Що таке пробіотик, та його використання для сільхоз птиці. Інтерв'ю з технологом.

  Рет қаралды 1,569

Сучасний Фермер

Сучасний Фермер

2 ай бұрын

#сучаснийфермер #кроносагро #пробіотик #військове #індокачки

Пікірлер: 23
@cityminifarmer
@cityminifarmer Ай бұрын
Посилання на мої оголошення www.olx.ua/list/user/13VXwZ/ Посилання на мою спільноту invite.viber.com/?g2=AQBOzgC3vt2nZlCrIaqIkI%2BNQs7SQY4eKk5i2U7ZsTljikTtBW%2BF1PrHDJklIuuu #сучаснийфермер #військове #нікополь #індокачки
@tychenkodmytro_ukr
@tychenkodmytro_ukr Ай бұрын
В сучасних умовах пробіотики та вакцинація, обов'язково 👍
@mamylka802
@mamylka802 Ай бұрын
Дякую за корисну інформацію!
@Joen-xj6df
@Joen-xj6df Ай бұрын
Вітаю! Дякую за дуже цікаве та корисне відео!
@MrDima210
@MrDima210 Ай бұрын
Як ветеринар, скажу толкова і потрібна інформація
@_serega_ts_
@_serega_ts_ Ай бұрын
Дякую, за відео
@user-mf3lj3pd7p
@user-mf3lj3pd7p Ай бұрын
Доброго вечора, як завжди дуже цікаво та повчально дивитись та слухати👍
@user-ph9sp7wy6n
@user-ph9sp7wy6n Ай бұрын
Сашко,ти молодець, дякую за цікаву та корисну інформацію.😊
@dmitry1283
@dmitry1283 Ай бұрын
Сашко, ти дійсно крутий... показник - до 100к зовсім небагато 💪🇺🇦🔥
@Veniaminchik
@Veniaminchik Ай бұрын
Вітаю Саша! Дуже хороша і цінна інформація. Хочеться більш детальніше про види/групи пробіотиків. Також цікава тема різноманітних мінералів -включаючи трейс мінерали і їх вплив на організми, і їх ефект на елестро магнетизм (ауру) , і на мейоглобін(червоність мʼяса), і на плазму крові зарядженя елестронами (позетвна мікро хвиля-що вбиває паразитів). Також вплив омеги3 на інфекції і стрес. І інтересно на думку Деиса ,- який вид бактерії/дріждів швидко виробляє омегу3, вітаміни групи В. І на якому субстраті(льон, овес, ячмінь, конопля, пшиниця...) Саша велика тобі і Денису подяка, -здоровʼя і щастя вашим домам!
@user-cr6pt3ji1p
@user-cr6pt3ji1p Ай бұрын
❤❤❤
@PerepelBro
@PerepelBro Ай бұрын
Привет, мое имхо: кокцидиостатики являются антибиотиками, то что их приняли решение так не называть что бы не нарушать картинку экологичности ничего не меняет. Они есть во всех комбикормах и премиксах для птиц так как дешёвые и имеют скрытую дополнительную функцию - стимулятор роста... По этому перешёл полностью на свой корм и спасибо что упомянули переделку - я ем, выращиваю и продаю исключительно ее. А пробиотики да, должны быть по умолчанию в корме на постоянной основе.
@williamsomersetmaugham4157
@williamsomersetmaugham4157 Ай бұрын
Сашко вiтаю. Я как-то писал тебе про пробиотик f500, он на основе Сенной палочки. Сам я его не применяю, потому что в моем комбикорме есть кокцидостатик. Результатом я доволен. Есть практика добавления Емочек ( это украинский препарат) в корм и воду. Это агрономически полезные микроорганизмы, они выполняют ту же функцию и в организме животного, помогают усвоению нутриентов и вырабатывают антибиотики против патогенов. Они не исключают применение антибиотиков при заболевании, но это хорошая профилактика. Просто это два разных инструмента и они оба нужны. Никто ведь не задается вопросом: что лучше пили или топор. Здесь то же самое. Всего доброго Сашко.
@lpx_mac
@lpx_mac Ай бұрын
Я считаю что отсутствие антибиотика на хозяйстве, первое чем и должна отличаться домашняя продукция
@user-rh6hr1dj1j
@user-rh6hr1dj1j Ай бұрын
Користуюсь на постійній основі пробіотиком Імунобактерин - D для курчат, в інструкції написано, що його можна давати як у воду, так і в корм. В якій формі краще давати малим курчатам відразу після вилупу і, наприклад в місячному віці? Дякую
