Плагіат зброї та військової техніки в СРСР. Вся відома зброя СРСР - копії!

  Рет қаралды 774,953

Про Україну!

Про Україну!

Жыл бұрын

Посилання на інші ролики на тематику радянського плагіату:
Плагіат мультфільмів у СРСР: • Плагіат мультфільмів у...
Плагіат літератури у СРСР: • Плагіат літератури у СРСР
Плагіат фільмів у СРСР (Честина 1): • Плагіат фільмів у СРСР...
Плагіат фільмів у СРСР (Частина 2): • Плагіат фільмів у СРСР...
Плагіат дитячих іграшок в СРСР: • Плагіат дитячих іграшо...
Плагіат автомобілів в СРСР: • Плагіат автомобілів у ...
Плагіат електроніки та побутової техніки у СРСР: • Плагіат електроніки та...
Яку їжу СРСР запозичив у Заходу? (Частина 1): • Яку їжу СРСР запозичив...
Яку їжу СРСР запозичив у Заходу? (Частина 2): • Яку їжу СРСР запозичив...
Композиція: Wishful_Thinking Dan Lebowitz

Пікірлер: 3 600
@pro-ukrainu
@pro-ukrainu Жыл бұрын
Друзі, пишіть коментарі, ставте вподобайки та надішліть це відео своїм друзям! Люди мають знати правду! Давайте разом розвивати та просувати україномовний контент на просторах KZbin! Дудемо щиро вдячні вам за допомогу!
@SaszaSembrat
@SaszaSembrat Жыл бұрын
Дякую що прочитали відгуки та додали дати виходу на фото. Ще одне побажання: якщо зачитувати назву скорочено (без озвучення всіх цифр та літер) буде легше глядачам. Дякую 🇺🇦
@pro-ukrainu
@pro-ukrainu Жыл бұрын
@@SaszaSembrat Можливо і так. Хоча, з іншого боку назва є назва. Наче логічно її вимовляти повністю. Таке, неоднозначне питання, я би так сказав.
@alexpalatash6858
@alexpalatash6858 Жыл бұрын
СГ-122 не копія STUG 3
@user-bm2ef9vj4g
@user-bm2ef9vj4g Жыл бұрын
Люди мають знати правду сцим я згодний але не брихну яку ви викладаєте в цом відео безумовно частково тут є правда но поскіки тут багато просто брехні то це відео нічого не коштує. Українску мовний контент повинен розвиватися і ду же розвивається алеж не на брехні
@alexpalatash6858
@alexpalatash6858 Жыл бұрын
@@user-bm2ef9vj4g Ви про СГ122 яку вони назвали копією Stug 3 а насправді це трефейний Stug 3 з 122 м пушкою М30 його також деколи на шасі ПЗ 3 робили , що в цьому відео ще не правда?
@user-si8kj1tf8c
@user-si8kj1tf8c 10 ай бұрын
Залез в коменты и успокоился . Спасибо всем вменяемым людям которые разбираются и понимают в этом вопросе.❤
@fryzvova
@fryzvova Жыл бұрын
2:13 - Тульський Токарєв повторяє лише зовнішній вигляд бельгійського Браунінга, а от приципи роботи - практично повністю взяті від американського пістолета M1911, за авторством того самого Джона Мозеса Браунінга (його патенти в той часи мали право використовувати Colt для американського ринку та Fabrique Nationale - для решти світу). Також дещо своє в ТТ також було - модульний УСМ. Кому цікаво - М1911 та ТТ - пістолети з системою запирання каналу ствола та роботою за рахунок віддачу ствола, в той час бельгійський Браунінг 1903 року - всього навсього система з вільним затвором, що використовує вільний затвор і дозволяє використовувати лише відносно малопотужні набої. До речі іще один цікавий факт - набій 7.62х25ТТ це практично той самий 7.63х25 Mauser. Тобто тут совки стирили механіку від одного пістолета, вигляд від другого а набій - від третього. Отака фігня, малята.
@user-dv1ec1zg8v
@user-dv1ec1zg8v Жыл бұрын
Пістолет м 1911 це Кольт а не Браунінг
@fryzvova
@fryzvova Жыл бұрын
@@user-dv1ec1zg8v я написав "американський пістолет м1911 за авторством Джона Мозеса Браунінга", і навіть вказав що по умовах договорів FN відповідали за світовий ринок, а Colt - за американський. Тож до чого цей коментар?
@fryzvova
@fryzvova Жыл бұрын
@@user-dv1ec1zg8v окрім того м1911 це не лише Кольт. Ту ж саму модифікацію M1911A1 випускало взагалі купа контракторів:Ithaca, Remington Rand, Savage, Singer та інші. До речі саме пістолети Singer являються найціннішими та найбажанішими часів ДСВ (їх було випущено лише 500). Також називати М1911 Браунінгом цілком можна, оскільки це назва за прізвищем автора конструкції(а не за виробником) . Тому Браунінги це і америкальнські самозарядні Colt від м1900 до м1911, і бельгійські FN, бо це все розробка Джона Мозеса Браунінга. Також, щодо виробників то м1911 зараз являється збройною платформою, яку виготовляють просто бісова кількість виробників.
@fryzvova
@fryzvova Жыл бұрын
@@user-dv1ec1zg8vтому перед тим як когось виправляти, я б порадив читати уважніше і хоч щось знати про предмет розмови.
@alexmoos6858
@alexmoos6858 Жыл бұрын
Следы заметали, но правда всегда выйдет наружу.
@user-ev2th3ib5v
@user-ev2th3ib5v 10 ай бұрын
Дякую за пізнавальний ролик. В 1946 році в Києві в парку Пушкіна на Брест-Литовському шосе, зараз Зоопарк на проспекті Побєди, була виставка німецької зброї. Запам"яталася величезна гаубиця чеського виробництва Шкода-1938 р.
@rancorn_365
@rancorn_365 Жыл бұрын
Які двигуни літаків, гелікоптерів, кораблів, військових та громадянських автомобілів та танків СРСР є плагіатом інших двигунів? У радянській техніці використовувалися як авторські розробки, так і ліцензійні копії іноземних двигунів. Деякі приклади: 1. Двигун Кузнецова НК-12, що був використаний на Ту-95, є модифікацією британського Роллс-Ройса РБ.44. Втім, Кузнецов так модернізував і переробив цей двигун, що можна говорити про авторську розробку. 2. Двигуни ДБ-605 та ДБ-603, які були встановлені на деякі модифікації СУ-27, були ліцензійною копією німецьких двигунів Daimler-Benz DB 605 та DB 603. 3. Двигуни ВД-7 та ВД-7М, що використовувалися на багатьох радянських літаках, були модифікацією німецьких двигунів Junkers Jumo 211 та BMW 801. 4. Двигуни М-25 та М-25В, що використовувалися на багатьох радянських бомбардувальниках, були модифікацією американського двигуна Wright R-1820 Cyclone. 5. Двигуни Р-1820 та Р-1830, які були встановлені на деякі радянські літаки, були ліцензійною копією американських двигунів Pratt & Whitney R-1820 та R-1830. 6. Двигуни НК-4 та НК-8, які використовувалися на броньованих машинах, були модифікацією американських двигунів Continental R-670 та Wright R-975. Це лише декілька прикладів, але загалом, було досить поширеним явищем використання ліцензійних копій іноземних двигунів в радянській техніці. Наприклад, двигун літака Іл-2 - АМ-38 - мав вплив від ряду інших двигунів, зокрема: 1. Rolls-Royce Kestrel (Великобританія) 2. Junkers Jumo 211 (Німеччина) 3. Gnome-Rhône 14M (Франція) 4. Wright R-1820 Cyclone (США) Двигун Т-34 - В-2 - також мав вплив від ряду інших двигунів, зокрема: 1. Клерет Континенталь (США) 2. Радлі Маевік (Великобританія) 3. Швейцарські двигуни Мензіс 4. Двигун BMW VI (Німеччина) Щодо військових кораблів, то, наприклад, двигун М50ФР-1, який був встановлений на крейсери проекту 68 був впливований двигуном Rolls-Royce Olympus (Великобританія). Що до двигунів на громадянських автомобілях? У 1970-х роках у Радянському Союзі була створена серія автомобілів, що називається "Жигулі". Ці автомобілі були засновані на лицензійних копіях Fiat 124, а двигуни в них були також засновані на італійській технології. У 1980-х роках створено автомобіль "Волга ГАЗ-3102", який був заснований на копії двигуна Opel, і згодом зазнав невеликих змін для підвищення ефективності. Також на багатьох громадянських автомобілях у Радянському Союзі використовувалися двигуни, що були засновані на копіях іноземних двигунів, здебільшого з Японії та Німеччини.
