Вітаю вас з першою інкубацією. Молодці. Треба пробувати завжди щось нове.. Я також хочу пробувати на весні з дружиною виводити перепілочок..
@Liliya__Perepilochki9 ай бұрын
Дякую
@qwertikol9 ай бұрын
Гарні цяпулі, вітаю.
@Liliya__Perepilochki9 ай бұрын
Дякую. Напишіть який у вас буде вивід 🐣🐣🐣.
@Pavlogradec9 ай бұрын
Питання , в чім кращій фенікс порівнено з техасом ?? Я тримаю чісто на сезон . Після інкубатору 45 діб і в морозилку , до осені лишаю тільки 20-30 на яйце. Як ви гадаєте , яка порода краще підійде ? Щоб і в морозильці було , та щоб і яйця))
@Liliya__Perepilochki9 ай бұрын
Тримала Фараона, Фенікса, Техаса - по вазі тушки всі однакові, по смаку м'яса теж різниці нема (всі були на одному кормі). В моєму регіоні є попит на живих самиць перепілок, їх купують для себе на яйце. Тому тримаю фенікса, в два тижні від їхнього народження, можна відрізнити самця та самку.
@Pavlogradec9 ай бұрын
@@Liliya__Perepilochki , супер відповідь ! То що хотів почути . Дякую!
@Pavlogradec9 ай бұрын
@@Liliya__Perepilochki , а те що фенікс більше яйця дає , ніж техас ? Але тушка не дуже товарна , бо темне пір'я ? Брехні?
@Liliya__Perepilochki9 ай бұрын
@@Pavlogradec розмір яйця залежить від корму, а не від породи. Влітку яйця меніші, взимку - більші. По кількості фенікс дає більше яець ніж Техас, теж це помічала. У Фенікса тушка товарна біла, навіть трішки жовтенька. Темна тушка може бути у самиць фараонів (не завжди, це залежить від селекції)