Бажаю здоровʼя Підкажіть, будь ласка, чим відрізняються SRK20ZS-W та SRK20ZSX-W (яку ви ретельно тут оглянули і від якої я прибалдів) Хочу придбати собі надійний і довговічний кліматичний ґаджет, аби мати його як резерв на зиму. Ну і влітку якщо пектиме - періодично охолоджувати. Після того, як ви показали систему відводу конденсату з купера бажання його брати зникло геть, ну і доступ до вентилятора "равлика". Таке враження що це одноразовий виріб.. дякую за просвітницьку роботу і правильну позицію в коментарях!
@bvk-climat5 ай бұрын
@@DenBozhok якщо коротко, то керованостю повітряного потоку; датчиком присутності і реалізованим на його базі алгоритмами комфорту і економії; якщо то не мультиспліт, то і самим зовнішнім блоком. Від zsx я і сам "прбалдів". Сам принцип комплектування начиння в zs серії - це умовний "бізнес клас". Древнішу модель того типу я детально розібрав в відео про сервіс на демонтованому блоці. Єдиний "-" обидвох цих моделей - хоча в них і скажена ефективність на обігрів, але обігрів піддону і стоку конденсату в них взагалі конструктивно не передбачено (хоча останнє жодним виробником не передбачено). Натомість в мене є два відео де це " розжовано" в деталях. Єдине - 20-ки на обігрів трохи замало, різниця в ціні невелика, але 25-ка буде надійніше.
@DenBozhok5 ай бұрын
@@bvk-climat дякую Щодо мінуса, про який ви говорите -мається наувазі, що взимку в зовнішньому блоці конденсат буде литися як попало, і можливо, обмерзати?
@bvk-climat5 ай бұрын
@@DenBozhok саме так і ще дещо. Для MHI бізнес класу (актуальна мод. -ZS) і для екстрім серії (ZSX) реальний обігрів при температурах нижчих за -15 взагалі не питання (на відміну від дуже умовного, але задекларованого у купера навіть якщо на купері пише heat pump -25). Але при різкому похолоданні до глибоких мінусів, коли спостерігається мряка і обмерзання, відбувається наступне: лід на теплообміннику зовнішнього блоку утворюється інтенсивно, але вода з нього під час відтайки моментально прихоплюється до піддону в зовнішньому блоці і там знизу може нарости брила до 6-8см товщиною, яка калічить ребра теплообмінника і може навіть заклинити лопаті вентилятора. При цьому гріти весь час на 300 Вт при нижче нуля за термостатом, не залежно від того чи працює реально кондиціонер, як робить переважна більшість монтажників я вважаю перебором. (хоча я бачив працюючі підігріви і влітку). Тому раджу Вам переглянути ще 2 згадані мною відео і почитати до них коментарі. Якщо після цього буде ще щось незрозуміло - запитуйте. Вам обов'язково відповім
@DenBozhok5 ай бұрын
@@bvk-climat дякую вам величезне, що не пошкодували часу і так розжували
@антонструков-т3н5 ай бұрын
Вітаю. Як можно з Вами зв'язатися по вибору кондиціонера та встановленню.
@GJHFSJ11 ай бұрын
У меня модель 20. Поворот жалюзей с пульта не особо вам будет нужен. Умный глаз те тот датчик тоже не особо нужен. Грется постоянно кондиционером не так комфортно как тёплыми полами или хотя бы фанкойлом под окном. Кондиционер очень мощный по теплу и холдус реальным огромным COP. Те он экономичный. Как наружный так и внутренние блоки очень тихие. Я наружный ставил на пружинные виброопоры Soleco,. Кронштейн сделал из 35 уголка и между ним и стеной подложил виброгасящую резину. Но это все перебор тк наружный блок очень тихий. Кронштейн с упорными косынками и крепил шпильками сквозь стену. Блок очень тяжёлый, переразмерянный . Если сейчас ставил то дополнительно установил фильтр реверсивный и смотровое стекло. Внутр блок висит в спальне над дверью и дверь никогда не закрываем. Также установил airconwithme блок удаленного управления. Удаленно управлять им более менее удобно. Ставил сам. Отвакуумировал двух ступ насосом. Труба греческая. Вальцовка эксцентриковая. Гайки закр динам ключом. Трубы в двойной изоляции длиной 5 метров. Провод ВВГнг 2х2.5 Сифон сухой и мокрый. Счётчик Tuya для статистики Ставил кондиционер в 21 году. Одесса.Удачи
@bvk-climat11 ай бұрын
