Дякую за відео! У вас цікава концепція, але я дещо з нею не згоден. Бо як на мене ГОЛОВНА ідея ластофас трошки інша (ваша ідея там теж є, вона крута для мене про як врятувати і чи треба цей світ, себе у цьому світі і так далі). Ідея Ласт Оф Ас (і першої і другої) зображена в перших сценах першої частини гри - в розбитому годиннику Джоеля, час на якому зупинився. І ось головна ідея (звичайно дуже спрощено) - як пережити (травматичне) минуле. От подивіться - весь сеттінг гри про це (як пережити травматичне минуле апокаліпсісу), КОЖЕН герой (у першій частині Джоель, як головний) має якраз-таки травмуючи проблему в минулому, яку намагається пережити (Джоель - смерть дочки, Еллі смерть Джоеля, Еббі смерть батька). І ось процес пропрацювання минулого і є ключовою ідеєю гри. Вчинити настільки егоїстично як Джоель - хай цілий світ горить, а я заміщу свою втрату іншою людиною. Чи вчиняти як Еллі і Еббі (схожі імена, так?) - встати на шлях помсти і подивитися до чого це може призвести, а все до того, що найкраще що можна зробити з минулим - це зрозуміти його, пробачити собі і цьому минулому, і йти далі. Бо якщо ні - воно знищить і тебе і всих кого ти любиш.
@Valiant-Video11 күн бұрын
Повністю з вами погоджуюсь, в візуальному наративі, в цих іграх, дійсно достатньо деталей стосовно того, про що йде мова. Круто що ви згадали годинник, (це насправді важлива деталь, коли Джоел торкається його, у фінальній сцені першої частини). Мені ці ігри подобаються за їх комплексність, на що ви теж звертаєте увагу. Проте тут я пропоную поглянути на історію другої частини (і навіть в контексті першої), з точки зору певних сценарних концепцій. Але також, я впевнений, що якщо робити аналіз та деяку рефлексію при допомозі інших наративних (скажімо так) дисциплін. То ми можемо виявити, ще багато цікавих, і зовсім не другорядних тем, яких торкаються ці ігри. Дякую за коментар!)
@Kostyk_Butenko10 күн бұрын
Слава Україні, дивлюсь обидва ваші канали. Мене трохи вкурвлює шлях героїні, від цієї психологині, через свій завуальований сексизм. Та доморощену стереотипізацію мислення, на стільки різних людей, і суспільств. Шлях героя побудований, на базових принципах людської психології. Принципах, універсальних для будь якої людини, та суспільства. І шлях героїні, з поправками на стать, та поправкою на цілі оповідача, буде дуже схожим, та природнім в міру того, які цілі для героїні, є бажаними на на початку шляху, та істинними в фіналі. На приклад, Козацька Культура часів Розквіту, швидше за все розгляне шлях героїні, не як шлях «прийняття себе як матері і господарки» бо сюрприз, в козацтві, жінка може бути вільною, і на одному етапі воїтелькою, а на іншому осісти. а як шлях здобуття, шаблею, розумом, та добротою, нового дому/поваги в спільноті/процвітання роду. І цей шлях, буде окрім нюансів, однаковим що у козачки героїні, що у козака героя. Обоє персонажів, затверджують на цьому шляху своє положення, наживають звʼязки, досвід, статки, перетворюються в зрілу особистість, та створюють стабільне підгрунття для продовження роду, і замкнення героїчного кола. Тільки як що Козак закінчує свій шлях, коли заводить партнерку, і далі шлях або перетікає в іншу історію, з іншою мораллю, або закінчується як вдалий. то жінка не просто шукатиме продовження роду. через те що вона не просто зачинає але і виношує і народжує, її героїчний шлях по справжньому доходить фіналу, коли збудований за всю подорож фундамент, та досвід, проходить успішну перевірку на захищеність. До того ж, не в сучасних історіях, а в старому суспільстві на яке вплинуло християнство, козак, має окремий важливий квест здобуття спеціальної слави, для перзентації себе серед жінок. козачка шукатиме славу, не за для презентації себе протилежній статі, бо яскравим птахом, який презентує себе протилежній статі, буде чоловік. Але