КЛАС ТАКИЙ ХОРОШИЙ АГРОХІМІК ТА БАЙКА ПРО ТЕ ЩО ЯКЩО СУХО ВОЛОГА ВСЕОДНО Є ТО ЗАНАДТО ХАЙ ПРИІДЕ МИ ПОСИДИМО НІЧ НА ПОЛІ ПОКАЖЕ ВОЛОГУ ДАМ ШТУКУ БАКСІВ
@agrilab_ua3 жыл бұрын
Ок. За запропонованим Вами тарифом можемо й виміряти вологу на вашому полі) Яка площа і де знаходиться господарство? Зателефонуйте 0674654909 - обговоримо.
@TechnopolOfficial3 жыл бұрын
Дякуємо!Успіхів Вам
@sergeykosenko98854 жыл бұрын
Колись у літньої людини ( із заможнього дореволюційного роду) я запитав: -скільки сіяли до революції зерна на гектар ???? - шість пудів! …………таку почув відповідь перерахуємо , це 96 кг по 40грам 1000 насінин То виходить сіяли -2.4 млн на га Грубо -2-2.5 млн до трьох максимум…….
@СамсунгГелаксі-ь7ъ3 жыл бұрын
Підкажіть будьласка якщо дати весною 200кг/г селітри після фізичной стиглості грунту внести ще 100кг/г сівалкою карбоміду чи можна так робити і яка може бути планова врожайність
@ОлегОзійчук3 жыл бұрын
Добрий день. Планую підживити озиму пшеницю КАС 32. Вдень температура повітря +19, вночі падає до +8. Пшениця має виходити в трубку (колосочок вже формується, але ще не піднявся від від вузла кущення) Норма КАСу 220л/га. Що треба зробити щоб не припалити посів.
@Дмитро-х5у1е4 жыл бұрын
Доброго часу, в мене таке питання, зараз багато хто почав гріти воду і окропом розчиняти карбомід чи селітру, чи не призводить такий спосіб до швидшого переходу азоту в іншу форму? І друге питання. Чи так само відбувається вивітрювання з карбоміду при низьких температурах, питання стосовно не мерзло талого а мерзлого наприклад зараз, підживлення озимих. Дякую, дуже чекаю відповіді!
@agrilab_ua4 жыл бұрын
У цьому та інших відео велась мова про те, що самостійне приготування сумішей потребує спеціалізованого обладнання та знань. Розчинення карбаміду або аміачної селітри при нагрівання, за умови, якщо не додаються якісь інші складові не призводить до швидкого переходу азоту в іншу форму в розчині, оскільки як і будь-яка сіль ці солі (нехай і у гранульованій формі) можуть піддаватись розчиненню. Вивітрювання азоту із карбаміду при прямому контакті із ґрунтом відбувається за умови розміщення гранули на поверхні найшвидше не залежно від температури ґрунту, оскільки відбувається виділення аміаку (газ), що не маючи перепон звітрюється в повітря. Тому і існують рекомендації вносити карбамід при низьких температурах ґрунту із негайною заробкою в ґрунт, або відразу на певну глибину. Використання карбаміду на поверхню завжди призводить до значних втрат (особливо на лужних грунтах), а у випадку розкидання на мерзлий ґрунт він ще й буде змиватися з часом, оскільки розчинення з вологою ґрунту замерзлого грунту не відбувається а танення снігу явище періодично-постійне.
@agrilab_ua4 жыл бұрын
Доброго вечора, Дмитро)
@Дмитро-х5у1е4 жыл бұрын
@@agrilab_ua дякую за вичерпну відповідь 👍👍👍👍
@agrilab_ua4 жыл бұрын
@@Дмитро-х5у1е , раді допомогти)
@seregashapranov34154 жыл бұрын
Молодец
@agrilab_ua4 жыл бұрын
Дякуємо;)
@liliancreciun66154 жыл бұрын
А вы можете вставить субтитры?лайк
@liliancreciun66153 жыл бұрын
Не может, он на неё смотрит!!!
@eduardshainiuk4 жыл бұрын
Хочеться почути про тіосульфат, як додавання до касу...
@agrilab_ua4 жыл бұрын
У цьому відео ми говоримо саме про продукти промислового виробництва для приготування суміші КАС із сіркою. А щодо тіосульфату, то це рішення, яке дозволяє вирішити питання додавання сірки до КАС. Особливості та порядок такого змішування надаються власне виробниками, чи продавцями цих добрив..
