Чому нам (не) потрібна освіта | ебаут + Антон Атаманчук

  Рет қаралды 196,928

ебаут

ебаут

Күн бұрын

Пікірлер: 130
@serhiiserhii9714
@serhiiserhii9714 4 ай бұрын
Крутий вчитель пан Антон. Давно слідкую за його вчительською діяльністю у тік тоці, за якою спостерігається палке захоплення своєю професією. Побільше б таких вчителів в Україні.
@innalev6639
@innalev6639 4 ай бұрын
Дякую, що почали з хвилини мовчання. Для мене дуже цінно, що люди шанують полеглих героїв і не забувають, що війна триває.
@ДінаКуртова
@ДінаКуртова 4 ай бұрын
закінчую 4 курс універу, весь час майже було онлайн-навчання, і мені так цікаво, коли люди розповідають про своє універське життя, бо для мене це як в іншій реальності
@Liudmyla-ip7ld
@Liudmyla-ip7ld 4 ай бұрын
Хвилина мовчання - це саме те, що зараз потрібно. Лікує душу. Згадуєш про всіх, кого тільки можеш, і розумієш, що Вони, наші полеглі у бою Захисники, живуть у нашій пам'яті та наших серцях. Вічна пам'ять Героям!
@anastasiiavlk7750
@anastasiiavlk7750 4 ай бұрын
Більшість розмов про вищу освіту в публічному просторі чомусь торкаються тільки сфер IT, SMM, журналістики і іноді творчих професій. Дуже мало говорять про інженерів, енергетиків, електриків, медиків і т.д. на яких ні в УКУ, ні в Київській школі економіки не готують. Тому говорити, що УКУ найкращий універ України, ну мінімум, не зовсім коректно, можливо найкращий в сфері IT і бізнесу, але точно не абсолютно найкращий. А проблем з викладанням технічних (інженерних) спеціальностей і освітніми програмами вистачає. І, в цьому випадку, ніякі онлайн курси не зможуть підготувати, наприклад, оператора енергоблоку.
@goto6458
@goto6458 4 ай бұрын
Ще іронічніше слухати про всі модні професії, розуміючи, що вони перші у списку заміни штучним інтелектом і що дня них потрібна мінімальна освіта. А як зробити так, щоб після підключення води вона не була іржавою - оцього ніхто не знає.
@nadiianadiia2161
@nadiianadiia2161 4 ай бұрын
​@@goto6458руда вода, це не таємниця.. І відповідь проста - треба замінити водопровод..
@archie2.8
@archie2.8 4 ай бұрын
@@goto6458 Навіть печерні люди займались мистецтвом. Якщо всі творчі професії будуть замінені ші фейками, то інженери й водопровідники нахрін не здались. Життя без культури і мистецтва це тупо нікчемне існування, яке немає смислу. Абсолютно без різниці чи буде суспільство деградувати й даремно псувати повітря з ржавою водою чи з чистою.
@nibinonekomata
@nibinonekomata 4 ай бұрын
Дуже погоджуюсь. Однак ремаркну: працюючи в ІТ розробці вимірювальних приладів я за місяць зможу стати за пульт керування підстанцією чи замінити чувака в рем-бригаді трансформаторів.. а він напевне не дуже. Саме на це було напрямлено розподіл праці - кожен вчить і робить те що може. Але такі розподіли добре працюють в тихі часи, а нам щось не судилося...
@victoriaI161
@victoriaI161 4 ай бұрын
В мене теж є дитина, вона вчиться в британському приватному ліцеї і багато дітей навколо бачу, тому точно скажу - повністю перекладати на вчителів та школу відповідальність, навіть за соціальні норми, кордони, поняття добра і зла - це зашквар. В школі вчать навички вчитись, дають знання та соціальні норми, щоб будувати своє місце в суспільстві. Вчити добру і кордонам мають перш за все батьки і родина. На ваш погляд що тоді мають робити батьки? Годувати вечерею і вкладати спати ? :) супер інфантильна позиція, на мій погляд. Як раз виховання духовних цінностей перш за все лежить на батьках. І діти людей, які думають, що це все мають давати в школі, займають інфантильну позицію, їх діти ображають інших, погано вчаться і т д Тобто, в школі важливо піднімати різні теми, будити уважним до дитини не тільки в предметах та оцінці, але це відповідальність родини, якою людиною росте ваша дитина, в не вчителів.
@RvDima
@RvDima 4 ай бұрын
Повністю підтримую. Батьки (від яких дитина повністю залежна) вихованням багато чого визначають. Або вважають, що воно саме якось так пройде, без них. В результаті "якесь таке" і виходить.
