Саме толкове відео яке я бачив про так називаємий Ноутил, по такій технології (як в відео) в моєму регіоні працює один фермер, оранка раз в 5 років, і глибоке рихлення один раз в 3 роки, я не міг зрозуміти як він отримує колосальні результати, після перегляду даного відео все стало на свої міста. Велечезне спасибі за Дане відео....
@ОлегТкаченко-щ1б6 жыл бұрын
По-перше, для того щоб проводити рихлення, потрібно визначити на якій глибині закінчується плужна підошва і заглибити на 2 см., нижче глибокорозпушувач, якщо Ви заглибили його на максимум, то Ви маєте великий шанс, що вся ваша волога піде вниз і дуже довго буде накопичуватись, також рихлення потрібно проводити раз на пять років. По-друге, на нульовій технології верхній шар грунту не перемішують і для рихлення є глибокорозпушувачі на яких встановлені по переду лап, прорізні диски, за допомогою яких не рве верхній шар грунту.
@ОлександрСаливончик7 жыл бұрын
Під час використання технології No-till рихлення ґрунтів проводиться але не механічними засобами а за рахунок правильно поставленої сівозміни (кореневою системою культур як приклад люцерна) а у вашому випадку ви використовуєте прямі посіви як я думаю тільки для економії пального та отримання економічної вигоди
@Family_farm20007 жыл бұрын
Олександр Саливончик в якійсь мірі ви праві
@алексеевичкр6 жыл бұрын
а что будет после люцерны ? разве что на один год
@ЛеонідКіверський5 жыл бұрын
Ви знищили notill і нічого спільного не може бути з даною системою ви за породи органіку структуру втратили вологу це все бездумство і безграмотність страшно як люди хочуть виступати краще б вчились ніж нести безграмотність Ківерський леонід0673522715
@Family_farm20004 жыл бұрын
Леонід Ківерський Ми вже вкурсі які ви грамотні і без землі залишились! ))
@AGROlifeTV2 жыл бұрын
корисна інформація. нехай у вас все вдається
@АПКінформ7 жыл бұрын
Шкода що чизедь загнали, з 4-5 року самий кайф от ноля начинається! А ви пробували пінетрометром грунт потикать, цікаво щоб індикатор показав чи є пореущільнення і на якій глибині?
@gardengym4965 жыл бұрын
Займаюсь землею ось перший рік. Буквально вчора пройшло моє перше боронування. Площа мала, 5 гектар, але вже хочу займатися ноу-тілл. Як гадаєте, чи можливо це?
@Family_farm20005 жыл бұрын
Рон Свонсон Все можливо
@ВасильАндрейцов-у1р4 жыл бұрын
Не реально та дуже дорого працювати на 5 га не так як усі, то стерню сусіди спалять, то весною коли ідуть дощі під пожнивними рештками іще мокро... Треба мати свою техніку, а вона дуууууже дорога для прямого посіву. Але все треба спробувати та порахувати витрати та прибутки. Саме головне не здаватися та шукати нові ідеї..
@gardengym4964 жыл бұрын
@@ВасильАндрейцов-у1р дякую
@ЮлианБалабан6 жыл бұрын
У нас одесская область . Очень засушливая весна и лето , бывает что и осень . Как думаете стоит попробовать ноу- тил ?
@Family_farm20006 жыл бұрын
Фермер Одесской области Однозначно да!!!
@ЮлианБалабан6 жыл бұрын
Family farm не слышали про сеялку сзс 2.1 ? Можно для начала с ней попробовать ?
@Family_farm20006 жыл бұрын
на заре фермерства в начале 2000-ных были такие 3 шт. но уже давно в ломе. они для нотил негодятся вообще, это совсем не то!!! Почитайте про нотил подробней и поймете.
@ЮлианБалабан6 жыл бұрын
Family farm ок . Спасибо
@AlexFarms9116 жыл бұрын
@@ЮлианБалабан Все годиться, пробуйте !!!