@s6d6h6m
@s6d6h6m Жыл бұрын
По стрілецькій зброї багато нюансів. 1. Макаров дійсно візуально схожий на Вальтер та використовує таку ж схему роботи автоматики. Але на цьому схожість закінчується, форм-фактор Вальтера був у тех. завданні, тому всі пістолети, які брали участь у конкурсі на заміну ТТ були схожі на Вальтер. А схема автоматики з вільним затвором існувала і до Вальтера багато років і була втілена у безлічі пістолетів, особливо компактних. Конструктивно це різні пістолети. Я б навіть сказав, що Макаров використовує більш цікаві ідеї у механізмах, але за якістю і ергономікою Вальтер кращий. 2. ТТ и Браунінг схожі тільки візуально. У ТТ використовується принцип роботи, який Браунінг втілив у патентах Кольт 1905/1911. Браунінг 1903 був з вільним затвором, як у Макарова, або Вальтера. 3. МСП та EM-GE окрім дуже притягнутої візуальної схожості не мають взагалі нчого спільного. 4. АК та Штурмгевер знову ж таки схожі візуально, конструктивно різні (хоча як на мене, окрім округлого магазину та дерев'яного прикладу, не дуже вони і візуально схожі). АР-15/М-16 мають з Штурмгевером більше спільного, ніж АК. Взагалі у збройовій індустрії нормально брати чужі ідеї. Тисячі різних моделей, які використовують однакові принципи роботи, бо тих принципів роботи можна по пальцях перелічити, і всі вони вигадані майже на початку 20-го сторіччя, а то і у 19-му.Тому використовувати, міксувати, переробляти і так чи інакше запозичувати ідеї зброї, то нормально. Проблема радянських зразків по більшій частині у якості матеріалів та обробки та ергономіці. Все ж таки в першу чергу думали як можна зробити дешево, і при цьому у великій кількості, тому якість відходила на другий план.
@helpme3145
@helpme3145 Жыл бұрын
@Ярослав Сенченко тебе даже подробно рассосали почему в видео несут бред, но ты оправдываешь это словами "ой давай не будем"😂😂😂
@grommukraini7047
@grommukraini7047 Жыл бұрын
вот согласен с тем чем согласен. и вальтер и stg44 в луще российских аналогов.
@srp5402
@srp5402 Жыл бұрын
Те саме намагався донести, але як об стіну горохом) виходить антирадянська пропаганда в стилі радянської пропаганди, де головне тези, а не правда. Та і в роліків інакший сенс, а саме автори хочуть показати що немає чим пишатися совкодрочерам. Але роблять це в стилі совкодрочерів)
@user-oj6qn7xd8s
@user-oj6qn7xd8s Жыл бұрын
@@helpme3145 Сейчас так со всем. Тупые люди что поделаешь.
@prezidentputin2014
@prezidentputin2014 Жыл бұрын
@@grommukraini7047 если stg лучше российского аналога, то тогда почему пол мира стреляет из ак, а не из stg? .... Всем мира и добра, братья.
@user-ru5os1yj4j
@user-ru5os1yj4j Жыл бұрын
Американский M1911 Кольт, похож как две капли на бельгийский пистолет Браунинг 1903 года, но это другое.
@user-hl5ls5jp5v
@user-hl5ls5jp5v 10 ай бұрын
браунинг и кольт это дружеские фирмы!!!
@user-vl6cm5kg9r
@user-vl6cm5kg9r 10 ай бұрын
У них один изобретатель Браунинг..
@user-qc1tv6ev9z
@user-qc1tv6ev9z 9 ай бұрын
Джон Мозес Браунинг это американец, который сотрудничал как компанией Кольт так и с другими компаниями,
@user-qc1tv6ev9z
@user-qc1tv6ev9z 9 ай бұрын
​@@user-hl5ls5jp5vБраунинг это не фирма, а фамилия конструктора. Бельгийская фирма, с которой он сотрудничал называется FN Herstal
@user-ly3gr9pk8v
@user-ly3gr9pk8v 8 ай бұрын
Суть видео в том,что совок кричал о своем величии и самобытности при этом без загнивающего запада у вас ничего не было бы. Ну и назови еще что-то ибо в видео больше вещей чем один пистолет
@rancorn_365
@rancorn_365 Жыл бұрын
Які кораблі СРСР є плагіатом інших кораблів? У світовій історії кораблебудування було багато випадків, коли одна країна або компанія копіювала дизайн чи технології кораблів іншої країни. СРСР також не був винятком, і деякі з його кораблів дійсно були побудовані на основі ідей, розробок та технологій інших країн. Деякі приклади: 1. Крейсер типу Киров - цей клас кораблів був побудований на основі технологій іншого класу кораблів - "Калифорнія" (California) американської ВМС. 2. Підводні човни проекту 613 (на Заході відомі як клас "Вісконсин") були побудовані на основі німецьких підводних човнів типу XXI. 3. Ракетний крейсер проекту 1144 "Орлан" був побудований на основі дизайну американського ракетного крейсера типу "Калифорнія" (California). 4. Кораблі проекту 641 (на Заході відомі як клас "Фокстрот") були розроблені на основі німецьких проектів підводних човнів типу XXI та XXIII. Варто зауважити, що плагіатом не завжди можна назвати такі кораблі, оскільки часто копіюються лише окремі елементи дизайну чи технологій, а решта компонентів та характеристик розробляються та виробляються самостійно. Крім того, у світі кораблебудування вважається нормою використання чужих ідей та технологій для поліпшення власних проектів.
@user-wr4op5bv3v
@user-wr4op5bv3v 10 ай бұрын
Кто-то изобрел колесо,а другие его нагло скопировали
@mariopontedra7993
@mariopontedra7993 6 ай бұрын
Местами модифицировали. Но модификация это не изобретение, с модификацией справиться может и сам производитель
@kotbegemot4223
@kotbegemot4223 3 ай бұрын
Москаль порвался)))
@maximilienrobespierre7927
@maximilienrobespierre7927 Жыл бұрын
Проживаю в США, дуже цікавлюсь зброєю та володію майже 10 гвинтівками. Так от - німецький STG44 (Sturmgewehr) - візуально є основою для майже всіх штурмових гвинтівок часів Холодної Війни. АК-47, з точки зору як працює його механіка, набагато більше схожий на Американську гвинтівку Другої Світової M1 Garand. Ну а про Кулемет Максим, то не справедливо - їх по ліцензії будувала майже кожна країна Європи. У німців - MG08, у британців - Vickers, і так далі. Теж саме можна сказати і про танки - багато країн почали свою танкову программу через закупівлю Французьких танків Рено - сюди входять і США, і Японія, і Італія. А про літак Аїст, то смішно - навіть назву скопіювали, тільки переклали на російську.
@slavas8377
@slavas8377 Жыл бұрын
А Вам не кажется, что штурмгеверт-это почти копия винтовки м-16?!
@Maxyzman
@Maxyzman Жыл бұрын
@@slavas8377 немного ее так. Конструктивно ar-15(m16) имеет схожие решения, что и stg.44
@user-vy8ug2ps3r
@user-vy8ug2ps3r Жыл бұрын
@@slavas8377 Из схожего у них только расположение возвратной пружины в прикладе и разборка переломом автомата на две части. Плюс Stg появился раньше м16
@user-ku2oe4mg8b
@user-ku2oe4mg8b Жыл бұрын
Треба ще зазначити, що поки не привезли в полон Х'ьюго Шмайсера - у "самородка" Мишка Калашникова без роду-племені і профільної освіти ніяких винаходів зброї і не трапилося, а як привезли Шмайсера і примусили працювати - так і "самородок" розродився винаходом АК...
@enceladus1130
@enceladus1130 Жыл бұрын
@@user-ku2oe4mg8b в цілому історія полягала у тому, що Калашніков (тобто як Ви і вірно зазначили - селюк без освіти) просто скопіював найкращі напрацювання опонентів по конкурсу (історія доволі цікава), Хуго до АК-47 відношення не мав.
@vsevolodd391
@vsevolodd391 Жыл бұрын
По поводу АК-47, там мало чего схожего со штурмгевером, скорее винтовка Юджина Стоунера позаимствовала некоторые фишки, к примеру крышка для закрытия патронника и возвратная пружина в прикладе, без которой автоматы не смогли бы вести стрельбу. А так, внешне похожи.
@zorik_kreg_wotb257
@zorik_kreg_wotb257 Жыл бұрын
Согласен
@vasskolomiets41
@vasskolomiets41 Жыл бұрын
Шикарный передёрг- только с датами незадача. Да и с данными. Например с переходом на промежуточный патрон.
@strannik3863
@strannik3863 Жыл бұрын
@@vasskolomiets41 промежуточный патрон уже был изготовлен на штурмгвере 44
@vasskolomiets41
@vasskolomiets41 Жыл бұрын
@@strannik3863 угу, и в 42м проводятся мудрые аойсковые испытания машиненкарабинеров Вальтера и Гаэнеля (т.е. Шмайссера) в Холмах. И в следующем году разрабатываются требования к патрону образца 43-го года . А так СССР- родина слонов и рентген придумали в России- Иван Грозный так своей жене и писал, что он ея, такую вротрастакую (французы, кстати, тоже присвоили понятие минета)- НАСКВОЗЬ ВИДИТ,
@stepan_bandera
@stepan_bandera Жыл бұрын
А теперь сравни "Шмайссера" с АК-46. Соедини это с Автоматом Булкина и сразу станет всё ясно.
