас. Мав клієнта з Польщі на мед найшов кілька чоловік що могли заклити кілька тих малих партій меду ще у 22 році і уже тоді половина меду не підійшла, тому десь так обробляються уже давно. І по воску одна з фірм на Львівщині зібрала партію васку забрусного наголошую забруса для клієнта українця в Німеччині для салонів краси, коли віск прибув туди і провели аналіз то він виявився по забрудненню хімікатами як сотовий звичайний віск, хоча запах колір супер технічне забруднення чи мікро елементів коконів мікрони деревини чи інше забруднення було повністю відсутне. Що і підтверджує обробіток пасік в Україні навіть у самий розгар медозбору. Я багато що бачив і з ким говирив но людям не докажеш станеш тільки ворогом як це вийшло у мене 😂. А тобі успіху дякую за якісну працю і хорошу продукцію.
@pravdyvomed
@pravdyvomed 28 күн бұрын
Дякую Юра, як за захист так і за добрі слова. А з таким ставленням бджолярів до справи все буде сумно, самі рубаємо гілку на якій сидимо. Все таємне рано чи пізно стане явним і клієнти, які споживають мед цінять його екологічність відпадуть бо скрізь обман. Ніхто не пише, що мед з продуктами розпаду амітразу чи найкращий мед з флуметрином. Як би писали проблем не було б, люди могли б вибирати який їм пасує. А так знецінюється праця усіх і відсутність контролю сприяє тому що кожен робить те, що йому совість дозволяє.
@nfueq
@nfueq 29 күн бұрын
Всі роботи з товарним медом ви маєте зробити до 15 серпня , і відразу ставляться полоски , якщо не встигаєте в ці терміни , то почнуться проблеми.
@pravdyvomed
@pravdyvomed 28 күн бұрын
У нас інші потреби, до 15 ніколи не маємо можливості поставити полоски, тому користуємося будівельними рамками. І результати терпимі, але назагал з 400 відходить десь сімей 15-20 через кліщ.
@pane_evgen
@pane_evgen 25 күн бұрын
Обов'язково обробляю органікою після кожної викачачки меду. Вирізати трутнів трудозатратно.
@BeeWarden
@BeeWarden Ай бұрын
Друже, дозволь дати тобі пораду з власного досвіду, при огляді бджолосімей я рідко користуюся димарем так як використовую росинку з розчином тимолу - бджола заспокоюється і профілактика від кліщів.
@pravdyvomed
@pravdyvomed Ай бұрын
Спробую, настільки це дієво. Дякую за пораду.
@BeeWarden
@BeeWarden 29 күн бұрын
@@pravdyvomed ... спробуйте і я впевнений що будете приємно здивовані реакцією бджіл також профілактичною дією.
@МиколаДацко-е4з
@МиколаДацко-е4з 9 күн бұрын
Я обробляю тільки осеню три рази а весною і літом жодного разу не обробляв
@user-vm9cm6ko8m
@user-vm9cm6ko8m Ай бұрын
Підтримую колега я пластини ставлю коли починаю годувати
@РоманІщук
@РоманІщук Ай бұрын
Ніколи під час медозбору не обробляв бджіл!
@pravdyvomed
@pravdyvomed Ай бұрын
Так має бути. Успіху Вам!
@ВалерийМозговой-л7э
@ВалерийМозговой-л7э 29 күн бұрын
А з перговою рамкою що робите,обробляю тільки восени.
@pravdyvomed
@pravdyvomed 28 күн бұрын
Добуваємо пергу.
@ВасильФурман-й8р
@ВасильФурман-й8р 29 күн бұрын
Цих пластин потрібно ставити мінімум чотири,колись так попав не читаючи інструкцію
@Sergiy_Sitiy
@Sergiy_Sitiy Ай бұрын
Так, поки дочекався кінця медосбору на бджолах кліщ сидів, а обробляти совість не дозволяє. Тому деякі сім'ї просівші, але совість чиста
@pravdyvomed
@pravdyvomed Ай бұрын
Так і ми мучимося, а дехто поставив і каже, що воно в мед не втягується....
@ВолодимирБабинюк
@ВолодимирБабинюк Ай бұрын
для мене правило-весною,літом ніякої хімії від кліща..Продаю мед і не ховаю очі.І сам споживаю вже 36 років.На жаль багато пасічників обробляють і качають мед і навіть не роблять з цього якоїсь таємниці.
