Цим відео я ні в якому разі не хочу образити ні виробників модульних будинків, ні їх власників. Це виключно моя субʼєктивна думка після живого знайомства з декількома готовими проєктами (Цей зарядний хаб, відпочинок в Карпатах, виставкові зразки). Ваші думки лишайте в коментарях!
@AlexF-i1tАй бұрын
Щодо звукоізоляції - частково погоджуюсь. Але ж виробники таких будинків пропонують замість вагонки і гіпсокартон. Якщо вибрати таку опцію, то показники одразу покращуються. Я думаю, що однією з переваг таких будинків, про яку Ви не сказали, є відсутність необхідності ставати виконробом на певний період часу, тобто суттєва економія часу власника.
@izraphailzero5610Ай бұрын
@@AlexF-i1t є спеціальні марки гіпсокартону для звукоізоляції. зазвичай, а каркасних будинках (якими і є модульні), стулять в 2 шари. Один шар важкого звукоізолюючого і другий - звичайний. і на додачу - фасад теж має велике значення. бо вібрації з вулимці будуть передаватись з ДВП на стійку і в середину. А тому фасад має бути з вентзазором і бажано з важких матеріалів
@МаксимЄ-т3еАй бұрын
Вітання, а яка вартість даного будинку? Взяти таких два поставити послідовно вийде 2 кімнати, кухня вітальня, коридор, санвузол і гардероб, питання в ціні. Якщо можна робити теплу підлогу опалення вийде не дорогим, а санвузол а точніше звук скоріше через *хороші* двері чим стіни, але у вас напевно буде не краще.
@ИзяКацман-щ8дАй бұрын
Электронный котел , теплый пол и меньше стекла ! )))))
@monolit4969Ай бұрын
А що це за шкода?
@ГаннаЧаусова-г2уАй бұрын
Вітає Херсон . Коли твій дім може щезнути будь коли , то вкластися в модульний дім можливо вихід , але для більшості і він недосяжний . Я б ладна жити і в наметі в рідній громаді аби в мене була маленька кімната з власною душовою кабіною пральною машиною і туалетом , а такий будиночок так просто щастя .
@СергейОсыка-й9нАй бұрын
@@ГаннаЧаусова-г2у , без функціональної кухні ?
@romankirienko6237Ай бұрын
Так, у нашому житті все відносно.
@ГаннаЧаусова-г2уАй бұрын
@@СергейОсыка-й9н так , без кухні , але було б чудово аби була підживлена розетка , бо я люблю готувати в малесенькій мультіварочкі Panasonic але і туристичні плити теж можливо отримати через НП , помити посуд тепленькю водою в своїй вбиральні , або просто поїсти в Сільпо .розмальованому фолькльором Поліни Райко , помешкання - музей якої було знищено підривом Каховської гес .
@ДмитроМаліцькийАй бұрын
100%
@mosspowermobileАй бұрын
@@СергейОсыка-й9н Так «функціональна кухня» в маленькому будинку - це насправді не таке вже й складне та дороге «питання». Для цього має бути +/- достатній простір для організації «робочої поверхні». Обов'язково повинна бути мийка з гарячою водою. Гаряча вода організовується *дуже просто* за допомогою пластикової бочки на 100... 200... 300... 500 літрів, дренажного насоса, фільтра проти механічного бруду Aquapulse (AS 115) або Cellfast (52-256), фільтра проти накипу СВОД-АС 100, та проточного водонагрівача ATMOR Basic 3500. Бочка з дренажным насосом має знаходитись в будинку, в теплому примішенні - щоб вода в ній не замерзла. Періодичне поповнення бочки можна організувати додатковим насосом із колодязя. І зробити це таким чином, щоб вода зі шлангу потім стікала назад у колодязь, не намерзаючи у «наливному» шланзі. Трубопроводи влаштовуються дуже просто і легко за допомогою звичайних садових шлангів!!! А під'єднання садових шлангів до насоса, фільтрів та проточніка - за допомогою універсальних швидкоз'ємних фітінгів/конекторів до садових шлангів. Для влаштування такого водопроводу не треба якогось спеціального інструменту чи великого досвіду. Тільки гострий ніж та більш-менш «прямі» руки. Проточники а-ля Делімано купувати дуже НЕ раджу. Бо вони неякісні. І мембрану датчика тиску до них ви будете шукати дуже довго. І не факт, що знайдете... Ну і для приготування їжі дуже гарно підходить невеличка настільна газова плита, щось подібне до Tramp TRG-006 - з підключенням до «великого» балону ПРОПАН на 12-ть, або на 18-ть літрів. Решта це: • ел. сендвічниця (тостер можна буде не купувати), а ще краще мультипекар, • мультиварка, • мікрохвильовка, • невеличка ел. духовка (хоча спочатку без неї можна буде і обійтись, якщо купити мультипекар), • погружний блендер, • ручний міксер для приготування тіста (потужність 450 Вт), • ел. чайник (хоча можна кип'ятити воду й на газі, але це не так зручно), • хлібопіч (хоча можна буде обійтися і мультипекарем). • холодильник. От вам і вся «функціональна кухня» для невеличкого помешкання. * * * * *
@REMONT_Ай бұрын
Я вже немолодий. І якщо вибирати вічне будівництво будинку з цегли,то краще за 2-3 місяці заселитись в модульний і не напрягатись залишок життя з будівництвом. А просто жити.
@klimerietsАй бұрын
Це питання бюджету а не технології будівництва. Маєте гроші будується за один сезон. Замість 3 місяців буде 6 😂
@REMONT_Ай бұрын
@klimeriets Гроші.. За 50000 $ нічого путнього не збудуєш.Ну такого щоб з собою в могилу забрати. Або щоб приліт якоїсь бандури витримало. То мені старому вже краще модульний за 15-20к.
@D9ID9IАй бұрын
А чим займатись у житті якщо не напрягатись. Так не цікаво. Можна деградувати до алкоголю чи комп'ютерних ігор.
@klimerietsАй бұрын
@@REMONT_ раджу вам знайти інженера будівельника ,ви здивуєтесь , але вартість кв м газоблоку ,цегли, монолітного бетону , каркасника буде відрізнятись в межах 10 відсотків. І буде залежати скоріше за все від логістики і складності архітектурних рішень. Це якщо говорите про якість ,між собою яку можна порівнювати. Якщо вам особисто подобається то добре. Але не намагайтесь тут пропагувати якусь порівняльну виграшну стратегію ,чи логіку. То ваше бачення у вашому віці і все таке. До будівництва воно не має жодного відношення. Пробачте за різкість.
@ГригорийМалахАй бұрын
Помиляєтесь. Деякі помилки гнітять все життя важче ніж будівництво.