@user-js7tg6ww3c
@user-js7tg6ww3c Жыл бұрын
Чудовий канал.мені подобається.Дякую
@calamus496
@calamus496 Жыл бұрын
Чудово, дякую!
@user-zz6qr8iz4r
@user-zz6qr8iz4r Жыл бұрын
Единственное, с чем не согласен, это тема про АК. Не СтГ 44 прототип АК. Их внутреннее устройство совершенно не похоже. В этом можно убедиться, посмотрев схемы разборки образцов. АК это новая разработка Шмайсера уже в плену в СССР. А комсомолец - бухарик Миша Калашников к тому автомату имеет отношение, как лампочка к трипперу.
@MR_D_O_K_
@MR_D_O_K_ Жыл бұрын
до речі патенту на АК досі ніхто не зробив.
@UnknownBoooy
@UnknownBoooy Жыл бұрын
@@MR_D_O_K_ Ми зробимо щоб московити почали скавчати.
@UnknownBoooy
@UnknownBoooy Жыл бұрын
@@MR_D_O_K_А то постійно в нас що пиздять , а нам не можна?!
@ultimaratioregum2918
@ultimaratioregum2918 Жыл бұрын
Нуу на Ак 47 - так, але до АК-47 був не один прототип. Просто кінцеві варіанти різні. СтГ паруроків експлуатували і Уго зрозумів недоліки штурмової гвинтівки
@MR_D_O_K_
@MR_D_O_K_ Жыл бұрын
@@UnknownBoooy А на що Красти ? Якщо патенту немає?
@user-uh3fg7gr3z
@user-uh3fg7gr3z Жыл бұрын
Кто-то из иностранцев побывавший в СССР сказал: «Здесь было украдено просто всё, казалось, что даже воздух здесь краденный».
@Andy-Anthony
@Andy-Anthony Жыл бұрын
Спертый
@ksv16rus
@ksv16rus Жыл бұрын
А у вас и красть ничего не надо,все сами разворовали))
@s.t.a.l.k.e.r9386
@s.t.a.l.k.e.r9386 Жыл бұрын
лечись 😘
@ksv16rus
@ksv16rus Жыл бұрын
@@s.t.a.l.k.e.r9386 Самокритика ни кому не мешала еще.
@lexlexis5843
@lexlexis5843 Жыл бұрын
В чью пользу украдино, уточните пж.
@GruniaAI
@GruniaAI 10 ай бұрын
Всегда берется лучшие аналоги и добавляется какие то улучшения. Это относится ко всем, и к СССР и к американцам, и к французам и англичанам. Там так же всегда можно найти прототип где то взятый. Так идёт развитие.
@iconstructionandnotonly4703
@iconstructionandnotonly4703 10 ай бұрын
Всё правильно
@user-ny3pu5vu4b
@user-ny3pu5vu4b 10 ай бұрын
Не надо бросаться говном вы тоже были в СССР и ваши инженеры не чем от других не отличались
@GruniaAI
@GruniaAI 10 ай бұрын
@@user-ny3pu5vu4b Ваши? Это чьи? Говном? Даже бросаться? У вас просто чудное воспитание.
@GruniaAI
@GruniaAI 10 ай бұрын
@@user-ti6zq6ui3c что вы подразумеваете бросаться говном? Лично я не написал ничего оскорбительного ни для кого. Зачем вы мне это написали?
@user-nn8bw9sn8u
@user-nn8bw9sn8u 10 ай бұрын
@@GruniaAI просто у него такой привкус во рту.
@alexxxbasenko6815
@alexxxbasenko6815 Жыл бұрын
Дякую! Чудове відео
@user-pc1qi7iv7l
@user-pc1qi7iv7l Жыл бұрын
Коментар для просування відео ! Чудовий контент , чудовою мовою!
@user-jc8gn1jw8h
@user-jc8gn1jw8h Жыл бұрын
Слава Україні
@user-gt3qh3wt3r
@user-gt3qh3wt3r Жыл бұрын
Сала Ухани!!! Иранцам из Ухани сала!!!
@user-tc8lp9vz6c
@user-tc8lp9vz6c Жыл бұрын
@@user-gt3qh3wt3r путираст?
@user-gt3qh3wt3r
@user-gt3qh3wt3r Жыл бұрын
@@user-tc8lp9vz6c Пианист?
@MrXEMYJIb
@MrXEMYJIb Жыл бұрын
​@@user-gt3qh3wt3r лаптям из рашки ещё Ютуб не запретили?иди в свой чебурнет кукарекай,маня😂
@user-uy9nh1br4h
@user-uy9nh1br4h Жыл бұрын
Конкретно по конструкции АК и СТГ намного разные 🇺🇦✊
@TochnoJa
@TochnoJa Жыл бұрын
Справа в тому, що АК-47 насправді 49 або ще пізніше. Перші прототипи взагалі були конструктивно інші та не пройшли випробувань, але згодом після доопрацювань відгуки покращились. Потім ніби продавила "волохата лапа" перемогу у відборі та дали в "допомогу" "конструктору" КБ та виробничий цех, можливо ще якусь шарашку задіяли.
@whalterwhite709
@whalterwhite709 Жыл бұрын
@@TochnoJa по конструкции Винтовки Юджина Стоунера ближе к STG нежели чем АК
@TochnoJa
@TochnoJa Жыл бұрын
@@whalterwhite709 До чого тут це? Писав про версії, що провалились та які не фігурують в музеях. Наявні лише допрацьовані.
@user-uy9nh1br4h
@user-uy9nh1br4h Жыл бұрын
Я имел ввиду внешний вид. АК и СТГ похожи внешне, конкретно уже конструкции винтовки серии М более напоминающи.
@orksbaltazarbaltazar9636
@orksbaltazarbaltazar9636 10 ай бұрын
"по конструкции АК и СТГ намного разные" - Безумовно. Як і те, що Хуго Шмайсер просидів 10 років до 1955 року у шарашці при Їжевському збройному заводі. Хуго нічого не створив за 10 років, а косорилий виблядок Міша Калашніков створив суперавтомат і ручний кулемет.
@Grab32
@Grab32 Жыл бұрын
Дякую за відео💙💛
@Viktor-ej7tj
@Viktor-ej7tj 10 ай бұрын
Я много разбирал ТТ и мне пришлось разобрать Брауниг 1903 года, разборка 15 деталей. Они немного похожи, но калибр 9 мм убойная мощность ниже, УСМ предохранитель, выбрасыватель свободного затвора. ТТ разборка на много проще, работа ствола с коротким ходом, разборка 6 деталей.
@uradesyatnik4559
@uradesyatnik4559 10 ай бұрын
Так і є.але копія не повторює сто відсотково.головне загальна концепція.а вона якраз легко просліджується.звичайно при копіюванні вироба тридцятирічної давнини внесли певні зміни .тим паче в СРСР коли копіювали старалися якомога здешевити.з єкономічної точки зору.
@deflorio5215
@deflorio5215 10 ай бұрын
​@@uradesyatnik4559ты че украинец?
@gipivanov5100
@gipivanov5100 10 ай бұрын
То ти хіба не бачиш , що вони обидва похожі на пістолети , кацап вонючий ! А те , що у ТТ тільки 6 деталей , а не 15 говорить про бідність СРСР ! Сугс !
@3los13
@3los13 10 ай бұрын
​@@Koshei1997и так же может московит, или рашист и чё?
@3los13
@3los13 10 ай бұрын
​@@deflorio5215а чё? Если он и украинец и чё?
@balq1039
@balq1039 Жыл бұрын
Хорошо что СССР не стал копировать американский опыт Хиросимы и Нагасаки.
@user-vk5um8ri8k
@user-vk5um8ri8k Жыл бұрын
Просто не было нужды. У СССР и без этого руки по локоть в крови, так что на сотню Хиросим хватит. Количество жертв Хиросимы, примерно соответствует, количеству жертв от взрыва Днепрогеса, при том что СССР уничтожил собственных граждан!!!!! А еще были геноциды, расстрелы, голодоморы.....
@vadimyaremchuk659
@vadimyaremchuk659 Жыл бұрын
@@user-vk5um8ri8k кол. от взрыва в 1941 водохранилища под Москвой до сих пор засекречено... Днепрогэс нервно курит в сторонке...
@balq1039
@balq1039 Жыл бұрын
@@user-vk5um8ri8k Не оправдываю СССР, но только у кого не в крови. Вся история человечества - войны...
@Zloy_Kashchey
@Zloy_Kashchey Жыл бұрын
@@user-vk5um8ri8k Какой кошмар....Как ты выжил то.
@mypucmmypucm5283
@mypucmmypucm5283 Жыл бұрын
но под эти "хлопки" Курилы таки себе ухапал.
@user-sk8tb6ze6o
@user-sk8tb6ze6o Жыл бұрын
Ну РПГ-2 это не копия панцерфауста-30 . Это почти точная реплика панцерфауста- 2000.Их захватили на складах почти не тронутыми.