важливим для Козачки, буде окремий квест, нівелювання зверхньості та упередження до начеб то рівної, але без чоловіка як підтримки, не такої вже і рівної в суспільстві жінки. Те що помилково та психологиня, назвала хибним шляхом мускулинності, несправді є важливими кроками, козачки, для поваги та стабільності - важливих аспектів, для безпечного та спокійного материнства. Також бувають історії спільного героїчного шляху, разом з чоловіком - за для спільного майбутнього (парна лінія героя та героїні), де обоє вчаться взаєморозумінню, та набираються мудрості, та ставленню героїчного шляху одне одного, так само високо, як і свого. що б в результаті збудути стабільний дім. модифікатор замінює здобуття жінки на збереження вірності, а історія закінчується коли обох партнерів, історія випробовує на здобуту мудрість, та збудований фундамент. або шлях ранньо-вагітної вдови, яка памʼятаючи чоловіка, самотужки замінює його на героїчному шляху, Це хардкорна версія шляху героїні, де вона здобуває повагу, маючи на руках дитину від мертвого партнера, який невзмозі допомогти.
@Teros7711 күн бұрын
Чувак Обожнюю твої відоси, твій стиль, та манеру оповідання Часто заходжу на Ютуб тільки з однією думкою: чи не вийшло в тебе відео)) Дякую ❤❤
@Valiant-Video11 күн бұрын
Надихаючий відгук, вельми дякую друже!)
@TheDEMONSHIFT9 күн бұрын
Рад, что ты жив, чувак. Жаль что так обернулось, счастья тебе.
@Uatarasas11 күн бұрын
Чоловіче, я ніхуя не зрозумів! Та ти зачепив мою душу)
@SerhiyShchuka11 күн бұрын
У мене розвал башні! Вкотре укртюб мене розїбав людьми ,які розповідають такі оригінальні та вишукані історії,від яких у мене розквітає почуття щастя та натхнення за нашу націю.Дякую ❤
@sunsetzli12 күн бұрын
Нарешті дочекалася на українське відео по тлоу, ще й нас тільки якісне, дякую!!!!!
@СергейШторих-э3ж13 күн бұрын
Жиночий мономіф - це про повернення до самого початку, тобто прийняття своєі суті, через буремний шлях розчаруваннь та пошуку. І чоловіки теж через це проходят, хіба ні? Коли ще у підлітковому віці хапають коня, меча та вирушають у подорож, аби забратися подалі від батьків, що намагаються перетворити сина на інструмент втілення своіх нереалізованних ідей. А принцеса - це так, більше привід звалити. А потім, десь ближче до сорокєта, розумієш, що батьки були не зовсім неправі. Більш того, взагалом, вони були праві, і головне - вчасно це зрозуміти, доки ти остаточно не зруйнував собі життя. І як я вже коментив ще на Безпалева ТВ, тіко під іншим ніком: Якщо перша частина - це про відношення батьків до своіх бунтівних дітей -підлітків, то друга - саме про розуміння того, чому батьки поводили себе саме так, коли досягаєш іх віку. Так шо сюжет Одни З Нас 2 - гендерно-універсальний. А хто там за головного героя: мальчік, дєвачка, чи шось посєрєдінє - у такому контексті вже набагато більш другорядне, просто люди звертають увагу на те, шо простіше помітити, при цьому не помічаючи не просто слона, а цілого волохатого мамонта посеред кімнаті. Зате веселку на асфальті помітили всі, еге... До речі, робити сценарій Дракману допомагала Хеллі Грос - сценаристка серіалу Мир Західного Світу. А хто дивився - той знає, шо тітонька своє діло робе на 4+, тобто дуже харашо. Про те, який сценарист з самого Ніла Ісааковіча можна судити з того, яким вийшов серіал, коли ні Гросс, ні Стрейлі не вносили своі цілющі правки у потік бєссознатєльного . Своє субективне мнєніє я залишу про собі. бо то таке. І справа не у зовнішності Еллі чи у збиранні полуниці двома бородатими скуфами, якщо що... Відос мені сподобавсі, хоча я більш чекав на щось типу трьохсерійного забігу, який був по першій грі, я навіть скачав ці відоси, та передивляюсь кожні кілька місяців. Але я уявляю, скількі роботи тра перелопатити, шоб таке повторити, дідько, боже... З наступаючим Різдвом усіх, та плекаймо перемогу.