@yaroslavshkaraputa528Ай бұрын
Як сертифікований архітектор, зауважу, що як раз головних потенційних проблем-недоліків і не дуже видно, зокрема дуже важливо як проклеїна пароізоляція, вона має бути не лише замкнена по всім поверхнями, прикладна до віконних і дверних конструкцій. Невідомо в якому стані і якої якості з якою обробкою силовий каркас. Утеплення може в стінах бути і 150, а от стеля-покрівля вже 200-250, (у німців часто 400), також питання скільки в підлозі... Важоиве утеплення випусків інженерних мереж і тд. Вікон можна і менше ставити, але не забуваємо, що ми втрачаємо тепло як і через стіни з вікнами, покрівлю, підлогу так і через вентиляцію, бо треба чимось дихати, л.дині потрібно 20куб метрів на годину, коли смыть і від 30 куб м на годину, коли не спить). З опалення більше нюансів по приладам, для нормальної теплої підлоги треба або стяжка (за певних умов це реально в каркасному будинку) або " суха підлога", куди труба укладається, є варіанти мембран під вінілову підлогу, радіатори і тд. Барабанісність*) є теж недоліком, Ви праві, фіни боряться набираючи потужніше стіни, перекриття, підлоги, взагалі каркасний будинок менше прощає помилок ніж уегляни/ газоносний, але пам'ятаємо, що наші мансардні поверхи, та й ще з дерев'яними перекриттям, по суті, є частково каркасним будинком.. До речі, якщо комусь потрібна консультація (я не продаю будинки, ми проектуємо всякі різні будівлі), то звертайтеся +380970051425
@muyukivan2310Ай бұрын
Прожив рік в такому будинку, саме модульному, стіни 150 мм підлога і стеля 200, при мінус 15 було досить комфортно, думалося спочатку що буде гірше, основа опалення кондиціонери і тепла підлога , яка дуже рідко включається, тому цілком придатний до постійного проживання, вікна спочаику теж лякали тепловтратами, але загалом досить комфортно, і опціонально можна було поставити звичайні вікна , які встановлені в кімнатах, панорамні тільки у вітальні, площа будинку якраз 77 м) не враховуючи двох терас
@BonifatciiАй бұрын
Скажіть, будь ласка, скільки, приблизно витрати квт/місяць в зимові місяці?
@muyukivan2310Ай бұрын
@Bonifatcii минулої зими найзимніший місяць десь біля 500 день і 200 ніч, температура не була нижче 20, і плюс левову частку споживав бойлер
@oleksandrtruckАй бұрын
@@muyukivan2310 не мало але і не багато
@peremogaykrainiАй бұрын
@@muyukivan2310 а якщо відключення світла по пів дня? І електроенергія скоро буде ще дорожча. В рази.
@ДенисФокшаАй бұрын
@@intizimzijgia6045 ну так зачем нам твой задрыпанск, это для цивилизованных местностей.
@БогданаВойцехівська-ц2гАй бұрын
Дякую за україномовний канал, підтримую вас
@tomasmarss4096Ай бұрын
В мене друг,вже 10 років будує особняк з блоків,а життя проходить.Вже діти кажуть що не хочуть там жити бо виросли.І ще років два буде будувати.Нахіба таке будівництво,якщо можна за пів року жити в свому будинку а не з родиною на голові.А обігрів то не проблема зіл дров і на дві зими хватає..
@Заратустра-п1кАй бұрын
Твій друг і цей будинок буде життя збирати.😂😂😂
Ай бұрын
@@Заратустра-п1к та не будь такий самовпевнений і не насміхайся.. Бог дає драбину догори і в долину, невідомо як завтра може повернутися твоє життя і скільки часу тобі знадобиться щоб зібрати такий будинок.
@nalexv8893Ай бұрын
Він помре, діти продадуть і розділять кошти. Звичайна практика, давно вже за кордоном. Ну а щодо того скільки років будується? Зрозумійте, є люди які в цьому бачать сенс. Ви йому дайте готовий будинок з подвір'ям - почне новий ремонт і якусь пристройку... Є ще випадок, коли з нашими зарплатами просто за один рік нереально побудуватись, і тому люди "все життя" будуються. Тут пробачте, не можна засуджувати
@ramzan2507Ай бұрын
Любой особняк строится за 1,5 года и ещё пол года отделка. Любой. Но при условии что есть вся сумма от начала и до конца. А так можно и ремонт в туалете 5 лет делать.
@yuradzvinchuk30122 күн бұрын
Це прямо моя історія. Коли батьки будували будинок, кожен із нас, трьох дітей, хотів свою кімнату. Коли закінчили, кожен вже хотів власну квартиру-виросли.
@МиколаКапітанюк-д9шАй бұрын
Дякую за гарний контент. Ти молодець і так далі тримати.
@АлександраАлександра-ц4дАй бұрын
Якщо немає де жити.... То і розмови немає... Краще , ніж просто неба.
@tamilamelnik8734Ай бұрын
Вы очень симпатично рассказали о том, что видите. Лайк за ваш рассказ. Очень много зависит от производителей таких будиночків. Якщо є совість і повага до клієнтів, то можливо буде все гаразд. На жаль іноді буває зовсім не так. Зараз багато будинків є на ринку. І з ремонтом, і з меблями. Треба роздивлятися різні варіанти. Ще раз- дякую вам.
@yokodouaАй бұрын
Маємо досвід проживання 10 років в будинку побудованому за модульною технологією. 25 см утеплення достатньо! Але! Ви маєте стояти над робітниками коли вони закладають мінвату. Відійдете на 5 хвилин - позакладають на тяп-ляп з зазорами і звісно жодного сенсу в тому утепленні вже не буде. Отже. Варіант, коли вам привозять вже "готовий будинок" нажаль буде саме таким недосконалим. Тому моя порада -замовляйте розкроєні стіни і збирайте будинок на місці. Заодне будете знати, як проведена електрика і сантехнічні труби😉.
@nalexv8893Ай бұрын
У деяких зонах, навіть 15 см достатньо, враховуючи що багато квартир у нас взагалі з панелей. Та й цеглу сильно переоцінюють. Головне, як ви правильно зауважили, щоб щілин і пропусків мінвати не було, бо хоч півметра поклади утеплювача а дві три щілини у стиках все знівелює.
@VasylKochevarАй бұрын
То кладуть утеплювач не стик в стик.. . Часто модульний будинок в Україні це така куйня по тройні ціні ..... @@nalexv8893
@ВячеславИльченко-б5п29 күн бұрын
@@nalexv8893 що значить цеглу переоцінюють? Ви розумієте що говорите? По цеглі є готові показники опору теплопередачі. В залежності від матеріалу з якої зроблена цегла - глина чи пісок аттакож з конструктивного виконання - цей показник варіюється. Не а ніякої переоцінки чи недооцінки. Є суворі реальні показники здатності чинити опір теплопередачі і все...
@стоик-ь1ч23 күн бұрын
Отопление зависит от электричества....стрёмно ,при изношенности сетей в Украине, рискованно,слишком много окон, Как подсобка, сойдёт Да и цена не настолько он дешёвый как кажется
@АнатолийРябов-э2пАй бұрын
Любое строительство упирается в деньги , если у вас их много , то и каменный дом можно построить хоть за один месяц . А если у вас их нет , то вы и каркасник будете годами строить .
@ЮТ-э9сАй бұрын
Дуже сумнівно за місяць побудувати повноцінний будинок з цегли. Всі такі розумники… це як з продажем квартир. Спочатку розповідають, щось типу:» о, та така квартира копійки коштує, а як звертаєшся до такого спеціаліста, то його ціни зашкалюють… Тому.. будинки різні є. Й кожен обирає, що може й хоче. Модульні будинки мають як свої +, так і мінуси. Якщо зроблені професійно, то це також непоганий варіант.