@GaliaNikitina
@GaliaNikitina 4 ай бұрын
Вчитель пан Антон - чудовий. Всім би таких вчителів ! Дякую за цей випуск
@kseniyadiskaya1586
@kseniyadiskaya1586 4 ай бұрын
Побільше Антонів в кожну школу💐😍на одному диханні випуск! Дякую 🙏🏼
@katerynagrytsenko4036
@katerynagrytsenko4036 4 ай бұрын
У мене в Кремінній, була дуже крута класна керівника, Вікторія Петрівна Слободенюк, так вона на класному часі намагалась нам донести про людській стосунки і т.д. Ставила платівки Окуджави. Як зараз памятаю. "Давай говорить друг другу комплименты, ведь это все любви, прекрасные моменты". Тоді мы мало розуміли. А пройшли роки, я її зустріла і дякувада з очами на глазах. Мы Іноді паскудно себе вели, але вона не задавалась. Дякую Вікторіє Петрівно❤
@АнастасіяПігарєва-я2ч
@АнастасіяПігарєва-я2ч 4 ай бұрын
Дуже цінно, що ви так швидко впровадили хвилину мовчання. Дякую за це!
@allayakovenko3919
@allayakovenko3919 4 ай бұрын
Маю поділитися з Вами ☺️ Випуск зайшов настільки, що я записалась і вже розпочала курс в KMBS (ще не МВА, але з навички, котрої мені бракує). Без перебільшення кажу що завдяки Вам, бо дивилась ваше відео і думаю, а дай подивлюсь що там за курси зараз, це мій перший досвід з навчанням такого рівня. Тому дякую Вам за такі випуски, що підштовхують до навчання! Сподіваюсь Ви це прочитаєте ❤
@katiamotrich5051
@katiamotrich5051 4 ай бұрын
вау🥹
@nataliagresko3147
@nataliagresko3147 3 ай бұрын
вау, ви супер)
@allayakovenko3919
@allayakovenko3919 3 ай бұрын
@@nataliagresko3147 і ваша команда супер. Дякую, що підіймаєте такі теми і ділитись досвідом не навʼязуючи його 🙌 дякую за вашу роботу
@ІринаФаріді
@ІринаФаріді 4 ай бұрын
Який вчитель ( гість ) просто скарб, золото, діамант !!!!!
@selena7358
@selena7358 4 ай бұрын
Хвилина мовчання це дуже сильно💔 Дякую вам за вашу свідомість🙌🏻
@KobyshchaN
@KobyshchaN 4 ай бұрын
Дуже сподобалась частина із вчителем ❤Антон так горить своєю професією, дуже класно спостерігати🎉❤дякую за випуск❤
@alisapohoretska
@alisapohoretska 4 ай бұрын
Я зараз в 10 класі і більшість моїх друзів концентруються лише на предметах, які їм цікаві, або які є на нмт. Всі інші предмети вони просто ігнорують і їм нормально мати з них 2. Я думаю було б логічніше якби в старшій школі давали вибирати які предмети вчити дітям, бо більшість просто перестають вчитись. Рівень знань з хімії до 10 класу особисто мені достатній і один рік нічого не змінить(враховуючи те, що нового матеріалу в 11 класі майже немає). Можна залишити предмети з нмт обов‘язковими, і обрати 2-3 додаткових предмета як біологію, літературу, фізику і тд.
@dracomalfoy547
@dracomalfoy547 4 ай бұрын
На каналі Нарімана Аліїва вийшов подкаст з Оксаною Забужко. Там зайшла мова і про те, що ми маємо узкіх спеціалістів, але майже не маємо освічених людей. Я нудьгувала на лекціях з історії мистецтва, але як же я зараз рада, що в нас була цікава культурологія і філософія нічогенька, рада, що не прогулювала їх. Але шкодую, що ігнорувала економіку і взагалі, що не вивчали маркетинг.
@nibinonekomata
@nibinonekomata 4 ай бұрын
Пані, вчіть все на що вистачає сил і часу... Просто повірте: в 30 вивчити щось нове - дуже важко... А математика допоможе порахувати податки і площу квартири, фізика - пояснить як плавають кораблі, хімія - чому сода з оцтом змішана то не дієвий спосіб ні до чого, література дасть досвід читання і розуміння світу, а Українська Мова - вміння показати свою освіченість і формулювати думки. І та, вчіть англійську)0 Пе.Се. заздрю Вашій молодості і всьому що перед Вами)
@yasmeen8619
@yasmeen8619 4 ай бұрын
Я мию мікрохвильовку содою з оцтом. ​@@nibinonekomata
@Dariy_IV
@Dariy_IV 3 ай бұрын
Пошоджуюсь з вами. Адекватно обирати профільні предмети і додаткові, а то всі предмети напхають і тільки шукай час на все, бо все важливе
@Bohdana.pzdn7
@Bohdana.pzdn7 4 ай бұрын
Я випустилася в 2017му, з дипломом медсестри, і спочатку шукала роботу, але нічого не знайшла з адекваткою зарплатою, і без запросу в міліон років досвіду, в підсумку ні дня не працювала по професії, в 22му році виїхала в Бельгію і почала працювати як помічниця медсестри, бо тут ця професія справді цінується і оплачується, ще трішки підтягну французьку і піду довчатися тут ще 2 роки, бо за 5 років я забула все що могла, та і треба ще довчитися щоб бути бакалавром, або може щось інше виберу, стоматологію, або взагалі не медецину, вибір такий що очі розбігаються.
