Огляд антени Alientech Duo 3, порівняння, перероролбка під N-type

  Рет қаралды 966

Дядя Сєрьожа

Дядя Сєрьожа

Күн бұрын

Огляд антени Alientech Duo 3, порівняння, перероробка під N-type
Контактний мейл msa_krog@ukr.net
Ми робимо прості поточні речі, на які треба невеликі кошти, але таких робіт треба багато і постійно. Це кабелі для виносних антен, які часто пошкоджуються уламками і просто в процесі експлуатації, також пошкоджуються самі антени.
Пульти більшості цивільних дронів не передбачають підключення зовнішніх антен і потребують переробки. Цивільні антени також потребують модернізації.
Про ушкоджені дрони годі і казати.
Всі ці "дрібниці" не закриваються державою і мало закриваються великими фондами. Тому воїни ЗСУ змушені оплачувати це власним коштом.
Але на війні нема дрібниць. Ушкоджений кабель чи антена означає провалене бойове завдання, а їх відсутність без перебільшень дорівнює відсутності бронежилету, бо змушує оператора дрона працювати на відкритому просторі.
Тому волонтерська група викладачів, випускників КДПУ, студентів-істориків збирає кошти саме на такі невеликі, але вкрай важливі речі.
Реквізити незмінні:
5168745021825036 приват одержувач Корецька Інна Володимирівна
send.monobank....