@gavirvinhellm888712 күн бұрын
один 3, нас 2 😅
@Sekiro_Sun12 күн бұрын
перклади просто топ! аххха)) дякую за відос. було приємно побачити нове відео про улюблену гру.
@КредоЭда12 күн бұрын
Харооош наконец то ты проснувся) давай сайлент хилл!
@Valiant-Video11 күн бұрын
Там Сталкер 2 вийшов....
@jay_kaisen112 күн бұрын
Дякую за якісний контент
@sashkominkach274812 күн бұрын
Відос просто суперовий. Вже бачив декілька різних розборів 2ї ластухи, але тільки Valiant розказав про " подорож героїні"☝️
@reva_v652111 күн бұрын
Лююте відео, дякую! Як і для всіх, напевне, поглянув з нової сторони на історію. Дочекаюсь реліз на ПК, буду згадувати твої слова) І так, пісня в кінці - прекрасна, дуже дякую!
@Valiant-Video11 күн бұрын
Дякую)
@paraparasite590310 күн бұрын
Його шо немає досі на ПК ? Ще у пандемію 2020 влітку пройшов на Плойці . Так ніби є вже на ПК обидві частини , її вже перевидали на нові консолі . А першу вже і перевидали і ремайстрували .
@ГенаШевчук-в9ф13 күн бұрын
Серйозна робота, дякую
@ixeclipse155311 күн бұрын
Велика дяка за Ваш контент. У Вас чудово виходить розповідати про ігри з неочікуваної сторони та з унікальним поглядом
@ukranian_facts12 күн бұрын
Супер круте викладення, настандартна думка, яку я ще не бачила на просторі ютубу. Дякую за контент! Обов'язково передивлюсь ще раз!
@Roman_Hodishevskyi12 күн бұрын
Щось я сьогодні погано сприймаю інформацію, тож треба буде передивитися відео ще один раз. Дякую за працю та творчість!
@РоманСергеевич-щ3в11 күн бұрын
13:23 І тут я охуїв. В хорошоу сенсі) Не задумувався над таким. Сиджу в темряві і холоді. Десь далеко у когось робить генератор. Але поки є заряд в телефоні і якість 360 пі не все так погано у нашому домі!
@sashkominkach274812 күн бұрын
Подивився тільки 3 хв відео, і вже поставив лайк, написав коментар і підписався на канал 🤌
@Valiant-Video12 күн бұрын
Це дуже поважно! Подякував!!!)
@MostoviyOleh9 күн бұрын
Потужне наповнене відево, дякую
@сонечко-х9у12 күн бұрын
Це неймовірно… дякую за аналіз і чудове відео❤️🩹
@bibabibowski13 күн бұрын
Нарешті ти зробив відео по ТЛОУ2 Дякую за контент, друже! Лисичанськ ван лав ♥
@Valiant-Video13 күн бұрын
Будь ласка! Я знав що ти заціниш)
@chilluch349 күн бұрын
Чесно, це шок.... Я в шоці, як так мало переглядів зібрав відос, і підписників автор каналу( Я, як фанат тлоу всевіту, айсберги робив, на платину маю парт 1 і парт 2, татуху клікера на нозі набив, можу сказати, ти просто розібрав всьо, шо можна, я в шоці, підписався, буду чекати нові відоси і дивився половину про фракції, іду додивлятися!