@АПКінформ7 жыл бұрын
Ми теж неправильно переходили на N.T. Не перевірили на предмет плужной підошви, не вирівняли горизонт тому були провали на деяких культурах. І іще Я поняв, неможна на ноль переходить усіма культурами які ти вирощував на класиці, є культури з якими найменш ризиковано в перехідний період (3-4 роки), або зовсім незамітний спад по врожайності! Ми не перші в Україні, є у кого повчитися! Любий негативний результат це теж результат бо він дає інформацію як нетреба робити! Щасти вам, рясних опадів і правильних рішень!
@Family_farm20007 жыл бұрын
АПК інформ Дякую
@user-ee4lh3do72 жыл бұрын
Чому під ноутіл переходять по голій землі. Можна булоб посадити сидерат гірчицю і посадить той же ярий ячмінь
@borysenkom7 жыл бұрын
Дуже цікаво яка у вас сівозміна. Чи не думали ви саме перед соняхом раз у декілька років робити глибоке рихлення?
@Family_farm20007 жыл бұрын
Михайло Борисенко сонях повторно приходить на 4-5 рік. В наступному році буде такий експеремент під сонях, частина рихлена а частина прямий посів по кукі
@joekazkazinsky9805 жыл бұрын
На счет проникания корней вы ошибаетесь. Первое, корни пролезут через любую подошву. Второе, корни проникают в глубь к влаге, если таковой нет на поверхности.Если на глубине влаги нет, то корни туда ни лезут. А так от такого рыхления минусов нет особо.
@СергійЛитвиненко-э2р7 жыл бұрын
Дякую за відповідь.
@ИванЦаревич-ц2ь5 жыл бұрын
Покровные культуры и популяции червей, вот это рыхление по нулю.
@Family_farm20005 жыл бұрын
Иван Царевич Ванюша я проностю согласен с тобой, но не везде так все хорошо получается, есть человеческий фактор!
@ВолодимирКуриленко-й4э3 жыл бұрын
@@Family_farm2000 негативну флору ви її туди вносите , своїми гемиошним , кропленим насінням , та ще заливаєте , засипаєте всякою хімічною заразою. До ЗЕМЕЛЬКИ потрібно підходити з любов'ю , а не з хімією , та не думати про тей проклятий ломаный грош.
@Family_farm20003 жыл бұрын
Володимир Куриленко 😁😂😂😂😂😂 ти сам зрозумів шо ти написав???
@ВолодимирКуриленко-й4э3 жыл бұрын
@@Family_farm2000 Я то розумію що пишу , краще щоб і ви це зрозуміли та робили висновки .
@Family_farm20003 жыл бұрын
Володимир Куриленко Добре ану давай попорядку як я вношу негативну флору в грунт? ГМО культури в Україні заборонені! Візьмемо насіння соняшнику чи кукурудзи, зазвичай воно обролене виробниками фунгіцидом (проведено знезаражування, стерелізація від вірусів, грибків), мінеральне добриво - яке відношення має до грибків, вірусів? Гербіциди і фунгіциди яким чином насичують грунт патогенами?
@НиколайВнуков-ы8й3 жыл бұрын
Розложение остатков ,это естественный процесс в природе . Нет пагубного воздействия микрофлоры ,просто она стала не разнообразной и там преобладают как вы говорите патогенные микроорганизмы . Пройдёт немного больше времени и микрофлора восстановит баланс ,нужен только правильный севооборот и как можно меньшее вмешательство техники ,и конечно неплохо бы по больше влаги ,ну это уж как бог даст. А если будете загонять технику под рыхление и заделывать пожневные остатки ,то и смысла нет в таком ноу-тиле ,так как тогда вам придётся это делать постоянно и почва не васстановится .
@МихаилКущенко-х5у3 жыл бұрын
Дуже гарне відео , требо , все врахувати, від полурозпаду гірбіціда до мікрофлори грунту., вологи, і треба вивчати статті з Аргентини, Бразілії. В цілому дуже нужне відео.
