4:20 Тут є помилки. Перше - Ціни на проїзд з 5-копійок до 15 зросли ще за совка з січня 1991 році, а не 1992 року. Друге - За часів совка були маршрутні таксі. Тоді це були мікроавтобуси марки РАФ на які можна було сіти тільки на кінцевих зупинках. Виходили зазвичай теж на кінцевих. До 1991 року проїзд коштував цілих 50 копійок. У 80-тих велика сума. Бо тоді буханка хліба чорно коштувала 16, білого 20 копійок, морозиво від 20-пломбір до 28 копійок В шоколадній глазурі (типу каштан). А 50-копійок котував білет на блокбастер "Фантомас" в люковому кінотеатрі Мир (клюб- Малевич) чи Октябрь на вулиці Люблінська, зараз його немає.
@ЕленаЧикалина-щ7юАй бұрын
Дещо підправлю відносно транспорту.По-перше,не з 5 коп зросли ціни.Трамвай за совка коштував 3 коп,тролейбус 4 .а тільки автобус 5. А маршрутне таксі коштувало не 50,а 15 коп. Принаймні 36 маршрут від Іскри через Зелену,Пасічну,Личаківську до Валової,яким я досить часто користувалась.Тоді ще не було стільки транспорту і той невеличкій жовтий РАФік надзвичайно швидко довозив додому,бо їхав фактично без зупинок.Але вийти раніше кінцевої не було проблеми.А от сісти то так-черга стояла.
@MykolaKMLАй бұрын
@@ЕленаЧикалина-щ7ю Шановний Ви не паятаєте остані роки совка 3- коп. трамвай/4-коп. - тролейбус 5-коп.- автобус/метро були десь до 1986 року з 1987 проїзд коштував 5-копійок трамвай/тролейбус і 10 копійок автобус/метро. З січня 1991 (ще совок існував) проїзд був 10- копійок трамвай/тролейбус і 15-копійок автобус/метро. Були за совка і маршрутне таксі. Таких маршрутів було в Львов десяток. Їздили мікроавтобуси РАФ(Latvaa з 1992 року), 10 пасажирів, тільки сидячі. Сісти можна було виключно на кінцевих зупинках, от як вокзал, аеропорт, автовокзал, пл. Катедральна, лікарня на "Топольній" (вул. Миколайчука тоді Промислова, ніколи не називалась Топольна, на ній була стара лікарня), вул. Пасічна (тоді пр. лєніского кАмсамола), та ще декілька. Вийти можна було де завгодно по маршруту. Вартість такого "таксі" була спочатку 15 копійок, потім з 1997 30 копійок і 1991 вже 50 копійок. Номера маршруток не пам'ятаю але їздив від вокзалу до лікарі на "Топольній" та їздив до вул. Лисенецька ( початок на вул. Пасічна). В середні 1990-тих ці всі РАФ/Latvaa замінили знамениті сині Пежо турецького виробництва на 18 місць, але часто влазило 25+ пасажирів. До речі вартість проїзду на них до 1998 була ті самі 50 копійок. Але українських. Купонами до 1 вересня 1996 це було 50 тисяч. Тривалий час в Львові маршрутні таксі навивали ПИЖИКИ навіть коли замість них вже їздили Мерседес Спринтер, Газель .... . В тоц час я відносно регулярно користувувався №50 пл. Соборна - Аквапарк як альтернатива трамваю №3. Але це можливо було тільки коли трамваї їздив. Якщо трамваї по якійсь причині не їхали (аварія/поламка) то маршрутку просто на сядеш. Стояли черги на кінцевих що треба було по 40...60 чекати, хоча вони їздили часто кожні приблизно 10 хвилин.
@ЕленаЧикалина-щ7юАй бұрын
@@MykolaKML Так,бачу я помилялась відносно цін за проїзд.Ви дуже чьотко розписали все по роках і датах
@hemorage61614 күн бұрын
Не було ніякої радянської окупації. Пролетаріат в тому чи і на західній Україні проводив мітинги за владу совєтів, СРСР мала свою конституцію згвдно якої кожна держава мала право виходу з союзу. Яка ж це окупація? Держава СРСР була визнана всім т.н. цивілізованим світом. Мої батьки навіть не знали що живуть в якійсь окупації, та і зараз це звучить як аморально. Окупант не будує школи, лікарні, фабрики, не забезпечує всім необхідним населення. Народжуваність теж беремо до уваги, можна порівняти. Ба більше, завдяки СРСР ваш Львів зараз український а не польский. Може будемо тоді послідовними і відновимо історію, відмінимо незаконні дії "радянської окупації" 1939?
@nadia_20222 жыл бұрын
Скільки горя пережили за останні століття і майже завжди, воно лізло із московії. Як і тепер. 😡 Так хочеться залишити наступним поколінням гарантовану безпеку і нормальну державу. Чи зуміємо?