@pravdyvomed
@pravdyvomed Ай бұрын
Мене це обурює...це нечесно і по відношенню до клієнта, оскільки пасічник не вказує що мед з амітразом чи флуметрином. І по відношенню до колег бджолярів, оскільки інші мають значно вищу собівартість і зрештою слабші сім'ї
@bgzolar100
@bgzolar100 Ай бұрын
Щавлевою кислотою можна пробувати?
@pravdyvomed
@pravdyvomed Ай бұрын
Кислоти пробували і відмовилися від них. Будівельна для нас оптимально, правда затрати часу порівняно великі.
@ShumikDima
@ShumikDima Ай бұрын
А для чого забираєте рамку з пергою ?
@pravdyvomed
@pravdyvomed 28 күн бұрын
Добуваємо пергу.
@ShumikDima
@ShumikDima 27 күн бұрын
@@pravdyvomed А на розвиток бджіл це сильно не вплине ?
@pravdyvomed
@pravdyvomed 27 күн бұрын
На мою думку зовсім не впливає.
@ShumikDima
@ShumikDima 26 күн бұрын
@@pravdyvomed А протягом сезону тоже виймаєте рамки? чи тільки в кінці сезону ?
@pravdyvomed
@pravdyvomed 24 күн бұрын
Тільки в кінці сезону
@-gd8ve2kp1b
@-gd8ve2kp1b Ай бұрын
А як там з медоносом золотарник у вас принесли щось чи ні? бо в нашому регіоні Вінницької обл, його наче немає,хочу посіяти в себе по лугах но боюся бо кажуть дуже сильний агресор,розмножується і поглинає інші травяні медоноси,і ще по поводу золотарника він у вас,Канадський золотарник чи звичайний дякую?
@pravdyvomed
@pravdyvomed Ай бұрын
Станом на понеділок+13,5 кг. Він дійсно сильний агресор🙂.на друге не знаю відповіді.
@BeeOleg1890
@BeeOleg1890 29 күн бұрын
Пластини Апіфлу поставив лише тим сім'ям, де мед був відібраний. Цвіте Пожнивна гірчиця і мабуть гречка(відео)
@pravdyvomed
@pravdyvomed 28 күн бұрын
А люди не паряться ставлять все підряд і кажуть, що люди всеодно хімію їдять. Як результат? Щось несуть?
@Roman-y2g4w
@Roman-y2g4w Ай бұрын
Хто хоче дійсно екологічний мед ,то варто згадати термокамеру,але теперішнього часу. Так ,це довго ,але разом з тим , крім кліща , нищиться вірусні і бактеріальні збудники хворіб.
@ivanmilchanovcky
@ivanmilchanovcky Ай бұрын
Є простіші методи, та сама ізоляція. Матки закриті по 7місяців без розплоду. Кліщ дуже рідко коли проживає такий термін. Два рази пробував весною після відкриття маток та першого розплоду обробляти, максимум було 2 кліща з однієї сімʼї, а то зазвичай 0 або 1. Немає зимового розплоду, немає опоношення, немає ніяких проблем з обігріву розплоду, і інших проблем. Як і піджимання та утеплення сімей на весні, допомогає не підчепити ніяку заразу.
@Roman-y2g4w
@Roman-y2g4w Ай бұрын
@@ivanmilchanovcky погані сторони мабуть теж є... Як не крути ізоляція матки ,це протиприРОДньо ! Я теж колись купив ізолятор Хмари,але так і не спробував.. Якщо коротко ,то ми боремося із наслідками ,а неусуваємо причину варроатозу ,і інших хворіб. А причин тут кілька ,основна з яких - це інтенсивна технологія використання сімей !! ,ну і вулики м'яко кажучи не зовсім підходять бджолам ( конструкція,часті огляди,і так.д.) Наприклад ,якщо немішати роїнню,то теж відбувається ЗНИЖЕННЯ ЗАКЛІЩЕННЯ!!
@Roman-y2g4w
@Roman-y2g4w Ай бұрын
@@ivanmilchanovcky Все-таки ,я думаю ,що бджолам вкрай важливо ,щоби були молоді бджоли зимою- весною,хоч кілька десят ,інакше мабуть матка до весни і нечервилаби!