@abweb-design
@abweb-design 4 ай бұрын
Минулого року ми переїхали в інший регіон України. Через війну. Вдома у нас було онлайн-навчання, ще з ковіду. Тут діти пішли в школу. Вона технічно - слабувато облаштована. Наша була краща. Я про ремонт кажу. Але тут такий директор і вчителі❤❤❤ Я не знала, що таке буває! Мої діти ходять до школи з такою радістю! Син в 9 класі - змотивувався вчитися, бо стало зрозуміло! Молодші біжуть до школи і не хочуть хворіти. Скарб, а не школа. Не все ідеально, звісно. Але загальне враження - захват. Я побачила, як вчитель може зацікавити предметом. Або відбити охоту. Як же впливає вчитель, я наввть не очикувала! Думала, то мій син лінивий, а виявилося, просто було нудно. А як вчителька зацікавила предметом, то він (і сам від себе в шоці) - майже відмінником став. За рік.
@kilkionn
@kilkionn 4 ай бұрын
18:29 взяла gap year вже після початку навчання, відучившись рік на спеціальності, яку сама обрала, але зрозуміла, що це не для мене і після цього року вступила на ту спеціальність де себе відчуваю просто найкраще і оцей рік відпочинку дав мені буст на посидіти подумати і не обирати спеціальність щгаряча, як я це робила одразу після школи.
@dizabavska
@dizabavska 2 ай бұрын
Привіт, теж хочу взяти gap year, розповісте трішки про свій? Чим займались, як визначалися з спеціальністю, як поставились батьки? Буду дуже вдячна)
@kilkionn
@kilkionn 2 ай бұрын
@@dizabavska Привіт! Звісно. Я взяла академ відпустку майже перед початком навчального року, коли зрозуміла, що накатує неймовірна паніка коли думаю про свою спеціальність, написання дипломної роботи, проходження практики. Мої батьки загалом дуже мене підтримують, хоча в цьому питанні вони трохи були засмучені, бо я сказала, що більше не хочу повертатися на звукорежисуру за 2 тижні до початку навчання. В мене було багато думок щодо того, що робити, але я все ж таки вирішила поїхати за кордон. Я вчила мову, страждала, намагалася визначитися з майбутнім і загалом, якщо описати свій рік за кордоном, то це депресія і намагання бути краще. Загалом що мені дало відносно самостійне життя за кордоном, це фінансову незалежність, бажання бути дорослою і постійний пошук себе. Вже коли я повернулася в Україну, де я планувала побути місяць, я зрозуміла, що вдома мені спокійніше і дихати навіть легше. Обрала іншу спеціальність я так: я займалася перекладами манхв і у головного героя одного з них була робота рекламіста. І чомусь мені це здалося достатньо цікавим. І я знайшла, що в моєму університеті є чудова спеціальність Реклама та зв'язки з громадськістю. І відучившись вже рік, я зрозуміла, що це саме те, що я шукала. Я дуже комунікабельна і легко знаходжу спільну мову з людьми, тому зв'язки з громадськістю просто приліпилися до мене і тепер, коли я думаю про свою спеціальність, в мене виникає відчуття, що я знаю що робити, я знаю ким хочу працювати і як я застосую свою освіту. Загалом важливі тейки такі: 1. Що б ви робили в свій геп єар? Це робота,чи відпочинок? 2. Чи допоможуть вам батьки з вашим роком відпочинку, чи вам доведеться самостійно себе підтримувати. 3. Зосередтеся на своїх сильних сторонах та тому що вам подобається робити і вже від того відштовхуйтеся зі своєю професією. 4. Пошукайте якомога більше професій, вони не обмежуться вчителем, лікарем, поліцейським і професіями ваших батьків. Профорієнтаційні тести зазвичай повна дурня, але я їх собі використовувала, щоб зрозуміти, що я точно не хочу робити і що викликає особливе неприйняття. 5. Шукайте спеціальності всередині університетів, що вам подобаються та імпонують. Можна натикнутися на достатньо цікаві спеціальності та сфери. Бажаю успіху, сподіваюся, вам допоможе мій досвід!💗
@surzhyk_ce_normalno7953
@surzhyk_ce_normalno7953 4 ай бұрын
Антон Атаманчук - прекрасний викладач!
@Олена-ь4р
@Олена-ь4р 4 ай бұрын
Яся: Катя, якого біса у тебе така свіженька шкіра? Катя: Просто я наймолодша серед вас: мені 28🤣
@irinakikla8147
@irinakikla8147 4 ай бұрын
Ольга Умарівна - найкраща вчителька історії! Завжди була повага до дітей, живий інтерес до предмету та відсутність "любимчиків". Хочеться більше гарних вчителів нашим дітям.
