🌻Огляд інвестиційних REIT-фондів "Твоє коло". Земля як інвестиція

  Рет қаралды 2,035

FamilyBudget Ukraine

FamilyBudget Ukraine

Күн бұрын

🪻Відтепер стати співвласником збалансованого та диверсифікованого земельного банку та отримувати пасивний дохід можна за лічені хвилини онлайн 🕐 Так стверджують спеціалісти з "Твоє коло".
💫 У відео фінансові консультанти iPlan.ua Любомир Остапів і Лариса Мошківська роблять огляд інвестиційних REIT-фондів "Твоє коло" і розбирають особливості такого інвестування.
☀️ Більше деталей на сайті: tvoekolo.com.ua/fondy-zemelny...
Можна задати питання в чаті: t.me/+OysPpcMTOTRkNjYy
❓ Напишіть, будь ласка, в коментарях, ваші думки стосовно того, чи варто мати більші витрати, але купити збалансований земельний банк, чи краще розібратися в усіх нюансах і зосередитися на певних ділянках.
💎 Корисні посилання:
Фінансова модель:
docs.google.com/spreadsheets/...
Відео про REIT • 🏩 Як інвестувати в нер...
Відео про Inzhur • Андрій Журжій про перш...
Inzhur звітував за рік роботи • Андрій Журжій про резу...
Як купити землю самостійно, повний гайд • Як інвестувати в землю...
Наш плейліст про Землю як інвестицію • ⬛ ЗЕМЛЯ в Україні як і... .
🏎️ Запис на безкоштовну консультацію до Лариси Мошківської: calendar.google.com/calendar/...
❤ Знайти щось корисне для себе:
Реферальний лінк Binance (кешбек підписникам - 10%)- bit.ly/3DQcbJ5
Реферальний лінк Trustee Plus: bit.ly/3Z1vM2I
Реферальний лінк WISE: wise.com/invite/u/lyubomyro1
Реферальний лінк Seeking Alpha bit.ly/3PWU1fx
💛💙 Стати спонсором каналу: bit.ly/3sXHcZj
💰💰 Звернутися до iPlan.ua bit.ly/3uKavQv
#пасивнийдохід #UAInvestor #iPlanua #qualifiedinvestor #reit #ЗемляЯкІнвестиція
😎 НАВІГАЦІЯ по каналу "Сімейний Бюджет":
сині відео - для інвесторів, зелені - управління бюджетом і фінтех,
оранжеві - платникам податків та ФОПам, рожеві - батькам.
Під кожним відео є тематитичні хештеги, плюс для вас на каналі понад 40 плейлістів
/ familybudgetua .
😎 ПІДРИМУЙТЕ, будь ласка, відео лайком та рекомендуйте друзям!
ПІДПИСАТИСЬ на канал:
/ @familybudgetua .
‼️ Це відео, як і всі інші на каналі "Сімейний бюджет", НЕ Є інвестиційною рекомендацією. Всі відео мають ознайомчий характер. За наслідкі інвестування слухачі і глядачі каналу несуть власну відповідальність.
😎МІСІЯ "Сімейного Бюджету": допомагати українцям приймати розумні фінансові рішення.
Часомітки:
00:00 Вступ
01:15 Про можливості українців в земельних інвестиціях
02:31 Фонди від "Твоє коло"
03:59 Переваги фондів "Твоє коло"
06:42 Земельний банк
08:03 Модель дохідності фондів "Твоє коло"
11:24 Комісії
15:29 Податки
17:40 Підсумки

Пікірлер: 32
@hovrah
@hovrah 21 күн бұрын
Остаюсь при мнении что инвестиции через ТК дадут вам ровно столько же, как покупка пая напрямую, а всю "сверхдоходность" съест миллион всевозможных комиссий и изначально высокая цена покупки паев. Из плюсов фонда - ликвидность и простота.