@user-vk5um8ri8k
@user-vk5um8ri8k Жыл бұрын
Как и АК47 не копия StG44- у них отличается механизм. Просто АК разработал сам автор StG44, Хуго Шмайсер когда находился в плену в СССР и "консультировал" ижевцев. Эта разработка СССРом была тупо присвоена!
@heepob8761
@heepob8761 Жыл бұрын
@@user-vk5um8ri8k вернись в палату шизик... Ты сначало разбери два этих автомата, и думай что на что похоже.
@user-zq2ok1ns3i
@user-zq2ok1ns3i Жыл бұрын
@@user-vk5um8ri8k Канал Дромадер Дром про АК і т.д подивіться не пошкодуєте.
@molohit7869
@molohit7869 Жыл бұрын
Skazocniki ...moset sto I slisali tak delajut vse ...
@smuzy9208
@smuzy9208 Жыл бұрын
@@user-vk5um8ri8k Хуго Шмайссер помогал создавать АК-47 с СССР Данное утверждение не верно, так как Хуго Шмайсер привезли в г. Ижевск СССР в конце октября 1946 года, к работе он приступил в ноябре 1946 года, то есть за два месяца до окончательного конкурса ГАУ. Получается Хуго Шмайсер прибыл после того, как Василий Лютый (ведущий специалист ГАУ по стрелковому и минометному вооружению) дал заключение по исправление и модернизации конкурсного АК-46 до уровня АК-47. Михаил Калашников работал в г. Ижевск, а Хуго Шмайсер в г. Ковров, между этими городами 1000 км. Если была нужда в знаниях Хуго Шмайсера для создания автомата, то он бы работал в г. Ижевске. Так же дистанционная работа в то время была не возможна из-за отсутствия современных технологий-графических редакторов и аналогов Интернета. После возвращения на родину в июне 1952 года в Германию
@Son14ek
@Son14ek Жыл бұрын
Дякую за контент
@TatianaNilova
@TatianaNilova 10 ай бұрын
Коментар на підтримку каналу. Дякую за цікаву інформацію. 💙💛
@user-qy5iw7pv7m
@user-qy5iw7pv7m Жыл бұрын
калашников не имеет со шмайсером ничего общего кроме общей компановки, лагг-3 так же АБСОЛЮТНО не имеет ничего общего с мессершмидтом, он сделан вообще по другой технологии, и мотор у него совсем другой, класической компоновки, а у мессера у мотора цилиндры вниз направлены, а картер сверху. тт и браунинг тоже очень сильно отличаются хотя внешне несколько похожи.
@user-ej6wp6fg6x
@user-ej6wp6fg6x Жыл бұрын
Не пытайтесь идиотам, что-то объяснить. Им в уши льют,а им даже тяжело почитать и понять разницу
@user-lz7sf9fv8k
@user-lz7sf9fv8k Жыл бұрын
Прототипом калаша был скорее Гаранд, чем МП 44
@reaper_xxii5594
@reaper_xxii5594 Жыл бұрын
@@user-ej6wp6fg6x Не про всех людей из украины есть и адекватные
@user-ej6wp6fg6x
@user-ej6wp6fg6x Жыл бұрын
@@reaper_xxii5594 конечно есть адекватные мои соотечественники
@alexandertach8076
@alexandertach8076 Жыл бұрын
@@reaper_xxii5594 трипер?
@user-ig9ie7yc9e
@user-ig9ie7yc9e Жыл бұрын
Супер, чекаю подальшого відео
@12398h
@12398h Жыл бұрын
дякую за цікаве відео.😎
@user-hc1un7sn2k
@user-hc1un7sn2k Жыл бұрын
Супер ! Дуже цікаво !
@sonderkraftfahrzeug4196
@sonderkraftfahrzeug4196 Жыл бұрын
00:38 взяли только конструкцию барабана, а внешнее сходство потому что в то время это был популярный тип ПП. 1:03 то что взяли начали производство не своих гранат тут тоже ничего удивительного, американцы например очень много всего взяли от французов например пушка 75мм М3 это копия французской пушки 75mm mle 1897 3:56 Вот тут автор очень не прав, потому что в АК единственное что переняли от Stg это патрон, а все остальное принцип работы автоматики схема УСМ и т.д. было уже сделано самим Калашниковым, ну а также посмотрите на AR-15 и Stg44 и вы все поймёте 5:11 пулемет Максима вообще был практически во всем мире например: Vickers K, MG08/15 и другие
@andrewdepaz5805
@andrewdepaz5805 Жыл бұрын
Що спільного у АК-47 та Stg44 ? Лише інженерно-конструкторський колектив, слюсарі та виробниче обладнання. А все інше різне, у тому числі і патрон. 😆
@Shorts-yt1zk
@Shorts-yt1zk Жыл бұрын
Забыл упомянуть что по сути тот же Em ge model 5. Копирует двухзарядный дамский пистолет конструкцией да и принципом работы
@sonderkraftfahrzeug4196
@sonderkraftfahrzeug4196 Жыл бұрын
@@Shorts-yt1zk спасибо что написал, не знал
@sonderkraftfahrzeug4196
@sonderkraftfahrzeug4196 Жыл бұрын
@@andrewdepaz5805 про патрон я имел ввиду идею патрона
@andrewdepaz5805
@andrewdepaz5805 Жыл бұрын
@@sonderkraftfahrzeug4196 Патрони у них також різні. 7,92×33 та 7,62×39 Однаково лише те, що у обох випадках патрон відносять до т.зв. _проміжних_ . Але їх історія сягає ще димного 19-го століття. Наприклад: .32-20-Winchester, .32-40 Ballard ...
@user-gd8zd3ye1f
@user-gd8zd3ye1f Жыл бұрын
Манхэттенский проект действительно был добыт агентурной разведкой под труководством Павла Судоплатова и взят за основу советской атомной промышленности.
@user-wx2zw8ye7l
@user-wx2zw8ye7l 10 ай бұрын
Высший пилотаж разведки.
@MrHood882
@MrHood882 10 ай бұрын
Благодарю за информацию!
@user-hm7qd3sj1r
@user-hm7qd3sj1r Жыл бұрын
"Максим Русский" - абсолютно легальная официально-лицензионная копия, авторство которой - тоже никогда не скрывалось. Про Бр-17 - тоже никогда не скрывалось. Официально заказали разработку и производство двух опытных образцов с правом FF-лицензии. И это не "гаубица" - а пушка.
@user-om7es5dn1u
@user-om7es5dn1u Жыл бұрын
А самим придумать ума не хватило - ЭТО ФАКТ! Только "честные копии".
@helpme3145
@helpme3145 Жыл бұрын
@@user-om7es5dn1u а что придумали/изобрели Украинцы как отдельная "нация"?
@user-ki2nd5id3y
@user-ki2nd5id3y Жыл бұрын
@@helpme3145 нихуя 🤣🤣🤣
@user-nr7ko8cp4l
@user-nr7ko8cp4l 4 ай бұрын
@@helpme3145 привет,тебе привет передавали там.
@user-gd8zd3ye1f
@user-gd8zd3ye1f Жыл бұрын
Танк Кристи был взят за основу и по лицензии его схема использовалась в танках БТ.
@yesandno389
@yesandno389 Жыл бұрын
Половина украинского оружия сейчас вообще завозится из европы и америки 🤣 Своего ничего нет. Даже сухпайки натовские😏 И это при самой плодородной земле во всей европе 😂
@user-gd8zd3ye1f
@user-gd8zd3ye1f Жыл бұрын
@@yesandno389 Ты вот про сухпайки только не рассказывай! Просмотри передачи ютубера-дегустатораипайков Со́лида про украинские сухпайки, ещё довоенные. И про оружие говоришь, какое с ,,запада,,? Гаубицы, РПГ и ракеты? А стрелковка наша. Так а рашистам не стыдно, напасть на страну, в десятки раз меньшую и с населением в шесть раз меньше!? Вот и хрен вам, а не Украина! Все, кто сюда прийдёт с оружием, пошабашат или станут инвалидами!
@yesandno389
@yesandno389 Жыл бұрын
@@user-gd8zd3ye1f Ага, стрелковка ваша. С еще советских складов😏
@yuria6950
@yuria6950 Жыл бұрын
@@yesandno389 может ещё и причину озвучишь?
@dodoskdjdokd
@dodoskdjdokd Жыл бұрын
Так БТ делали украинцы, на Харьковском заводе .
@extramuller3084
@extramuller3084 10 ай бұрын
Класне відео! Все по факту
@kokogampa
@kokogampa 10 ай бұрын
Топове відео
@user-ei8kp7ev6r
@user-ei8kp7ev6r Жыл бұрын
Только дилетант может назвать это копией...ТТХ абсолютно другие.А то,что похоже...ну да, похоже.
@HarryMcKew
@HarryMcKew 10 ай бұрын
Не ломай им очередную перемогу.
@schabanow
@schabanow Жыл бұрын
Задля просування відео. Велика подяка.
