Úžasný rozhovor s člověkem co si něco zažil a za nímž jdou vidět obrovské výsledky. "Díky moc pane Habero, díky moc."
@eXtr3meb0y11 жыл бұрын
Voči pánovi Haberovi som mal menšie predsudky, dokiaľ som si nepozrel tieto videa. Páčia sa mi jeho názory a milo ma prekvapilo, že pozná svoju prácu aj z pohľadu zvuku.
@radek1cihak3 жыл бұрын
Moje předsudky tedy toto video nenahlodalo. Je stále nad věcí, on na to vidí, má jasno. Jinými slovy: Je NAD tou hudbou, čili mimo ni - není v ní ponořený. Ale v pořádku - masy to potěší :-)
Tak prý je hloupost odmítat projekty, protože dělat hudbu pro peníze je v pořádku. Jasně, chápu. A na závěr je dělat hudbu jenom pro peníze také hloupost. Je prý potřeba mít radost. Je to kapku schíza :-)
@Martin_WDSK3 жыл бұрын
Asi si dobre nepočúval.. Povedal že, ak si robíš sólový projekt, rob si čo chceš, ale ak sa chceš hudbou aj živiť, neboj sa brať aj iné projekty. Neviem čo tu splietaš..
@katerinanemcova55392 жыл бұрын
Přesně vím, co myslí: je spousta lidí, co jsou dobří, a jsou jistí v na jednom úzkém poli. Odmítají dělat cokoliv jiného (a v tom zas vidím ten mindrák, o kterém taky mluvil), odmítají vyjít ze svých mezí, protože, hej, já jsem nahrál, já nevím, třeba Máj v jazzovém rytmu. A celý život zůstanou tvůrcem jednoho projektu. Vyjít z těch hranic, přizpůsobit se, a nejen že to člověka uživí, ale rozšíří ho to, naučí ho to něco. Samozřejmě - a to taky řekl - neklesnout pod určitou laťku. Aby to pořád dělalo radost.
@radek1cihak2 жыл бұрын
@@Martin_WDSK Asi jsi dobře nečetl. Nemluvím o sólových projektech. Nahoře je to jasně napsané.
@radek1cihak2 жыл бұрын
@@katerinanemcova5539 Tak nějak asi ano. Jen je otázka, kdy se mluví jen o muzikantství samotném a kdy o autorském muzikantsví. O tom seberozšíření máte pravdu, chce to nebýt na sebe až tak pyšný. Když ale autor bude dělat hudbu někoho jiného, nebude tvořit.
@tomaskocan49008 жыл бұрын
druhý rytmus
@ondyskfr46075 жыл бұрын
ja po francuzky kzbin.info/www/bejne/rHzZg2qtitlrhs0