Наскільки ефективні FPV-дрони зібрані вдома?

  Рет қаралды 12,122

ПОПЛАВА

ПОПЛАВА

3 ай бұрын

В прямому ефірі Фронтової поплави журналіст Олег Новіков і співорганізатор простору Валерій Агєєв, директор фонду «Повернись Живим» Тарас Чмут, начальник розвідки Антон Муравейник та Іван пан Анонім обговорюють війну з росією.
❤️ Ставте лайк! Підписуйтеся на канал та тицяйте дзвіночок, щоб не пропустити наступні трансляції. А також доєднуйтеся до спонсорів! - / @pravonapoplavu
❓З чату запитання не передаються. Щоб поставити запитання:
bit.ly/AskPoplava
💸 Підтримуйте «Повернись Живим»:
savelife.in.ua/donate/
🏆 Поплава на патреоні!
/ olehnovikovkh
🖤 А також підписуйтеся на сторінки фонду:
Фейсбук - / backandalive
Твіттер - / backandalive
Лінкедін - / come-back-alive
Телеграм - t.me/savelifeua
Особистий твіттер Тараса - / taraschmut
Особистий твіттер Начальника Розвідки - / anthony__cba
Особистий твіттер пана Аноніма - / lg__dn
Інстаграм - / savelife.in.ua
Тікток - / back_and_alive
Ютуб - / @savelife.in.ua_kyiv
⚔️ А також підписуйтеся на «Мілітарний»:
Твіттер - / mil_in_ua
Та твіттер англомовний - / militarnyi_en
Телеграм - t.me/milinua
Ютуб - bit.ly/milinua
Патреон - / milinua
І читайте сайт - mil.in.ua/
#fvp #фпв

Пікірлер: 48
@stanislavdolgachov4367
@stanislavdolgachov4367 3 ай бұрын
Хотілось б ще послухати когось хто займається організацією збору дронів вдома. Бо наскільки мені відомо, перед відправкою їх завжди перевіряють і тестують.
@lviv
@lviv 3 ай бұрын
Так і є.
@JustBlogg
@JustBlogg 2 ай бұрын
Ти збираєш дрон під конкретний підрозділ попередньо отримавши інфу про передавач та частоти. Батарею збираєш так само виходячи з потрібної потужності та Амперажу. І на такі речі трохи легше збирати гроші, бо ураження від ваших 1-3 дронів конкретно видно для малої цільової аудиторії, які скидались на той дрон.
@mariiaro9216
@mariiaro9216 2 ай бұрын
Коли буде нова поплава? Зараз треба як ніколи
@user-zh8uy8if2d
@user-zh8uy8if2d 2 ай бұрын
Кажу як інженер, 10 монтажників на зарплатні в 25тисяч(навіть з нульовим досвідом) під керівництвом одного інженера з миттевим фідбеком на кожному етапі збірки, по ефективності будуть як 300+ волонтерів що працюють вдома
@user-xw5zl1zp5h
@user-xw5zl1zp5h 2 ай бұрын
какая разница какая зарплата? Некоторые за копейки готовы работать ради страны... Ну и сравнение 10 и 300 - слишком завышенное.... Кажу як інженер. Волонтёры это ж не те кто паяльник впервые увидел, а люди с опытом
@user-yg1vf2um2e
@user-yg1vf2um2e 3 ай бұрын
До всіх з ПЖ ставлюсь з повагою, але оце "не знаю, але" - це не про компетентність, краще брати приклад з Чмута, котрий якщо не знає, то каже, що не знає. Я, людина яка трішки розбирається в техніці і проходив той самий курс Народний FPV можу сказати, що один дрон 7-дюймовий від іншого дрона 7-дюймового, комплекатція якого коштує 400-500 доларів і складається з найбільш популярних складових не буде аж так відрізнятись, а зібрати дрон за 200$ чи 300 скоріш за все не вийде. ТТХ будуть плюс мінус однакові, єдине що вплив матиме батарея і протокол ELRS чи Crossfire, що було б добре зазначати передаючи дрон пілоту на фронт. Робіть дрони вдома і передавайте, головне слідкуйте норм інструкціям від тих же курсів різних:)
@konserv
@konserv 3 ай бұрын
Я думаю десь так: великий державний завод FPV - погано. Збирати по 1-2 штуці вдома - теж погано. Маленький офіс на 5-10-50 працівників, де збирають та розробляють нові дрони - те, що треба. Вони будуть гнучкі, таких виробництв може бути багато. В них буде вже достатньо людей, щоб пробувати різні інновації. Усі дрони від одного виробника будуть стандартизовані (уся партія буде літати умовно однаково). Можна зробити контроль якості тощо.