@user-id6qq4vo2j
@user-id6qq4vo2j 21 күн бұрын
Завжди є декілька підходів до інвестицій, або власноруч професійно розбиратися в активі, як все працює, і інвестувати самому, або скористатися послугами консультантів чи управляючих компаній. І невідомо де буде прибутковіше, але якщо інвестор не хоче чи не може займатися активно інвестуванням, то точно з професіоналами з ринку точно буде правильніше, аніж самому не розібравшись. Ну а якщо говорити про активи фонду та інвестування через фонд , то тут досить багато переваг.
@itworksinua
@itworksinua 20 күн бұрын
Не розумію в чому складність купівлі землі. Маю паї. Ніяких проблем з покупкою через зрозумілого брокера. Без забовязань у вигляді грошей, контролю над вашою землею з боку якогось фонду, який продає вам землю з великою націнкою, так ще й якісь відсотки постійно. Вам обіцяють якусь міфічну капіталізацію. Так ви хоч маєте землю, в тут якісь папірці які ви продаси потім нікому 😂
@user-id6qq4vo2j
@user-id6qq4vo2j 20 күн бұрын
Так, купити немає проблем, питання купити який актив і що далі з ним робити, і яка стратегія виходу. Ви купуєте через брокера землі з яким строком договору оренди?
@slitynskyy
@slitynskyy 15 күн бұрын
Від 10-15 років ​@@user-id6qq4vo2j
@user-id6qq4vo2j
@user-id6qq4vo2j 14 күн бұрын
@@slitynskyy Якщо Ваша стратегія бути в активі 10-15 років, то все ок. А якщо Ви думаєте вийти з нього через 5 років, то пропоную порівняти різницю в вартості землі з договором оренди 5 років і 12 років. В 2028 році земля з договором на 5 років буде мати оренду 350 дол/га (так як по закінченню договору буде заключений новий договір оренди з новими умовами, навіть сьогодні на землі, по яким закінчуються договори оренди, ми заключаємо нові договори оренди на 200-250 дол\га), а земля з договором на 12 років буде мати оренду 150 - 200 дол/га максимум. Різниця в оренді 150 дол/га, дасть можливість отримати вищу ціну продажу порівняно з землею у якої заключений договір на 10-15 років, від 1500 до 2500 тис дол/га. Я не кажу ще за бонуси або право оренди, якщо переговори по новому договору оренди будуть відбуватися хоча б на обєм землі від 300 га... які можуть бути від 100 до 1000 дол\га, залежно від позиції в переговорах (А переваги управляючої компанії, як раз і є в тому щоб обєднати інвесторів і створити сильну переговорну позицію). То ж тільки така легка математика показує, що краще сьогодні купити більш ліквідний і перспективний актив сьогодні!
@user-eu4vg5hf9p
@user-eu4vg5hf9p 21 күн бұрын
Гадаю ви скащали не про асі комвсії і винагороди фонду. В їх регламенті (фонд дивідендний) перераховано значно більше винагород фонду...в це лякає
@user-id6qq4vo2j
@user-id6qq4vo2j 21 күн бұрын
До досягнення кумулятивного дначення запланованої дохідності є тільки єдина винагорода 0,02% в місяць. І тільки після досягнення прогнозованої прибутковості, нараховується винагорода таким чином, щоб після досягнення Кумулятивного значення Запланованої прибутковості 6% і нарахування винагороди Компанії, прибуток Фонду не був меншим ніж 6%. Тобто простими словами винагорода понад 0,02% і премія буде тільки за умови перевищення прогнозованої прибутковості. Тобто від додаткового прибутку.
@user-eu4vg5hf9p
@user-eu4vg5hf9p 21 күн бұрын
@@user-id6qq4vo2j можливо й так. Мені цікаві такі інвестиції, але така гра слів та подвійне розуміння і трактовка лякає. Ще й 15 відсотків на інші витрати... В інших фондів це максимум 5%.