@eduardshainiuk4 жыл бұрын
@@agrilab_ua Дякую за відповідь
@АлексАлександр-х7э4 жыл бұрын
Как вы относитесь к внесению каса ликвилайзером под корень иньекционно, действительно это лучший способ подкормки пшеницы??
@agrilab_ua4 жыл бұрын
Таке устаткування придатне для внесення рідких добрив, КАС чи рідкі комплексні добрива, а от тверді азотні добрива доведеться розкидати. Якщо порівнювати внесення в розкид та спосіб внесення під корінь ін’єкційно, то, звісно, під корінь кращий спосіб порівняно із розкиданням чи обприскуванням на поверхню.
@megos25104 жыл бұрын
через який час починає діяти аміачна селітра після внесення?
@agrilab_ua4 жыл бұрын
Аміачна селітра має дві форми азоту і характеризується як добриво швидкої дії. Споживання азоту культурою із аміачної селітри починається в перші дні після внесення. Основна умова засвоєння добрива - це наявність вологи у прикореневому шарі ґрунту. Засвоюється спочатку нітратна форма азоту, а амонійна зв’язується з ґрунтом і засвоюється рослинами поступово. А от коли Ви це побачите? Швидкість появи візуального агрономічного ефекту залежить від температурного режиму та інтенсивності росту рослин. У прохолодну погоду візуальний ефект спостерігається поступово, а засвоєння відбувається повільніше.
@stasagro10514 жыл бұрын
Які стартові добрива краще підібрати для посіву оз пшениці.
@agrilab_ua4 жыл бұрын
Ну це дуже широке запитання... Треба розуміти всю систему удобрення (стартові - це ж не все), а також знати потреби/можливості грунту. Індивідуальний підхід до свого поля дозволить вам значно ефективніше використовувати добрива і з агрономічної, і з економічної точки зору.
@Васяветров-ы1э3 жыл бұрын
Все залежить яке в вас рН грунту!!!
@fotonlovol3 жыл бұрын
Треба взяти аналіз ГРУНТУ АБО ЗРОБИТИ ВИМІР))))) ВІДПОВІДЬ ВОВИ НА ВСІ ПИТАННЯ
@agrilab_ua3 жыл бұрын
Ну а як ще поставити "точний діагноз" без аналізу? ;)
@uginugin81944 жыл бұрын
Карбамід в розкидання румом, які втрати азоту, чи потрібно зразу боронувати?
@agrilab_ua4 жыл бұрын
Для об’єктивної відповіді на запитання уточніть, будь ласка, коли та під яку саме культуру планується внесення і в якому регіоні розташовані поля. Бажано також знати, які агротехнічні операції Вам доступні після такого внесення?
@uginugin81944 жыл бұрын
@@agrilab_ua Вінничина, центр Розкидання по оранці, під кукурудзу. Планувалося під закриття вологи , частину під передпосівну культивацію. Але передають опади, хочеться спробувати під дощ, щоб зменшити навантаження. За яких умов розкидати під дощ - час до дощу, температура, тільки вночі по вологому грунті... Тобто за яких умов не рекомендуете розкидання.
@agrilab_ua4 жыл бұрын
@@uginugin8194 Навесні під кукурудзу карбамід краще вносити агрегатами, що розміщують добриво на глибині не менше 10-12 см без перемішування ґрунту, тоді втрати азоту із добрива - мінімальні. Якщо в арсеналі робіт залишились закриття вологи та передпосівна культивація, то краще під передпосівну культивацію із якомога швидшою (негайною!) заробкою добрива в ґрунт на глибину передпосівної культивації. На полі агрегати із розкидання добрива і культивації повинні "ходити" слід в слід, недопускаючи того, щоб добриво знаходилось на поверхні навіть декілька годин. Боронування - гірший варіант, оскільки якщо Ви потрапите в дощ, то мало ймовірно, що зможете провести боронування відразу після внесення через перезволоження поверхні ґрунту. Якщо карбамід залишається на поверхні ґрунту довгий час, то втрати азоту з добрива можуть досягати 30-50 %. Такі втрати виникають, тому що карбамід при контакті із ґрунтом перетворюється на газоподібну форму і звітрюється.