Puikus video, gražūs radiniai. Noriu Jūsų paklausti. Esu pradedantysis ir vis dar ne viską suprantu dėl vietos pasirinkimo. Ar tik ariami laukai gali būti perspektyvūs? Dažnai matau buvusių namų dabartinėse pievose/ganyklose. Grupėse nematau kad kas tokiose vietose vaikščiotų Lietuvoj, nors tarkim video iš UK pagrinde visokiose pievose ir vaikšto, ir traukia monetas kuo puikiausiai iki 20cm gylyje. Tai kaip ten yra? :)
@EinamIeskomRandam8 ай бұрын
Sveiki. Vienašališkai ariami laukai yra perspektyvūs dėl kelių priežaščių: 1. Dažniausiai ūkininkai neleidžia kasinėti pievose, dėl pievos gadinimo, gyvulių gązdinimo ir panašiai. 2. Jeigu pievoje išrenki radinius, giliau ar už metalo pasislėpusių jau neberasi, kadangi neariamame lauke daiktai “nevaikšto”. 3. Gilus arimas iškelia radinius į MD darbo gylį! Nesakau, kad pieva negali būti perspektyvi, atvirkščiai, tikrai gali.
@DainiusL78 ай бұрын
Seniai lauktas 👍
@klaidadgadisauskas10658 ай бұрын
sveikas labai geras video!🙂👍👍👍gal gali atskleist paslapty su kuo tas smetonines valai?
@EinamIeskomRandam8 ай бұрын
Sveiki. “Smetoniški” 1925 m. centai pagaminti iš aliuminio bronzos, todėl jas drąsiai galite merkti į citrinos rūgšties tirpala. 2 arbatiniai saukšteliai citrinos rūgšties į pusę stiklines šilto vandes. Karts nuo karto išimkite, svelniai patrinkite ir jeigu netenkina vėl pamerkite. Tik nekiškite 1936 m. centų į šį tirpalą.
@klaidadgadisauskas10658 ай бұрын
dekui tau uz patarima.sekmes paieskose,ir lauksiu tavo nauju video,nes as su tokiu paciu detektorium lakstau tai labai idomu pasimokint kokius signalus kasi ir panasiai.rekomendavau dar tave ir savo draugam,tai jie irgi paziuri🙂👍
@EinamIeskomRandam8 ай бұрын
@@klaidadgadisauskas1065 ačiū. Nei kamštelio brolau!!!
@Ighnaz178 ай бұрын
Dar turiu klausimą - kurį žemėlapį naudojat žiūrėdamas carinių laikų sodybų vietas?