Побачив це и кинул малювати "дякую" Дуже вдохновляе
@steptodrawing-com9 ай бұрын
Супер, я вам допоміг зорієнтуватися у своїх приорітетах. А так би ДОРОГОЦІННИЙ час витрачали дарма.
@ЛєнаН6 ай бұрын
Якби Ви любили насправді це заняття(малювати), Ви б ніколи так просто не кинули)))...
@dmamda94437 күн бұрын
якщо б не хотіла пов'язати це зі своїм життя, і не було б доброї мотивації, то після вашого відео забила, залишився не приємний осад, з вашими порадами людина може заробити вигорання
@vlavladick Жыл бұрын
В деяких ВУЗах так і не навчать :D Бо у викладачів розрахунок на те що у вас вже достатньо сильний академ, вони так звикли, бо раніше з таким приходили По можливості краще натянати себе настільки добре настіки зможете до вступу, так буде легше в подальшому Дякую за відео :)
@steptodrawing-com Жыл бұрын
Ви праві на 100 відсотків
@liamchiwanxhily Жыл бұрын
Дякую за вашу працю! Багато що тепер зрозуміло.
@steptodrawing-com Жыл бұрын
Дякую за підтримку!!!🥰
@deera3765 Жыл бұрын
Дякую вас
@alexosipchuk561421 күн бұрын
Чи правильно я зрозумів, що метод академічного рисунку означає малювання лише з натури? Тобто, щоб відобразити звичайний куб, обовʼязково потрібно мати референс, на основі якого вимірюються правильні пропорції, перспектива і все інше. Зараз займаюсь по книгах “How to draw”, “How to render” by Scott Robertson і в них використовується трохи інший підхід, який дозволяє конструювати більшість 3d обʼєктів через побудову перспективної сітки. Після перегляду вашого відео виникло питання, чи варто спочатку вивчати академічний рисунок? У мене мета - навчитися малювати портрети уявних персонажів в реалістичному стилі
@ВікаОстровська-ю3з Жыл бұрын
Хочу теж навчатись .Моя робота з цим пов'язана
@steptodrawing-com Жыл бұрын
Ви вже плануєте якісь кроки у цьому напрямку?
@user-bo6qs3kp3y Жыл бұрын
Клас! А ще уроки будуть?
@steptodrawing-com Жыл бұрын
А треба?
@olgachypruna8206 Жыл бұрын
@@steptodrawing-comТреба і дякую!
@Vermilionaspid Жыл бұрын
Вітаю, шановний! Які ви підручники можете порадити для навчання? Які найкраща є на ринку? Дякую
@steptodrawing-com Жыл бұрын
Я б порадив прочитати книгу "Drawing on the Right Side of the Brain" («Малюнок правою півкулею мозку») авторства Бетті Едвардс. Ця книга є класикою у сфері академічного рисунку та допомагає людям розкрити свій творчий потенціал, навчитися спостерігати та правильно передавати образи на папері.
@steptodrawing-com Жыл бұрын
"Відкрийте для себе світ творчості через правопівкульне малювання! 🎨 Дізнайтеся про методику, техніку та захопливі вправи, що розкриють ваш художній потенціал. Читайте статтю "Відкривайте Світ Мистецтва: Методика Правопівкульного Малювання та Його Таємниці". www.steptodrawing.com/post/metodyka-pravopivkulnoho-malyuvannya #Малювання #Творчість #Мистецтво"
@ledididi5072 Жыл бұрын
Треба знайти і почати з копіювання Bargue Plates. Всі підряд без виключення до фотографизму. + начерки потім вже гіпс і натура. І не халтурить!
@steptodrawing-com Жыл бұрын
@@ledididi5072 Так - це правда, його метод я використовую на заняттях малювання з молодшими групами, це еволюційний шлях. Зі старшою групою трохи складніше, у нас занадто мало часу для підготовки до іспиту з рисунку. Але, якщо копіювати, то бажано щоб роздруковки і формат, на якому плануєте робити копію, були в маштабі 1:1. Так буде правильно і простіше.
@steptodrawing-com Жыл бұрын
kzbin.infoXigRhX-Bo2U - за цим посиланням коротко відео про те, з чого я б починав освоєння академічного рисунку.
@steptodrawing-com Жыл бұрын
Вірніше, начерки і копії я б робив паралельно. Як не крути, а успіх залежить від ПРАКТИКИ. Чим більше малюєш, тим тим кращі результати.
@ЛєнаН9 ай бұрын
Якби Вас захотіли послухати деякі батьки учнів... Особливо про 8 годин навчання вдома...після того, як відбувалось очне навчання з викладачем. Бо, нажаль, чомусь є думка в суспільстві, що малювання- це якийсь непотрібний предмет, не обов'язковий, та простий і легкий.І дивно, що деякі батьки приводять дитину в художню школу за рік до вступу у вищий навчальний заклад на архітектора, наприклад!!!!
@steptodrawing-com9 ай бұрын
Дякую за Ваш допис. Спочатку хотів просто коротко відповісти, але зрозумів, що двома словами не розкрити дану тему. Ви наштовхнули мене на думку записати відео з більш глибоким аналізом цієї проблеми. Можливо хтось з батьків дійсно дослухається.