Пікірлер: 20
@ESS1024
@ESS1024 13 күн бұрын
3:55 - у FR4 високі втрати на таких частотах, тому є сумніви стосовно ефективності антени Alientech. Антена з Avenger виглядає набагато цікавішою, бо там вже використовується підложка, яка призначена для роботи на високих частотах.
@UncleSrG
@UncleSrG 12 күн бұрын
да, теж про це думав. Патч авенжера зроблений на іншому матеріалі. Не знаю що воно таке. Але достовірно це поміряти можливості нема.
@ESS1024
@ESS1024 12 күн бұрын
@@UncleSrG схоже на одну з варіацій матеріалу з ПТФЕ та керамікою. Його часто використовують там, де є модливість не рахувати собівартість.
@IgorKovsher
@IgorKovsher 8 күн бұрын
Чи можна антени, як в Алеєнтек 3, поставити в Авенджер? І додати вертикальну поляризацію? Мета - зменшити кількість антен і кабелів, щоб використовувати зв'язок із дроном на максимум?
@UncleSrG
@UncleSrG 7 күн бұрын
такі як в аліентеку 3 в авенжер поставити складно, бо в аліентеку вихід підсилювача зроблений окремо для кожного діапазону, а в авенжері він один спільний, тому і антена одна на три діапазони. Додати ще одну антену на горизонтальну поляризацію теоретично можна, але тоді вам доведеться вихід через сплітер поділити на дві антени, але і потужність ви теж поділите навпіл між ними. Не думаю, що це хороша ідея. Окрім того в корпусі авенжера просто нема місця для ще одної пари патчів.
@IgorKovsher
@IgorKovsher 7 күн бұрын
@UncleSrG дякую за відповідь і ваші відео.
@IgorKovsher
@IgorKovsher 7 күн бұрын
@@UncleSrG ще питання, якщо розмістити в одному корпусі дві антени з різними поляризація ми, то чи заважатимуть вони одна одній? Бо зазвичай, антени розміщуються на відстані 20-30 см одна від одної.
@UncleSrG
@UncleSrG 6 күн бұрын
складно відповісти. Якщо дивитись на будь яку популярну антену з підсилювачем, наприклад авенжер, бо у нього найбільший корпус, то там ширина корпуса 25см, всередині два підсилювача, кожен зі своєю антеною, відповідно відстань між цими антенами значно менше за 25см, можливо 3-4см, не більше. Зазвичай, якщо ми кажемо про мавік, то одна антена працює на прийом і передачу, інша на прийом, але при цьому жодного негативного впливу одна на одну вони не мають. Якщо взяти пульт rc-pro, то в базовому вигляді там ще в меншому просторі знаходяться чотири антени, дві зовнішні з вертикальною поляризацією, і дві всередині з горизонтальною. І теж ніяких проблем це не тягне за собою, думаю інженери DJI сто разів це перевірили, перш ніж випустити продукт в серію. Тому я думаю взаємний вплив антен не має великого значення. Хоча досвіду практичного використання у мене особисто дуже мало, я переважно збираю відгуки з фронту.. :)
@СтепанНечупій
@СтепанНечупій 4 күн бұрын
Дядьку як з вами звязатися ?Є антени можливо десь їх можна примінить і жалко викинути.Дід Степан.
@UncleSrG
@UncleSrG 3 күн бұрын
напишіть на msa_krog@ukr.net. В жодному разі нічого не викидуйте, там купа дрібниць, які корисні в ремонтах.
@yuribochkarev4477
@yuribochkarev4477 12 күн бұрын
Для N-type нет таких удобных push-on коннекторов как для QMA. Поэтому QMA удобнее
@UncleSrG
@UncleSrG 12 күн бұрын
для побутового використання - можливо. Для умов бойових дій точно ні. Їх зручність ніяк не компенсує їх ненадійність і малий термін служби.
@yuribochkarev4477
@yuribochkarev4477 12 күн бұрын
@UncleSrG смотрел на ebay такая антенна около 600 долларов стоит, не ожидал что так дорого
@UncleSrG
@UncleSrG 12 күн бұрын
як на мене, то їх вартість не виправдана. З огляду на використані компоненти вони мають коштувати значно дешевше. Це стосується всіх поширених антен.
@yuribochkarev4477
@yuribochkarev4477 12 күн бұрын
@@UncleSrG это само собой, но вы не думали начать их делать самостоятельно? Как по мне отличная идея
@UncleSrG
@UncleSrG 12 күн бұрын
Думав. Власне, так вже відбувається і без мене. Неодноразово чув і бачив варіанти коли пасивні саморобні антени різних типів поєднують з бустерами з алі.
@Net_Stranger
@Net_Stranger 14 күн бұрын
Все ви правильно кажете про недоліки. Тільки не враховуєте, що китайці цю антену розробляли не для бойових дій. І точно не для українських військових. QMA, звісно, менш надійний, але на багато зручніший і компактніший. Для цивільного використання саме воно.
@UncleSrG
@UncleSrG 14 күн бұрын
Згоден. Власне, це не претензія до китайців, скоріш порада військовим. Хоча претензія тож є. Кронштейн має конструктивний недолік, через який пігтейли перетираються в місці входу в корпус. Це системна проблема, я вже більше десятка антен з такою проблемою лагодив.
@Net_Stranger
@Net_Stranger 14 күн бұрын
@@UncleSrG А чому замість кутиків металевих ви не використовуєте тримач для роз'ємів, що встановлюється замість рідних кюемашних? В мережі є СТЛ. Якщо треба - можу поділитись. По перетинанням, не було такого. Але й потреби крутити кронштейн теж не було.
@UncleSrG
@UncleSrG 13 күн бұрын
По-перше туди N-type просто не влізуть. Можливо можна щось придумати, але у мене поки нема хороших ідей для цього. По-друге орієнтація вниз значно зручніша для підключення кабеля. Особливо якщо це щось з серії RG-8, тобто жорстке і важке. По-третє в такому варіанті пігтейли не рухаються разом з кронштейном, тобто усувається системна проблема з перетиранням, про яку я писав вище. Є ще причини, але мені здається цього більш ніж достатньо. :)
Don’t Choose The Wrong Box 😱
00:41
Topper Guild
Рет қаралды 62 МЛН
人是不能做到吗?#火影忍者 #家人  #佐助
00:20
火影忍者一家
Рет қаралды 20 МЛН
СИНИЙ ИНЕЙ УЖЕ ВЫШЕЛ!❄️
01:01
DO$HIK
Рет қаралды 3,3 МЛН
Sigma Kid Mistake #funny #sigma
00:17
CRAZY GREAPA
Рет қаралды 30 МЛН
Modbus TCP kết nối PLC phần 2
13:30
Hung Anh DIY
Рет қаралды 9
ALIENTECH DUO 3 - розбір та детальний огляд антени
6:07
Technology_Garry - MRZ_
Рет қаралды 1,9 М.
Don’t Choose The Wrong Box 😱
00:41
Topper Guild
Рет қаралды 62 МЛН