Рет қаралды 13,759

Novasports

Novasports

Күн бұрын

Δείτε τα στιγμιότυπα του αγώνα ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός της αγωνιστικής περιόδου 2007-2008@Novasports.gr

Пікірлер: 15
@90ironmike
@90ironmike 4 жыл бұрын
Δεν είμαι Ολυμπιακός αλά στο 7:09 ο Πάντος δείχνει με αυτό το σπρίντ πόσο μαχητικός παίκτης ήταν και πόσο έπαιζε για τη φανέλα κι ας είχε τεχνικές ατέλειες.
@Giorgos-ee5kn 6 ай бұрын
Πολυ underrated back. Επαιζε και τις 2 πλευρες (κατι που ηταν πολυ μοντερνο για την εποχη) ηταν καλος και αμυντικα και επιθετικα (επισης σπανιο για τα ελληνικα δεδομενα) και οπως ειπες επαιζε για την φανελα , σπανιο ειδος σημερα πλεον.
@Oloeu8eia
@Oloeu8eia 3 жыл бұрын
Για την δική σου διασκέδαση δες το παοκ ΑΕΚ την ίδια χρονιά
1-5 1-6 έπρεπε να λήξει και οι διαφορές ήταν ακόμα μεγαλύτερες από αυτά τα σκορ
@user-zl7jb8re9c
@user-zl7jb8re9c 11 ай бұрын
Όνειρα βλέπεις? Κάτι ακίνδυνα σουτ έκανε ο Ολυμπιακός στο δεύτερο ημίχρονο. Ο ΠΑΟΚ στο πρώτο ημίχρονο έχασε πέναλτι στο 1-1 και στο δεύτερο ημίχρονο είχε την πιο καθαρή ευκαιρία με το σουτ του Χριστοδουλόπουλου στις καθυστερήσεις. Άκου έπρεπε να κερδίσει ο Ολυμπιακός 1-5 ή 1-6 με κάτι ψόφια σουτ για τελικές.
@darealogplayerd.r.o.p4461 11 ай бұрын
@@user-zl7jb8re9c να σε ρωτήσω..τι τιμωρία δώσανε στον ΠΑΟΚ για τις πέτρες και για την απειλητική επίθεση οπαδού σου προς τον Νικοπολίδη,και είμαι σίγουρος πως είσαι από αυτούς που λένε για την Ριζούπολη,να λοιπόν η απόδειξη σε ένα γήπεδο που δεχόμασταν πέτρες και παίζαμε μέχρι πρόσφατα οι σαβιολα τσορι κτλπ ξύλο χύμα με τους οπαδούς σας και όμως παίζαμε στα ίσια και κερδίζαμε κιόλας, οπότε καταρρίπτει και τα περί Ριζούπολης πως οι οπαδοί του Ολυμπιακού τρομαξανε του παίκτες του ΠΑΟ και έχασαν με τρία μηδέν...η τιμωρία θα έπρεπε να ήταν εξαφάνιση και ατομική βόμβα στα παοκια για το εσχος ντροπής παγκόσμιας....
ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός (1-2), 26/02/2006