@ivanmilchanovcky
@ivanmilchanovcky Ай бұрын
@@Roman-y2g4w люди женуться і розказують на кожному кроці про не природність деяких технологій чи аспектів у бджільництві, проте їх розум не дає зазирнути глибше їх внутрішніх рамок. Бджільництво вже давно підкоряється людині, це як розводити свиней, тільки немає запаху та більш благородна справа. обробляти від кліща, зимувати на цукрі, перевозити бджіл в інше місце теж проти природньо, але чому про це мовчите? Залишайте зимувати на акації та липі, буде і краща зимівля, і кращій розвиток. Не чистіть дно навесні, бо це теж проти природньо.
@ВоваЧечик-в5ы
@ВоваЧечик-в5ы Ай бұрын
А чому не можна класти пластини зверху на рамки? Це якось впливає на їх дію? Дякую.
@pravdyvomed
@pravdyvomed Ай бұрын
Пластини контактної дії. Треба ставити там де максимальний потік бджіл...
@romankolchenko817
@romankolchenko817 Ай бұрын
Ось і вся суть ролика - реклама свого меду(бабло).При цьому потрібно обісрати всіх щоб на їх фоні бути красавчиком .Накидав на вентелятор гівна в кінці протер екран і показав свою красиву баночку меду .Антиреклама меду у всій красі .
@pravdyvomed
@pravdyvomed Ай бұрын
Себе і свою працю чесну рекламувати треба, щоб про тебе знали. Я сказав правду, про що точно знаю і що мене дратує і засмучує бо ми самі собі риємо яму не поважаючи і обманюючи своїх клієнтів. А вся брехня вилізе рано чи пізно... А це явище тепер масове і ви мабуть один з них...
@romankolchenko817
@romankolchenko817 29 күн бұрын
Ти знаєш скільки тисяч тон україна експортує меду в європу і скільки раз роблять аналізи а ти займаєшся антирекламою меду
@nfueq
@nfueq 29 күн бұрын
Не звертайте на нього уваги , він просто тупий . ​@@romankolchenko817
@pravdyvomed
@pravdyvomed 28 күн бұрын
Тобто не люди які дурять своїх клієнтів не вказуючи що мед з продуктами розпаду амітразу чи флуметрином шкодять справі і спотворюють конкуренцію, а ті хто говорить, що дана проблема є? Мені дійсно цікаво, можливо є результати досліджень, що мед не вбирає флуметрин, чи амітразом обробляти норм. Бо я не науковець. А люди які обробляють мають мабуть дані.
@АнатолийРачок-й2ф
@АнатолийРачок-й2ф 25 күн бұрын
@@pravdyvomed я один гарний та пушистий
@СергійХомяков-б3д
@СергійХомяков-б3д 22 күн бұрын
В лабораторії будь-якого експортера вам гарно все розкажуть. Шукати наукові пояснення в коментарях нерозумно. Амітраза однозначно попаде в мед оскільки вона водорозчинна. Флювалінат та флуметрин (жиророзчинні) залишатимуться у воску. Допоки такі рамки будуть у вулику усі генерації бджіл і їхній забрусний віск будуть з домішкою цієї хімії. Щоб вберегти віск можливо краще користуватися полосками з амітразою. Багато говорять про звикання кліща та доказів цьому немає.
@BeeHoneyUkraine
@BeeHoneyUkraine Ай бұрын
Бачите, я теж такий дурний обробляю після медозбору...Проблем з кліщем протягом сезону не помічав. Є цікаві дослідження, порівняли час розпаду флувалінату та Амітрази. Після обробки сліди амітрази зберігаються 6 діб в меді і 15 діб в воску. А сліди флувалинату зберігаються в меді 4 місяці, а у воску декілька років...Висновки робіть самі. Нажаль добросовісних і освічених пасічників мало, а споживача цікавить тільки ціна...
@A-I-V26
@A-I-V26 Ай бұрын
Так , але амітраз розчеплюється на сполуки, які лишаються в тому ж меді і воску і які шкідливіше ніж сам амітраз, тому однозначно не можна відкачувати мед з гніздового корпусу, і всі лишні рамки забрати, мед за зиму бджоли з'їдають, щодо воску проводити ротацію гніздових рамок.
