Пане Семене як завжди цікаво-інтересний контент(ну і 2160р(4К)) вдячний вам за розповідь.
@1serh2serh3serh17 сағат бұрын
Лайк та коментар для підтримки відео та розвитку каналу.Дякую за, як завжди, цікавий матеріал.
@heat324018 сағат бұрын
Було б щиро, з Вашої сторони, зауважити, що формуванням суспільної думки займається не тільки Голлівуд, але й всі інші кіностудії і спілки. Чому не зробити акцент на тому, що мосфільм ТІЛЬКИ ЦИМ і займався? А взагалі, буду чекати про мосфільм окремого випуску, де Ви, можливо, розкажете чим відрізнявся радянський світ в фільмах і НАСПРАВДІ.
@shahmatist0916 сағат бұрын
Лайк,правда цей раз не подивився бо немає субтитрів,а я слабочуючий.
@oof9319 сағат бұрын
Лайк❤
@КонстантинКибенко-ж8г18 сағат бұрын
Особто мені спагеті вестерни подобаються(Клінт Іствуд,саундтреки Маріконе, режисер Серджо Леоне) окрім іншиx катигорій фільмів.
@olehhumeniuk163218 сағат бұрын
Якщо Голлівуд і пропаганда, то американці показали себе набагато більшими психологами чим всі марксисти - лєвакі разом узяті, включаючи гітлера і лєніна. 😏 Замість запрацювати себе досмерті, вінтіком в мєханізмє, десь на заводі, чи померти десь на фронтах "міровой рєвалюциі" щоб жила родная партія і вождь, американці пропонували - мрію, яку популяризував Голлівуд. Твою мрію, твій особистий дім з білим парканчиком і назвали це "американська мрія" ... і Америка перемогла 😏
@beshen497013 сағат бұрын
@@olehhumeniuk1632 ні ,ліваки вже захопили Голівуд.
@beshen497018 сағат бұрын
Добавлю цікавий нюанс ,при сюжетній кризі ,Голівуд ніколи не користуються творами Гарі Гарісона,чи не тому що образився на книгу ,,Фантастична сага".
@sweetlana854213 сағат бұрын
А дійсно! Сиільки творів маштабу у 1000 разів більше Зоряних війн, але ні - жодної екранізації творів метра!
@ritorgroose7 сағат бұрын
@@sweetlana8542 Може це трохи пов'язано з тим, що це дуже важко, на межі з неможливо, втілити такі твори технічно. Пісьменник має можливість всебічно розкрити всесвіт, але на це йдуть сотні сторінок та десятки годин читання (у кого як, звісно, але, сподіваюсь, ви зрозуміли). І все це дуже впливає на кошториси, а великі студії і раніше не полюбляли ризикувати, а зараз вони до ризикових проектів навіть підійти боються. Та і давайте відверто, глядачі в переважній більшості, теж складні всесвіти не дуже цінять, за віключенням тих, за якими вже закріпився культовий статус і є величезна прогріта фанбаза, яка на волонтерських засадах виробляє ледь не половину маркетингу. І все одно простіше за основу взяти комікс