@ЮрійБлизнюк-д1з3 жыл бұрын
У вашому грунті не вистачає кальцію, він підпушує грунт. Саме рихлення без внесення кальцію марна робота. Погано збалансований грунт за хімічним складом невиправиш ніяким обробітком. Для проведення глибокого обробітку потрібно пенетрометром визначити глибину залягання ущільнення. А думки впорядкуйте, тому що у вас вінегрет. А ще є хороше українське ОРАНКА.
@Family_farm20003 жыл бұрын
Юрій Близнюк По результатам хімічного аналізу грунту вміст кальцію на наших полях зашкалює! Зніміть і викладіть хоч одне відео і я подивлюсь який у вас буде венегрет! А то таких діванних фахівців багато а до діла кинся то повний «0»
@ЮрійБлизнюк-д1з3 жыл бұрын
Баланс між кальцієм та магнієм. Кальцій підпушує, а магній, сприяє ущільненню. Яка у вас ступінь насичення основами: Ca, Мg, K, Н, Na.
@АндрейЩедринов-я3ш7 жыл бұрын
У вас влаги нет? а что нам в Херсонской пустыне делать. 160мм. за год. Температура на почве 62 по Цельсию. Кукурузу, сою , яровые зерновые вообще не сеем, подсолнечник в 2017 косили от 2 до 5 центнеров.
@ТамерланИ-е5п5 жыл бұрын
Как результат ?
@Family_farm20005 жыл бұрын
Тамерлан Хантер Результат є!
@ТамерланИ-е5п5 жыл бұрын
Family farm гарный?
@СергійГладкий-н2ф7 жыл бұрын
Ви мене пробачте але це міні-тілл з прямими посівами . За відео подяка і скажіть де ви знаходитесь.
@Family_farm20007 жыл бұрын
Сергей Гладкий сум. Обл.
@Філософіяфермера15 жыл бұрын
А вы покровные культуры сеете на ноутиле?
@Family_farm20005 жыл бұрын
Катя и Вася В цьому році будем пробувати
@Ἀχιλλεύςειρηνοποιός4 жыл бұрын
у меня нет поля и я не являюсь фермером,но смею предположить что когда на поверхности собрано много полезных пожневных остатков то какой смысл кукурузе или подсолнуху у которых корни в обычных условиях вырастают больше двух метров,стремиться в глубь,когда на поверхности столько вкусного и полезного для ее питания остатков,растению не захочется тратить силы для пробивания тяжелого пласта .По мне так после глубокой вспашки в первые два года садиться кукуруза или подсолнух,потом два года сою и на пятый год ячмень,после которого обратно проводить глубокое боронование,и так по кругу)И таким образом с каждым годом плодородный слой увеличиться.
@ЄгорБенкендорф-т2ш5 жыл бұрын
сильно довго розжовуєш
@maxst20967 жыл бұрын
По питанню вологи, може волога при Ноутилл краще і глибше пішла в землю?
@Family_farm20007 жыл бұрын
все може бути )) чесно кажучи я такі досліди не проводив
Если непользуются плугом,почему называют плужна подошва?
@СергейВладимирович-ъ4к4 жыл бұрын
Тому що вона під проходом плуга. Під ним)))
@snow161rus7 жыл бұрын
Посеяли бы пшеницу. А после уборки покровные культуры. Ноутилл не подразумевает под собой глубокорыхление. Это не ноль.
@Family_farm20007 жыл бұрын
Эдуард Петрушкан була така мисля але обставини недозволяють гербіцид з після дією на злаки
@УстимКармелюк-ф6д4 жыл бұрын
Очень жаль, что такими изысканиями должны заниматься сами фермеры. Наука должна предоставлять решения даных проблем, а не фермеру искать выход из положения путём проб и ошибок.