@ІраСеверінАй бұрын
Читаю коменти мені так стало весело ,давно так не сміялась,люди добрі дуже цікаво,хто живе в приватному будинку ви що його в зимку не топите він настільки теплий що в трусах можно ходити,ні,головне щоб дах свій був і мир.
@matvey96301Ай бұрын
Котел на мінімум і ходжу в трусах. І так головне щоб був мир.
@ИринаПользователь-ь3жАй бұрын
@@ІраСеверін А нам бы сейчас хоть какой нибудь,пенсионеры,за квартиру съёмную платить нечем,домой вряд ли вернёмся,строили бы ВПО хотя бы такие и мы были бы очень рады!
@melfbg5174Ай бұрын
@@ИринаПользователь-ь3жВ селах продаються будинки дешево, а там і садок ,і ділянка. Чи не краще на виплату взяти хатинку в селі?
@ИринаПользователь-ь3жАй бұрын
@@melfbg5174 в селе надо здоровье а если его нет,то там делать нечего!
@nataliia2989Ай бұрын
@@melfbg5174 про яку виплату ви пишете?
@SYasinoviyАй бұрын
150 мм приблизно дорівнює 1500мм стіни з цегли. Навряд чи ви бачили десь стіни 1.5м, але все залежить від якості робіт. Якщо утеплювач добре вкладений та має паро-вітро ізоляцію то буде тепло. В таких модульних будинках (можливо з меншим склінням) можна жити. Але цегла має вочевидь свої плюси такі як акумулювання тепла, чим дозволяє перживати різкі зниження (або підняття) температури без суттевого впливу на мікроклімат помешкання. Цегла має добру шумоізоляцію, та дає відчуття беспеки. Але якщо будинок має часовий формат проживання, натопити будинок з цегли буде дуже важко. Мій власний висновок - краще за цеглу поки ніхто нічого не придумав. Але є і інші складові нашого життя. Американці всі живуть в дерев'яних будинках і задоволенні. Тепловий насос, ковролін, пропрацювання стиків на скрипи і насолоджуйся життям. Сенс життя не тільки в будинках.
@vitaliirudenko7043Ай бұрын
@@SYasinoviy 25% собівартості цегли це газ. Тому перспектива будівництва з цегли дуже сумнівна, дорого. Раціональніше газоблоки.
@АлександрДовганскийАй бұрын
Американці живуть у досить різних кліматичних зонах від Аляски до Мексики, і традиційне будівництво у кожній місцевості має серйозні обгрунтування. А продавець/виробник звісно гарно рекламує товар а деякі люди вірять їм.
@vitaliirudenko7043Ай бұрын
@АлександрДовганский в Америці будують переважно з дерева, як і в Канаді
@АлександрДовганскийАй бұрын
@@vitaliirudenko7043 Де як - подивіться стару частину міста Чікаго наприклад, а прикладів БАГАТО і різних.
@vitaliirudenko7043Ай бұрын
@АлександрДовганский тим будинкам в Чикаго років по 100, подивіться скільки дерев'яних будинків в сусідньому Детройті
@andriytsebrienko2766Ай бұрын
Найкраща технологія саманна, не окремими цеглинами ,а заливка суміші в опалубку, монолітом! Раніше були "Толоки", люди допомагали тобі, потім колись і ти їм в чомусь допоможеш. Були всі дружні, і хату можна було поставити за пару тижнів - стіни, вікна, дах накрити і цілком за один будівельний сезон, з весни по осінь, можна було збудувати екологічне житло. На жаль індустріалізація та глобалізація, довела нас Українців до того, що ми просто забули: що таке енергоефективний дім, екологічний і не дорогий. Технології Трипільців, Скіфів та Русів досить надійні і прості. Якщо хтось скаже, що так будувати це довго і важко, то мабуть не знає що будувати з будь якого матеріалу, це завжди довго і важко, якщо ти робиш це з нуля за один рік! Тому краще обирати ту технологію яка підходить саме вам по бюджету, по екології, та по експлуатації в кінцевому результаті вам там жити своє життя. А загалом будь-яка технологія має право бути, скептики будуть завжди. Будівництво - це завжди важко.
@pashasloth6849Ай бұрын
шапочка з фольги натиснула?)
@sergeypawlyshyn5353Ай бұрын
так, наші діди і баби будували чималі гарні будинки за невеликі кошти).
@eugene9000proАй бұрын
саман був актуальний з безкоштовними дровами
@eugene9000proАй бұрын
@@sergeypawlyshyn5353 ага, і потім все життя працювали на опалення. Навіть при безкоштовних дровах їх треба заготовити, висушити, розколоти, почистити піч
@Abcdefg9jgrxcbkbcdb_mkjbvfxАй бұрын
@@sergeypawlyshyn5353чималі? Ви про дідів з СРСР говорити чи про тих хтов 19 столітті був
@ТетянаНудьгаАй бұрын
Як на мене, забагато вікон. Як на вітрині себе відчуваєш. Хоча як туристичний об'єкт, поставлений десь серед чудових краєвидів, саме те.
@ВладимирСуслов-и8чАй бұрын
Так і напишіть- ЗС Антопіль. І це споруда-тимчасового перебування для людей хто очікує зарядку. Я тут неодноразово перебував. Часто взимку. Все норм для того формату
@a2gerimАй бұрын
Але ж як цікаво спостерігати Ваш досвід. І на іншому каналі теж. Насправді, мозок наповнюється ідеями, і в потрібний час щось складеться, тому Ваш досвід і аналіз важливий. Дякую за відео.
@GrismanchelloАй бұрын
Коефіцієнт опору теплопередачі у цегли ≈ 0.2, мінеральна вата ≈ 2.5, пінопласт ≈ 2.5, двокамерний склопакет ≈ 1.6-2.6. ДБН В.2.6.-31:2001 регламентує наступні показники опору теплопередачі для другої кліматичної зони (всі області крім південних): зовнішні стіни ≈ 3.5, покрівля ≈ 6.0, підлога на ґрунті ≈ 3.0, вікна та двері ≈ 0.8. Знаючи з яких шарів складається оболонка будинку, їх товщини та яка площа зовнішніх конструкцій можна оцінити чи вкладається конструкція в нормативи чи ні. Також важливо не просто використання певних матеріалів, а і правильний їх монтаж спеціалістами відповідної кваліфікації. Оцінювати чи буде будинок теплим лише по типу і товщині одного лише утеплювача марна справа. До речі, у відео Івана про монтаж його будинку з SIP панелей помітив, що панелі між собою з'єднуються через брус який буде являти собою "місток холоду" тож додаткове зовнішнє утеплення в таких конструкціях дуже бажане.
@viktorkaletnik23Ай бұрын
@@Grismanchello автор вірно підмітив але не акцентував. Питання не в товщині теплоізоляції (її може і досить), проблема в тепловій інерційності будівлі , тобто кам'яні стіни накопичують "тепло" (як бак ресивер в компресорі) . Тож в модульному будинку для комфортного проживання кліматична система має працювати фактично постійно, оскільки кожне відкривання дверей вхідних "обнуляє" попередній нагрів/охолодження.