@hovrah
@hovrah 21 күн бұрын
@@user-id6qq4vo2j и 15% с прироста стоимости актива через 5 лет в момент распродажи
@user-eu4vg5hf9p
@user-eu4vg5hf9p 21 күн бұрын
Комвсії іонлу чки зрозумів я з їх регламенту: 1. 0.02% від вартості активів фонду кожного міс. 2. 2% від вартості активів фонду винагорода якщо виконана прогнозована дохідність в 6%, 3. Премія 15% від прибутку понад запланованого 6%. 4 до 15% пердбачено на інші витрати тобто офіс, аренди, податки і т д. 5. При виходу з активу 15% від здорожчання активу. І виникає питання чи заробить стільки ж внаестор, чк заробить фонд з такою кількістю комісій.... велике питання, тому що здорожчення землі теж суто прогнозоване, тим паче в умовах війни...,
@user-id6qq4vo2j
@user-id6qq4vo2j 21 күн бұрын
Премія 15% від прибутку понад запланованого 6% та При виходу з активу 15% від здорожчання активу це одна й та ж сама величина: "За рішенням уповноваженого органу Компанії, крім винагороди, Компанії може виплачуватися премія, яка становить 15 відсотків розміру прибутку, отриманого Фондом за результатами діяльності за звітний рік понад Заплановану прибутковість, що визначена Інвестиційною декларацією Фонду. При цьому, Компанія не має права на отримання премії до досягнення Кумулятивного значення Запланованої прибутковості Фонду."
@user-id6qq4vo2j
@user-id6qq4vo2j 21 күн бұрын
Винагорода може бути максимум 2% від ВЧА, і 0.02% від вартості активів фонду кожного міс, вони входять в ці 2%. При цьому винагорода Компанії нараховується таким чином, щоб після досягнення Кумулятивного значення Запланованої прибутковості 6% і нарахування винагороди Компанії, прибуток Фонду не був меншим ніж 6%.
@user-eu4vg5hf9p
@user-eu4vg5hf9p 21 күн бұрын
@@user-id6qq4vo2j в регламенті зрозуміло що це різні премії.....
@user-eu4vg5hf9p
@user-eu4vg5hf9p 21 күн бұрын
@@user-id6qq4vo2j можливо й так. Але читаючи регламент це не зрозуміло, там це вказано як самостійні премії
@user-eu4vg5hf9p
@user-eu4vg5hf9p 21 күн бұрын
@@user-id6qq4vo2j про перші 15 написано що премія за результатами звітного року, тобто може зніматися 15 від прибутку кожного року. А другі 15 написано що при виході з активу як різниця вартості активу на початку і вартості активіу при закритті фонду. Навіщо було писали регламент з 10 пунктів про винагороду фонду. Щоб заплутати. ...
@user-eu4vg5hf9p
@user-eu4vg5hf9p 21 күн бұрын
і ще питання фонд дивідендний у калькуляторі зазначена 6%це одлна й таж сума всі 5 років. На зараз майже всі договори прив'язується до інфляції і т д тому логічно що дивіденди теж повинні зростати, тим паче вартість активів зростає. Чому дивіденди в інвестора кожен рік одна й та ж сума, а винагорода фонду розраховується кожного року враховуючи вартість активу тобто його зростання?
@user-id6qq4vo2j
@user-id6qq4vo2j 21 күн бұрын
1. 6% це запланована прибутковість, фактична ж прибутковість вона залежить від діяльності фонду, основним джерелом цього є орендні платежі по землі, ці орендні платежі не сталі, а також будуть змінюватись. 2. Винагорода фонду Щорічний дохід розраховується від фактичної прибутковості яка не включає зміни від переоцінки вартості землі. Винагорода фонду Реінвестиція розраховується від фактичної прибутковості, з врахуванням зміни від переоцінки вартості землі.