@tech477
@tech477 3 ай бұрын
Згодний. "Народний дрон" хороший тим, що багато познайомились з технологією та процесом збірки.Тепер час ентузіастів організовувати в лінії збірки, щоб пришвидшити та оптимізувати процес. Хтось кращий в одному, хтось в іншому. Збірку слід би розбити на етапи і засікти, скільки часу займає кожний. Пропорційно до часу - виділити людей на кожний етап.
@bv2764
@bv2764 3 ай бұрын
Думаю, тут все, що поза межами фонду "Повернись живим" - погано) бо лише там зібралися всі генії і всі сучасні напрацювання людства, а також передова організація процесів.
@AFREENX
@AFREENX 3 ай бұрын
Маячня, все зібрано на майже однаковому залізі, що стек, що двигуни. Це не те що стандартизація, інших варіантів немає. Підлити свої налаштування - хвилина, протоколів по звʼязку всього два, погоджується на початку, а ні, так не проблема мати два комплекти, це копійки.
@leprozorijc7988
@leprozorijc7988 3 ай бұрын
Не кожен дрон долетить до середини Дніпра А взагалі програма передбачає перевірку і доводку дрона централізовано + передбачається використання схожих контролерів/моторів/батарей/антен/vtx...
@romanpikhur6336
@romanpikhur6336 3 ай бұрын
Якщо говорити про проект "соціальний дрон юа" то там є чітка інструкція з чого і як збирати, крім того всі дрони обльотуються і перевіряються перед відправкою на фронт. І ще на яких частотах і протоколі має дрон працювати узгоджується з підрозділом в який він буде відправлений.
@lviv
@lviv 3 ай бұрын
Я не знаю, але…🤦‍♂️ Той випадок, коли краще не відповідати, якщо не знаєте.
@cats-hair-on-a-table
@cats-hair-on-a-table 3 ай бұрын
1. він дав відгук від військових. 2. ситуація яку він описав дуже ймовірна бо у кожної ініціативи (сошіал дрон, ВД ітд) технологія відрізнється, а тепер візьміть ще той фактор що кожна людина буде паяти по різному тим більше якщо це не технарь. ясно шо вироби будуть неоднаковими і серед них як будуть круті так і не дуже.
@lviv
@lviv 3 ай бұрын
​@@cats-hair-on-a-table 1. Він сказав, що не знає про СД, ВД і описав ситуацію, що стосується загалом всіх ФПВ. 2. Подивіться на дрони різних виробників, вони всі відрізняються по технології і компонентах. Питання не в тому як спаяли учні ВД чи СД, бо пайку перевіряють на надійність і це єдине, що важливо в пайці. А от компоненти якраз у всіх однакові, бо є чіткий рекомендований список. Після збірки всі дрони також проходять контроль, тому "не дуже" там не може бути. Якщо у когось буде не якісна збірка, то дрон треба буде переробити. Тому "якщо я не знаю", то не треба відповідати. Або треба було сказати: я не знаю про СД, ВД, але можу сказати загалом про ринок ФПВ.
@somerandomvideos645
@somerandomvideos645 3 ай бұрын
я не знаю, але можна закривати відео 🙂
@user-go9ul1sq7e
@user-go9ul1sq7e 3 ай бұрын
я не знаю, але... я не тєхнарь, але... То якого ти милого записався в аналітики. Я вже одному такому писав, якщо ти щось коментуєш то хоча б вивчи тему. "Народні дрони" збираються тільки із рекомендованих комплектуючих (тобто вони посуті стандартизовані) і перед відправленням проходять перевірку.
@user-zh8uy8if2d
@user-zh8uy8if2d 2 ай бұрын
Зайдіть в рвдіомагазин і купіть там ДЦДЦ перетворювач, а потім зайдіть через місяць і купіть ще один такий самий, дізнаєтесь багато чого цікавого, у нас не те що "однакові" плати в магазинах різні, у нас однакові конденсатори від одного і того самого виробника можуть різнитись від партії до партії
@user-kl3gr2xt9h
@user-kl3gr2xt9h 2 ай бұрын
Нах говорити, якщо не шариш?
@OlegShevtsov512
@OlegShevtsov512 3 ай бұрын
"я не знаю, але дуже хочеться хайпонути на популярній темі"😂😂😂
@den_hauzer
@den_hauzer 3 ай бұрын
Або ж треба модернізувати цю схему, і дати настанови, з чого і як збирати. Щоб не просто збирати дрон для польотів по стадіону, а збирати потрібний. Де модулі зв'язку нормальні, ретранслятор і вантажопідйомність.
@2003alexneo
@2003alexneo 3 ай бұрын
Є списки рекомендованих комплектуючих. Але є значний дефіцит, наприклад, відео передавачів, рекомендованих або нема в наявності і черга аж на травень або ціни накручені +100% +200%. І виходить, що планку спускають нижче
@rbutyk
@rbutyk 3 ай бұрын
«Я не знаю, але» - Все ясно, можна далі не слухати.
