Tak pamiętam reklamy np.kremu z tekstem " Jesteś tego warta", zawsze mnie to irytowało tylko tyle jestem warta? Szanowny Panie i znów w punkt, oby nikt nie stanął na Pana drodze i nie pozwolił na recenzje świetnych książek, na tym świecie ciągle kobiety mało znaczą i nie są szanowane, dziękuję za dziś i pozdrawiam ❤
@GrazynsTryba-qg8vh9 ай бұрын
Jest świetnie słuchać Pana dziękuję bravo
@daniellubka-komosinski3669 ай бұрын
Dziękuję pięknie za Pana pracę związaną z przedstawieniem treści płynących z tej niesamowitej książki!!! Mimo że książka w swoim założeniu jest skierowana do kobiet, to nie mniejszą naukę mogą wyciągnąć również z jej treści mężczyźni...oczywiście ci, którym nie zależy na tym żeby być nadal panami kobiecego czasu. Wdzięczność Panie Jarosławie!
@Atka-hw3uh10 ай бұрын
Dziękuję za omówienie tej książki💚🍀💚🍀❤️🙂, coś w tym jest jakie to prawdziwe, iluzja, iluzja ludzie żyją w iluzji swojej iluzji, to ja chyba jestem z innej planety bo cenie swój czas bo jest bezcenny i tylko mój, nikt mi go nie zabierze dopuki na to nie pozwolę, a granice gdy stawiam wtedy wiem z kim mam do czynienia bo dziwnym trafem te osoby znikaja z mojego życia 🍀🍀🍀🍀🙂
@Kaolin97310 ай бұрын
Dziękuję, to jest TO! 👍
@mikab41719 ай бұрын
Dziekuje❤ Pana praca jest bezcenna.
@monikasuchocka365610 ай бұрын
Jako dziecko nie miałam możliwości dbać o siebie z zewnątrz tak jak teraz. A to wtedy opiekowałam się sobą najlepiej. Pomocą była modlitwa, medytacja, rower, sen, miłość, bycie kochaną, przyjaźnie. Drugi życiowy kryzys i wracam do tego samego... Faktycznie, ratowałam się pozornym "dbaniem o siebie" lub kompulsywnym radzeniem sobie ze stresem, bo bylam zabiegana, bo oddałam swoją sterowalność do zewnątrz, to jak poradziłam sobie jako dziecko z kryzysem, to przepis na całe życie. 😮
@PannaGiza10 ай бұрын
Dziękuję Ci za ten komentarz. Uświadomił mi, że jako dziecko też potrafiłam...
@mignonart766310 ай бұрын
Dziękuję. Tak, wyznaczanie granic jest ważne i cenne. O wartości swojej granicy dowiesz się po reakcji otoczenia 🙂. Pozdrawiam...
@jennyj441710 ай бұрын
Świetny wykład p. Jarosławie. Świetna książka❤
@Ania_0019 ай бұрын
Szanowny Jarosławie, dziękuję za pokazanie tak niezwykle ważnej książki ❤ Książka powinna być wydana we wszystkich językach świata. Praca jaką wykonujesz Jarosławie jest bardzo ważna, wszystkie te książki które przectawiesz polskiemu społeczeństwu... coś niesamowitego. Muszę także odnieść się do całej teści jaką publikujesz w internecie... mega ważne wykłady/ produkcje 🤩 Pozdrawiam serdecznie z Niemiec. Życzę dalszych sukcesów w życiu zadowowym i nie tylko.
@adamfydrych30010 ай бұрын
Witam Was wszystkich które tu przyszli i przyjechali
@pawelsadoch539410 ай бұрын
👍👍👍
@mistermiau994910 ай бұрын
brawo ile w ten sposób uratujesz łatwowiernych kobiet nie mających pojęcia jak szakale ich okłamują
@KlaudiaBgreczynka10 ай бұрын
👌
@magorzaszczesna65539 ай бұрын
Nie ulegałam tego typu manipulacji ( chodzi o kosmetyki ,spa , wręcz tego nie chciałam),ale uległam innej ,że pomysły na życie mego mena były the best.Zwracałm mu wprawdzie uwagę nie raz ,że nie ma racji ,ale ulegałam ,co jak mozna się domyslić doprowdziło nie tylko mnie do dołka ,ale też dzieici. spełniają zachcianki wszystkich straciłam ,siły . Niestety było tylko zdziwienie -od czego to mogła stracic siły, przecież praca w domu to nie praca. Wyleciałam z hukiem a właściwie przemyślnie. Rezygnacja z siebie miała opołakane skutki. Z ostrego kryzysu wychodzi się cięzko i długo. Obudźmy się ,nie dopuszczajmy. Pami Ewa poniżej ma rację : nadal kobiety mało znaczą . kiedy tracą siły są odstawiane na tor boczny i maja radzić sobie same , chociaż przez lata były podporą swojej rodziny . Niektore mówia głupiemu trzeba ustąpić , ustępują ,ale ponoszą w końcu konsekwencje .Czas z tym skończyć . Dziękuję, że Pan jako mężczyza wspiera kobiety, propagując taką literaturę.
@katieswonders82499 ай бұрын
Ostatnio miałam problem wytłumaczyć komuś czemu czuję się poirytowana jak ktoś mi opowiada, że biega o 5 rano. Wytłumaczenie jest tu i jest zawarte w pięknym zdaniu "Bo czuję że odkąd otworzę oczy to zapierdalam". To nie jest mój czas, a nawet gdyby był, to koncept biegania o 5 rano wydaje mi się być toksyczny.
@KingaBec7 ай бұрын
a jak nie ogarniasz, znaczy że nie jesteś zorganizowana, pozdrawiam!