@steptodrawing-com9 ай бұрын
kzbin.info/www/bejne/o6iYq6GJrtqri8U
@ЛєнаН6 ай бұрын
Звичайно, що в державну школу мистецтв в 16 років не беруть. Я мала на увазі, що деякі батьки думають так: " скоро моя дитина має вступати до вузу, з усіх предметів у неї "не дуже", то може хоч "якесь" малювання їй підійде"!!! І це реальні слова однієї з мам... На превеликий жаль таке буває... Щоб стати дизайнером, художником, потрібно дуже довго навчатись, щоб легко компонувати, консруктивно будувати складний натюрморт, розбирати його тонально. Саме це вимагають при вступі до вузу. Також у багатьох вузах потрібно вміти побудувати гіпсову голову, а для цього мають бути і знання з анатомії... Це не означає, що цьому не можна навчитись, але тільки ті, хто любить це заняття, і не розраховують, що "походять тричі на тиждень по 2-3 години на заняття один рік і всьму навчаться".
@steptodrawing-com6 ай бұрын
@@ЛєнаН Ви сказли в саме "яблучко". На жаль, у моїй практиці ця тенденція цілком підтверджується. Не всі, але багато дітей та батьків так і думають. Одиниці
@ЕленаМихайлюк-д2н Жыл бұрын
У своєму дописі до відео Ви пишите: « … точного зображення предметів…». Я щодо означення «точний». Рисунок не є «точним зображенням предметів», оскільки зображуються (змальовуються) тривимірні предмети, об’єкти на двовимірній площині, тому для цього існують правила та ПРИЙОМИ ЗОБРАЖЕННЯ (компанування, дотримання пропорцій і відношень, перспектива тощо). Одже, «точним» це зображення бути не може. А ось «точно» ВІДОБРАЗИТИ за допомогою прийомів та правил академичного рисунка, так, можливо. Цього можливо і навчати, але професійно. Саме у такий спосіб отримаємо «точне забраження». Чи плануєте демонструвати прийоми роботи під час малювання з натури, в техниках та матеріалами рисунка?Запобігаємо оціночних міркувань на кшалт: різні вчителі мають різні правила навчання, оскільки ведемо мову про АКАДЕМІЧНИЙ рисунок як навчальну дисципліну, що має специфічний зміст, обумовлений видово-жанровою специфікою образотворчого мистецтва; формою занять і способом подання матеріалу (малювання з натури, начерки, постановка, значення демонстраційних прийомів і володіння викладачем цимі прийомами), психолого- педагогічними аспектами художніх здібностей в площині формування умінь і навичок зображальної діяльності засобами рисунка). Дякую. Успіхів.
@steptodrawing-com Жыл бұрын
Так, звичайно, я знайду час і запишу відео одного із занять. Я так розумію, ви добре розбираєтеся в основах академічного рисунку, я б із задоволенням подививися Ваші відео або пости про методики викладання і з вдячністю повчився у Вас. Вдосконалювати себе потрібно постійно. Я даю іншим людям частину знань, які є у мене, але немає у них і якщо Ви поділитеся своїми знаннями, яких немає у мене, це буде дуже класно!!!
@steptodrawing-com Жыл бұрын
Вав, круто. А ви самі не заплуталися, поки все це писали?😊
@istvanfekete24726 ай бұрын
Читав уважно - довго і складно ні про що. Мабуть ваша бабуся називала вас «мій розумничок».
@renjeni Жыл бұрын
В перший раз чую, що є таке слово "рисунок", можливо замінити на малюнок?
@@steptodrawing-com Ну тепер зрозуміло чому, бо я думала ви від російської мови це взяли, рисунок - рисовать. Не думала, що це теж можна використовувати в український. Бо якось логічніше писати малюнок від слова малювати
@steptodrawing-com Жыл бұрын
@@renjeni Раніше я теж так думав і щиро дивувався, навчаючись в університеті, чому уроки з малювання олівцем називали рисунком.
@ledididi5072 Жыл бұрын
Малюнок звучить занадто ніжно для такого сурового заняття 😊
@Курт-ф9с3 ай бұрын
Як на мене назва художньої дисципліни рисунок походить від українського слова риса, рисувати
@ЕленаМихайлюк-д2н Жыл бұрын
ОПАНОВУЮЧИ РИСУНОК, а не «освоюючи» рисунок. Дякую.
@steptodrawing-com Жыл бұрын
Вибачте, нехай буде ОПАНОВУЮЧИ, але раз ви так взялися навчати мене української мови, то хоча б виправили банальні помилки у тексті попереднього коментаря.😋
@Славутыч Жыл бұрын
Початок нудний I довгий, далi дивитися не стала.
@steptodrawing-com Жыл бұрын
Дякую за коментар. Кожне відео має свого глядача, значить воно не для вас, і це добре. Випадкові люди мені не потрібні. Це по-перше! По-друге. Кожна дія спрямована на вирішення конкретної задачі. Це відео не для загалу, а для батьків тих дітей, які працюють у студії і вже мене знають і яким цікаві мої думки і моє життя.
@steptodrawing-com Жыл бұрын
Хочу вас трохи познайомити з технічною стороною. На сайті є такий розділ ПРО ВИКЛАДАЧА www.steptodrawing.com/about-the-teacher Розмістивши відео там, ми забираємо ресурс, робимо сайт важким, він довго відкривається і тормозить при роботі. Тому є вирішення. Відео публікується в ютубі, а на сайті тільки посилання, щоб усе працювало чітко.
@steptodrawing-com Жыл бұрын
А ще знаєте такий вислів, дослівно не передам, але суть така: "Дохлу собаку ніхто не штовхає". Тому пишіть, будь ласка, побільше коментів. Чи вони будуть позитивні, чи негативні, я однаково буду вдячний, це допомагає мені робити висновки і просувати свою діяльність в інтернеті.
@ledididi5072 Жыл бұрын
Бла бла бла. У вузі навчать малювати 😂
@steptodrawing-com11 ай бұрын
Звісно, що навчать. Але не кожна людина, яка хоче навчитися малювати йде у вуз. У кожного свої цілі і мотиви. kzbin.info/www/bejne/e4HUkKSZr9SHnc0