@user-bc6tf7lp4z
@user-bc6tf7lp4z Жыл бұрын
комент на підтримку, дуже цікаво, дякую
@user-yn1lp4zu4s
@user-yn1lp4zu4s Жыл бұрын
Щодо ак 47 це не є копією Sturmgewerh, бо якби ак був копією то був би надійний простим в використанні і легким в виробництві.
@goodeveningwearefromukrain3231
@goodeveningwearefromukrain3231 Жыл бұрын
Так весь світ не стоїть на місці і така зброя як ак мала б бути давно списана і забута ,але оскільки як союз так і рашка нічого не могли толком створити то і увіковічнили морально застарілу зброю , всі країни розвиваються і створюють краще озброєння а ,рашка лише може хизуватись краденими розробками по декуди застарілими на момент копіювання ,чого лише вартий їх автопром!
@nadneDonaDon
@nadneDonaDon Жыл бұрын
Ak47 является копией м1 garand из США.
@user-yn1lp4zu4s
@user-yn1lp4zu4s Жыл бұрын
@@nadneDonaDon певні схеми схожі, але вони дуже відрізняються
@nadneDonaDon
@nadneDonaDon Жыл бұрын
@@user-yn1lp4zu4s Михаил Калашников как раз за основу брал м1 garand . Есть видео американца как он разбирал все три : м1, stg 44, ак 47. Запчасти у ак схожи с м1. А stg схожа с g3 вроде.
@user-vt2uf2fm8z
@user-vt2uf2fm8z Жыл бұрын
@@nadneDonaDon Вот это поворот. 😮😱
@user-hm7qd3sj1r
@user-hm7qd3sj1r Жыл бұрын
Про У-1, Р-1, Валти, Каталину-ГСТ - никогда не скрывали. На V-11 и Каталину - официально были куплены лицензии.
@volodymyrpimakhov4009
@volodymyrpimakhov4009 Жыл бұрын
Супер відео, рекомендую
@rancorn_365
@rancorn_365 Жыл бұрын
Чи є пістолет Макарова плагіатом Walther PPK? Пістолет Макарова (PM) та Walther PPK - це два різні пістолети з різними конструкціями та історіями розробки. Хоча конструкція PM була вплинута деякими характеристиками Walther PPK, включаючи механізм спуску, рукоятку та віддачу, вони все ж не можуть бути названі плагіатами один одного. PM був розроблений в СРСР в 1948 році, як заміна застарілого TT-33. Він має калібр 9 мм та є однострільним пістолетом з напівавтоматичною системою. Walther PPK, з іншого боку, був розроблений в Німеччині в 1930-х роках та також має калібр 9 мм. Він також є однострільним пістолетом з напівавтоматичною системою. Отже, хоча є деякі схожості між цими пістолетами, вони все ж були розроблені різними компаніями в різні часи та мають свої унікальні характеристики, тому не можуть бути вважати плагіатами один одного. Чи є МСП 1972 плагіатом EM-GE model 5 1939? МСП 1972 та EM-GE Model 5 1939 - це два різні стартові пістолети з різними конструкціями та історіями розробки. МСП 1972 був розроблений в СРСР у 1970-х роках для використання у військових та спортивних змаганнях. Він має просту конструкцію та працює за принципом бойової стрільби з випуском димової шашки. EM-GE Model 5 1939 був розроблений в Німеччині в 1930-х роках та призначався для використання у спортивних змаганнях та навчальних програмах. Він має складну конструкцію та може використовуватися з різними типами сигнальних ракет. Хоча є деякі схожості між цими стартовими пістолетами, вони все ж були розроблені в різні часи різними компаніями та мають свої унікальні характеристики, тому не можуть бути вважати плагіатами один одного. Чи є РПГ2 плагіатом Фаустпатрон 30 та Панцертфауст? РПГ-2, Фаустпатрон 30 та Панцерфауст - це тривіальні устрій для запалювання пального, що використовується для запалювання пального в ракетних двигунах та вибухових зарядах. Однак, РПГ-2, Фаустпатрон 30 та Панцерфауст є різними видами зброї, які призначені для різних цілей та мають різні конструкції. РПГ-2 є протитанковою гранатометною установкою, виготовленою в СРСР, яка була створена для знищення броньованих цілей на відстані до 500 метрів. Фаустпатрон 30 та Панцерфауст - це протитанкові зброї, розроблені в Німеччині в роки Другої світової війни. Фаустпатрон 30 - це протитанкова граната, а Панцерфауст - це ручний протитанковий гранатомет. Тому, РПГ-2, Фаустпатрон 30 та Панцерфауст не є плагіатами один одного, оскільки вони мають різні призначення та конструкції. Чи є РПГ-40 1940 плагіатом фінської ручно гранати Kasapanos 1939 року випуску? РПГ-40 та фінська ручна граната 1939 року випуску "Molotovin Cocktail" (відома також як "Käsikranaatti M/39") - це різні зброї, які мають різні конструкції та призначення. РПГ-40 - це радянська протитанкова граната-керована зброя, яка була розроблена в 1940 році під час Другої світової війни. "Molotovin Cocktail" (Käsikranaatti M/39) - це фінська ручна граната, яка була прийнята на озброєння у фінській армії у 1939 році. Вона мала просту конструкцію і була використана як імпровізована зброя проти радянських танків і бронетранспортерів в ході Зимової війни між Фінляндією та Радянським Союзом. Чи є РПГ-18 плагіатом M72LAW? РПГ-18 та M72 LAW мають подібний принцип дії, але не можуть бути вважатися плагіатом один одного. РПГ-18 - це радянський одноразовий протитанковий гранатомет, який був розроблений на основі Німецького панцерфауста 44 та мав дещо відмінну конструкцію та принцип дії. РПГ-18 працює на принципі реактивного викиду заряду зі ствола і має більш низьку початкову швидкість та менший діапазон порівняно з M72 LAW. M72 LAW - це американський одноразовий протитанковий гранатомет, який був розроблений в 1963 році. Він працює на принципі реактивного викиду заряду зі ствола і має вищу початкову швидкість та більший діапазон порівняно з РПГ-18. Отже, хоча обидва пристрої мають схожий принцип дії, вони мають відмінні конструктивні особливості і розроблялися у різний час та різними країнами, тому не можуть вважатися плагіатом один одного.
@kissmyuav
@kissmyuav Жыл бұрын
Супер! Подобається ваші випуски, цікава інформація, і ваш свіжий випуск в пріоритеті над іншими каналами.
@incognitoperson3902
@incognitoperson3902 Жыл бұрын
Добрий ранок, давайте не будемо забувати що ми теж були частиною союзу. Можеш зняти якими розробками може похвалитися Україна? Тільки не про типу мрія, це нікому не потрібне лайно. Дякую
@user-ff2ui2sk6f
@user-ff2ui2sk6f 9 ай бұрын
До того ж мрія почала будуватися ще при СРСР😂
@user-xl4mc6gr8i
@user-xl4mc6gr8i 9 ай бұрын
Мрія це не розробка з нуля. Але чому лайно не ясно?!!
@maksimlupoi2843
@maksimlupoi2843 9 ай бұрын
Здоровый человек
@user-ly3gr9pk8v
@user-ly3gr9pk8v 8 ай бұрын
Тут питання не в копіях, а в тому що вони кричали про те що вони найкращі ,а америка гівно,при цьому копіюючи в американців.
@mariopontedra7993
@mariopontedra7993 6 ай бұрын
Украина была частью союза а не самостоятельной.
@tomaszjaworski850
@tomaszjaworski850 10 ай бұрын
Клас. Крутий контент
@arcaballista
@arcaballista 9 ай бұрын
Гранатомёт "законник" улыбнул - LAW по аглицки "закон", но это абревиатура Light Anti-tank Weapon - для наших ракушек пойдёт :) Дякуемо, дякуемо!
@user-rt4im8us7e
@user-rt4im8us7e Жыл бұрын
Дякую Вам за працю та цікаві відео.
@oxyplik3542
@oxyplik3542 Жыл бұрын
Прикольні відео. Щиро дякую за працю.
@user-iy4gs2uc2j
@user-iy4gs2uc2j 10 ай бұрын
Дякую 😊
@Dude_truthteller
@Dude_truthteller Жыл бұрын
Топ!
@samopisec
@samopisec Жыл бұрын
Да, так: почти все украли - от мясорубки до атомной бомбы. Но правды ради, самолёт Ли-2 бы скопирован по лицензии. Автомат АК-47 только внешне похож на немецкий прототип. Затвор у него другой. Кстати, есть подозрение что его автором был не столько Калашников, сколько тот же Шмайсер
@pro-ukrainu
@pro-ukrainu Жыл бұрын
Насправді, принципової різниці у тому чи копіювали за ліцензією чи без немає. Бо тут важливим є сам факт того, що Радянський Союз - це країна копіпасту, яка нічого свого не створила і не вигадала. А якщо щось і створила, то нікому за кордоном це не біло потрібно. Майже все, на чому тримався СРСР - вкрадене або скопійоване. І парадокс полягає у тому, що з одного боку СРСР активно звинувачував у всіх гріхах "проклятих капіталістів", а з іншого, немов паразит, жив суто завдяки досягненням цих капіталістів.