@kraych633311 күн бұрын
Ну просто гігачад. Контент топовий!
@MickleMatsyhin10 күн бұрын
з вагіною Мел чув думку, що в той час якраз збирали людей на острів, "відвідати" шрамів, тому вона вирішила, що краще вже це, аніж штурм
@sashkominkach274812 күн бұрын
Крч відос топ, жарти і меми топ, все круто, я наївся, дві порції буряка - це вобщє.. ..ой, це не сюди 😅 А за пісню в кінці кидаю автору +150 до респекту 😎
@Ce1Dzip9 күн бұрын
Про Каблука сім'янина Томі я взагалі мовчу. Який в другій частині стає матьорим месником якого ніщо не зупинить. І він бувши колись Цикадою мочить колишніх друзів.
Довгоочікуване відео. Неочікуваний і приємний погляд на сюжет, хоча є багвто аспектів, які роблять цю гру такою, що викликає стільки різних думок
@scarlight5013 күн бұрын
Що ж, дилогія ТЛОУ це дуже гарний приклад, що проста, але гарно прописана історія краща, за складну, але погано прописану. Під "понано прописаною" я маю на увазі не ідеї закладені автором, а саме їх реалізація.
@Valiant-Video12 күн бұрын
Я можу погодитись з тим, що історія другої частини не дуже то й підходяща (складна у комплексі) для такого розважального медіа як відео-ігри. Але мені важко погоджуватись з тим, що вона погано прописана. Так - важка для сприйняття, так - не дає задоволення у своєму висновку. Але це не обов'язково поганий приклад. Це було ризиковано, і ризик як ми бачимо не виправдався.
@scarlight5012 күн бұрын
@ напевно «погана» - це не те слово. Невдала чи не краща більше підійде. Справа в тому, що існують ігри, де присутня складна історія, просто це реалізовано органічніше… якщо так можна сказати. Тут виходить так, що ідея, яка лежить на поверхні, а саме помста, працює так собі, а доповнюючий мотив це лише підкреслює. Моя головна проблема з ТЛОУ 2 полягає в Еббі та реалізацією її персонажа у грі. Я цілком розумію, що автори хотіли сказати, але те як воно це зробили, на мою думку, не працює належним чином. Я їй не співчуваю, бо упереджений через те, що вона зробила. Потуги в її реабілітацію не працюють, вона не витримує конкуренцію з Джоелом, як персонаж. Та і в результаті це історія Еллі, тому доцільність Еббі не як антагоніста, а як фактично другого головного героя, мені не зрозуміла. Для мене вона виступає не найкращою інтерпретацією Пейна з аніме Наруто, якщо дозволите таку аналогію.
@akiruaUazammetra13 күн бұрын
подяка за відео! коментар та вподобайка для популяризації каналу. Допомагаймо ЗСУ!
@РоманСергеевич-щ3в11 күн бұрын
20:50 Цікавий момент. Неочікуване відео з точки зору наповнення. Вже самому гірко, що це побачило так мало людей.
@Евгений-б7х5ц13 күн бұрын
круто це шедевр))) ластуха 2
@БогданДериш-т2я12 күн бұрын
Дякую за цікавий та змістовний аналіз та розбір
@naivar2211 күн бұрын
Друга частина кращє першої майже у всьому ❤️
@Ce1Dzip9 күн бұрын
Це не драматургія покласти прибор на головний конфлікт першої частини між головними персонажами. Чи повірила Елі, чи буде вона шукати Цикад знову. Чи зрозуміє вона вчинок Джоела. Чи буде Джоел знов її зупиняти. Шо вибере Елі людство, чи власне життя. Чи не стануть вони с Джо ворогами, бо конфлікт поглядів назрівав серйозний. Її юнацький фанатизм та максималізм. Тому витягнули найслабшу ланку в цих конфліктах. Джоела. І витягнули дуже не професійно з погляду мотивації героя. Оце драматургія.