@virak293
@virak293 21 күн бұрын
1
@slitynskyy
@slitynskyy 17 күн бұрын
Як з їхнього договору про купівлю землі напряму, так і тут видно, що вони шукають чужі гроші щоб закупити великий земельний банк, а потім реалізувати його та прибуток від цього отримати собі.
@MrAkryvda
@MrAkryvda 21 күн бұрын
6% у гривні? Навіщо цей фонд, якщо облігації дають 17
@user-eu4vg5hf9p
@user-eu4vg5hf9p 21 күн бұрын
Інвестиції в землю більше розраховані на суттєве здорожчання активу з часом
@user-rc4xn7uv9r
@user-rc4xn7uv9r 21 күн бұрын
Так як актив в обох фондах земля, то прогнози по капіталізації основані на одних і тих же даних, тому вважаю що Сумарна Дохідність від оренди та капіталізації, після переоцінки вартості земельних активів може бути схожою до фонду Реінвестиція теж до 15%.
@Nrgdumik
@Nrgdumik 21 күн бұрын
яким чином інжур - це REIT? 😂 чи ви розумієте, що свідомо підміняєте поняття?
@user-eu4vg5hf9p
@user-eu4vg5hf9p 21 күн бұрын
А що не так з Інжур ?
@Nrgdumik
@Nrgdumik 21 күн бұрын
​@@user-eu4vg5hf9p 1. REIT, в тому значенні, що порівнює Любомир - публічна компанія, акції якої торгуються на біржі, і які можна продати/купити у будь який момент. Інжур - це пайовий фонд, вийти з якого інвестор может якщо сам знайде покупця на частку. Регуляції REIT в Україні немає, тому виникають такі недорейти-інжур. 2. Прозорість інвестицій, які пропонує інжур. Важливо розуміти, що приміщення Сільпо в Лісниках, інжур продавав інвесторам по 1700 дол/м2, а приміщення Мака по 4000 дол/м2 - це завищені ціни, для цих об`єктів.
@Nrgdumik
@Nrgdumik 20 күн бұрын
@@user-eu4vg5hf9p 1. REIT, в тому значенні, що порівнює Любомир - публічна компанія, акції якої торгуються на біржі, і які можна продати/купити у будь який момент. Інжур - це пайовий фонд, вийти з якого інвестор может якщо сам знайде покупця на частку. Регуляції REIT в Україні немає, тому виникають такі недорейти-інжур. 2. Прозорість інвестицій, які пропонує інжур. Важливо розуміти, що приміщення Сільпо в Лісниках, інжур продавав інвесторам по 1700 дол/м2, а приміщення Мака по 4000 дол/м2 - це завищені ціни, для цих об`єктів.
@lyubomyrv7196
@lyubomyrv7196 21 күн бұрын
і тут Твоє коло...куди не глянь, всюди вони))
@itworksinua
@itworksinua 20 күн бұрын
Якби ви продавали землю х2 від ринку та ще й постійно збирали відсотки, ви б теж були всюди :)))
@donutWiggum
@donutWiggum 19 күн бұрын
6% в гривнях і 15% в доларах, а різниця тільки в дивідендах чи накопиченнях? Щось нелогічно
Лекція: «Комунікація з людьми та робота в команді»
33:10
КМЦ - Київський молодіжний центр
Рет қаралды 8 М.
Osman Kalyoncu Sonu Üzücü Saddest Videos Dream Engine 118 #shorts
00:30
[Vowel]물고기는 물에서 살아야 해🐟🤣Fish have to live in the water #funny
00:53
Маленькая и средняя фанта
00:56
Multi DO Smile Russian
Рет қаралды 5 МЛН
"Чорна" готівка | Обнал. Как провести?
10:57
Factor.Academy - Первый бухгалтерский канал
Рет қаралды 27 М.
Osman Kalyoncu Sonu Üzücü Saddest Videos Dream Engine 118 #shorts
00:30