@lexlexis5843
@lexlexis5843 Жыл бұрын
Именно по этому при развале союза всё разваровывать начали... Автор ты колабарант работающий на иназемных партнёров
@Dmytro_Tak
@Dmytro_Tak Жыл бұрын
Звісно, не випускник рабфаку розробив перший в своїй практиці автомат, щоб і простий і технологічний і ще й стріляв :) В той час, як Шмайсер з колективом невідомо чим займався декілька років в СРСР.
@user-eu3bm7ex4r
@user-eu3bm7ex4r Жыл бұрын
А ви бачили Ак-46 ?
@vaim2001
@vaim2001 Жыл бұрын
хехе. а мкб-42 вообще с открытого затвора стрелял. значит его не шмайсер делал?
@UniqueUkrainianLetters
@UniqueUkrainianLetters Жыл бұрын
Вподобайка та коментар під цим відео для просування якісного українськомовного контенту!
@user-gt3ew5tk7h
@user-gt3ew5tk7h Жыл бұрын
Дякую, маленька ремарка Лі-2 офіційно випускався по ліцензії.
@user-po7hr9if6x
@user-po7hr9if6x 10 ай бұрын
Дякую!
@reverse_rain
@reverse_rain Жыл бұрын
Дякую, дуже цікаво! Давайте ще)
@---zy9cd
@---zy9cd Жыл бұрын
Насчёт Ак-47. Да, внешне они схожи, но принцип работы на самом деле КООРДРИНАЛЬНО отличается. Это миф. Это я вам говорю,как любитель огнестрела.
@stepan_bandera
@stepan_bandera Жыл бұрын
А теперь сравни "Шмайссера" с АК-46. Соедини это с Автоматом Булкина и сразу станет всё ясно. P.S. Правильно писать "кардинально", а не "коордринально"
@---zy9cd
@---zy9cd Жыл бұрын
@@stepan_bandera я разговариваю на Украинском, уж простите за мой французский Конструкция различна, и причём кардинально. На это в Ютубе есть множество пруфов. Если ты думаешь что я защищаю говно СССР, и ТЕМ БОЛЕЕ рашку парашку! То нет, эти 2 страны как были говном, так и будут. Я просто высказал пример
@user-ej1di3md1z
@user-ej1di3md1z Жыл бұрын
Дуже цікаво дякую
@robocop5209
@robocop5209 10 ай бұрын
Дякую! Багато нового для себе відкрив.
@djeks_from_ukraine
@djeks_from_ukraine Жыл бұрын
Топ) дякую за відео 🇺🇦
@user-io6gw8nl5y
@user-io6gw8nl5y Жыл бұрын
Автору канала велика подяка.
@morgoth666ua
@morgoth666ua Жыл бұрын
Супер контент, дяк
@user-gt3ew5tk7h
@user-gt3ew5tk7h Жыл бұрын
Дякую.
@serhiipovkh9992
@serhiipovkh9992 Жыл бұрын
Супер! Дуже цікаве чергове відео про ,,вєлікую страну,, та іі крадіжки іноземноі техніки! Чекаємо наступних цікавих відео!!!
@user-qp1cv2cv6g
@user-qp1cv2cv6g Жыл бұрын
Потрібно більше таких топів!
@user-tk6kr9dw9z
@user-tk6kr9dw9z 10 ай бұрын
Супер подборка
@user-tg5vl4oj3s
@user-tg5vl4oj3s Жыл бұрын
Крутяк
@robin-258-flight
@robin-258-flight Жыл бұрын
Дуже гарна серія випусків. Воно якось не усвідомлювалося, що копіювання торкнулося стількох сфер. Про авто раніше чула, а от багато іншого здивувало.
@volodymyrbabych8761
@volodymyrbabych8761 10 ай бұрын
90 відсотків випуску дають хибну інформацію. Достатньо подивитися на розбірку АК-47 і німецького автомата. Вони з кардинально іншими принципами роботи. Це як порівняти АК-47 і М-16 і сказати: в обох є приклад - значить скопіювали.
@_b_x_b_1063
@_b_x_b_1063 10 ай бұрын
Почти все ложь. Треть была закуплена официально по лицензии, что-то переработано на основе, а что-то выдумки автора, который даже не удосужился сравнить конструкции и рассекреченные документы.
@jakobmye6066
@jakobmye6066 Жыл бұрын
А вообще-то сравнивать Макаров с вальтер ррк это просто кощунство.
@user-wp2fs3zv6x
@user-wp2fs3zv6x Жыл бұрын
Еще большее кощунство сравнивать ППШ и Суоми
@Imperial_Lizardgirl
@Imperial_Lizardgirl Жыл бұрын
@@user-wp2fs3zv6x ППД и Суоми.
@user-wp2fs3zv6x
@user-wp2fs3zv6x Жыл бұрын
@@Imperial_Lizardgirl извеняюсь, ошибся но в целлом сюжет ссанина, вот тут хорошо показано почему ППД не Суоми
@Imperial_Lizardgirl
@Imperial_Lizardgirl Жыл бұрын
@@user-wp2fs3zv6x Та не, все таки похожи, это про ак и штг42 обоссали не только дедушку, но и остальных конструкторов, у которых и брал вдохновение Калаш🤗
@nataliyaserdyuk639
@nataliyaserdyuk639 10 ай бұрын
Просто дал свое имя по приказу начальства-вот и весь его «вклад «
@shroomer5331
@shroomer5331 Жыл бұрын
дякую
@user-us5hq2dz3w
@user-us5hq2dz3w Жыл бұрын
Дуже чекали нового зрівняння дякую👍💪
@user-gb8it9zn1p
@user-gb8it9zn1p 10 ай бұрын
Ці факти потрібно знати всім, особливо узьким! Дякую за увагу до цієї теми!
@phenomx653
@phenomx653 10 ай бұрын
И чтотони тебе дали. Эти факты?)
@user-mf6im5tj3d
@user-mf6im5tj3d 10 ай бұрын
Во первых русские а не узьки, нет такого слова.Во вторых если оружие по внешнему виду похоже на чьето другое это не плагиат
@user-pz8gp3yu5h
@user-pz8gp3yu5h 10 ай бұрын
А хотя бы и копии,а вы что-то можете сами дельное своё сделать? Только бла и бла,а толку минус ноль.
@user-mf6im5tj3d
@user-mf6im5tj3d 10 ай бұрын
@@user-pz8gp3yu5h Конечно можем.Мы сделали пистолет Макарова (пм), Автоматический Пистолет Стечкина (АПС), Автомат Калашникова, СВД , пулемет Калашникова , ДШК , снайперская винтовка орсис т-5000 , и ещё много разного оружия
@Za_Tovarischa_Putina
@Za_Tovarischa_Putina 10 ай бұрын
Как же хохла корëжит от слова РУССКИЙ.
@memyselfjustice8292
@memyselfjustice8292 Жыл бұрын
Про АК-47 Він конструктивно вельми відрізняється від STG затворною групою, вони схожі хіба що зовні Але от конструктивно, якщо подивитись на систему роботи автоматики, то тут можна заявити, що та сама затворна група калаша дуже схожа на відвовідну у М1 Garand Тому тут у всіх понадкусували)
@rancorn_365
@rancorn_365 Жыл бұрын
Плагіатом STG 44 є АК-47 чи АК-46? АК-47 не можна вважати плагіатом STG, оскільки АК-47 та STG є різними конструкціями з різними дизайнерами та виробниками. АК-47 був розроблений в Радянському Союзі в 1947 році під керівництвом Михайла Калашникова, тоді як STG-44 був створений в Німеччині в 1942 році з командою під керівництвом Гюнтера Халлера. Обидві зброї є важливими іконами в історії автоматичної зброї, але вони різні за своїми технічними характеристиками та дизайном. А ось АК-46 який був експериментальним автоматом, створеним Михайлом Калашниковим був повністю скопійований з автомата StG-44 (нім. SturmGewehr 44.
@petrgonciarov4224
@petrgonciarov4224 10 ай бұрын
послухав ролик і зрозумів, що всі роблять зброю раніше для "захисту" і тільки в СРСР через роки для нападу😂
@banaanaa
@banaanaa Жыл бұрын
Як завжди цікаво та інформативно. Дякую за роботу
@user-bo7dc2pe8n
@user-bo7dc2pe8n Жыл бұрын
"Зло не способно сотворить ничего нового, оно может лишь искажать и разрушать то, что было изобретено или сделано силами добра" Дж. Толкиен
@gleb8870
@gleb8870 Жыл бұрын
А, ну мы же злые орки, заключённые, психи, да и вообще зомби, браво, отличная логика, справедливая, не нацистская конечно же раз прозападная прозеленская
@user-bo7dc2pe8n
@user-bo7dc2pe8n Жыл бұрын
@@gleb8870 Мнение орка не учитывается
@gleb8870
@gleb8870 Жыл бұрын
@@user-bo7dc2pe8n Мне пофигу кем ты меня или мой народ назовёшь, хоть орком, хоть эльфом, хоть срусским, это никак не отражается на моей личности, и лишь только выдаёт твой недалёкий и злобный промытый пропогандой разум. Кто его знает, может быть ты был бы хорошим человеком если бы не украинская антинародная пропаганда
@user-bo7dc2pe8n
@user-bo7dc2pe8n Жыл бұрын
@@gleb8870 Государственный фа шист путинский! Россия это не ж опа президента!