@BeeHoneyUkraine
@BeeHoneyUkraine Ай бұрын
@@A-I-V26 за похідні амітразу знаю їх кількість теж зменшується але вже не так швидко, про шкідливість більшу нічого не чув, розкажіть докладніше. Звичайно після останнього медозбору потрібно обробляти, ніхто і протилежного не каже.
@pravdyvomed
@pravdyvomed Ай бұрын
Прийде той сезон коли побачите проблеми... Можливо мала насиченість бджіл і стаціонар Вам допомагають поки. Ми без будівельних рамок втрачали дуже багато сімей до кінця сезону. А про флуметрин знаєте? Цікаво було б результати досліджень побачити... Не шкодить - обробляємо всі!
@BeeHoneyUkraine
@BeeHoneyUkraine 29 күн бұрын
@@pravdyvomed мабуть так, я стараюсь з осіні всього кліща забрати і з весни без ніяких обробок, протягом сезону відкривав трутневий розплід щоб подивитись чи є кліщ. То кліща не було або знаходив одиниці. За флуметрин небачив нічого. Мене цікавив амітраз, почитав багато статей і обробляю тільки ним.
@BeeHoneyUkraine
@BeeHoneyUkraine 29 күн бұрын
@@pravdyvomed якщо вас цікавить флуметрин переведіть питання на англійську і почитайте на іноземних сайтах, там дуже багато досліджень в відкритому доступу.
@поліна-г6ц
@поліна-г6ц Ай бұрын
Паливода забирає рамки,з вулика,і обробляє тільки бджолу
@BeeHoneyUkraine
@BeeHoneyUkraine Ай бұрын
Як ви собі це уявляєте? а рамки розплідні куди кладе в інкубатор нопевно?
@Sergiy_Sitiy
@Sergiy_Sitiy Ай бұрын
​@@BeeHoneyUkraineтак, Паливода презентував у кількох відео таку методику, але це значить, що саме так він сам робить. Бо коли він презентував спосіб переходу з рамки триста на сто сорок п'ять, в кінці сказав, що сам так ніколи не робив, бо це затратно по часу.
@-gd8ve2kp1b
@-gd8ve2kp1b Ай бұрын
Теж ніколи не обробляю бджіл протягом сезону,раніше обробляв осіню і весною,а зараз тіки осіню, обробку роблю після відкачки послєднього медозбору,стараюся як найбільше скинути кліща щоб не обробляти ще весною. І ще кажуть осіню треба обробляти їх старатися чим менше препарату щоб ішла молода бджола більш здорова без антибіотиків в зиму,я обробляв осіню около 7 раз амітразами з перемішкою флувалінатом,і зимували дуже чудово подмору мало було,на другий рік проводив осіню обробку то кліща в сім'я падало дуже мало за дві обробки впало десь по 25-50 кліщів. Да я тоже чув що є і обробляють протягом сезону дим пушками,бо пари дим пушки бистро вивітруються около кількох днів,но не смужками,але краще після медозбору,ато заріжим нашу справу бджільництво до краху,і тоді точно мед не буде в ціні а щей не будуть брати ...
@АртемНаводничий
@АртемНаводничий Ай бұрын
На такую силу семьи нужно 4 пластины и не меньше.
@pravdyvomed
@pravdyvomed Ай бұрын
Не згідний.
Man Mocks Wife's Exercise Routine, Faces Embarrassment at Work #shorts
00:32
Fabiosa Best Lifehacks
Рет қаралды 5 МЛН
💩Поу и Поулина ☠️МОЧАТ 😖Хмурых Тварей?!
00:34
Ной Анимация
Рет қаралды 1,9 МЛН
How Strong is Tin Foil? 💪
00:26
Preston
Рет қаралды 121 МЛН
Огляд сімей станом на 10 липня
8:11
ІМПЕРІЯ Бджіл
Рет қаралды 3,1 М.
Вся правда про бакфаст та карніку
10:42
Просто пчеловодство
Рет қаралды 32 М.
Man Mocks Wife's Exercise Routine, Faces Embarrassment at Work #shorts
00:32
Fabiosa Best Lifehacks
Рет қаралды 5 МЛН