Цей бур'ян називається - Ваточник сирійський . Багаторічна КОРЕНЕПАРОСТКОВА рослина Потужний медонос Саме для покращення кормової бази бджільництва , він і попав до нас . Культивується бджоловодами . Його насіння самосівом уже розійшлося і по диких біоценозах , і по агроценозах .
@USTYM77 ай бұрын
З приводу Ваточника сірійського. Колись, коли я ще не знав що це за бур'ян і яким чином боротись, він за три роки зайняв у мене на полі дві плантації десь по 2 - 3 сотки. Покійний батько порадив що б я його обробив гербіцидом, який залишається в баку після обробки кукурудзи, а саме тоді був ТАСК, і добавив до нього гліфосат. Я так і зробив. На протязі 4-х років обробляв ці "поляни" з ранцевим оприскувачем сумішшю ТАСК 5 г/10л + Раундап 120-150 мл/10л + обов'язково прилипач 5 г./10 л.. Обробляв так що аж текло з нього. Землю не обробляв зовсім, аби не розносити коріння по полю, тільки ноу-тілл. Зараз у мене на полі є, може 3 - 5 поодиноких рослин цього ваточника, при цюму я не впевнений що він не занісся з сусідніх полів.
@МишаСенько-т5щ2 жыл бұрын
Доброго вечора ! У відео розкрита вся схема гербіцидного обробітку сої по технології No-till ? Щиро дякую
@ВладимирРоманенко-в1ю2 жыл бұрын
Відео СУПЕР.
@АндрейУсов-м1б2 жыл бұрын
Можно добавить ещё гранстар . Но самое главное делать это надо за две недели до первых приморозков. В нашей зоне это 10-15 сентября. У Вас наверное раньше.Когда весь отток питательных веществ идёт в корень. Эффективность до 100 процентов. В другое время шансов нет.
@ВладимирСесякин2 жыл бұрын
Следует обратить внимание на корневую системы сои ( 9 - 10 мин. видео). Её относят к стержневой, с проникающими вглубь почвы до 1,5-2 м. корнями (" Соя. Растениеводство. Биологические особенности") или к стержне-мочковатой с развитыми боковыми корнями (Фермер. ru.). У Бондарчуков стержни корней сои растут преимущественно в горизонтальном направлении, т. е., туда, где есть вода и пища. И это не изменение генетики сои, а изменение условий оводнённости и наличия пищи в поверхностном слое почвы благодаря многолетнему но-тиллу.
@ІгорШайнога-з5й2 жыл бұрын
В ранцевий обприскувач зробити суміш гліфосату з діанатом ,а не з естероном.Результат буде суттєво кращий.
@МиколаДайко2 жыл бұрын
Скажіть де взяти номер телефону?
@МаксимОрлов-и9в Жыл бұрын
Відкрийте мені очі. Чи гмо шкідливе?? Чому рахується, що гербіцідна обробка - це нешкідливо?
@ЧалийМихайло2 жыл бұрын
По ваточнику сирійському добре боротись в посівах кукурудзи за допомогою гербіцидів з діючими речовинами - мезотріон, топрамезин.
@ИванКоропец2 жыл бұрын
Соя Ментор слабо гілкується…Зпробуйте сорт Амадеа то будите задоволені як мінімум на 1 тону.Головне не «листочки» не «бульбашки»головне кількість гілок та кількість бобиків саме вони формують врожай.
@andrii.volovyk2 жыл бұрын
Слабо, але вона на міжвузлях формує велику кількість бобів. І якщо норма мала, то гілкується, де просіви є, там такі дерева ростуть. І по урожайності Ментор стабільний, 3 рік сію, все добре, а що за сорт Амадеа, яку урожайність показує?
@ИванКоропец2 жыл бұрын
@@andrii.volovyk На тону приблизно більше… но вона формує дерева …я сіяв і ментор і амадеа 3 роки…зараз сію гмо аполло
@andrii.volovyk2 жыл бұрын
@@ИванКоропец чого відмовилися від класичної сої? Аполло була непогана в свій час, зараз є кращі сорти
@ИванКоропец2 жыл бұрын
@@andrii.volovyk 1 зачища поля гарно… 2 по здачі проблем не було 3 ліпшого сорту поки не бачив, підскажи якщо знаіш 4.соя не головна культура в хозяйстві так як погано рахується відносно ріпаку соняху кукі …хотя минулого рокі ціна була нічого так но три роки тому ро 6-7 гр🤔
@andrii.volovyk2 жыл бұрын
@@ИванКоропец яку урожайність показує у вас? Сенара більше до вподоби, по урожайності краща, на вигляд така ж
@ЮрійБулах-з7о2 жыл бұрын
Після цього треба зробити огляд сівалки яка ото все понасівала
@No-Tiller2 жыл бұрын
kzbin.info/www/bejne/poSnpaN7ZaeGjMU
@sergiyderbenev59352 жыл бұрын
А какая же урожайность средняя у гмо сои ,кто ей занимается?Если в этом хозяйстве под 30центнеров,что и так хорошо
@romangorlach34152 жыл бұрын
С сорняком помогут пионеры с мешками, серпами на каникулах, с удовольствием заработают немного гривен, у нас так с полынью борятся.
@ttoo61012 жыл бұрын
1 Л раундапа на 10 Л води і буде Вам щастя. чому так багато? тому що головне завдання знищити корінець, який набагато круче ніж у хрону!
@АнатолійБалан-ы9е2 жыл бұрын
Насіння хлопці реалізують?
@ПавлоПанько-м5л2 жыл бұрын
Напевно купите в іншому місці))
@333часу2 жыл бұрын
Мої вітання Ще варто ваші листочки з сої прибрати і результати врожаю збільшете на 50% Ну принаймні зробіть такий дослід на одному рядку 10 м Будь ласка Відео на моєму каналі