ОГЛЯД ГОЛІВ МАТЧУ ТИТАН - ДЮФК ЧОРНОМОРЕЦЬ

Рет қаралды 65

FC "Titan Odesa"

Күн бұрын

«Титан» забив п’ять м’ячів «ДЮФК-Чорноморець» у Зимовому кубку Одеси
Підопічні Юрія Куліша влаштували дуже результативний перший тайм своїм юним опонентам, відправивши до їх воріт чотири м’ячі. Перші хвилин 10 «титанівці» витратили на пристрілку і підбір ключів до оборони суперника, а потім посипалися голи.
Спершу Ратушняк замкнув передачу Слободяка з лівого флангу і відправив м’яч у сітку. Ще через сім хвилин спрацювала комбінація за участі Швидерського, Лаптєва і Мішуренка, який завершив її точним пострілом.
Відразу ж до воріт «ДЮФК-Чорноморець-11» залетів третій гол. Цього разу причиною стала помилка голкіпера, який вибиваючи м’яч від воріт, подарував його Сергію Політило, який асистував Швидерсьому і той був влучним.
За весь перший тайм молоді гравці «моряків» відзначилися лише одним гострим моментом, але у другому таймі вони зуміли здивувати «Титан» двома голами поспіль після помилок оборони команди Юрія Куліша.
«Зелені» відповіли дуже технічним м’ячем: Михайло Лаптєв, як на тренуванні, навісив на Мішуренка і той головою відправив сферу у ворота. «Титан» встиг відзначитися ще і шостим взяттям воріт, але з офсайду.
Натомість «Чорноморець» забив красивий м’яч від поперечини без шансів для Даскалиці і поєдинок завершився перемогою «Титана» - 5:3.