@ДимаБезуглый-у1эАй бұрын
@@viktorkaletnik23 за відкриття дверей з них виходить 300 кубів нагрітого повітря?
@allright983Ай бұрын
@@ДимаБезуглый-у1э звідки там 300? 70 максімум. Іван тільки разів 10 за годину бігав туди-сюди поки знімав)
@kkburАй бұрын
@@ДимаБезуглый-у1э за 1 раз ні, але постійно користуючись виходить велика кількість. Жив у будинку каркасної технології, повинен бути тамбур у будинках з низькою тепловою інерційністю
@ДимаБезуглый-у1эАй бұрын
@allright983 ну цей будиночок об'ємом кубів 80,так. Скільки виходить за одне відкриття в літрах? А в кіловатах тепла? Мізер
@MARKsoundLOFT11 күн бұрын
Іван, навіть сама товста стіна не зможе держати тепло вічно!. Любому приміщенню для обігріва потрібен істочник тепла! В мене похожий будиночок, будував сам , стіни 150мм, пол та стеля 250мм вата. Звісно якщо обирати між таким та газобетоном , то газобетон краще в усьому! Всім миру!
@АлексейДраган-т6мАй бұрын
Живу в каркасному домі 4 роки - жодних проблем
@НатальяНиколюк-е5зАй бұрын
Взагалі будинки будуються на десятки років. Каркасний в Канаді розрахованіий до 50 років. У нас точно стільки не витримає.
@kedrExpАй бұрын
@@НатальяНиколюк-е5з Що, в когось вже розвалився ?? )))
@19chief53Ай бұрын
Коментар підтримки каналу для просування українського ютьюбу. Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@3dyurash-ko301Ай бұрын
Вподобайку встановлено і коментарі до розвитку каналу і подяка за інформацію 🎉🎉
@kinorandom2528 күн бұрын
Мистецтво - це масаж душі через очі
@T.D.UA.430VАй бұрын
Коротко про останні відео, електро мобіль фігня, модульні будинки також 👌🏼
@ШураФедоренко-м1э28 күн бұрын
Дякую)
@olamelnyk426427 күн бұрын
Файно ❤
@ТарасКуцмидаАй бұрын
Дякую за відео , бо ще до війни 22 року придивлявся до таких будиночків ( щоб не морочитися з будівництвом) , але не мав змоги це все особисто оцінити, помацати, відчути ...
@quantumwarrior7135Ай бұрын
Якщо тезисно. Хочеш якісніше і тепліше, плати більше😊. Але як на мене , для сезону, весна ,літо , осінь такий будиночок цілком підійде😊
@olha1709Ай бұрын
Цей будинок явно по найнижчій ціновій категорії. Відповідно ні тепла, ні звукоізоляції, і якість тяп-ляп
@ВалентинаОверченко-м6иАй бұрын
Амереканці , теж люди і не дураки, а прорахували, що з дерева швидше і дешевше. А ми дійсно будуємо хороми , в яких діти жити з нами не будуть. Гороші витрачаються ,які б могли піти на сім,ю і відпочинок. Дивилася блог ,, українці на алясці . ,,. Сім,я переїхала в канаду ще в 2003 році. А недавно з канади на аляску . І будують дім самостійно з дерева , по типу молульного. Аврніше ,вже побудували . Кому цікаво ,подивіться. Я думала, що аляска ,то холодно дуже . А там доволі комфортно. І гарна природа . Я б там жила . Але мені ,поки в в україні добре. А хто знаходиться в роздумах , то подивіться той блог . Називається він ,, счастливые на аляске. ,,. Всім добрим людям бажаю добра і миру.
@Ilay.5502Ай бұрын
@@ВалентинаОверченко-м6и Дякую Вам Валентина! 🙏 Подивлюся) і вам усього найкращого 😊
@volodarkolesАй бұрын
Модульный дом на даче. Утепление 50мм. С головой. У родителей 100 мм. Так же с головой. За окна согласен. Да они дают свет, но и дают отдачу тепла улице.... Для того чтобы говорить про звукоизоляцию надо пожить в деревянном доме. Все дома из дерева без звукоизоляции. В этом доме возможно и нет изоляции в туалете. но пристегнуть гипс и в стену каменную вату уложить и уже будет как в бункере. Японцы включают музыку когда включается свет в туалете. Тут уже каждый сам решает. Таких размеров домик для двоих с головой. Обычно туалет и кухня рядом, а над ними второй свет и спальное место. Есть решения когда ты на "втором" этаже сидишь, свесил ноги и у тебя навесной столик с ноутбуком и сидишь работаешь например или киношки смотришь. Я как человек который построил в жизни несколько домов понимаю что следующий точно будет каркасник.
@АндрійКовтун-я4тАй бұрын
Якщо в каркасному будинку, чи навіть модульному, робити монолітну плиту підлоги, можна з пінобетона, з теплою підлогою, це вже додасть інертності. Можна посилити стіни гіпсом в 2 шари, або щось поважче взяти, типу цементно-стружечну плиту. Але не дерев'яну вагонку.
@soykatwobadger2963Ай бұрын
Я не зрозуміла щодо каналізації. Туалет що, біо? Чи він підключений до локальної каналізації? Так само і водопостачання- звідки?
@Volodymyr_HramchukАй бұрын
А можна хоч краплину конкретики? Які там будуть тепловтра? Ну в цифра. І які вони будуть, якщо замовити будинок, а не акваріум? Порівння з цегляним?
@izraphailzero5610Ай бұрын
про тонкі стіни і тепловтрати - люта єресь. 150мм вати це нормальне утеплення для південного регіону, як мінімум. 150 + 50 перехресного взагалі основний варіант будівництва каркасників по всій країні. це вже якшо нема куди прямо грошей дівати, то беруть 200 + 50. те що вікна основна зона втрати тепла - факт, тому в такі будинки, та і каркасники, ставлять енергоефективні (вони не просто захищають влітку від сонця, а і зменшують втрати зимою) а основна причина чому конкретно цей будиночок холодний - бо це буквально прохідний двір і обігрів стоїь на мінімумі
@Demitriy_86Ай бұрын
Щоб судити єресь це чи не єресь - потрібно, для початку, ознайомитись з діючими будівельними нормами (і трохи прифігіти від необхідної товщини утеплювача). А те що хтось там (більшість, нажаль) ці норми ігнорує, або навіть не знає про них не говорить що так потрібно будувати. P.S.: щоб утеплити будинок мало напихати в нього мінвати, потрібно створити умови, щоб та мінвата працювала як утеплювач.
@pashasloth6849Ай бұрын
можна збільшити утеплення хоч в 5 разів - нічого не дасть, площа вікон така що утеплення немає змісту)
@REMONT_Ай бұрын
@@Volodymyr_Hramchuk В кабіні машини з автономкою спека.Потрібно ставити на мінімум. До мінус 20 за бортом,1 міліметр бляхи кабіни. 150 мм стіна,це нереально багато.