@djdanik73539 күн бұрын
урааа анті мама тільки почав проходити 1 частину, сподіваюсь без спойлерів анті мастер, все розумію, але треба поспішити з відосом по сталкеру
@Valiant-Video8 күн бұрын
Спішу як можу!!!
@artemletiuha250712 күн бұрын
Ого психоаналіз героїв. Я думав просто розбірчик типовий буде. Але кайф. В кінці ти мене ошарашив. Я не думав про такий розвиток
@Valiant-Video12 күн бұрын
Дякую! Проте це знову ж таки, якщо дивитися з точки зору певної сценарної концепції. Як тут вже в коментарях зазначали, наративно у грі обговорюються й інші конкретні теми. Але мені здалася найцікавішою саме ця.
@Ce1Dzip9 күн бұрын
Гриб знищує цивілізацію, в першій частині було запитання, чи зберігається свідомість у хворих. Чи свідомий гриб? Чи варто пожертвувати життям дівчинки намагаючись врятувати світ? Чи вона пожертвує собою заради людства? (Ствердження Еббі що вона лягла б під ніж) Чи буде Джоел рятувати індивідуалізм Еллі? Натомість від нас відмахуються Лікар був один і таких більше немає. Джоел бо дурості загинув. І всі ці питання не важливі і ми отримуємо недоречну історію про Помсту та жіночу самоідентифікацію. Недоречну, тому що в глобальному масштабі ці теми дуже відрізняються по значенню
@ipoplavok378210 күн бұрын
та нікого Еллі не прощає! там навіть трек називається "зпустошення"
@Valiant-Video9 күн бұрын
Може й так, але сам факт того що вона відпускає це все лайно на самотік, є очевидним.
@stylbikbc675813 күн бұрын
Мені подобається твоє тлумачення історії. Тому що, якщо, роздивлятися сюжет з позиції помсти і прощення то це все ще якась х*йня (особливо на момент 2024 року, живучи і Україні). Але чи буде мати твоя інтерпретація якісь наслідки, ми дізнаємось тільки в 3 частині яка невідомо коли вийде.
@dreikk9111 күн бұрын
Так шпиталь цикад чи світляків?
@Valiant-Video11 күн бұрын
Мляяяя, все ж таки світляків)
@ОлегВ-у4н11 күн бұрын
Гра просто топ, кращого нічого не грав
@bbbbbbbbbbbbbbbb27138 күн бұрын
Чекнул видос, однозначно не пожалел. Начало видео несколько раз сдвинуло кривую улыбку. А диалог Джоэла и Томми напомнил схожий диалог из видоса тоже про ластуху, но еще со старого канала "Да ты шо, а Летать умеет?" До сих пор угараю. Видеоряд добротный, монолог слушать было однозначно нескучно. Правда на общий мэссэдж как то, побарабанну? Каждое подобное обсуждение выглядит как гонка инвалидов где каждый выделяет то о чем "на самом деле была ИГРА!". Точно не стану критиковать задумку данного видоса, или любых других видосов. Наверное после наворачивания с десятка подобных разборов приходишь к мысле что учитывая тот факт шо каждый имеет свое восприятия, и от того свое мировозрение, хочешь не хочешь но осознаешь какую-то бессмысленность и тоску от осознания что все это надувание пузырей. И что истинный ответ/мэссэдж ЛЮБОЙ игры или любого другого произведение находится при прямом контакте (личном ознакомлении) или прямом участии в создании (Да, да смерть автора есть но разрабы тоже люди и тоже творцы что умеют ДУМАТЬ). Так шо, хлопци та дiвчата. Идите и сами играйте коли. Или не играйте, я то тут при чем? Хто желает вставить пару острых слов? Я только за попиzdet о всяком. А Анти Маме, пасиба за годный видос. П.С видос годный, просто спрос на него маленький. И так у всех, возьми того же ДзиДзи с 60к просмотров на Фаллаут Лондон при хронометраже в час и сорок минут. Всем мира и денег на железо для нового сталкера
@bbbbbbbbbbbbbbbb27138 күн бұрын
