✅ ⭐ Пориньте у світ подорожей англійською мовою на нашому каналі Virtual Travel Films! Дослідіть світ з різних ракурсів. ✈🇬🇧 www.youtube.com/@VirtualTravelFilms
@светлана-с2ш5и4 ай бұрын
Мені одне цікаво чому в нас Українців така коротка пам'ять? Мені нажаль шкода що ми так швидко забуваєм героїв які ризикували своїм життям щоб нам врятувати життя😢 Я вдячна вам герої ЧАЕС низький вам уклін. Загиблим вічна шана й пам'ять.😢 Дякую вам герої
@ВалерийМысык-ь2ь4 ай бұрын
А тепер нам, ліквідаторам, щомісяця тільки 485 грн. дають. Та на аптеку ми витрачаємо щонайменше удесятеро більше. З посвідченням 1-ї категорї нікому ти не цікавий. Був у санаторії за свої кошти і ніякої скидки. Кажуть - це було давно і уже не актуально. Таке ж відношення буде і до ветеранів сьогодняшнього дня. Держава і люди мають коротку пам'ять. А для мене це було ніби-то учора.
@TeplovUA3 ай бұрын
Те саме і з моїм батьком. Але він помер від лейкозу у 1998, після років страждань у злиднях, кинутий владою яка його туди послала. Виявилось стронцій та цезій провокує цей лейкоз. Я теж так сказав, що тепер з ветеранами будет те саме. Кинуть помирати у злиднях, тих хто виживе.
@TasiaDema3 ай бұрын
Дуже жаль, що Ваш подвиг не оцінений гідно💔 дякуємо Вам за самопожертву.
@Marek-wr5sl3 ай бұрын
Та,нічого,нам вже обіцяли"кінець епохи бідності" і багато хто на це повівся!
@МаксимС-х3л5 ай бұрын
Гарний контент.Був там у 2018, є там своя атмосфера яка заворожує.
@ВолодимирСтецун5 ай бұрын
Бачив,приймав участь у ліквідації наслідків аварії.Більшість моїх друзів -ліквідаторів померли,сам інвалід.Тяжко-важко,але в душі залишило щось незабутнє...
@svitlanaderbei24274 ай бұрын
Ви у багатьох роликах проявляєте інтерес ,не дуже вліяє це на ваше самопочуття? Мало хто дожив до наших днів ,хто був там !
@ВалерийМысык-ь2ь4 ай бұрын
А в Києві демонстрація, міжнародні змагання з велоспорту, довжелезні черги за пивом та ін. спиртним (відпускали тільки з 14.00). Повно молоді, дітей ... Згодом над житловими масивами Києва на Ми-26 пронесли величезний металевий ковпак, який обірвався біля ЧАЕС і вщент розбився (телевізійники успіли цю пригоду зняти, але ніхто не розповідав про таку халепу). Були моменти, коли раптово наростали потоки нейтронів і народ тікав - хто куди. Були випадки викиду інверсією радіактивних матеріалів на велику глибину в Білорусь, Там у 12 разів фон у селах перевищував рівень у зоні "А" ЧАЕС. Та багато чого було... Цей досвід не треба забувати, бо все ще може статися (наприклад - молимося, щоб не з ЗАЕС!).
@kstud103 ай бұрын
що не кажіть, але директор національного музею у Києві просто забов’язаний говорити державною мовою, це вже якийсь сюрреалізм.
@liudmilazaskoka17942 ай бұрын
А совєти хотіли приховати цю катастрофу.... Сумно😢😢😢😢
@svitlanaderbei24274 ай бұрын
Простите ,но звонить ещё никому не звонили на улицу ,потому что небыло мобильных телефонов тогда ,в 1986
@181244 ай бұрын
Не природа саме більше руйнує та зруйнувала м.Припять, а саме люди, котрі охороняли місто, тобто міліція та спецслужби, місто рознесли... Злочин без строку... До речі це була, як і завжди, тактика Радянського Союзу, люди то сміття.
@TimePROTV3 ай бұрын
Дійсно, людський фактор зіграв значну роль у Чорнобильській катастрофі та подальшому занепаді Прип'яті. Однак, не варто недооцінювати вплив природних процесів, таких як радіоактивне забруднення, атмосферні явища та самовільне руйнування будівель внаслідок відсутності догляду. Радянська система дійсно мала свої недоліки, і Чорнобильська катастрофа стала одним із трагічних наслідків. Людина розглядалася не як особистість, а як гвинтик у великій державній машині.
@ВалерийМысык-ь2ь4 ай бұрын
Ну - хто тепер скаже, що атомна енергія сама дешева і сама екологічно безпечна?
@виталийпугаченко-ц8г3 ай бұрын
Дим з аес 4:53 іде як з ТЕС и тец ?
@Ha1takha1vam2 ай бұрын
Батько будував карьеру футоліста, але до нього прийшли и сказали або ти їдеш ліквідатором або в тюрьму. В мене з народження 3 группа та ще багато інших болячок, які лікарі пов'язали з Чорнобелем . А тепер до мене приходять і кажуть або я йду помирати за здорових і досвідчених бугаїв, або штрафи і тюрьма 😡
@viktorialeshchenko-q4q4 ай бұрын
а чому не державною
@TeplovUA3 ай бұрын
Без підтримки влади = з підтримкою влади.
@VasjaSenina3 ай бұрын
Чому вас так багато фантазерів при чому тут графіт? там того графіту хер да не хира лише наконечники стержнів поглотителів хоч вони і стали причиною катастрофи але таку радіацію дало нутро реактора
@TimePROTV3 ай бұрын
Дякуємо за Ваш інтерес до теми Чорнобиля! Ми цінуємо будь-яку думку. Однак, дані про використання графіту в реакторі ЧАЕС підтверджуються численними науковими дослідженнями. Графіт відіграв ключову роль у Чорнобильській катастрофі, оскільки він використовувався як сповільнювач нейтронів у реакторі. Саме його руйнування та взаємодія з розплавленим ядром призвели до потужного викиду радіоактивних речовин.