Дуже гарне оснащення, також ним користуюсь . Основна жилка 0.35-0.4мм груз 6- 8г , гачки на деяких використовую трійники а на деяких двійники , проводок флюр 0.5 мм
@UserW-eo4duАй бұрын
Цікавить Ваша думка з приводу безпеки для щуки якщо зріз флюра буде? Якщо не помиляюсь то щука і 0.6 діаметр зрізати може, а там трійник, то високий ризик що від такого вона не звільниться, тому може існує доцільність на флюрі двійників. *я особисто використовую на жерлицях 0.3 діаметр жилки, металевий повідець 25 см з вольфраму і трійник (номер не пам'ятаю, але в межах що відповідають розмірам для зими), грузила з вольфраму у формі краплі .
@D.KorzenkovАй бұрын
За моїми спостереженнями, відкушений гачок у щуки в пащі відносно швидко розпадається у воді. А що стосується мінімізації ціх відкусів, то необхідно використовувати делікатне виважування, при якому в більшості випадків флюр попадає за "ус" в куту пащі щуки.
@КравченкоКостяАй бұрын
Дмитро, з безмежною повагою, але здалося, що занадто вільно ходить котушка. Коли флажок відстрелить при клюванні, вона може скинути жилку занадто і може захлеснутися. Я таке бачив не раз, тому і кажу.
@D.KorzenkovАй бұрын
Так ця проблема існує, але не дуже часто
@ИванЖеревчукАй бұрын
Щоб небуло холостого ходу я змазую вал катушки сіліконовой смазкой(можно салідолом). А в флюромя розчарувався багато срезов перейшов на поводковий материал AFW
@КравченкоКостяАй бұрын
На флюр потрібно знати коли підлсікати і як, щоб флюр був з краю рота щуки, там де немає зубів, тоді усе ок. Звісно, є зрізи. Але кількість клювань в рази більше на ФЛЮР. Але місце також вирішує багато. Стальний повідець в правильному місці, краще ніж флюр в поганому)