П.с.с самое надежное, доступное и попросту S tier оружие в обоих частях Ласт оф асс, это кирпич. Не понимаю почему Сони suki не добавили возможность прицепить на него оптику
@Kostyk_Butenko10 күн бұрын
Шлях фемінності, в 7 разів менш універсальний, ніж шлях героя. На приклад, Козацька Культура часів Розквіту, швидше за все розгляне шлях героїні, не як шлях «прийняття себе як матері і господарки» а як шлях здобуття, шаблею, розумом, та добротою, нового дому/поваги в спільноті/процвітання роду. І цей шлях, буде окрім нюансів, однаковим що у козачки героїні, що у козака героя. Обоє персонажів, затверджують на цьому шляху своє положення, наживають звʼязки, досвід, статки, та створюють стабільне підгрунття. Тільки як що Козак буде робити все це за для продовження роду, та своєї ідеї - пошук дружини, або дружини та дитини в фіналі, то жінка шукатиме партнера - за для самого материнства, як більш глибокої форми героїчного фіналу. Або разом з чоловіком, пройде шлях - за для спільного майбутнього (парна лінія героя та героїні), або памʼятаючи чоловіка, самотужки замінюючи його на цьому шляху (шлях вдови, на ранніх місяцях вагітності).
@Valiant-Video9 күн бұрын
Цікава думка, проте виглядає це прийнятним для архетипів, без конкретного прикладу сюжету, історії тощо. З точки зору приведеної сценарної концепції, цікаво прослідковувати сюжети в історіях, де жінка є протагоністом. Особливо якщо дивитись на фільм "Чужі" кемерона, чи побачити певну деконструкцію цього концепту у грі "Alien: isolation". Дякую за відгук!
@Kostyk_Butenko9 күн бұрын
@@Valiant-Video треба згадати, чи є якийсь художній твір, чи тільки реальна документація. Я просто памʼятаю, історію з часів депортації запорожців на кубань, про Козачку, яку викрали розбійники. Вона поверталась з ринку де продала свої ремісницькі вироби. На неї напали 3 розбійників, вона дала їм бій на шаблях, але 3 ворогів не подужала. Її хотіли продати в рабство, але вона вночі, звільнилася з полону, повернула шаблю, зарубала своїх викрадачів, та повернулась в село з возом що належав розбійникам, в якому було її майно, а також повним майна розбійників.
@paraparasite590310 күн бұрын
Але через помсту цей шлях показаний у грі . Якби не було бажання помститися то не було би подальшої трансформації героїв і взагалі сюжету гри . Банальна помста проходить через весь сюжет гри . Вона і зав'язка і розв'язка перед тихим фіналом . Без помсти не було би взагалі нічого . А це темний бік психології людей . Тому від цього хіба тільки відректися обом . Бо якщо один підставить біблійну щоку ,то може статися те шо з Джоелем сталося . Бо це психологічна особливість людей . Якщо навіть один вміє прощати , то інший може не вміти . А якщо обидва довбні , то буде сюжет цієї гри . Вони обидві довбануті , бо не вміють прощати . Від того їм такий фінал . І то ще добре , що якось обидві вижили , бо однакові по суті .
@Valiant-Video9 күн бұрын
Коли жінка стає міфотворцем, гадаю і має відбуватися рефлексія щодо того, що ви описали. В відео це є, саме згадки про незворотність цього шляху, для здобуття несвідомого бажання.
@boykobogdan152512 күн бұрын
Дуже цікавий та глибокий огляд сюжету. Для мене сюжет є геніальним, не кожна гра може дати почуття та настільки реалістичну «сіру мораль» Редаговано: я думав що це буде більш звичайний огляд і ніяк не думав що буде НАСТІЛЬКИ глибоко, підкінець я майже заплутався
@frenchpovar5 күн бұрын
УРАААААА ТЛОУ НА УКР ЮТУБІ!
