Дякую Вам за цікавий контент! Процвітання Вам! ❤❤❤
@Hist.Tube.2 ай бұрын
@@АннаНауменко-ь3ъ дякую ☺️
@гена_цидрусні10 ай бұрын
контент топ
@Hist.Tube.10 ай бұрын
Дякую)
@ap.hit113311 ай бұрын
Дуже цікаве відео!
@Hist.Tube.11 ай бұрын
Дякую ❤
@НадіяКудінова-т6е11 ай бұрын
Дякую
@Hist.Tube.11 ай бұрын
😉😉😉
@ВікторіяДенищук11 ай бұрын
Дякую, за професійно та цікаво підготовлену розповідь.
@Hist.Tube.11 ай бұрын
☺️
@SergLit11 ай бұрын
дякую за цікаву та пізнавальне відео. Слава Україні
@Hist.Tube.11 ай бұрын
Героям Слава!
@AndriyZinkov11 ай бұрын
Вподобайка за працю!)
@Hist.Tube.11 ай бұрын
Дякую!
@pilatum_883111 ай бұрын
Про нечистоти в середньовіччі це більше міф ніж реальність
@vadimgalen988711 ай бұрын
Ну чому ж. В Лондоні в ДЕВ'ЯТНАДЦЯТОМУ СТОРІЧЧІ в Темзу зливали всі відходи, як люди, так і новостворені фабрики. Сморід стояв нестерпний. Що вже казати про середньовіччя, коли в людей не було водогону та каналізації + дике перенаселення тих часів.
@Hist.Tube.11 ай бұрын
Але і не применшене. Відсутність каналізацій, особистої гігієни. Відходи від виробництва зливаються у ріки з яких і пʼють воду - все це яскраво позначалось і на стані здоровʼя людей і на епідеміях загалом….
@pilatum_883111 ай бұрын
@@Hist.Tube.шкода що тут посилання видаляються, ну що ж, напишу текстом : У МІСТАХ ЛЮДИ ВИЛИВАЛИ СВОЇ НЕЧИСТОТИ ПРОСТО З ВІКОН БУДИНКІВ? Коли ми думаємо про середньовічні міста, в уяві одразу може виникнути щось брудне і смердюче. Поширена думка, що усі вулиці були залиті людськими нечистотами, рештками їжі і сміттям, які могли викидати з вікна на голови перехожим. Та, насправді, у багатьох країнах це було заборонено законом. Наприклад, у Лондоні 14 століття людину, яка викидатиме вміст нічного горщика або інше сміття надвір, могли оштрафувати на 40 пенсів (майже 4 тисячі грн на сучасні гроші). СЕРЕДНЬОВІЧНІ ЛЮДИ НЕ ДУЖЕ ПЕРЕЙМАЛИСЯ ГІГІЄНОЮ? Поширений міф, що у середньовічній Європі парфуми винайшли лише для того, щоб перебивати нестерпний запах немитих тіл. Нібито, навіть придворні вельможі не надто турбувалися про чистоту і дуже рідко купалися. Але історики кажуть, що середньовічні люди насправді любили ванни. І, можливо, навіть більше, ніж у 19 столітті. Спочатку для миття використовували м’яке мило, яке прийшло у Європу зі сходу. А у 12 столітті з’явилося тверде мило, яке виробляли з оливкової олії, соди, вапна і духмяних трав. Для простолюдинів, які не мали персональних ванн, були громадські купальні і ванни. А вдома милися у звичайних ночвах. У теплу пору, звичайно ж, люди не відмовляли собі у задоволенні плавати у водоймах. Існує легенда про королеву Кастилії, Арагону і Гранади Ізабеллу І, яка милася всього двічі у житті. Однак, цю історію вигадали тому, що Ізабелла І, яку вважають одним із найвидатніших правителів свого часу, майже весь час була у походах зі своїм військом. А там на мирські блага не надто відволікалися.
@pilatum_883111 ай бұрын
@@Hist.Tube. навіщо видаляєте коментарі ?
@Hist.Tube.11 ай бұрын
@@pilatum_8831 ні, не видаляю. Можливо, ви порушуєте правила спільноти?
@pilatum_883111 ай бұрын
І ще стосовно того що люди помирали від звичайних хвороб таких як бронхіт, грип і так далі, так от, це не так, тоді був природний відбір, і слабких генетично людей просто не було, якщо дитина не померла в перші роки життя, або в перший десяток то скоріше за все вона доживе до старості, до 60 років а може і більше, це зараз люди помирають від таких хвороб бо ми стали залежні від ліків + немає природного відбору
@OlexiyNikolenko11 ай бұрын
А мені до прикладу апендицит вирізали в 13 років, в 15 зашили голову розбив на річці. Так дійсно а би не сучасна медицина природний відбір точно би не пройшов:) Зараз повномаштабка вже два роки, скільки життів вона (медицина) зараз рятує.
@andrey-ua200511 ай бұрын
Якби не реклама, то взагалі супер. Головне що правда яку приховують лікарі які лише за знищення імунітету людини... Дякую. Не хватає таких правдивих фільмів
@Hist.Tube.11 ай бұрын
😉😉😉😉
@irinapivnova483411 ай бұрын
Ще плюс один, серйозно? Вам норм, що поширюєте теорії змови?