@Family_farm20004 жыл бұрын
Устим Кармелюк Фермеры это такая каста людей что они всеравно что-то будут выдумывать своё хоть и имея при этом четкий рецепт!
@rubinfarm26197 жыл бұрын
Думаю, ви по жалкуєте про таке рішення. Ви хоча б добрива поклали при проведенні рихлення, а так це дурниця.
@Family_farm20007 жыл бұрын
Олександр Незнарадько яким чином внесли б добрива Ви?
@rubinfarm26197 жыл бұрын
Family farm , в мене сусіди купили собі агрегат для рихлення і закладки добрив на глибину рихлення
@Family_farm20007 жыл бұрын
Олександр Незнарадько на глибину рихлення це не зовсім добре. Якщо я рихлю на 40 - 45 см і кладу туди добрива коли рослина почне їх споживати?
@rubinfarm26197 жыл бұрын
Family farm, я думаю, є можливість закладати добрива на будь яку глибину в процесі рихлення. Ви ж мабуть в курсі проблеми з внесенням фосфорних та калійних добрив на но-тілл
@Family_farm20007 жыл бұрын
Олександр Незнарадько ще незнаю недавно відправили проби
@MikhayloKobchenko4 жыл бұрын
8:29 звуковые эффекты просто бест!!!
@vadimfermer77084 жыл бұрын
Ну трохи дятько пообідав і філосовствуе
@добрийагроном7 жыл бұрын
на мою думку що за 5 років ноутіла там не мае плужноі підошви.ви подумайте там була кукурудза вона за період вегетаціі забрала вологу і грунт ущільнився. ви просто нуль перечеркнули все .
@Family_farm20007 жыл бұрын
павло кирияк там був соняшник, кукурудза в минулому році
@SASHA-rl9nt5 жыл бұрын
Ноутіл в Херсонскій обл. дає пшениці 35 ц/га, а традиційний спосіб в Рівнеській може дати і 80, і більше ц/га - наприклад.
@Ekonomist9677 жыл бұрын
В цьому році навіть по класиці що по кукурудзі, що по соняшнику неможливо було загнати в землю будь, що. Земля - бетон!
@Серега-э8ы6 жыл бұрын
мы тоже так думали, пока плуг настроили правильно...))))) и лез он ,,як дiти в школу,,....
@ІринаЖукова-ц3е7 жыл бұрын
Ноутіл видумали виробники отрутохімікатів.Бо при ноутілі механічний обробіток грунту зменшується в рази,но в рази збільшується використання ядів.Так що єкологія і природа страдають навіть більше чим при звичайному обробітку.І ще.Не розказуйте казок ,що при Союзі не боролися з плужною підошвою.Наприклад якщо в сівозміні був цукровий буряк ,то під нього орали 30-35 см.Якщо не було буряку то таку глибоку оранку раз за сівозміну робили під кукурузу,соняшник або овочеві культури
@Family_farm20007 жыл бұрын
Эльвира Резниченко Ви дуже помиляєтесь. Головне це економічний ефект. А про екологічність продукту то це - нікому не потрібно! Вартість екологічного продукту повинна бути вищою в рази, тоді виробник буде зацікавлений робить еко продукт!!!
@ІринаЖукова-ц3е6 жыл бұрын
Я і сама сію ГМО (і пшеницю і сою,і соняшник)І ядами поливаю як усі по полной.Але ви мене мабуть не зрозуміли,Ноутіл придумали ті ,хто виробляє хімію,що збільшити ринок збуту отрути,І ще одне,при ноутілі наче ощадливо зберігається земля і гумус і біо....... і тд,але чомусь НІхто не згадає що при Ноутілі земельку треба поливати хімією,в рази більше чим при звичайному обробітку.І ось питаня ,як ця хімія впливає на біоту?
@skillovyitraktorist6 жыл бұрын
Всё правильно сказано!!!
@snakeno32206 жыл бұрын
@@ІринаЖукова-ц3е при ноутиле бурьяна меньше, и химии меньше нужно. Извините, но вы заблуждаетесь!