@Volodymyr_HramchukАй бұрын
@@REMONT_ А як довго триматиметься температура після вимкнення автономки? Потрібно враховувати, що ні електрика, ні газ, ні дизель не є безкоштовними.
@YATIM76Ай бұрын
Такие Домики отличное решение для путешествий и загородного отдыха. Данных построек полно по всей Канаде, и США. Есть целые компании которые занимаются сдачей в аренду домиков на берегу озёр, рек, в лесах. Такие постройки полностью автономны Вода, электрика. Прекрасно можно ездить на выходных всей семьёй на кемпинг. Для отдыха отличное решение.
@noculturechanelАй бұрын
Бачив колись в Швеції побудований модульний будинок для студентів з морських контейнерів ( звісно переобладнанні ітд) виглядало надзвичайно круто. Були би такі в мої студентські роки - я би неймовірно щасливий був)
@andriy5063Ай бұрын
Вагончик)
@ПавелБудюков-л3чАй бұрын
Дуже дивно дивитися як не профільний цпеціаліст розмірковує на тему достатньої товщини утеплення. Пропоную не зупинятися а зробити ролік на тему мій досвід свідчить що спазмалгон не допомогає усунути небажану вагітність. Якщо взяти на почитати ДБН (державні бідівельні норми) то донедавно коєфіціент опору теплопередачі стінових конструкцій дорівнював менше 4 Вт/м/год що відповідало товщині утеплювача 150 мм. Звідци і така товщина. І це при - 22 градусах мороза на протязі 5 днів для Києва. А де у нас такі зими я вас питаю????. І гріти він буде одним кондіціонером в режімі теплового насосу аж бігом. Велика площа скління буде холодити??? Так буде. Відсутість тамбуру буде виносити тепло при відчиненні 0 так буде. Але все це можна виправити опціонально.
@D9ID9IАй бұрын
Смішніше те що 30% будинку це остеклення з опором як у цегли, але його це не турбує 😂
@ГригорийМалахАй бұрын
Але ж і сонце грітиме такий будинок в сонячний день через великі вікна.)
@Constantine_UAАй бұрын
@@D9ID9I так-то він сказав що в 250 немає сенсу, бо вікна величезні
@ПавелБудюков-л3чАй бұрын
@@ГригорийМалах взимку сонячна інсоляція мінімальна зате влітку треба кондиціонувати в залежності від орієнтації вікон. Взагалі кнергоефективність це комплексний підхід.
@ArenKharkivАй бұрын
Завдяки Івана контенту,зрозумів,що я більше не буду будувати дачний дім(минулий орки знищили при окупації Хар.обл)а поставлю щось таке,квадратів на 35,щоб не вкладати всі гроші світу,а потім не мати можливості це зберегти/перевезти/продати.
@matvey96301Ай бұрын
Росіяни багато нас навчили. І головне що не треба з ними нічого мати спільного. І стріляти на звук.
@igorsimov393323 күн бұрын
Жив би залюбки в такому будинку. Як би тільки без війни, сирен та обстрілів.
@pro-1967Ай бұрын
Скажу від себе. Розглядали саме модульний на 80кв спочатку. Я на ньому і зупинився, у товариша є такий. В зимку все ок (черн обл) але собі так і не купив (я). Бабки як прийшли швидко так і пішли. Вле для себе вирішив, якшо все ж таки буду шось будувати то теж буду модульне. Ну то моє імха
@swyatboichuk6590Ай бұрын
Вітаю! Модульні-каркасні будинки і будинки побудовані із цегли - це абсолютно різна філософія. І абсолютно не значить, що кращий один або інший. А ввічливсті нам ще треба вчитися, коментарі не брешуть)😂
@Михайло-щ9зАй бұрын
Іване, підкажіть, будинок з сіп-пннелей має який небуть захист від поселення в ньому гризунів?
@Александр-к7м4кАй бұрын
@@Михайло-щ9з sip это и есть дом для грызунов
@Crazy_1_3Ай бұрын
Коли купували авто в Рівному, теж заряджались на цій зарядній станції.
@sbugaenkoАй бұрын
Могли б приблизно сказати з якої сторони міста ця станція? З Рівного але вперше її бачу, можливо колись буде в нагоді для зарядки )
@mukasaralainen3178Ай бұрын
Автор знайомий з таким поняттям як теплопровідність? Так от у дерева вона в середньому 0, 12 Вт/м°С, а у цегли від 0, 26 до 1, 1 в залежності від матеріалу, тобто в середньому в 3 рази бо більше, що означає, товщина дерев'яної стіни може бути в 3 рази менше ніж цегляної.
@ГалинаБілецька-ц2ы4 күн бұрын
Як прибирати під будинком, коли туди позалітає листя і всяке сміття. Воно ж там буде гнисти і неприємний запах буде?
@ЮрійПахомов-р5бАй бұрын
Дякую за огляд!
@antivatnikua6704Ай бұрын
файний гендель з цьої халупки вийшов 😁
@olha1709Ай бұрын
Цегла має значно вищу теплопровідність, аніж дерево. Тут напевне зекономили на вікнах, бо дорогі вікна можуть бути також дуже теплими (не гіршими за утеплені стіни)
@alexricik6313Ай бұрын
По утеплению - дом, лицевая кладка в 1/2 , "тепло" - вата и пенопласт 150, ГБ 300. 7 этажей , без жилья( для поддержания температуры) два двердотоплевника. До 4 этажа , зимой 15-18. С 5 - 9-11. Поддерживали.
@allright983Ай бұрын
Як будівельник,скажу так: якщо будинок будується для постійного та, саме головне ,комфортного проживання, він має бути інерційним. Тобто зроблений з важких і об'ємних матеріалів.Звісно побудований по сучасним нормативам та технологіям. Все інше- напівміра. Ну або як тимчасове житло.
@UropehaАй бұрын
Так и есть. То, что Иван показал - просто "современная", пафосная и дорогая по обслуживанию бытовка (если кто знает это слово).
@РоманРоман-э7оАй бұрын
Наверно финны самые тупые. Надо им не забыть сказать, чтобы ломали свои домики и строили из камней
@pashasloth6849Ай бұрын
вірно, конструктив тільки з мінеральних матеріалів, органіка нестабільна
@izraphailzero5610Ай бұрын
@@pashasloth6849 ну тут вам і є мінвата основною частиною стіни. п.с. не козиряйте термінами поняття яких не розумієте.
@headfiunderground8458Ай бұрын
100%! Але Івану поки не до того. Кожна жаба хвалить власну багнюку )
@МаринаКущ-б4бАй бұрын
Одразу лайк. Всім гарного перегляду =)
@oleksiyalex7529Ай бұрын
1. Питання до зовнішнього вигляду: чому чорні фасади? Адже якщо замовляти металопрофіль чи металочерепицю окремо, там ціла палітра кольорів. 2. Великі вікна навіть якщо вони двохкамерні (3 скла) дуже погано себе покащали під час прильотів. Чи є сенс ставити в наших реаліях? 3. Наскільки комфортно/вигідно ситавити в будинку всі міжкімнатні двері металопластикові?
