Дякуємо за те, що слідкуєте і регулярно підтримуєте коментарями!
@виталийсемененко-з6э2 жыл бұрын
буду сіять двохручку по "дикому "без добрив.а в лютому буду вирішувати що робить далі .
@Ahrariyroku2 жыл бұрын
😊👍👍👍👍👍
@Fermer-Poltava2 жыл бұрын
Також ще питання: що це за тверді сорти пшениці? Є нібито ярі сорти і озимі. Зараз ціна на тверді сорти 12 тисяч за тонну, тоді як звичайні 4-5 тисяч. В чому відмінність вирощування і які є «підводні камені» у твердої пшениці?
@pni_ua2 жыл бұрын
Це тетраплоїдний вид пшениці, що має 4 набори хромосом. Має багато клейковини і органічних пігментів, більше білків але менше вуглеводів, що пояснює її кращі хлібопекарські якості
@Fermer-Poltava2 жыл бұрын
І наостанок: в 2021 році після соняха посіяв гібрид жита КВС «Етерно». Змолотив 7.5 тонни на круг без міндобрив, лише фунгіцид+мікроелементи. Тепер чи можна посіяти Ф-2 з гібридного жита КВС??? Типу вже як сортове жито.
@pni_ua2 жыл бұрын
Можна, але то не сортове буде, а гібрид певного покоління (залежить від того скільки перед тим років підряд сіялось те саме насіння) і з року в рік його якості будуть знижуватись
@Fermer-Poltava2 жыл бұрын
Привіт! Чому відбувається зменшення врожайності при посіві пшениці по пшениці? Чому не рекомендують так робити?
@pni_ua2 жыл бұрын
Зазвичай посів одного і того ж попередника спричиняє великий винос елементів живлення з ґрунту, і важко їх збалансувати. Наприклад, якщо сіємо пшеницю по пшениці то необхідно збільшувати кількість добрив у д.р. аби відновити попередню кількість елементів, а не вносити таку ж як попереднього року. Саме це зазвичай є причиною зменшення врожаю , незбалансоване живлення по попереднику.