@agrospilka86965 жыл бұрын
@@ІринаЖукова-ц3е твоей тупості немае предела.
@АлександрСинято3 жыл бұрын
Судя по структуре почвы за 5 лет было мало пожнивных решток Я не применяю плуга 10 лет только рыхлю то агрегаты более структоризированы
@Family_farm20003 жыл бұрын
Пожнивні рештки за рік буквально зникають, їх з’їдає почвена біота
@АлександрСинято3 жыл бұрын
У вас правильная информация а я экспериментировал с ячной соломой(уходит 2 3месяца )житней(5м) очерет(сразу 2 3года а потом 8 9 месяцев) кукуруза суданка сонях жито люцерну вику оставляю в междурядье и мульчером 45 70 см убираю до поднятия основной культуры а потом оставляю (жито после 4 укоса не поднимается более15см и бурьяна практически нет ) а роль свою выполняет на 100%(почва закрыта нет перегрева нет разрушения почвенной структуры от дождя )Я склонен к технологии Овсинского но у каждого должна быть технология своя почва своя техника тоже своя потому что производители техники не видят ваших задач а сделай вам порядковый мульчеватель вы его не купите потому что вам проще убить почву гербицидом хотя иногда даже не дешевле Учимся ВМЕСТЕ ПОЧВУ не трогаем а если и трогаем то с какой то целью А вообще легче работать головой чем руками
@ИванИванов-ю9г5ю4 жыл бұрын
Был бы нормальный севооборот, так землю не убили бы. У моего соседа с 2008года ноу-тилл, на 1кв.м. червеков от 100шт. У Вас их сколько? Урожайность получает от 50ц.
@ТамерланИ-е5п5 жыл бұрын
Удачи ! Чернозём сложный грунт .
@АлекснИвановааяяялз4 жыл бұрын
Грунт у тебя в башке вместо мозгов, а чернозём ПОЧВА.Запомни суслик (в смысле, каждый суслик агроном)
@ВиталийОдарченко-р3ы5 жыл бұрын
плугом користувалися сотнi рокiв i до цього часу його нiхто не вiдмiнив
@виталийпетров-э7р1ш4 жыл бұрын
Так и на лошадях тысячу лет ездили пока автомобили не изобрели.
@YADERNYY-FUGAS6 жыл бұрын
7 лет нутил.В тюрягу садыть надо кто плуг использует или землю отнимать.
@Family_farm20006 жыл бұрын
Чому так категорично?
@YADERNYY-FUGAS6 жыл бұрын
У нас 2018 году была засуха,моя земелюшка дала подсолнух 27,пшеница 35. Соседи пшеница от 200 кг до тоны. Земля рыхлая как пористый чёрный шоколад. Влаги в ней больше намного чем в пахотной. Сосед мой по пахоте с удобрением подсолнух сеял 800 кг с га.Одно поле. Правда не 100%нутил но стараюсь. Плуг и культиватор 7 лет стоят без работы. Урожайность ровная не так страшна засуха как при классике. Главное севооборот и не выжимать с земли все соки, любыми путями прыбыль получить .Но в каждого свои тараканы.Я не аграном и у меня такой подход
@АлексейЗарапин-ф2у5 жыл бұрын
@@YADERNYY-FUGAS при всех технологиях главное севооборот и с земли не выжимать
@sergeykurenko66355 жыл бұрын
@@YADERNYY-FUGAS как с вами связаться?
@YADERNYY-FUGAS5 жыл бұрын
Зачем?
@АлександрЛебедев-е4н3 жыл бұрын
перед записью видео нужно тренироваться разговаривать! НЕсколько раз пройтись, что хотел сказать. Ужас! Досмотреть до конца нереально
@bratchik76376 жыл бұрын
Растительные остатки и покровные культуры нужны в первую очередь как защита от переуплотнения почвы , как естественного так и от механического воздействия, начиная от дождевых капель и заканчивая колесами с/х техники. Поэтому первые годы освоения нуля этим интенсивно занимаются, а результаты года через 3 - 4, не раньше.