@Abcdefg9jgrxcbkbcdb_mkjbvfxАй бұрын
Бо це гарно😍😍
@nalexv8893Ай бұрын
Ну щодо утеплення ви помиляєтесь. У нас в Україні більшість будинків та квартир (які збудовані ще за часів СРСР) будуть набагато холодніші ніж стіна з 15 мм мінвати. Єдиний недолік, що може бути, це погана збірка на стиках. Тобто якщо у місці примикання панелей будуть щілини, то так буде холодно. Також основна втрата тепла буде через склопакети, а там вони займають гарний відсоток ... Ну а холодні стіни навіть 25 см, як ви кажете - це ,пробачте, щось параноїдальне...
@AlexF-i1tАй бұрын
Коли на модульні будинки будуть давати кредити під такі ж відсотки, як на "традиційні" цегляні хати, то обсяги їх купівлі громадянами, в тому числі для постійного проживання, суттєво зростуть. Бо не у всіх є час та бажання на роки влазити в будівництво в якості виконроба або будівельника, тому що є інша, основна робота. Самостійно будуть будуватись здебільшого ті, в кого вартість години праці така сама, як вартість години праці найманих будівельників/виконробів, або навіть нижча. В усіх інших випадках це не ефективно.
@allright983Ай бұрын
@@AlexF-i1t всі крапки розставить ринок і ситуація в Країні. Зараз- так для багатьох це вихід. В більш стабільні часи, це або гроші на вітер, або як тимчасове щось..
@pashasloth6849Ай бұрын
Не будуть, тому що це не є об'єктом капітального будівництва і має високий коефіцієнт амортизації. Простіше кажучи він потребуватиме капітального ремонту, а то й стане взагалі непридатним для проживання ще до того, як спливе термін кредиту, якщо брати до уваги стандартні терміни іпотечного кредитування.
@alexmiller9752Ай бұрын
Дуже малий скат даху, буде тікти вода по стінах. Взимку сніг, що сповзає, може пошкодити стіни і вікна
@ЯрославГуменюк-о8зАй бұрын
Вітаю. Іване, при усій повазі до Вас, як до експерта у автоіндустрії, який проник дуже глибоко у свою справу, скажу так: ви надто поверхнісно зазирнули у каркасне будівництво! Завжди є можливість чи в модулі чи каркаснику обрати додаткову товщину утеплювача чи матеріал оздоблення, особливо з урахуванням тепловтрат даху. У таких будинках живуть Фіни, звісно, з іншою товщиною утеплювача. Те, що у вас був обмежений б'юджет по будівництву власного будинку, не говорить про те, що модудльні будинки чи каркасні не бувають якісними. Модуль на відео та у "ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНА" це самі шлакові зразки технології. Наразі, ви протестували візуальний огляд на Пасат NMS(США), при цьому не зрівнявши його з Пасат Євро - якось так, якщо коротко😊. Висловлюю думку, з точки зору досвіду будівництва у даній технології. Підтримую ваш вибір в сторону СІП. Камінь то довго, живемо вже і сьоодні. Дякую за авто і буд.контент😊
@yuwolfuswithout-any-bosssh2420Ай бұрын
поверхня - тож поверхово, не поверхнісно! І краще "з погляду", а не з "точки зору"!
@ГригорийМалахАй бұрын
@@yuwolfuswithout-any-bosssh2420Україна велика. Діалекти трішки відрізняються літературної мови навіть в селах, що знаходяться поруч, але розділені річкою. Головне, щоб розуміли один одного і могли домовитися по значенню термінів.
@dmytro4895Ай бұрын
@@yuwolfuswithout-any-bosssh2420 Яке поверхово, вчителю?🤣 Поверхнево
@DarthBanana_uaАй бұрын
А на що тоді звертати увагу ? Теж починаю цікавитися такими будинками !)
@ЯрославГуменюк-о8зАй бұрын
@@DarthBanana_ua В ідеалі, це каркасних. Та ж сама технологія що і в модульних будинках, але монтується не в цеху а безпосередньо на ділянці. Таким чином ви зможете проконтролювати якість монтажу утеплювача і якість пиломатеріалу. Головний фактор який впливає на довговічність, це вологість дошки, з якої формується силовий каркас. Має бути суха стругана дошка камерної сушки, в ідеалі, зі знятою протипожежною фаскою. Ну і звісно не пошкодувати товщину утеплювача. В ідеалі стіни 200мм, дах 250-300. Тип утеплювача: базальтова вата. Не рулонна, яка з часом просяде і не буде повною мірою забезпечувати енергонфективність будівлі. Вам успіхів
@texlviv1Ай бұрын
Неправда! Живу в Канаді 15 років. Стіни в будинках також ширини . Термо ізоляція прекрасна при мінуз 35 ходжу в фудболці в хаті. Все залежить від матеріалу з якого збудовано.
@mikhail3930Ай бұрын
Модульні будинки виробляє один цех а от ретейлерів десятки) і там можна чекати ще рік, томущо черга. Теж хотіли модульний але почали шукати відгуки від людей то перехотіли)
@yeplawyerАй бұрын
Ну сіп панелі не набагато краще, а можливо навіть гірше, там пінопласт і ОСП явно не найвищого ґатунку. Життя в термосі.
@pashasloth6849Ай бұрын
в термосі з практично нульовою інерційністю
@mister_emАй бұрын
Не у термосі, якщо є вентиляція)) яка має бути також у цегляному і інших ))))) А от якщо ОСП плита присутня всередині приміщення, то це погано, не здорово, не екологічно.
@irinad513019 күн бұрын
треба сказати, що такий будинок не дешеве задоволення. Для мене було здивуванням, що на 50 кв м в базовому оздоблені він вилився у 28 000 уо. (дивилась канал сімї, які зважились купити для постійного проживання). Півамерики в подібних десутиліттями живуть..Я б купила собі, замість міської квартири, хоча як на мене їх ціна дуже завищена
@WaldemarSchenkoАй бұрын
Скажу відверто, проживаю в дерев'яному будинку вже два роки і нерозуміння як я жив до цього в кам'яному будинку, на теперішній час маю житлову площу у 180кв.м. товщина мінвати 180см вистачає мені для опалення тільки камін, протаплюю тільки у вечері і цього вистачає до наступного вечора дуже задоволений а для кам'яного будинку треба було на багато більше дров , це з особистого досвіду 😊
@WaldemarSchenkoАй бұрын
@альянсальянс-х8и не можу зрозуміти тебе, звідки така негативна інформація ?не живши в дерев'яному будинку! А за мишей чи різного роду грибків, чи трищін, чи павуків і т.д..... це може бути і у кам'яному будинку, 😉
@WaldemarSchenkoАй бұрын
@@альянсальянс-х8и друже! Скажи будь ласка, звідки такий досвід у тебе???
@WaldemarSchenkoАй бұрын
@@альянсальянс-х8и ок. Я зрозумів, ти жив в будинку, якого збудовано було при радянській владі, то були такі відсталі технології то ти і мав проблеми з будинком, на теперішній час все інакше, у мене наприклад з будований дім по німецькому стандарту, до мене був один власник тепер я успадкував 😁 скажу відверто, я задоволений.
@Pablo-bl7nuАй бұрын
Просто кам'яний не утепленмй до нормативу був у вас, на відміну від каркасного, от і все.