Дякую за цікавий і вичерпний коментар, який чудово відображає ваш особистий досвід з даною моделькою (як на мою думку найцікавішою з того, що є взагалі на ринку на сьогоднішній день). Власне в тому і є, я вважаю, найважливіша функція KZbin - бо кожен сам може по факту побаченого зробити висновки чи додати свій коментар, який може може виявитися дуже корисним для решти людей, котрі переглянули відео. Ціную вашу культуру спілкування. В якості поради суто по даній модельці попробую дати Вам пару підказок: - при роботі на обігрів включіть опцію (зd auto) - це зробить розподіл теплого повітря більш рівномірним по всьому об'єму приміщення; - якщо внутрішній блок Вашого кондиціонера близько до кута приміщення (а двері, як правило, так і розташовують, - тоді виставте корекцію на близькість до кута - це поправить межі горизонтального свінгу жалюзі. Власне, для вищеперерахованого сильно "заморочився" виробник і це дійсно відбилося на вартості, як і Human sensor чи то датчик "Умный глаз" у Вашому розумінні. Задача цієї опції оцінювати, в першу чергу, вашу присутність та якість цієї присутності у приміщенні (інтенсивність руху людини) і вносити відповідні корективи в уставки, щоб: - або поекономити електроенергію, якщо нікого в кімнаті нема; - або трошки догріти якщо людина є і відпочиває; - чи опустити температуру якщо Ви, наприклад, займається якимись фітнесом (сам чи з партнером :)). Рішення зі шпильками наскрізь через стіну вважаю досить сумнівним, бо є ризик ослаблення затяжки і самовідкручування гайок на обидвох кінцях шпильки. Кращим в даному випадку вважаю застосування щпильок М10 і хімічного анкера (той же Rawl - дуже хороша якість за прийнятну ціну). Маленька ремарочка щодо теплої підлоги та фанкойлу під вікном. Бачення - загалом правильне, але не без нюасів. Нюанси полягають в тому, що з точки зору теплотехніки та гігієни тепло слід подавати в оплювані приміщення вздовж зовнішніх огороджень, де і відбуваються найбільші тепловтрати, а також забезпечувати дестратифікацію (щоб тепле повітря не збиралося під стелею). Тому саме тепла підлога + фанкойл під вікном - це №1 у топі; - гарна телоізолююча підлога і масивний радіатор (до 30% тепла повинно надходити в приміщення за рахунок теплового випромінювання)-№2; - кондиціонер «без протягів», але з якісним перемішуванням повітря в усьому об'ємі приміщення - №3 у цьму топі. Але якщо брати витратах на опалення (особливо, якщо сім'я активна і перебуває в помешканні до 40% часу і не в усіх кімнатах одночасно) - тут ситуація дзеркальна. Треба також враховувати, що якщо зима - м'яка, а вікна не як у теперішніцх новобудовах (суцільна панорама), то варіант з теплою підлогою і фанкойлом - просто непотрібна розкіш. Загалом дуже дякую за змістовний допис.
@DenBozhok5 ай бұрын
Airconwithme - можна, будь ласка, трошки деталей? Що це? Дякую
@oogtasarm4556 Жыл бұрын
Здравствуйте, вы порекомендуете mhi zsx или daikin ftxm?
@bvk-climat Жыл бұрын
А ви, добродію, я перепрошую звідки?
@oogtasarm4556 Жыл бұрын
@@bvk-climatzsx or ftxm
@НаташаНаталья-з2щ Жыл бұрын
Когда будет вторая часть?
@bvk-climat Жыл бұрын
Моя тфоя ніє пон'їмайт
@НаташаНаталья-з2щ Жыл бұрын
@@bvk-climat в название присутствует 1 ч. Чекаємо другої
@bvk-climat Жыл бұрын
@@НаташаНаталья-з2щ Планувалося, що перша частина - опис. 2-а після пів-року експлуатації, бажано з відгуком самих власників. На жаль ситуація така, що житло доводиться до заселення і закривається до кращих часів, котрих власники такого житла (і ті, хто може собі дозволити техніку преміум-класу) воліють чекати за кордоном. Нам же лишається молити Бога, щоб москалі відчули на своїй власній паскудній шкірі всі ті "блага", котрі вони принесли в Україну.
@АлександрПодгорный-ц4ю Жыл бұрын
Порадьте будь ласка якісний кондиціонер на зиму
@bvk-climat Жыл бұрын
Схиляюся у вподобаннях до MHI (Mitsubishi Heavy), ZS - серія, якщо той, огляд на який ми обговорюємо задорогий. Моя особиста думка - при повітряному обігріві дуже важливо, щоб в приміщенні рівномірно розподілялися і циркулювало те нагріте повітря, особливо біля стін (зовнішніх огороджень і примикаючи з кутів) В цій царині у MHI з його функцією "3-d auto" конкурентів нема, хіба що Panasonic - і той теж в залежності від серії.
@АлександрПодгорный-ц4ю Жыл бұрын
@@bvk-climat Дякую
@bvk-climat Жыл бұрын
@@АлександрПодгорный-ц4ю ... але треба враховувати 2 важливі моменти 1-й: kzbin.info/www/bejne/eIitiquth8h2nrssi=RWjEiAHodv4SMZmF Принаймі в мультах MHI це не було передбачено виробником, і моє кулібінство хлопці з їх сервісного відділу похвалили. Як організована логіка відтайки в інших виробників не знаю. В того ж купера "на 3 з мінусом" (проходилось дошаманювати, над нагрівачем наростала брила льоду)
@bvk-climat Жыл бұрын
@@АлександрПодгорный-ц4ю 2-й момент: kzbin.info/www/bejne/a4GafpueopZkbposi=DMRRZRL0hHIhROfa це взагалі жоден виробник ніяк не реалізує, а проблема є, особливо в багатоповерхівках. Після показаного в посиланні ми часто заводимо сток відтайки назад в квартиру, з'єднуємо зі строком конденсату з внутрішнього блоку і ведем в зливний бачок, або через сифон в найближчу каналізацію. Все це треба робити на етапі прокладання магістралей, за до початку ремонту і тим більше заселення в квартиру. Тому більшість моїх оглядів відбуваються саме за подібних "інтер'єрів та пейзажів"