Добрий день, Мар'яно. Не зовсім зрозуміло із вашого останнього абзацу: про що має бути записка від менеджера- про створення резерву чи списання заборгованості?)) Бо, почали ви розповідати про алгоритм створення резерву, а закінчили запискою від менеджера) То, ХТО ж, все-таки, і на підставі яких ДОКУМЕНТІВ має ініціювати СТВОРЕННЯ РЕЗЕРВУ, а ХТО і на підставі чого- СПИСАННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ? Дякую.
@Zhanna0911Ай бұрын
Ваше відео прямо по моєму поточному питанню!!Підприємство не мікро має кошти з 2017 року в банку, що знаходиться в стані ліквідації (розпочата у квітні 17 року). Ці кошти обліковувались на рах. 311. Резерв сумнівних боргів не створювався. Окрім того, що такі кошти перекинули на рах. 37 вже в поточному періоді, чи маємо ми зробити ще щось? У мене склалась думка, що резерв мав бути створений ще в 2017, створювати зараз - невірно. Виходить, треба чекати інформації про ліквідацію банку і тільки потім списувати з 37 рахунку у витрати? Дякую за Вашу працю!
@KavynMaryanaАй бұрын
Списати коли буде виключений з реєстрації. А резерв сумн боргів створити через виправлення помилки: дт 44 кт 38
@Zhanna0911Ай бұрын
Дякую!!
@СвітланаЛитвиненко-ш7шАй бұрын
Дякую, пані Мар'яно! Скажіть, а розпочата судова тяганина і є сумнівом, та ще тоді потрібно було створити резерв? PS: малодохідники, не мікро.
@Angel1212-g6bАй бұрын
Підкажіть,будь-ласка, чи можна не створювати РСБ, якщо мале підприємство високодохідник,але в обліковій політиці написано не створювати резерв сумнівних боргів?
@KavynMaryanaАй бұрын
Це буде неправильно. В наказі про облікову політику формулювати слід виходячи з дозволеного стандартами. Із врахуванням обмежень, що передбачені стандартами