@denysmarchenkov6826
@denysmarchenkov6826 Ай бұрын
Доброго вечора! Ви користуєтесь водорозчинною модифікацією препарату, його можна давати як у корм так і у воді. Якщо є змога вводити через корм - на здоров'я, якщо немає змоги через корм - тоді через воду. Але майте на увазі що дозування для корму і для води будуть відрізнятись: у воду задається менша кількість (бо птиця загалом випиває води більше ніж їсть корму). Стосовно місячного віку чи добового - як на мене то немає різниці чи через корм чи у воду. У сильну спеку радив би давати суху форму, осінь-зима-весна - рідку, це доцільніше по зберіганню препарату.
@user-rh6hr1dj1j
@user-rh6hr1dj1j Ай бұрын
@@denysmarchenkov6826 в інструкції про такі тонкощі не вказано. Скажіть, будь ласка, яка концентрація даного препарату потрібна для введення в корм і у воду для курчат і дорослих курей. І чи можливе передозування даним пробіотиком? Дякую.
@denysmarchenkov6826
@denysmarchenkov6826 Ай бұрын
@@user-rh6hr1dj1j На етикетці має бути табличка, наскільки я пам'ятаю (якщо це саме від КРОНОС-АГРО фасовка, а не від Укрзооветпромпостача - вони в сашетки фасують нашу продукцію для своїх аптек). Профілактична рекомендована доза складає 125гр на тону води і 250гр на тону корму. Якщо вимушене здавання по певній проблемі то збільшують в середньому 200гр на тону води або 400гр на тону корму. Загалом, передозувати пробіотик можна, наприклад, якщо вкинути кілограм на тону води. У 2-3 рази від рекомендованої профілактичної концентрації перевищення не призведе до негативних наслідків. Але доцільність застосування такої підвищеної дози я б радив обговорити (завжди можете, наприклад, мені зателефонувати), бо можливо є простіше рішення якщо у вас є конкретна проблема.
@watching7330
@watching7330 Ай бұрын
@@denysmarchenkov6826 а коли відкрили тару. Строк придатності теж зберігається 36 місяців?
@denysmarchenkov6826
@denysmarchenkov6826 Ай бұрын
@@watching7330 строк придатності для сухого продукту не залежить від стану відкрито-закрито (за умови що туди волога не потрапила), і відліковується від дати виробництва. А от у рідкому продукті - там да , важливо що після відкриття в межах 3 місяців бажано використати.
@lpx_mac
@lpx_mac Ай бұрын
Все пропойки бесполезная трата времени и денег. Все должно быть в корме. А антибиотика вообще быть не должно, особенно для «профилактики»
@denysmarchenkov6826
@denysmarchenkov6826 Ай бұрын
Добрый вечер! Не все виды пробиотиков вы можете ввести в корм, особенно если он гранулированный. Желание получать максимально полноценный корм лично я приветствую, но качественное вымешивание порошка с основной массой корма требует соответствующего оборудования; а температурное воздействие в кормах для бройлера сведёт на нет ввод нетермостабильных либо незащищённых доп.оболочкой бактериальных продуктов.
@lpx_mac
@lpx_mac Ай бұрын
@@denysmarchenkov6826 я именно про витаминные и прочие имел ввиду. Аля сахар добавить, лимонную кислоту. Если речи про пробиотик и подкислитель, который тебе технологически удобнее давать через поение, то это другой вопрос.
They RUINED Everything! 😢
00:31
Carter Sharer
Рет қаралды 22 МЛН
Кәріс өшін алды...| Synyptas 3 | 10 серия
24:51
kak budto
Рет қаралды 1,2 МЛН
Рецепт бролерного гровера від Сучасного Фермера.
37:25
Водолаз пытается спасти рыбку 😳
0:30
critical moment of wild animals: a miracle for baby ducks
1:00
身近な生き物語
Рет қаралды 10 МЛН
Зоопарк без зверей #фильмы #сериалы
0:44
ВКРАТЦЕ
Рет қаралды 4,5 МЛН
Танатоз: хороших актёров не едят
0:57
Тру Шорты
Рет қаралды 740 М.