@oleksandrlevytskyi733Ай бұрын
Живу в схожому років 7. Тільки обшитий деревом. Планував, як тимчасовий з переводом в гостьовий чи баню...Та ковід і війна внесли свої корективи :) Опалюємо керамічними панелями - дуже тепло. Але при вимкненнях охолоджується швидко. Будинок герметичний - потрібна активна вентиляція. Коли інтенсивно щось готується на кухні - потім з'являється конденсат на стінах, синтетиці і тд. Жити можна...навіть комфортно - та з урахуванням цих нюансів
@Abcdefg9jgrxcbkbcdb_mkjbvfxАй бұрын
Витяжку адекватну організуйте. У нас будинок цегляний, коли витяжки не було через химу чорніли кутки на вінкнах і у кімнаті, тепер при інтенсивному готуванні відкриваємо двері на 10 хв навулицю- прожуває і все видуває. То я до того, шо немає значення кмінь чи дерево
@oleksandrlevytskyi733Ай бұрын
@@Abcdefg9jgrxcbkbcdb_mkjbvfx звичайно, витяжка є :)...і вікна відкриваємо...та цьго недостатньо...по крайній мірі - в нашому випадку
@totkrankАй бұрын
Бачу свіжий випуск, йду заварювати чай
@ZhyttiaIvanaАй бұрын
Не встигне навіть охолонути, сьогодні швиденько. Хіба на коментах заварите ще раз
@Вячеслав-г1вАй бұрын
@@ZhyttiaIvana відео 6хв, коменти пів години :) тут вже і поїсти можна встигнути!
@ZhyttiaIvanaАй бұрын
То ви швидко читаєте
@ChernolevArchitectАй бұрын
багато чого вже тут написали, про те додам що для постійного житла треба або зменшувати площу скління або ставити більш якісні вікна з коефіцієнтом опору теплопередачі не менше 1,0 м2*°С/Вт щоб був баланс тепловтрат всіх огороджуючих конструкцій, варто звернути увагу на інфільтраційні тепловитрати та відсікач холодного повітря при вході
@andreymtbandreymtb1907Ай бұрын
Могли б приблизно сказати з якої сторони міста ця станція? З Рівного але вперше її у Вас побачив на каналі, можливо колись буде в нагоді для зарядки ).
@lucky_autoАй бұрын
Антопіль, біля телевежі
@sbugaenkoАй бұрын
+ 1 - теж цікавить це питання. Підкажіть, що за станція та в який бік від Рівне розташована. Дякую
@andreymtbandreymtb1907Ай бұрын
@sbugaenko +
@andreymtbandreymtb1907Ай бұрын
@@lucky_auto зрозумів, дякую
@izraphailzero5610Ай бұрын
цікаві ваші відео, але тут не просто удар в штангу, а по крашанкам... розповідати шо 250мм в модульному то холодно, при тому шо собі ви побудували СІП з пенопластом в 200 - наркоманія. стіна каркасника 200 + 50мм перехресного буде такаж, або навіть краща за теплотехнічними показниками ніж ваш СІП.
@ВладимирБолєловАй бұрын
Гарний будиночок для бази відпочинку, для дитячих таборів теж класно. Тимчасові містечка для переселенців можна обладнати, головне, що мобільні
@lanabara-12313 күн бұрын
Не жила в таких будиночках, тому не можу сказати ні за, ні проти них. Але доводи стосовно необхідності опалювати весь час такий будиночок для мене трохи дивно звучать, тому що всі будинки в Україні в холодний пріод року опалюються, частіше або рідше, але опалюються. Без цього ніяк. Бачила варіанти таких будинків багатокімнатні - мають доволі привабливий вигляд. Хотілося б пожити, щоб вдчути як буде сприйматися перебування там. Але щодо опалення - такий собі довод.
@JustYanukovychАй бұрын
Будинок класний але якшо шось не сподобається можна завжди відкрити магазин ))
@КираНайт-ж4йАй бұрын
Вітаю! Всі кого цікавлять такі будинки скажу ,що жду я його вже 8 місяців , і будують вони не швидко як на мене. Вони тільки розказують ,що побудують через за 2 місяці. Будую 86 кв.з терасою.
@ВіталійЯценко-к8бАй бұрын
Привіт Іване, ви скоро пирипрофілюїтесь у прораба, і будите заніматися будівництвом. Вподобайка за відео.
@olha1709Ай бұрын
Пирипири
@Pavotw10 күн бұрын
Сестра в Польщі живе в модульному будинку. Я правда не знаю деталів з чого він зроблений, знаю лише, що її чоловік купив ділянку, провів комунікації і через 8 місяців вони вже заїзжали в свій дім. Живуть вже шість років. Там тепла підлога і камін, тому проблем з опаленням не мають. Будинок за містом, навколо ліс, північ Польщі біля Гданська, тому спеки там не буває. Довольні. (Але знов таки - я не знаю які матеріали використовують в Польщі для модульних будинків)
@kuzmenko86Ай бұрын
У мене під києвом Боярка каркасник для дачі В цілому ок але дійсно 15 см малувато
@vladimir-nn4swАй бұрын
От всі скандинави лоханулися. Бо там зараз стандарт 250мм товщина каркасу. Як би почули Івана все з цегли будували. )))😂😂😂
@andriiparfeniuk4928Ай бұрын
Ви вже щось побудували?
@СергейСедой-ж1дАй бұрын
@@vladimir-nn4sw Був в Норвегії і бачив каркасники і в готові і в стадії будівництва - те що використовують для свою деревину (сосна) на каркас і обробку у вигляді вагонки, на утеплення йде базальтова вата - на стіни 300/250мм на кришу/стелю-400/350мм , а на підлогу 150мм "пінопласт" його кладуть під час облаштування плити-фундаменту
@BulavinkaАй бұрын
Ми жили в будівельному вагончику з 5 см утеплювача. Жити можна. На 15 квадратів обігрівача на 2 кВт вистачало. Двері були металеві, трохи текли, бо і милися, і готували їжу, і прання сушили. А в такому домі з нашими сучасними зимами проблем не буде.
@НаталияОрлова-ю5д21 күн бұрын
Хатинка дуже приємна. Може, я не дуже розумна людина, але скажу: коли в мене не було житла, я не те що в такому будиночку, я була б рада лисячій норі.
@deraid712Ай бұрын
В америці в таких самі бідні живуть, 10тис доларів нові такі коштують там, а у нас ціни в тричі більші і якість гірше
@ВАДИМКАППАй бұрын
А ЯК кондиціонер буде обігрівати!? Якщо все тепло йде вверх і сам кондиц. теж сверху!
@kvr5178Ай бұрын
-Загадал(а) желание на Новый год? -Только никому не говори! -А то не сдохнет!
@Optimist-uw2olАй бұрын
Дякую за відео А якщо зробити шумоізрляцію 90м² І використати утеплення PIR Він має варіант на життя ?
@rzu125Ай бұрын
Да
@Юрий-т2л9шАй бұрын
Не переживайте 😊🎉 Ліс недалеко,пічь чі грубу зробете і все ,дровцята є😅😊 Та буде +45°🎉😊🎉Макоржеників зробете,пізьвіть!