@t.hubatenko
@t.hubatenko 4 ай бұрын
дуже крутий випуск! дякую за це! я навчалася на тому ж факультеті, що і Наті, і дуже розумію все, про що вона говорить)) Особливо про пані Савченко! Неймовірна жінка, яка закохує в літературу і театр!
@Liteplo
@Liteplo 4 ай бұрын
І минулий випуск був дуже крутий і цей також повен інсайтів! Дякую
@melodia_
@melodia_ 4 ай бұрын
Як же я вас обожнюю, за кожну тему випуску окремо дякую❣️
@zalina04
@zalina04 4 ай бұрын
Дякую за цікавий та корисний випуск❤
@honeymoon3971
@honeymoon3971 4 ай бұрын
Дуже радий за Антона, найкращій вчитель!
@МаріяТелятник
@МаріяТелятник 4 ай бұрын
Дякую, дуже корисний випуск. Вчитель супер крутого рівня, так було приємно слухати професіонала свого діла.
@ShvBo
@ShvBo 4 ай бұрын
Дякую пану Антону, що дає віру в хорошу освіту) моїй дитині майже 4 і мені вже дуже страшно, щоб її не ламали в школі, а привили любов до навчання 🫠
@Ganna_Krut
@Ganna_Krut 4 ай бұрын
Лайк на підтримку каналу. Дякую, за вашу роботу Дуже цікавий та класний випуск. Дякую, за вашу роботу ❤
@andriiiiiiii
@andriiiiiiii 4 ай бұрын
максимально цікавий випуск. класні у вас теми. люблю вас
@ruthfiad9464
@ruthfiad9464 4 ай бұрын
Важливо вчитися не конкурувати, а працювати в команді і обʼєднуватися з різними індивідами...
@ludasherbakova5291
@ludasherbakova5291 4 ай бұрын
Дякую за випуск! Було цікаво та пізнавально❤
@liliasarry3413
@liliasarry3413 4 ай бұрын
Дякую за хвилину мовчання
@annachyher4773
@annachyher4773 4 ай бұрын
Прекрасний випуск!!
@kateryna_lagunova
@kateryna_lagunova 4 ай бұрын
Клас! Супер потрібний і мега цікавий випуск! Останнім часом дуже багато рефлектую на тему школи, як була побудована система освіти і оцінювання були у нас в ліцеї і мені стає моторошно від того як принципово неправильно це було. Для всіх це закінчувалось купою нездорових установок, які потім доводиться проробляти з психологом. Приємно бачити що щось змінюється, хоча можливо і не всюди і не такими темпами як хотілося б. Багато цікавих думок і тем підняли. Дякую!
@irynashamlei
@irynashamlei 4 ай бұрын
Яка шикарна тема , дякую 😍
@dracomalfoy547
@dracomalfoy547 4 ай бұрын
Історія Наті прямо класична - діти, які навчились дечому до школи, страждали в перших класах від нецікавості. В мене так було і знаю купу таких історій. Мою подругу одразу взяли в 2-й клас, бо в 1-му їй не було що робити. Вона поступала в інститут не маючи паспорта, отримала його через місяць) В моєї дочки була найкраща перша вчителька, мала ходила в школу з радістю(вона ненавиділа дитсадок і я дуже боялась, що так буде зі школою). Але нам довелось переїхати через русню і вчителька в селі була рідкісною твариною. Дитина, закохана в школу доти, щодня плакала перед школою. Та жаба ніби нічого такого не робила, але вона створила атмосферу абсолютного ігнору, вчительський бойкот дитини. Діти були геть некеровані, вчителі англійської мови відмовлялись працювати з цим класом, і це була робота класухи і неадекватних батьків. Жах одним словом. В мене була найжахливіша вчителька, вона била дітей, це не перша вчителька , а надсмотрщик в тюрмі. Але це була радянська школа. А це нібито сучасна школа, тим більше в селі, де всі всіх знають. Це був жах. В обличчя тобі посміхаються, але дитина страждає і не хоче йти до школи, бо там дурдом. На щастя, через рік вона пішла в декрет і клас на рік взяла прекрасна вчителька, якій вдалося об‘єднати клас, діти хоч почали нормально вчитись, бо в тої діти в 2-му класі не вміли читати. Показово, що діти запросили цю другу вчительку на випускний, а першу ні.
