Evo, bila sam u Norveškoj i pošto smo imali skoro pola dana za individualne obilaske, ja sam to turbo koristila za snimanje. Evo, prošećite malo sa mnom i uživajte u norveškim pjesmama po mojem izboru.
Пікірлер: 6
@peterwist25982 ай бұрын
Vrlo lijepo 👍💯😍🥰🤗😊Divne uspomene,draga Jelena. 👏🌹🌺🍀💐💌💑🕊️♥️Pozdrav.
@JelenaOsijekHR2 ай бұрын
Jesu, stvarno lijepe uspomene na sva ta putovanja 2 puta godišnje po mjesec dana. Obišla cijelu zapadnu i sjevernu Europu, ali i St. Petersburg. Naredne godine Mediteran, arapske zemlje i sve tamo do dalekog Istoka. I opet mjesec dana putovanja kruzerom plus letovi avionom do najbližeg grada gdje se kruzer usidrio na dan ili više. Sin je otišao i 2020. i cijeli cirkus kod povratka natrag. Sva sreća da je izbjegao pelc i kad su ga ponovno zvali u jesen i napisali da mora doći s potvrdom da je to sranje primio, on dao otkaz. Nijedan posao koliko god bio ugodan i zanimljiv nije toliko vrijedan kao zdravlje i život. I eto ipak neke koristi od tog kruzera - i silna putovanja i dobra zarada da smo kešom platili ovu kuću u kojoj živimo evo već 2 godine. Eto, lijepe uspomene i zdrav život na selu. Kakav je to gušt izaći na dvorište i ubrati nešto od voća, evo još uvijek imamo grožđe i velike kruške, pa jesti svoje povrće... Eto, to je zdrav način života. More i putovanja nam sada ne fale jer ovdje otkrivamo prednosti ovog načina života. Osim toga, moj sin je registrirao firmu i sam svoj gazda. A znalci hardware-a i software-a su stalno potrebni jer je sve veći broj korisnika i evo, ima sve više posla (i sve veća zarada). Pozdrav dragi Pere tebi i tvojoj supruzi i da ste sretni i zdravi. Laku noć!
@peterwist25982 ай бұрын
@JelenaOsijekHR Hvala draga Jelena. Uzivajte i putujte dok vas zdravlje sluzi. Zelim vam puno, srece i zadovoljstva u buducem putovanjima. 🤗👏🥰❤️Srdacan pozdrav od prijatelja Petra. 🕊️👍
@JelenaOsijekHR2 ай бұрын
@@peterwist2598 Nažalost, korona cirkus je prekinuo putovanja. Moj sin i ja se nismo pelcovali i nemamo namjeru, a ako banda na vlasti smisli opet neku pLandemiju, treba ih poslati u 3 PM i svi odbiti njihove otrove za smanjenje stanovništva na Zemlji na njihovu bolesnu zlatnu milijardu. Nitko na vlasti nije normalan čovjek, svi redom teški psihički bolesnici kojima je lova do krova i život na tuđoj grbači jedini životni moto. Obišli smo 3 groblja u zadnjih 5-6 mjeseci i tuga i jad koliko je omladine i djece umrlo u zadnje 2-3 godine. Najžalosniji susret sam imala s majkom Ive Oršolića koji je bio super voditelj i pravi nasljednik Frole Traktoriste u sklabetanju. Ne znam da li si mogao loviti Radio Županju prije 30-tak i više godina. Inače, Frola je rođen u Slankamenu kao i moja baka (očeva majka). Nažalost, nikoga nema više. Neka im je pokoj vječni. 🙏🏻⚰️✝️💐