@AndriyLagutin
@AndriyLagutin 2 ай бұрын
Наїбеш
@bv2764
@bv2764 3 ай бұрын
Який абсурд. про яке асорті говорить спікер, якщо дрони зроблені за одним алгоритмом, з одним стеком, якщо говорити про програми соціальної ініціативи, а перед відправкою в військо, ці дрони випробовують відповідні спеціалісти. Хіба що спікер не розібравшись говорить, про якісь самопали від близьких родичів військових, тоді навіщо не розібравшись щось взагалі говорити?
@user-zh8uy8if2d
@user-zh8uy8if2d 2 ай бұрын
Нажаль це так не працює, ти даєш людині повну інструкцію, пояснюєш як можна і як не можна, а виходить херня, чому, бо люди такі, там схалтурив сям схалтурив, тут подешевше взяв, там не докрутив, тут недопаяв
@KucoKyKy
@KucoKyKy 3 ай бұрын
Дрон - це ж складна технологічна штука, а не лопата. Крім самого заліза, яке ще треба правильно обрати, він має і складну програмну частину. І навіть якщо домогосподарка якимось чином правильно все спаяє і воно не розвалиться - не факт, що підбір запчастин відбувся правильно, що залита правильна прошивка з потрібними налаштуваннями. І крім того, запит від військ є на заміну запчастин, типу антен, на більш сучасні. І як тільки домогосподарка спаяє перший дрон, другий аналогічний вже буде неактуальний або як сказав Антон "лежати під шконкою на чорний день".
@ArchonLicht
@ArchonLicht 3 ай бұрын
Так власне що у Victory Drones правильно підібране залізо, вони дають конкретний список. І вони ж і прошивають, і тестують.
@betepovich3977
@betepovich3977 3 ай бұрын
Дрон доволі проста штука, якщо не лізти у компоненти (а в них не лізе ніхто). Домогосподарка якщо збере дрон по номенклатурі яку їй дадуть - або збере його нормально-гарно, або хуйово і це буде видно за 5-10 секунд огляду любим пілотом (але він до нього і не потрапить якщо ця домогосподарка не його кума сама не привезе:)), або відповідальним за передачу. Налаштування - так, процес доволі нетрівіальний, якщо ви збираєте не типову модель і у вас немає бекапу налаштувань. Оцей просак і закривають Викторі чи якісь інші контори (не стикався, але на бумазі так).Тому вони і дають перелік конкретний, бо не хочуть проблем при налаштуванні, це займе зайвий час. Ну і я так скажу, зібраний дрон з усіх більш менш популярних рекомендацій що я бачив до сьогодні - у 90% полетить і на дефолті, трагедії не буде. ЗІ. заміна антен це взагалі не про збірку, це питання паралельне і вирішується так само окремо
@ArchonLicht
@ArchonLicht 3 ай бұрын
@@betepovich3977 В SocialDrone є навіть генератор пресетів для Betaflight на основі обраних з списків компонентів (типу такий-то відео передавач, такий-то приймач і тд).
@romanpikhur6336
@romanpikhur6336 3 ай бұрын
Перестаньте, фпв - це конструктор + трохи програмного забезпечення. Якщо ти його не знаєш то нічого страшного, можна віддати зібраний дрон знаючим які налаштують і перевірять чи він літає.
@StepanNakonechny
@StepanNakonechny 3 ай бұрын
Краще б донатили а не займались дурницями.
@Mike606S
@Mike606S 3 ай бұрын
так люди купують комплектуючі за власний кошт і віддають зібраний дрон безкоштовно в зсу - це набагато краще, ніж просто надсилати гроші
@andrewjoke
@andrewjoke 3 ай бұрын
@@Mike606S погоджуюся, запчастини в більшості стандарного стеку і на заміну зламаним або некомплект легше поповнювати ніж чекати доставку місяць
@Mike606S
@Mike606S 3 ай бұрын
поки в рф збирають фпв дрони учні в школах на трудах, ми тут з вами сперичаємось, чи достатньо хороший дрон ми з вами можемо зібрати@@oleksandrs1102
@MrTedir
@MrTedir 3 ай бұрын
комусь (михайлу федорову) треба б підзавалить говорильник, і займатись своєю непрацюючою Дією, а не питаннями вепека
@MrTedir
@MrTedir 3 ай бұрын
бо зараз в Дії можна поміняти лампочки, послухати радіо та проголосувати за ведучого на телебаченні, але тільки не отримати свої паспортні дані. якщо уявлення про функціонал дронів у федорова відповідні, то кацапи точно будуть здивовані, на більше не варто сподіватись
@andrewjoke
@andrewjoke 3 ай бұрын
За два роки повноцінної війни держава не спромоглася розробити елементарні мотори для дронів і налагодити їх виробництво, я вже не говорю про розробку елементарних плат для управління ними або якісь мілкі плати для заміни китайських. Я технічна людина і розумію що для професіоналів (для прикладу кандидата технічних наук у яких між іншим є бронь) це було б не важко або купівля станка і розробка матриць для масового виробництва пластикових деталей для фронту (що буде масово дешевше ніж бавитися з 3д друком і швидше разів в 1000) але те що я бачу не робиться ні чого а в гіршому і те що є розкрадається. Зате інші люди котрі намагаються робити для фронту те що можуть зразу осуджуються по типу чому вони це роблять бо роблять неякісно. Так давайте сядемо і будемо плакати і донатити, дивна позиція.