@nadiianadiia2161
@nadiianadiia2161 4 ай бұрын
Героям Слава! В мене будильник стоїть на 9:00. Де б я не була, ця хвилина священна 🙏🙏🙏🙏🙏🙏😭😭😭🙏🙏🙏🙏
@lolitamalyk
@lolitamalyk 4 ай бұрын
У мене з'явилась така думка, що оцінки у молодшій школі мають бути не для учнів, а для вчителя. Наче діагностика. Тобто з цими оцінками мають щось робити, наприклад низький бал з того ж читання - то звернути увагу і щось зробити , якісь спеціальні домашні завдання. Тобто ці оцінки мали б бути просто датчиками і на них орієнтуватися для змін, а не просто таким чином робити грейд дітей
@bohdan_sv
@bohdan_sv 3 ай бұрын
Нещодавно вас дивлюсь. Заставка інтро просто мурашки
@nibinonekomata
@nibinonekomata 4 ай бұрын
Класний випуск. Актуальний, суперечливий навіть трохи) приємно було провести вечір) Правда я з тих технарів кому в 7ому класі вчитель з фізики привив любов до навчання і до предмету) і я той технар який використовує всі можливі, часто вигрижені, знання за все життя, включаючи, звичайно ж, уроки з української мови та літератури. Спасибі за хвилину мовчання на початку - це дуже важливо зараз нагадувати що війна триває і вшанувати героїв.
@Patelnya_008
@Patelnya_008 4 ай бұрын
Згодна шо від вчителя залежить знання учнів 🥲 Вчителі, які вміють пошуткувати в тему, цікаво подати матеріал. Це треба мати талант щоб вчити людей.
@viktoriaklopotovska8904
@viktoriaklopotovska8904 3 ай бұрын
Хочу поділитися своїм мега позитивним досвідом навчання в Хмельницій пед. академії. Я навчалася на спеціальності культурологія і це одна з найкращих кафедр та викладачів, які тільки можуть бути. Хоч це і теоретична спеціальність, але кожну пару, кожну нову тему ми намагалися застосувати до сфери своїх інтересів та винести з цього якийсь важливий висновок. Завдяки тим викладачам я реально полюбила вчитися (чого не було в школі), проте тепер у мене є страх йти кудись далі, бо я очікую таке ж саме ставлення до студента і подачу інформації, хоча розумію головою, що це далеко не в усіх навчальних закладах так.
@ЯнаШаріна
@ЯнаШаріна 4 ай бұрын
Лайк за гостя 🥰
@oksanap8921
@oksanap8921 4 ай бұрын
Дякую ❤ Болюча тема: коли ти 11 років отримувала медичну освіту… розумієш, що ще так багато не знаєш!
@Юліана-й6ц
@Юліана-й6ц 4 ай бұрын
Я була тою самою дитиною, до якої нажаль не знайшли підхід💔 тільки одна вчителька з математики хвалила мене і це надихало на вивчення предмету, завдяки чому я їздила на олімпіади і не втратила віру у себе. Я навіть сама вже у 8 класі записалась до неї на додаткове навчання, батьки про це дізнались тільки нещодавно і були дуже здивовані. Я досі їй вдячна
@Zolga8550
@Zolga8550 4 ай бұрын
Насправді, проблеми про які говорили, зокрема переведення навчання для початкових класів в більш ігрову форму, намагаються вирішити шляхом реформи НУШ. Тобто перейняти найкращі практики. Інша справа, що вчителі часто не приймають цей підхід і саме тому реформа не працює.
@mariiazhuk8519
@mariiazhuk8519 4 ай бұрын
Слухати Антона було цікаво, слухати дівчат ні. Перемотувала випуск та недодивилась до кінця. Просто 3 подружки розповідають одна одній про шкільні роки, на жаль, очікувалось більше цікавий кейсів, порад та чогось конструктивного.
@vallentinatkach385
@vallentinatkach385 4 ай бұрын
Зараз теж є виховна год. розбирають різні теми про людей з вадами, поведінка в соціумі, гігієна і т.і. дитина навчається у 5 класі. Але вважаю, що ще треба вдосконалювати формат викладання уроків.(і все ще лишаються вчителі старих методів викладання...нажаль)
@alinabekh
@alinabekh 4 ай бұрын
Я памʼятаю уроки хімії. Спочатку було досить зрозуміло. Потім незрозуміло, і все. Далі в табелі постійно були 4\5 із 12, бо просто на основі того, що було незрозуміло і будувався весь матеріал. От такі вчителі. Про те, що ми мали носити халати, але досліджень взагалі не робили - я мовчу. Але без халатів на урок не пускали
@ОЛЕНКА-п5ж
@ОЛЕНКА-п5ж 4 ай бұрын
Бачила його у "лукі бісить", чудовий вчитель!
@serhiichyrkov
@serhiichyrkov 4 ай бұрын
у мене одне питання до Наті: чого вона така гарнюня?