@stas_no-till6 жыл бұрын
В этом году сам перехожу на No-till и мне эта технология очень понравилась, зря вы это делали, необходимо было грамотно севооборот внедрить.
@АлександрВасиленков-ж5в3 жыл бұрын
Иди мышей трави
@stas_no-till3 жыл бұрын
@@АлександрВасиленков-ж5в не травлю на основных посевах принципиально
@АндрійСідаров5 жыл бұрын
Ви зробили правильно я залежно від складу грунту 3-4-5 років ораю нема глубокорихлітеля ефект є і великий а в багатьох своє судження коли я пощитав нагрузку на грунт колесами техніки то асфальт це пірина
@ВладимирДульский-д2м4 жыл бұрын
Зачем заграница выпускает плуги?
@Family_farm20004 жыл бұрын
Щоб гроші зароблять
@Хлопецьізсела-о9о6 жыл бұрын
я думаю ви вибрали не правильний сівооборот і всe
@Family_farm20006 жыл бұрын
А який би ви запропонували б???
@Family_farm20005 жыл бұрын
Переворот Мышления Придложи я может быть куплю!!!😁
@Family_farm20004 жыл бұрын
Переворот Мышления А что зерно не покупают? У нас наоборот сено, солома в качестве корма ненужно никому, так как животноводства нету. А спрос на зерно всегда, вопрос только цены
@madnessplowman7634 жыл бұрын
У нас наоборот животноводство у частников основное занятие(много крс, овец и лошадей), что кстати нам полеводам приносит немалую проблему, в радиусе 5 км от деревни можно и не сеять, один фиг затопчат, сожрут.
@СергейБачул7 жыл бұрын
под обедал хорошо можно лекцыю читать шутка
@НазарВДВ6 жыл бұрын
там плужным пластом и не пахнет просто пахать иногда нужно землю а не только лущильниками или дисковой обрабатывать.
@Family_farm20006 жыл бұрын
Назар ВДВ Якщо ви уважно дивились моє відео то тут небуло ніякого обробітку 5 років. А про пахоту то пашіть собі на здоров`я.
@НазарВДВ6 жыл бұрын
так я те й написав . а землю нашi дiди- прадiди орали земелька це полюбляе. I Вам здоровья
@Family_farm20006 жыл бұрын
Назар ВДВ наші предки працювали сохою! Плуг придумали пізніше
@СергійЛитвиненко-э2р7 жыл бұрын
Чий рихлітєль? скільки кс в тракторі
@Family_farm20007 жыл бұрын
Сергей Литвиненко Рихлітєль MBJ Bravo 3.0 італійський. Трактор 240 к.с.
@ИванПавленко-з1л5 жыл бұрын
Вы работая на земле знаете состояние земель агрофон Ваших полей в севообороте одни длиннокорневые культуры со своими болячками и своей микрофлорой с года в год выращивая гонкой за прибылью вот результат истощения почвы Вложите деньги в землю переработку продукта в межсезонье это дополнительная прибыль и рентабельность Сельхозпродукт должен быть безотходным и зимой не надо впадать в медвежу спьячку
@Family_farm20005 жыл бұрын
Про що Ви ведете річ маючи на увазі переробку???
@ИванПавленко-з1л5 жыл бұрын
@@Family_farm2000 Пшеница-мука хлеб подсолнух-олия соя-мука масло отходы-корм для рогатскота свеней и так далее это добавлена стоимость до выращеного продукта /зерна/
@KORUSNISAMOROBKU6 жыл бұрын
да технологія то економна але все ж таки негативи свої має!!!!
@Family_farm20006 жыл бұрын
KORUSNI SAMOROBKU У всіх технологіях є свої плюси та мінуси
@workingmoments26455 жыл бұрын
@@Family_farm2000 решток накопили) свий +
@rubinfarm26196 жыл бұрын
і що тут дало глибокорихлення по врожаю?