@user-bo7dc2pe8n
@user-bo7dc2pe8n Жыл бұрын
@@gleb8870 Я хороший русский, да
@zloYogurt
@zloYogurt 7 ай бұрын
дуже вдячний
@rancorn_365
@rancorn_365 Жыл бұрын
ЧИ є ТТ плагіатом Браунінга? ТТ (Тульский Токарев) - це російський самозарядний пістолет, який був розроблений в 1930-х роках під керівництвом Сергія Токарєва. Не можна сказати, що цей пістолет є прямим плагіатом пістолетів Браунінга, але він був сильно вплинутий на конструкцію. Сергій Токарєв вивчав роботу пістолета Браунінга M1911 під час своєї навчальної поїздки до США. Він був вражений конструкцією пістолета Браунінга та його ефективністю. Тому при розробці ТТ, Токарєв використовував деякі елементи конструкції Браунінга M1911, але змінював їх, щоб створити власну унікальну конструкцію. Наприклад, ТТ мав короткий виступ на кожному кінці затвора, що було зроблено для того, щоб збільшити точність та забезпечити більш надійну роботу затвора. Також, ТТ мав коротший магазин та був більш компактним, ніж пістолет Браунінга M1911. Отже, хоча можна сказати, що конструкція ТТ була вплинута конструкцією пістолетів Браунінга, сам по собі ТТ не є прямим плагіатом Браунінга M1911. Чи є ППШ плагіатом Soumi? Пістолет-пулемет ППШ та пістолет-пулемет Soumi мають багато спільного, але не можна сказати, що ППШ є плагіатом Soumi. Обидва пістолет-пулемети були розроблені під час Другої світової війни та мали схожі конструкції, включаючи довгі магазини на 71 патрон та використання патрону калібру 9мм. Однак, ППШ був розроблений радянським конструктором Георгієм Шпагіним, тоді як Soumi був розроблений фінським конструктором Алойсом Кокко в 1920-х роках. Отже, можна сказати, що ППШ був розвитком та модернізацією пістолет-пулемету Soumi, але не є прямим плагіатом. Плагіатом STG 44 є АК-47 чи АК-46? АК-47 не можна вважати плагіатом STG, оскільки АК-47 та STG є різними конструкціями з різними дизайнерами та виробниками. АК-47 був розроблений в Радянському Союзі в 1947 році під керівництвом Михайла Калашникова, тоді як STG-44 був створений в Німеччині в 1942 році з командою під керівництвом Гюнтера Халлера. Обидві зброї є важливими іконами в історії автоматичної зброї, але вони різні за своїми технічними характеристиками та дизайном. А ось АК-46 який був експериментальним автоматом, створеним Михайлом Калашниковим та був повністю скопійований з автомата StG-44 під патрон 7.62x39 мм (нім. SturmGewehr 44). Чи є Ф1 СРСР плагіатом F1 Франція? Граната Ф1, розроблена у СРСР, є модифікованою версією французької гранати Ф1, але не є плагіатом. У 1920-х роках СРСР купив ліцензію на виробництво гранат Ф1 та почав випускати їх на своїх заводах. Однак, згодом у СРСР було здійснено кілька модифікацій гранати, включаючи зміну конструкції запалювання та вдосконалення механізму знищення, які відрізняють гранату Ф1 СРСР від оригінальної французької гранати Ф1. Отже, можна сказати, що граната Ф1 СРСР є розробкою на основі гранати Ф1 Франції, але не є прямим плагіатом. Чи є ОЗМ-3 плагіатом SMI44? ОЗМ-3 та SMI-44 - це різні види мін, які мають різні конструкції та призначення. ОЗМ-3 - це протипіхотна міна, яка була розроблена у СРСР у 1939 році. Вона має круглу форму та важить близько 3 кг. У міну встановлено пластину з різними формами та розмірами шипів, які при вибуху розлітаються по ширині близько 30 метрів. SMI-44 - це протипіхотна міна, яка була розроблена у Франції у 1944 році. Вона має більш прямокутну форму та важить близько 5 кг. Міна має заряд з тротилу, а також сталевий корпус, який містить шипи, що викидаються в усі боки при вибуху. Отже, OЗМ-3 та SMI-44 - це різні міни з різними характеристиками, тому їх не можна вважати плагіатами одна одної.
@dmitrynesterov853
@dmitrynesterov853 Жыл бұрын
Хуго Шмайсер со своим КБ был захвачен и привезен в союз на ижевский завод, там же младшим инженером работал Калашников. Я не верю что бы человек с 7 класами образования смог сделать что то путнее. Х.Ш. находился в союзе до 49года,а потом ему дали уехать в Австрию.ДЕЛАЙТЕ ВЫВОДЫ.
@DmSereb
@DmSereb Жыл бұрын
на самом деле мало кто из знаменитых изобретателей оружия имел инженерное образование. я сам удивился. тем более, что у Калашникова было целое КБ пацанов с инженерным образованием, а сам он был скорее их идейным вдохновителем (читай надсмотрщиком от партии) Шмайсер там не столько над проектом автомата работал, сколько над организацией его производства, где какие станки поставить, какой металл брать, какое дерево, технология производственных полцессов, логистика- лютая головная боль, именно на этом этапе лежат самые большие проблемы, а нарисовать стреляющую палку дело не хитрое
@dmitrynesterov853
@dmitrynesterov853 Жыл бұрын
@@DmSereb Не скажи самое сложное это создать. А почему после АК больше ничего не было ни одного проекта. Конструктора обычно ещё в каких то проектах задействованы. Дехтерев-Шпагин ДШК,.......а тут ничего. А поставить на поток это дело технологов вот там гемор.
@DmSereb
@DmSereb Жыл бұрын
@@dmitrynesterov853 проектов было много, никто не хотел заморачиваться с их внедрением. было несколько конкурсов в которых участвовали ВСЕ оружейные КБ союза. АК приняли на вооружение и под него строили огромную производственную базу практически с нуля, а когда производство уже есть, нужна просто мегаважная причина менять его на что-то другое
@user-px1ml2og8u
@user-px1ml2og8u Жыл бұрын
@@dmitrynesterov853 Тоже пьітаюсь єто донести))) Увьі бесполезно. Не понимают ВООБЩЕ как работают конструктора, тем более самородки, коим Калашникова назьівают. За 75 лет не залезли в механизм ))) Только ручки, єлектроспуски и прикладьі прикручивают. Взять Сикорского и показать его самолет и последний вертолет. Ни чего похожего))) А ведь один конструктор.
@user-le4ru6li9w
@user-le4ru6li9w Жыл бұрын
👍🇺🇦
@user-qi6cz3xw1n
@user-qi6cz3xw1n 8 ай бұрын
Дуже цікаво
@vladimirborosovich7968
@vladimirborosovich7968 Жыл бұрын
Super the best
@doctor_shadowUA
@doctor_shadowUA Жыл бұрын
Вау! Чекаю 4-ту частину)))
@aldislitauskas3579
@aldislitauskas3579 Жыл бұрын
Продожуйте, будь ласка. Дуже цікава та перспективна тема
@dmitrykot4603
@dmitrykot4603 Жыл бұрын
Респект👍👍
@palianytsiacom
@palianytsiacom Жыл бұрын
А оце вже я знаю й сам)) За фахом. Але пояснювати вже сил нема) Тепер можна просто посилання відправляти на це відео 👍🏻 Дякую.
@yapirdoleBobr
@yapirdoleBobr Жыл бұрын
Дякую за відео!!! Було дуже цікаво і пізнавально!!!
@user-gd8zd3ye1f
@user-gd8zd3ye1f Жыл бұрын
Про пулемёт Хайрема Ма́ксима не нужно было и вспоминать. Он выпускался в авторской модификации под патрон к винтовке Мосина по купленному у автора патенту. А станок к нему оригинальной разработки российского офицера Соколова. К стати, и пулемёт называется Максим... Я не утверждаю, что царская Российская империя и СССР не занимались плагиатом, но то, что получилось, было в основном лучше оригинала. Следует учесть, что после гражданской войны в СССР осталось очень мало образованных специалистов и разрушенную промышленность пришлось восстанавливать практически с нуля, в том числе и с привлечением иностранцев. А Вторую Мировую СССР выиграл в основном, потому, что в Красной армии было треть украинцев. Вот они и наваляли немецким нацистам, итальянским фашистам и японским милитаристам. А теперь, потомки этих украинцев, наваливают рашистам, поднявшим флаг с половинкой свастики, замаскированной под букву Z.