@NekoYokay
@NekoYokay 3 ай бұрын
Привіт. Дуже крута тема. Багато всього згадала зі шкільних років. В мене була схожа історія про вчительку, яка вчила і мого старшого брата і мене. Тільки з різницею, що вона вже мого старшого брата не взлюбила і коли я прийшла - вона мене карала за будь-який промах. Підсумовуючи: до кінця другого класу вона зробила з мене повну дурепу з двійками і одиницям. І після цього, вся моя історія начання була такими собі сходинками вверх. Третій клас в мене вже були 3-4ки, школу закінчила на 4-5. А технікум і універ - з червоними дипломами. Сама дуже здивувалась, що насправді я не дурепа з останньої парти, а розумна і наполеглива дівчина, яка, якщо захоче - доб'ється всього!
@irynashamlei
@irynashamlei 4 ай бұрын
Дякую за хвилину мовчання.
@alesyapodroiko3100
@alesyapodroiko3100 3 ай бұрын
який прекрасний вчитель! як пощастило його учням 🥹
@Ластівка-ж4ъ
@Ластівка-ж4ъ 4 ай бұрын
Боже, я думала, що це читання на швидкість вже давно скасували. У мене і досі є страх читання вслух, бо я щоразу згадую вчительку, яка мене принижувала за те, що я повільно читала😢
@oksanap8921
@oksanap8921 4 ай бұрын
Читання на швидкість- це мій страшний сон в молодшій школі, особливо коли ти боїшся вчителя до заїкання і здригання
@kilkionn
@kilkionn 4 ай бұрын
Завжди ненавиділа виховні години. У мене одразу після школи було завжди багато гуртків і лишатися, слухати як класна керівничка патякала які ми всі пагані, як у не її улюблених відмінників поганючі оцінки і навіть кілька разів пам'ятаю лупила хлопців по дупі указкою. Це неймовірно принизливо для тих хлопців було я вважаю. Хоча вони поводилися жахливо, вона не має право бити їх і це так не ок... вона досі викладає в тій школі і я знаю, що вона навіть нітрохи не змінилася.
@ЮлияВладимировна-д9ж
@ЮлияВладимировна-д9ж 4 ай бұрын
У нас була сексуальна освіта і там була супер розуміюча вчителька яка не пускала вчителів на наші уроки. І дозволяла нам і поржати і розповідали про кордони, презервативи, секс, як можна прервати вагітність чому це може бути ок, чому може бути не ок
@Kachanivskuj_litsey
@Kachanivskuj_litsey 3 ай бұрын
24:51 зате в Тернополі і не тільки тут Надал ввів предмет "основи сім'ї" на каналі "смішно не буде" є розбір
@vikachkaaa
@vikachkaaa 4 ай бұрын
в мене була схожа історія з Мотрічкою, але не зі щасливим поки що закінченням. колись я хотіла дуже стати акторкою і ходила навіть на акторські курси. в той час якраз були проби в театр Одеський, який мені дуже сподобався. я виступала майже остання і режисер повідомив мені, що для їх театру я поки що надто юна (мені було 17) але він дуже наполягав, щоб я спробувала себе і пішла в тюг (театр юного глядача). він буквально наполягав мені піти до них і якщо навіть зараз нема проб, все одно зателефонувати їм, сказати що від нього, і спробувати. я була наївна та дурна і так, і нічого не зробила. тепер дуже шкодую, тому що після курсів я теж не смогла перебороти себе і піти навчатись в театральний. зараз дуже шкодую, тому що це напевно одне з єдиного що приносило мені задоволення, а зараз навіть не знаю як повернутись до цього знов
@Yazon2006
@Yazon2006 29 күн бұрын
За алгоритми та "нафіга вони мені здалися" я як бувший вчитель інформатики категорично не згоден. Розуміти алгоритм, вміти складати алгоритм, бачити їх в усьому що нас оточує, це надзвичайно важливо
@yasmeen8619
@yasmeen8619 4 ай бұрын
"З хабарями не стикалася" - це було дуже сильно 😮
@htoseTak
@htoseTak 4 ай бұрын
Найбільше практичних знань у школі я отримала, коли перейшла на домашнє навчання
@gordanramsy4022
@gordanramsy4022 4 ай бұрын
українській освіті бракує кадрів, фінансування і нормальних програм. і це досі освіта не українська, а радянська, яка досі продукує фахівців для радянського союзу, хоча вже цілих індустрій немає. звідси і відсутність українських університетів в рейтингах, звідси і тупість наших студентів, я вже не кажу про тих, хто університети не закінчував. люди тупі дуже
@СтаниславВоробьев-ф9х
@СтаниславВоробьев-ф9х 4 ай бұрын
Вчитель за покликанням!
@КаринаШа
@КаринаШа 4 ай бұрын
Слава Героям та Героїням ❤️‍🩹
@d.bedernichek6178
@d.bedernichek6178 3 ай бұрын
Штука в тому, що університет - вища школа, університет дає освіту. Професію дає професійне училище. Саме тому немає жодного сенсу всім поголовно здобувати вищу освіту, дуже часто вистачить саме професійної.
