Ігоре, дякую за корисну інформацію. Треную моделі у KREA для шкільних новин. Покажу дітям на уроках увесь процес, а потім ведучі шкільних новин створять свої LoRa-моделі! Ви мені зекономили купу часу!
@imatrofАй бұрын
Радий чути! Дякую, що поділилися )
@o.zoredar2863Ай бұрын
Я кайфую! Приємний голос і чітка подача!!! Дякую! Підписався!!!
Дякую. Цікаво побачити більше саме про третій варіант: процес створення лора та використання І при створенні локальної Лори, це можно використовувати локально?
@imatrof2 ай бұрын
Так , можна використовувати локально.
@San4itos2 ай бұрын
Локально створювати і використовувати LoRA дуже накладно саме ресурсами комп'ютера. Для локального тренування LoRA нам знадобиться відеокарта від Nvidia з 24GB відеопам'яті. Хоча мінімально можна і з 12GB VRAM за допомогою kohya_ss sd-scripts та фронтендом для них типу FluxGym (але можна і скриптами, що потребує певних знань). В мене виходить тренувати власні LoRA на 16GB VRAM, але на тренування на 12 фото йде 2 години, при цьому відеокарта працює на 100% своєї потужності. До речі, крім зазначених сервісів можна тренувати і генерувати забраження на сервісі civitai.com. Це найбільший з існуючих вебсайт з відкритими моделями та їх варіаціями для генерації зображень взагалі.
@moviesonechannel35042 ай бұрын
Розсказав як робити діп фейк)
@you_right2 ай бұрын
Дякую. Як завжди у Вас лаконічні, змістовні та корисні відео. А в чому суть тригерного слова? Як його визначати і тд. Також цікаво більше дізнатися про репозиторії Github, як їх застосовувати 👍👍👍👍🔥🔥🔥🔥
@imatrof2 ай бұрын
Це по великому рахунку це «назва» вашої моделі. Коли пишете промпт, то вказуєте це слово.
@Pagan-w9s2 ай бұрын
Дякую за відео. Невеличке зауваження: не "вартує змінити", а "варто змінити", не "вартує зазначити", а "варто зазначити", не "вартує уваги", а "варте уваги", вибачаюсь, але ріже слух. Є слово вартіст, але вартувати - то стояти на варті.