@dimakondiukhov771025 күн бұрын
250 достатьно тильки 50 перпендекулярно треба робити щоб захистити стропила и стойови
@alwnz3250Ай бұрын
в будинку з цегли теж будеш постійно опалювати вулицю, якщо будинок втрачає тепло через ті ж вікна, стіни тощо... цегла - це не генератор тепла і навіть не утеплювач (хоча щодо цього радянські люди можуть почати сперечатися).
@pashasloth6849Ай бұрын
Цегла - аккумулятор тепла, якщо її утеплити пінопластом чи мінватою то енергоефективність і комфорт проживання буде краще ніж у каркасного, в каркасному нема де збирати тепло: вимкнув опалення і через вентиляцію все вилетить (рекуператори малоефективні на таких об'ємах повітря, які є в іжб). А ще цегла може впитувати і віддавати надлишок вологи (кращий мікроклімат в приміщенні). Каркасний більш залежний від вентиляції ніж кам'яний будинок. А ще є такий матеріал як газобетон, теж можна використовувати.
@alwnz3250Ай бұрын
@@pashasloth6849 так в тому ж і суть - енергоефективність, це про якісне і правильне утеплення, а не матеріал стіни. Мікроклімат - це про розвʼязання конкретних проблем доступними засобами (нормальною системою припливно-витяжної вентиляції навіть в будинку з цегли, бо я прям дуже, дуже сумніваюся в тому, що ви про вологу написали, хіба що ви вжили якихось цілеспрямованих спеціальних заходів, щоб отримати таку динаміку і роботу на мікроклімат, але це все одно навіть теоретично слабо компенсує нормальну вентиляцію). Акумулювання тепла стінами - це взагалі окрема історія і, наприклад, я не закладаю цей параметр в розрахунки зовсім, натомість я закладаю енергорезерв собі так, щоб грітися все ж не цеглою, а системою опалення. Цегла - це, всього-на-всього, стінонесучий матеріал, не більше, і вибирати її чи інший матеріал треба виходячи з економічного розрахунку (який враховує все, включаючи логістику й роботу), а не наслухавшись казочок про магічні властивості.
@wilhelmgustloff834120 күн бұрын
От таких больших окон будут всегда большие теплопотери, какой бы толщины не были стены
@ihorstakhnov5413Ай бұрын
Хороший варіант тимчасового житла поки будується основне, а потім як гостьовий дім.
@НорбертаБобринг21 күн бұрын
Що мені не сподобалось, так це вікна, їх забагато, буде занадто світло та не комфортно. Бачу, там встановлено кондиціонер, тому влітку буде не спекотно. Для зими можна купити обігрвач-економку, якщо там 40 квадратних метрв, не так вже й тяжко їх опалити. Так скільки ж коштує такий будиночок?
@СержГриг-и1у27 күн бұрын
Проблема домика в видео скорее всего не в 15ти см стены. Много окон, много стекла.
@nazarekuslevАй бұрын
Якщо будинок холодний, тоді як в таких будинках живуть фіни, шведи, норвежці? Там є карсані будинки, яким більше 100 років і все з ними ок. Теж саме з українським традиційним стилем будівництва - дерев'яний каркас, глина, солома і очерет. Більшість будинків будували колись із цих матеріалів. Цегла була дорогою. З каркасного будівництва подобається коли будинки будують на місці, а не складають модулі на виробництві.
@pashasloth6849Ай бұрын
і скільки разів за 100 років фіни, шведи, норвежці міняли утеплювач з повним розбором і внутрішньої і зовнішньої обшивки стін і частковою заміною каркасу і скільки це коштує ви поцікавились?
@Maxim_G97Ай бұрын
Нашим людям потрібен замок на 200+кв, щоб половина кімнат простоювали порожніми, а голова боліла чим його опалювати. А, ну ще, щоб більярдна була, о це дім!
@LumiLumi-gq2geАй бұрын
@@Maxim_G97 і ще треба будувати з розрахунком щоб жити усією ріднею до сьомого коліна))
@allright983Ай бұрын
@@LumiLumi-gq2ge є і таки випадки. Але помірковані люди, які побудували не один будинок в своєму житті, в тому числі і на продаж, звертають увагу не в останню чергу на його остаточну вартість. Наприклад за 10-20 років. Ви який би будинок придбали на вторинному ринку, якому наприклад 15 років, якісний цегляний або якісний каркасник при різниці в ціні 30%? Можете не відповідати.
@rzu125Ай бұрын
@@allright983 Каменный?)
@sergoinserenadaАй бұрын
Не поганий кіоск для помешкання в теплих країнах, як Індія, Бразилія чи Аргентина, на мою думку. Хоча я може теж помиляюсь.
@AntonKobaАй бұрын
Ну і на відпочинку теж хотілос я б щоб там була адекватна температура взимку і вліку ))
@romanklubАй бұрын
50% тепла витрачається через вентиляцію, усе інше через стіни, підлогу, дах та вікна. Тому утеплювати стіни до нескінченності немає сенсу.
@ostapbender210Ай бұрын
то есть вся проблема такого варианта это недостаточное утепление? так это же не проблема..
@faiukoleksandrАй бұрын
гарний варіант для прийому гостей
@ZhyttiaIvanaАй бұрын
Щоб на довго не затримувались?
@faiukoleksandrАй бұрын
@@ZhyttiaIvana буває так, що в старих глиняних будинках, ну зовсім мало місця для повноцінного прийому гостей
@fazenda13aaАй бұрын
звідки у Вас інформація, що при утепленні 250мм стін - буде прохолодно? якщо нічим не опалювати, то так, дійсно, буде прохолодно, а якщо й ще вікна відкрити, то буде як на дворі +-
@svaleks56628 күн бұрын
Я так розумію це кав'ярня/ наливайка?
@MrSalamandra83Ай бұрын
виглядає як залізний гараж для авто тільки з вікнамі
@ihor9058Ай бұрын
Іване в Канаді зараз мінус 20, буває мінус 40 , і стІни тут 5.5 дюймів ширини і ніхто незамерз
@AndriiParfeniuk-w6lАй бұрын
Як ви зі своєю Канадою всіх залюбили😂😂😂 з скандинавськими країнами так само😂😂😂 Кліматичні умови гляньте, і ще зрозумійте вже що будь який канадієць чи скандинав радий би мати хату з цегли, але в них цегла дуууууужеееее дорого коштує. А ви все ще маєте дешеву цеглу, але аж піщите так хочете заплатити більше за щось інше... Та хоч кошторис в кінці кінців складіть двох варіантів, може тоді очі відкриються.
@nataliyahorbachova99533 күн бұрын
@@AndriiParfeniuk-w6l Це точно.
@Natalii572Ай бұрын
Моя сестра живе у такому будинку. Тепло тримається нормально і в цілому сім'я задоволена. Але я, як гість, не можу звикнути до недоліків шумоізрляції - дійсно, чути все. Влітку дуже прогрівається, без кондиціонерів не обійтись
@Микола-щ3и2йАй бұрын
Влітку жара не стерпна навідь зимою коли світить сонце прямо в вікна, без сонця холодно.