NK "Posavina" (Velika Kopanica) - NK "Psunj Sokol" (Okučani) 2:6

Рет қаралды 2,879

Josip Šebalj

2 жыл бұрын

U prvoj utakmici kvalifikacija za popunom Međužupanijske lige Brod / Požega nogometaši Psunj Sokola iz Okučana nadigrali su sa 6:2 domaću Posavinu u Velikoj Kopanici. Uz odličan teren i ugodno vrijeme te veliki broj gledatelja igrao se dobar nogomet. Pogotovo od strane gostiju koji su pokazali kvalitetu više te su u pravo vrijeme postigli golove koji su šokirali i sputale domaće. Borila se Posavina ne bi li stigla rezultat te su čak mogli i smanjiti na 4:3, ali su se gosti iz Okučana uspjeli obraniti te zabiti na drugoj strani. Gledajući svih 90 minuta možda je pobjeda Psunj Sokola malo i previsoka, ali je sasvim zaslužena te je momčad Antuna Orešića sve pogreške domaće obrane znala kazniti i pretvoriti u golove. Utakmicu je obilježio sjajni Enis Seferović koji je za goste za prvo poluvrijeme postigao sva 3 gola i to kakva nakon udaraca iz daljine. U drugom poluvremenu golove za Psunj Sokol postigli su: Krešo Grbić, Armin Abazi i Saša Stjepić, dok strijelci za Zelene iz Velike Kopanice bili: Sebastijan Petričević koji je smanjio na 2:1 i Ivan Jularić pogotkom za 4:2.

Рет қаралды 373
Spartakus Daleszyce - GKS Zio-Max Nowiny - 4:1, skrót meczu, 11.08.2024, RS 4 Liga Świętokrzyska