@andrewkuzminetsky6352
@andrewkuzminetsky6352 3 ай бұрын
"Елементарні" мотори для дронів не такі вже елементарні. Плати управляння також. Це все пік технологічних розробок. На китайскому ринку є багато різних виробників, але вибирають чомусь SpeedyBee та Emax, які роблять якісний продукт за невеликі гроші. Ви хибно вважаєте що дуже легко зробити двигун який важить пару десятків грамів та розвиває потужність 1Квт, та контролер який при цієї потузі може живити 4 таких двигуна. Це все дуже не просто.
@andrewjoke
@andrewjoke 3 ай бұрын
@@andrewkuzminetsky6352 так погоджуюся що не просто, я і не казав що це просто і кожен може відкрити виробництво в дома. SpeedyBee для прикладу використовує базу esp32 за ціною плюс мінус 8 дол, розробка проекту плати і замовлення на PcbWay також буде не дорога якщо ми говоримо про опт 1К або 10К плюс. Розробка драйвера на C++ з аутсорсом в айтішних компаніях яких у нас багато не обійдеться нічого бо люди готові це робити а це вже готовий флай контролер майже власного виробництва. Це саме з ресіверами але туди для оборонки пожна включити шифрування сигналу на тому самому esp32 і декодер на стороні пілота. Тепер про базу (карбонову раму) яка в китаї коштує 20 дол+ яку у нас можна друкувати на CNC станку елементарно по штуці за 10 хв замість того щоб замовляти в китаї і чекати місяць (як бонус по відгукам або з підтримкою науковця з аеродинаміки вдосконалювати геометрію). По моторам виробництво важке але я думаю легше ніж на Запоріж Січ плюс є напрацювання і люди котрі в тому розбираються. Ще раз хочу наголосити я не кажу що це легко і можна зробити за пів року або рік але з чогось треба починати навіть проста заміна контролерів польотів з власним софтом дасть суттєві переваги перед ворогом. Повірте мені бажаючих програмістів і схемотехніків багато але приходячи на війсьоко вони в своїй більшості попадають на нуль замість того щоб робити те що спасе життя багатьом людям.
@sa1nts1n
@sa1nts1n 3 ай бұрын
Та ні, шось бачив. Державне чи ні, то не так важлмво
@KwantumWektrum
@KwantumWektrum 3 ай бұрын
будуть дуже ефективні, бо влада все вкраде.
@IvanMalenchak
@IvanMalenchak 3 ай бұрын
Все набагато простіше, будуть бомбити житлові будинки і казати, що там збирали дрони.
@sa1nts1n
@sa1nts1n 3 ай бұрын
Росіян то ніколи не зупиняло. Грозний зтерли і назвали бандитами.
@user-ke3bo7jl5o
@user-ke3bo7jl5o 3 ай бұрын
А типу зараз вони цього не роблять?
【獨生子的日常】让小奶猫也体验一把鬼打墙#小奶喵 #铲屎官的乐趣
00:12
“獨生子的日常”YouTube官方頻道
Рет қаралды 86 МЛН
白天使和小丑帮助黑天使。#天使 #超人不会飞 #超人夫妇
00:42
Which one will take more 😉
00:27
Polar
Рет қаралды 67 МЛН
"I saw, I drop, I fall, I fall", - how FPV drones are hunting Russians
17:11
Слідство.Інфо | Розслідування, репортажі, викриття
Рет қаралды 1 МЛН
Фронтова поплава #141
52:49
ПОПЛАВА
Рет қаралды 60 М.
FPV чи ПТУР? Відповідає Тарас Чмут
1:01
ТАРАС ЧМУТ ПРО СВОЇ ПОЛІТИЧНІ АМБІЦІЇ #shorts
0:30
ПРЯМА ЧЕРВОНА
Рет қаралды 13 М.
【獨生子的日常】让小奶猫也体验一把鬼打墙#小奶喵 #铲屎官的乐趣
00:12
“獨生子的日常”YouTube官方頻道
Рет қаралды 86 МЛН