@ЮлияВладимировна-д9ж
@ЮлияВладимировна-д9ж 4 ай бұрын
Я дуже хотіла бути економістом, я в школі отримала більше практичних знань та формул ніж в універі. В універі це були сухі формули які зараз не використовує жоден економіст. Мене навіть екселю нормально не навчили. Тому це дуже відвернуло від універів і професії в принципі 😢
@dashaboicko-schur83
@dashaboicko-schur83 4 ай бұрын
Я теж навчалась в НАКККІМ 😊
@vognekryl
@vognekryl 3 ай бұрын
Привіт від театру Вавилон ❤
@КатеринаСитник-ж8й
@КатеринаСитник-ж8й 3 ай бұрын
Я вчилась нас було 7 учнів в класі і я майже нічого не знаю 😢 зараз своєю наполегливістю я маю дві вищі освіти але точно не школа сільська мені в цьому допомогла.
@vladromashka5851
@vladromashka5851 4 ай бұрын
Дякую, ви на висоті. Це важливо : знизити рівень ентропії Пів світу сидить за нафтовій голці рузіян, тому рузія має вплив в оон і можє купувати комплектуючі для ракет, і тероризувати весь світ, проплачувати пророзійські/лояльні партії, агентуру, теракти, військових злочинців (вони ж гастарбайтери) Проблема в тому що влада Сша і Європи походу, зараз, так різко не хочуть злізати з нафти. (Бо з меньшим рівнем ентропії вони, так не зароблятимуть (і їх діти), також перелаштування це дорого) Але ж має бути якийсь вихід, бо ніби війна, йтиме дуже довго і невідомо, скільки ще ми втратимо наших людей. Донести до людей посил : залежати від терориста недалекоглядно . Ніби демократи вступили в аб'юзивні стосунки з автократами. Вже вигадали біогаз, це газ який виділяється з майже з будь якої органіки. Ті країни що біля океану можуть використувати хвилі або припливи. Вітряки з дерева. Замість пластику дерево, органіка, як ці кукурудзяні пакетики. Бо інакше ' вони просто всі чекають розію чи китай. китай і росія качають ресурси планети як скажені, цим підвищили свій бюджет і впливають на багато речей(
@uskiymyr
@uskiymyr 4 ай бұрын
Пан учитель такий сонечко 🥺
@noideahowtonameit
@noideahowtonameit 4 ай бұрын
Про дітей,що дуже розумні,але мають проблеми з комунікацією/базовими вміннями (завязати шнурки)-аутистів зараз дуже багато. І це не просто «модний» діагноз.це те,що треба брати до уваги вчителям і навчитися як з ними працювати
@fioria1
@fioria1 4 ай бұрын
Якщо у класі є дитина або діти з певними діагнозами, то окрім вчителя ще є асистент.
@annaklymenko3212
@annaklymenko3212 28 күн бұрын
Буде новий предмет well being , подивимося …
@AN-xi7sg
@AN-xi7sg 4 ай бұрын
Нажаль ідеально світу не існує, але є максимально наближені.
@noideahowtonameit
@noideahowtonameit 4 ай бұрын
Наті ж мала вчитися по болонській системі,згідно якої 60балів заробляєш протягом року,40на екзамені,і так виходить оцінка за предмет.для заліків,взагалі треба було набрати макс 100балів протягом семестра..Чесно,не можна було б здати тільки екзамен і отримати 5
@РоманМиллер-и7б
@РоманМиллер-и7б 4 ай бұрын
В початкових класах я згадав однокласника, який в цілому був норм але вчителька постійно його чмирила і батьків в школу викликала, за погану поведінку на думку конкретної вчительки, допустим бігав по коридорі чи запізнився на урок, робила з мухи слона)
@Dariy_IV
@Dariy_IV 3 ай бұрын
Моя вчителька в початковій школі постійно переписувала моє ім'я на зошиті, бо я не Дар'я, а Дарина і мої батьки мають змінити моє ім'я. Вона систематично цькувала хлопців в нашому класі і одному надірвала мочку вуха, бо підняла його за вухо. І після переходу в старшу школу, вона ще років 8 працювала... це жах
@user-tc8rl3hr1e
@user-tc8rl3hr1e 4 ай бұрын
Наті замахала зі своєю Бельгією. У багатих свої печалі 😅
@КатяБуряк-к4и
@КатяБуряк-к4и 4 ай бұрын
Ненавиділа школу. Комьюніті в мене було за її межами, а школа була просто колонією в якій треба відбути 11 років
@mariyavesna2074
@mariyavesna2074 4 ай бұрын
Якби Мотричка не сказала про ейлпйнери і шепелявлення я би і не помітила, я і після того не помітила)
@vladasoroka8066
@vladasoroka8066 4 ай бұрын
Ох дівчата, знати б цю інформацію 20 років назад 🙄
@andrii.reznikov
@andrii.reznikov 2 ай бұрын
можливо, питання це вже було, тому одразу "сто пардонів"... чому у кожної ліва нога на правому коліні? )
@andrii.reznikov
@andrii.reznikov 2 ай бұрын
а з часом - навпаки... ) але у всіх же ж! ))
@КатеринаНовикова-щ9щ
@КатеринаНовикова-щ9щ 4 ай бұрын
Скажіть звідки у Наті та Каті такі карні білі джинси 😮❤?