@reaper_xxii5594
@reaper_xxii5594 Жыл бұрын
ты видел символ АЗОВ буква Z иму не понравилась тьфу
@user-ud6gk1fh1e
@user-ud6gk1fh1e 11 ай бұрын
В том-то и дело, что Российская империя была достаточно цивилизованным государством. Оружие липо покупали (там масса образцов), либо покупали лицензию на производство. Тупо тырить и копировать - это уже методы Совка.
@user-vd1hf1vy9u
@user-vd1hf1vy9u 10 ай бұрын
❤❤❤❤❤❤❤ Супер!!!
@smuzy9208
@smuzy9208 Жыл бұрын
Говорить что рпг-2 и фаустпатрон это копирование, это так де как: бмв и мерседес у обоих есть колеса, двигатель, руль, кузов кто у кого украл? Противо танковое орудие тогда было у всех
@divergent697
@divergent697 Жыл бұрын
Молодці, так тримати, гарний випуск. Розвінчуйте міфи про все, щоб до всіх у кого є сумнів, навіть маленький, розвіявся назавжди!
@mpopenker
@mpopenker Жыл бұрын
В принципе всё ожидаемо. АК копия штурмгеевера, ага. Про МСП и ЭмГе очень смешно было, потому что про патрон СП3 авторы постеснялись рассказать Но я просто спрошу, чьими копиями являются следующие образцы: Пистолет ПСС Пистолет пулемет ППШ и ППС Винтовки АВС, СВТ, СВД, ВСС, карабин СКС Пулемёты ДП, ДШК, ШКАС, СГ43, ПК, НСВ С интересом жду ответов
@user-nz3gx4uk5v
@user-nz3gx4uk5v Жыл бұрын
Люди добрі , війна вбирає в себе все найкраще що зробили інженери , але ми ,люди, використовуємо всі ці розробки в більшій частині для знищення самих себе . Зрозумійте , столовий ніж також може бути зброєю , дивлячись як Ви будете використовувать.
@nickolayprydybailo2706
@nickolayprydybailo2706 Жыл бұрын
Молодці хлопці! Дуже цікаво! Так тримати!
@user-yq5ye5qb3e
@user-yq5ye5qb3e Жыл бұрын
Дякую за вашу постійну працю на благо України 💛💙💛💙💛
@Fero1998
@Fero1998 Жыл бұрын
В чём заключается его "работа на благо украины"? Откровенная ложь и притягивание за уши лжефактов?! Такой бред в видео, что даже не смешно, называть плагиатом конструктивно координально отличающиеся виды вооружения, имеющие некоторую схожесть во внешнем виде, это по истине гениально, просто 10🐽 из 10. Не удивлюсь, если и мой комментарий будет удалён на благо "незалежной"
@Roramber
@Roramber Жыл бұрын
@@Fero1998 И назви хоть один предмет которая сделал ссср
@user-rx7qc1gd8p
@user-rx7qc1gd8p 11 ай бұрын
@@Fero1998 Твой комментарий , ты будешь очень удивлен , полностью работает во благо "незалежной" , хватит ли тебе ума понять , каким образом ? Не думаю.......
@rancorn_365
@rancorn_365 Жыл бұрын
Чи є Т-27 плагіатом Carden-Loyd Mk6? Т-27 і Carden-Loyd Mk VI були схожі у деяких аспектах, але не можна однозначно стверджувати, що один є плагіатом іншого. Крім того, обидва танки були розроблені на основі ідей та технологій, що існували в цей час у світі, і їх розробки просувалися незалежно одна від одної. Carden-Loyd Mk VI був британським легким танком-перехоплювачем, розробленим в 1920-х роках, тоді як Т-27 був радянським легким танком, розробленим в 1930-х роках. Таким чином, єдине, що їх зв'язує, це спільне використання конструктивних ідей. Чи є БТР-40 плагіатом Csout Car M3A1? БТР-40 та Csout Car M3A1 - це дві різні броньовані машини. БТР-40 - це броньований транспортер, розроблений в СРСР в 1940 році, який використовувався в ході Другої світової війни та після неї. Сout Car M3A1 - це броньований автомобіль, розроблений у США в 1940-х роках. Вони мають різні характеристики та були розроблені для різних цілей. Тому, їх неможливо порівняти як плагіати один від одного. Чи є ГАЗ-64 плагіатом Bantam BRC 40? ГАЗ-64 і Bantam BRC-40 були розроблені під час Другої світової війни незалежно один від одного. ГАЗ-64 був розроблений у Радянському Союзі в 1941 році на базі грузового автомобіля ГАЗ-AAA, а Bantam BRC-40 був розроблений у Сполучених Штатах Америки в 1940 році як прототип для військового джипа. Хоча вони мають деякі спільні риси в дизайні, вони не є плагіатами один одного. Чи є ГАЗ-62 плагіатом Dodge 3/4? ГАЗ-62 та Dodge 3/4 не є плагіатами один одного, оскільки їх розробка та виробництво відбувалися в різний час у різних країнах. ГАЗ-62 був розроблений в СРСР в 1952 році як поновлена версія автомобіля ГАЗ-61, тоді як Dodge 3/4 був розроблений у США в 1941 році та використовувався в часи Другої світової війни. Вони можуть мати схожі конструктивні елементи, але це не робить їх плагіатами один одного. Чи є ГАЗ-63 плагіатом Studebacer US6? ГАЗ-63 та Studebaker US6 є двома різними вантажівками, які були розроблені і вироблялися в різні часи і різними країнами. ГАЗ-63 був розроблений і вироблявся в СРСР з 1948 по 1968 рік, тоді як Studebaker US6 був розроблений і вироблявся в США з 1941 по 1945 рік. Обидва транспортні засоби використовувалися в армії, але не мають спільного походження чи копіювання один від одного. Чи є ЗІС 150 плагіатом International KR11? ЗІС-150 та International KR11 є транспортними засобами з різними конструктивними особливостями та виробничо-технічними характеристиками, тому їх не можна вважати плагіатами одне одного. ЗІС-150 був розроблений у СРСР в 1947 році, тоді як International KR11 був розроблений у США в 1939 році. Обидва автомобіля використовувалися як військові транспортні засоби, але мали різні призначення та відмінності у дизайні та конструкції. Чи є ГАЗ-46 плагіатом Ford GPA? ГАЗ-46 (Малютка) та Ford GPA (Seep) були розроблені практично одночасно під час Другої світової війни. ГАЗ-46 був розроблений в СРСР, а Ford GPA в США, і вони були незалежними один від одного проектами. Оскільки їх розробка відбувалась паралельно і незалежно один від одного, то немає підстав вважати ГАЗ-46 плагіатом Ford GPA або навпаки. Чи є ДАЗ 485 плагіатом GMC DUKW 353? DAZ 485 і GMC DUKW 353 - це дві різні машини-амфібії, розроблені різними країнами, тому DAZ 485 не є плагіатом GMC DUKW 353. DAZ 485 був розроблений у Радянському Союзі в 1950-х роках як вантажівка-амфібія 4x4, здатна перевозити війська та вантаж через водні перешкоди, тоді як GMC DUKW 353 був розроблений Сполученими Штатами під час Другої світової війни як вантажівка-амфібія 6x6, що використовувалася для перевезення вантажів. і війська в наземних і водних операціях. Хоча обидва транспортні засоби мають певну схожість у можливостях амфібії, вони відрізняються багатьма іншими аспектами, такими як розмір, потужність двигуна та дизайн.
@arkadiygofman8555
@arkadiygofman8555 10 ай бұрын
KLASS
@user-uf9ic4qr1g
@user-uf9ic4qr1g Жыл бұрын
Дуже цікаві та пізнавальні відео.
@user-kz1ub3ti2k
@user-kz1ub3ti2k Жыл бұрын
Дякую! 🇺🇦
@user-si2br5qb5w
@user-si2br5qb5w Жыл бұрын
Спасибо.
Плагіат дитячих іграшок в СРСР
23:04
Про Україну!
Рет қаралды 418 М.
Barriga de grávida aconchegante? 🤔💡
00:10
Polar em português
Рет қаралды 12 МЛН
蜘蛛侠这操作也太坏了吧#蜘蛛侠#超人#超凡蜘蛛
00:47
超凡蜘蛛
Рет қаралды 40 МЛН
狼来了的故事你听过吗?#海贼王  #路飞  #斗罗大陆
00:45
路飞与唐舞桐
Рет қаралды 4,2 МЛН
Яку їжу СРСР запозичив у Заходу? (Частина 1)
12:31
Плагіат мультфільмів у СРСР
12:53
Про Україну!
Рет қаралды 308 М.
Військові підводні човни (частина шоста)
5:34
Військова техніка та ін.
Рет қаралды 186
Яку їжу СРСР запозичив у Заходу? (Частина 2)
14:37
Barriga de grávida aconchegante? 🤔💡
00:10
Polar em português
Рет қаралды 12 МЛН