Здравствуйте.У нас тоже есть рапс в такой стадии развития.Когда делать первую подкормку ,чем и в какой норме?Спасибо.Херсонская обл.
@himagro.m12 күн бұрын
Добрий день! В такій фазі за основне підживлення зарано говорити, але витягувати однозначно потрібно. Було-б чудово застосувати максимальний перелік: азот, фосфор, калій, сірку, марганець, бор та інші.. Але нажаль погодні умови на сьогодні нам цього зробити не дозволяють., та і чи варто в такий період?!! Для початку, добре буде встигнути підживити азотом, сіркою, бором якщо температурні режими складатимуть + 7..10, щоб була їх ефективність. Якщо температури не дозволяють, то краще вже нічого не робити, а повесні (по мерзлоталому) розпочинати підживлення з азотних добрив та продовжувати з вище переліченого. Весняні підживлення слід чергувати з регуляторами росту рослин, щоб ріпак розвинув потужнішу кореневу систему та краще гілкування. Можна використовувати як РРР так і препарати фунгіцидної лінійки з д/р які мають ріст регулюючі дії (наприклад: тебуконазол, метконазол та інші..) паралельно і матимемо захист від збудників весняних хвороб. Норми повинні бути згідно регламентів застосування, щоб не зашкодити та максимально підживити чи захистити для закладання хорошого врожаю
@ДмитрийДиловый12 күн бұрын
@himagro.m Огромное спасибо!
@ВіталікЯківець20 күн бұрын
Доброго вечора, які ваші прогнози на цей ріпак?
@himagro.m19 күн бұрын
Добрий день. На сьогодні важко щось обіцяти але шанси на його позитивний результат безперечно є 😉 Ріпак почав нещодавно сходити, частково є ще під верхнім шаром грунту. Дуже багато що залежатиме від погодних умов. Якщо ріпак встигне набрати 1-2 справжніх листочки до зими, а зима буде сприятлива то по весні продовжимо ростити наші експериментальні посіви (в останні роки падалиця ріпаку вдало зимує навіть в сім'ядолі). Ми обов'язково будемо продовжувати моніторинг даного пізнього посіву ріпаку і регулярно у випусках інформувати вас про наші спостереження!