@ВалентинБрюховецькый3 жыл бұрын
Сівозміна не правильна
@alexlk10167 жыл бұрын
цікавий канал але в камеру не треба кахикати та бекати , все сказане можна викласти за 5 хв.
@Family_farm20007 жыл бұрын
Alex lk докую, буду виправлятись
@Сергей-ю6ф3е6 жыл бұрын
За 5 лет хоть что то полезное для земли сделали! Вот так убивается у нас с.х.!!! За-то новое слово выучил!
@Family_farm20006 жыл бұрын
Сергей Галушка А ви ще й досі пашете?
@Сергей-ю6ф3е6 жыл бұрын
Да, пашим! А почему нет?Только не в Украине! А в стране где дожди идут только зимой в течение месяца, а летом +40 средняя температура, да и вместо чернозёма сдесь глина!! И не ноют что во всех хуевых урожаях погода виноватая! Во всем виноват человеческий фактор и его знания в области сх!
@Family_farm20006 жыл бұрын
Сергей Галушка А про будущее своих детей, внуков незадумываетесь? Какую вы им землю оставите??? Интересно посмотреть как же у вас с такими погодными условиями и без орошения всё так классно, и урожай какой у вас?
@Сергей-ю6ф3е6 жыл бұрын
Так я и не говорил что без орошения, 80%полей под оросительными системами! И урожай собирается с земли два, три раза в год!
@Сергей-ю6ф3е6 жыл бұрын
Ты о детях думаешь, делая с поля дорогу? Возьми лопату и выкопай яму метр на метр и глубиной 35-40см Я думаю на этой глубине ты лопату сломаешь на этом квадрате!
@ІванЧебля4 жыл бұрын
А ведь то дело было не в бабине......
@VENIVIDIVICI-up4er5 жыл бұрын
Видео не очем, лузер ноу тилл.Все.
@Family_farm20004 жыл бұрын
Виталий Чиж Неподобається - не дивись! Поважай людей!
@Family_farm20007 жыл бұрын
сочуствую, вам нотил наверное самый раз
@ТатьянаПраво-д5ю6 жыл бұрын
Шариш .
@rubinfarm26197 жыл бұрын
Не допомагає рихлення під сою в посушливих та спекотних умовах, ваша чорна земля буде перегріватися і швидко втрачати вологу
@Family_farm20007 жыл бұрын
Олександр Незнарадько Може ви праві, але в минулому році сусід зрихлив під сою і в цьому році також це зробив. Якщо б так погано було то мабуть би він цього не робив би?
@rubinfarm26197 жыл бұрын
Family farm, це ще нічого не означає, може він не зовсім задоволений результатом і вирішив, що у минулому році зрихлив мало, то в цьому році треба глибше :) У нас тут жорсткі умови для сої , мій знайомий часто рихлить під сою, то результатів у важкий рік нема. Цей рік він взяв сорту Сігалія по 10 ц після глибокого рихлення, в мене по нулю з гарним покриттям рештками грунту сипав сорт Асука до 18 ц
@Family_farm20007 жыл бұрын
Олександр Незнарадько а в мене в цьому році селесія по традиційному 20
@rubinfarm26197 жыл бұрын
Family farm, у нас в середньому по району 10 ц, але це по статистиці с/г управління, а по факту в багатьох від 3 до 6 ц
@Family_farm20004 жыл бұрын
RUBIN FARM В статистику як ви самі знаєте достовірні дані по врожайності ніхто не подає, завжди всі занижують і ви про це самі гарно знаєте чому!!!
@rubinfarm26197 жыл бұрын
Драганчук про рихлення в но-тілл з 19 хв 20 сек kzbin.info/www/bejne/d3WUnniii7Nqf9U
@Family_farm20007 жыл бұрын
Олександр Незнарадько дякую, можливо є в цьому доля правди