Николай Костов: Съжалявам много, паднахме след груби грешки

Рет қаралды 3,776

ЛЕВСКИ ТВ / LEVSKI TV

8 ай бұрын

„Левски“ записа изключително незаслужена загуба при визитата си на „Берое“. „Сините“ надиграха тотално съперника си през целия двубой, но допуснаха две грешки, след които паднаха попадения за домакините и крайното 1:2.
Мачът започна лошо за „сините“. Още в 4-ата минута „Берое“ поведе с първата си атака в двубоя. Енцо Ойос пусна извеждащо подаване към Вини Трибуле, нападателят навлезе към наказателното поле и пробва удар. Топката рикошира в Жереми Петрис и попадна в Джани Политано, който останал очи в очи с Ники Михайлов реализира - 1:0.
След ранното попадение момчетата на Николай Костов се хвърлиха в атаки, докато играчите на „Берое“ се прибраха в собствената си половина. Първо Краев пробва късмета си с далечен шут, но бе неточен. В 24-ата минута Марин Петков имаше добър шанс да обстрелва вратата на домакините от фаул на дъгата пред наказателното поле, но срещна стената.
В 38-ата минута хубава атака на „сините“ по десния фланг завърши с центриране на Петрис. Топката обаче хвана неподготвен Дарлан, който вместо да я овладее пробва удар с глава, който не представляваше проблем за домакините. Две минути по-късно Кристиян Димитров намери Рикардиньо, който шутира по диагонал, а топката мина опасно близо до гредата. Пак той стреля опасно с глава в 42-ата минута след центриране от корнер на Марин Петков.
В 45-ата минута „Левски“ най-после изравни. Първо Рикардиньо пробва да вкара, но бе блокиран. Топката попадна в Дарлан, а бразилецът стреля много прецизно, но стражът на „Берое“ изби отново. След това обаче Рикардиньо успя да върне към непокрития Кристиан Димитров, който отблизо изравни - 1:1. В добавеното време на срещата Краев бе препънат в наказателното поле от вратаря на домакините, но до наказателен удар не се стигна.
През второто полувреме приемуществото на „Левски“ стана още по-сериозно. „Сините“ заиграха почти изцяло в половината на „Берое“ и се опитваха да пробият ниския защитен блок на съперника. В 50-ата минута Митков центрира от корнер и намери прекрасно Цунами, а ударът на бразилецът мина много близо до гредата. Три минути по-късно пак Митков намери Рикардиньо, но ударът на бразилеца попадна в ръцете на Ачинели. В 62-ата минута Дарлан даде хубав пас през центъра към Фадига, който мигновено стреля, но Ачинели отново се справи. Пет минути по-късно Митков стреля много технично от фаул, но топката прелетя над гредата. Секунди по-късно Фадига стреля много мощно от дистанция, но отново над вратата.
В 74-ата минута се случи най-нелогичното нещо. При тоталния натиск на „сините“, Кристиан Димитров направи фатална грешка, като обърка един пас в центъра на терена. Леандро Годой отне топката и излезе от центъра сам срещу Николай Михайлов и го преодоля - 2:1.
До края на срещата „сините“ се опитаха да изравнят. Най-чистото положение се откри в 9-ата минута от добавеното време, когато Митков от фаул намери Цунами, а ударът на левия бек премина покрай вратата на Родриго Ачинели.
БЕРОЕ - ЛЕВСКИ 2:1
1:0 Джани Политино 4', 1:1 Кристиан Димитров 45', 2:1 Леандро Годой 73'
ЛЕВСКИ
13. Николай Михайлов (К) - 2. Жереми Петрис, 50. Кристиан Димитров, 33. Хосе Кордоба, 6. Цунами - 8. Андриан Краев (46' - 10. Асен Митков), 37. Дарлан (79' - 14. Илиян Стефанов) - 7. Роналдо, 97. Асими Фадига, 88. Марин Петков - 9. Рикардиньо (69' - 16. Преслав Бачев)
Жълти картони: Едвин Ласо, Густаво Каскардо, Ачинели (Берое), Николай Костов - на пейката, Асен Митков (Левски)

@user-no6ic5es4i 8 ай бұрын
След като си надигран тактически от този СБИРЩАЙН Берое няма какво да се каже повече за съжаление.Левски разочарова и не се ли подобри играта в завършваща фаза ще изпаднем от зона Европа.
@hristoivanov495 8 ай бұрын
КАКЪВ,АНАЛИЗ НИКАКВА,ИДЕЯ,ЗА ГОЛ.БЕЗ,ЦЕН.НАПАД. ГОЛОВЕ,НЯМА💙💙
@user-ui8qk8qu4t
@user-ui8qk8qu4t 8 ай бұрын
...а бе това къде е заснето , на женския пазар ли е , къде е ??? Само квачки и кокошки на фона на изявлението на Костов !!!😮
@gameplaybg1311
@gameplaybg1311 8 ай бұрын
Оставка и вън на половината играчи.Това е Левски всеки който не играе на ниво вън.
@Presli.Rashev1993
@Presli.Rashev1993 8 ай бұрын
и като няма пари отбора вън на всички по твоята логика и да го закриват клуба, според тебе кой ще извади пари за по хубави играчи, ти ли ? Много акъл давате ама я седнете вие да правите отбор от никакви играчи.
@levskilevski6161
@levskilevski6161 8 ай бұрын
@@Presli.Rashev1993 Как няма пари, това е клубът, който плаща най-добре след Лудогорец. Спрете да защитавате калпавите клубни директори, които правят много пари като са в Левски ти си една подлога платена
@delian1914
@delian1914 8 ай бұрын
СиракOFF на момента!
@antonteodosiev9242
@antonteodosiev9242 8 ай бұрын
Кольо получи готов отбор и вече го водиш към дъното всички резултати бяха от инерцията която имаше отбора много съжалявал ами с пасчета отзад без да създадеш нищо отпред няма да стане Кольо