@МаріяКлименко-е8р
@МаріяКлименко-е8р 4 ай бұрын
Розповідати про цінності, проводити виховну роботу - це роль батьків, а не школи. Не перекладайте виховання дітей на вчителів, роль вчителів - навчати, а не виховувати. Виховувати мають батьки🙃
@lti8550
@lti8550 4 ай бұрын
Незадорослі чи ви щоб говорити прр школу🎉🎉🎉🎉
@alinabekh
@alinabekh 4 ай бұрын
Це дивляться батьки
@Споживач
@Споживач 4 ай бұрын
В нашій школі вчителів чоловіків, можна сказати, немає((( і так в багатьох.
@PaniOlya21
@PaniOlya21 4 ай бұрын
Яся,я не зовсім зрозуміла,Ви у спец закладі навчались ? З якого віку ? Це жорстоко.
@mariiamishchenko8757
@mariiamishchenko8757 4 ай бұрын
Хочеться підтримати Катю Мотріч і побажати їй знайти собі іншу подругу, яка буде її слухати і поважати, а не ось це все. Поведінка Наті просто іспанський сором.
@ihortunik7895
@ihortunik7895 4 ай бұрын
1:14:12 Ясю, то як називається професія, на яку вчишся: театральний критик чи тетральна критикиня?
@ЯрославаКравченко-к8к
@ЯрославаКравченко-к8к 4 ай бұрын
В дипломі - критик) закінчила давно. Як критикиня - не працювала
@kseniap9516
@kseniap9516 4 ай бұрын
Як я сказала своєму чоловікові: освіта жінці потрібна мінімум для того,щоб вміти заткнути чоловікові рота😂. (В хорошому сенсі, щоб бути на рівні).
@ankokta9774
@ankokta9774 3 ай бұрын
По-перше, задовбала ваша дурна реклама !!! По-друге, на кого розрахований цей контент?! От кому незрозуміло чи потрібна освіта? Розумні й так знають, що освіта потрібна. А дурні дивляться подкасти з різними інстасвалками! Диздайк усім відео за цю дурну і нав'язливу рекламу!
@ЮлияВладимировна-д9ж
@ЮлияВладимировна-д9ж 4 ай бұрын
Дякую за хвилину мовчання
@felisa3371
@felisa3371 4 ай бұрын
Хоч в мене і була доволі прогресивна школа в деякому плані (типу мали іншу систему канікул, щоб учні не вигоряли або голосували за виконання якихось проєктів, як от : зміна дизайну столової або зона відпочинку з пуфами), але були проблеми з порівняннями. Напевно через це зараз у дорослому віці якісь психологічні проблеми, бо батьки ніколи так не робили, робили вчителі. Розкажу коротку ситуацію. Якось, коли я була десь в 4-5-му класі, вчителька математики порівняла наш клас з іншим «а ось А клас не такий як ви». В результаті це не сприяло здоровій конкуренції, просто відбулася бійка між хлопцями з двох класів. План був надійний як швейцарський годинник.
@Design_Maj
@Design_Maj 4 ай бұрын
Дуже цікавий випуск. Шкода, що вийшов через рік , як я віддала дитину у школу. Зараз я б по іншому стаивлася до вступу ьа навчання... Який неймовірний вчитель початкових класів 🔥 Дійсно хотілося б більше таких вчителів з сучансим підходом🤗🙏🏼
@NataliiaPavlenko-t7t
@NataliiaPavlenko-t7t 4 ай бұрын
Який класний вчитель! Заздрю крихіткам, яких він навчає ❤️
@ВаляБойчук-е4н
@ВаляБойчук-е4н 4 ай бұрын
Не порівнюйте програму навчання в Бельгії і Україні. Ваш син гарно вчився в Бельгії, бо вже пройшов ці теми в Україні 😅 така ситуація з українськими дітьми в усіх країнах
@lolitamalyk
@lolitamalyk 4 ай бұрын
У молодшій школі нас було 42 дитини у класі 😂😂😂😂😂😂
@НаталіяКіт-г6л
@НаталіяКіт-г6л 4 ай бұрын
В мене 54 - 3 за партою.77рік
@lolitamalyk
@lolitamalyk 4 ай бұрын
​@@НаталіяКіт-г6л хай Бог милий! Бідний учитель!
An Unknown Ending💪
00:49
ISSEI / いっせい
Рет қаралды 54 МЛН
Girl bought a house with two hectares of land in the Carpathians mountains
56:53
Іванка Дячук
Рет қаралды 595 М.