@sarev592513 күн бұрын
Дяка за контент. Чи правильно я розумію : коли герой мономіфу проходить (зазвичай) небезпечну подорож щоб стати кращою версією себе, героїня проходить жорсткий майндфак щоб усвідомити що вона - жінка? Нє, ну це сильно 🤦♂️
@Valiant-Video13 күн бұрын
От шось якось так, враховуючи навіть те що саму концепцію "подорожі героїні" представила жінка, а Ніл Дракман має в подружках Аніту Саркісян. Тобто стереотип про "жіночу логіку" можна вважати каноном)
@CartowkaUA13 күн бұрын
ой а я звідкись знав про що буде це відео, звідки?
@Valiant-Video13 күн бұрын
Гадки не маю)
@defector9610 күн бұрын
потужно. між іншим, протягом перегляду відосу двічі починав ревіти як мразота, згадуючи події гри
@1st_Bebop12 күн бұрын
Я зайшов в Бонуси, в мене новий значок ?
@Valiant-Video12 күн бұрын
Так, там типу за вислугу часу в меценатах ранги ростуть)
@СергейШторих-э3ж13 күн бұрын
Чи ти чуєш мене, батьку?
@kachekomoto12 күн бұрын
Мені не подобається сюжет The Last Of Us Part II, бо він переписує елементи які були першій частині та інколи тримається на безглуздих рішеннях героїв. Можливо якщо змінити деякі сцени або контекст це було б краще. С приводу іграладу немає претензій, а ось сюжет мене відштовхує від цієї гри
@Ce1Dzip9 күн бұрын
Крута драматургія в сцені вбивства Джо? Серйозно? Навіть мотивація персонажа не кульгає? Типу крутий жорстокий контрабандист яким представляють Джоела у всій першій частині. Тригерить на дівчинку бо його доньку вбили на початку. Тому він порушує домовленість з воєнізованим угрупуванням. І все тут круто і логічно. А потім крутий чувак який мабуть здогадується шо залишки банди можуть його шукати... Рятує перекачану кралю одягнену в мілітарі. І як самий наівний персонаж заходить в коло незнайомців. То Джоел матьорий контрабандист, чи лох що помер без жодного пострілу?
@Valiant-Video9 күн бұрын
Ну по перше там контекст ситуації був, на фоні навали орди, по друге у фіналі самої гри, коли Еллі питає, де Джо взяв каву, він відповідає що виторгував її у кочівників-торгівців, які подорожували через околиці Джексона. Тому в екстремальній ситуації, така поведінка була прийнятною. Я не казав що це вишукана драматургія (чи як там), я сказав, що сцена працює з функціональної точки зору (ініціююча подія) та з драматургічної (визначення свідомого бажання однієї героїні, і здобуття його для іншої). Ви ж у своїх (звісно крайньо розсудливих висновках) розглядаєте все в вакуумі. Принаймні, мені мені це виглядає якось так.
@AlexZaglushaka11 күн бұрын
Саме кончене (сюжетно) продовження легендарної гри. Так злити це ще треба постаратися😂 Модна було придумати цілу купу варіантів але цей бєздарь Дракман обрав найбільш дебільний варіант..
@Valiant-Video11 күн бұрын
Як на мене він обрав більш ризикований варіант. Дебільно було б, якби вбили Діну, і Еллі наприклад мстилася за неї... Ну це для прикладу, а так я й гадки не маю куди б можна було розвивати цю історію. Проте ризик тієї історії що маємо, все ж не виправдався.
@AlexZaglushaka11 күн бұрын
@@Valiant-Video справа не в ризикованості самі по собі а в тому як саме було по тупому вбито Джойла, який всю першу частину був супер обережний а тут як першокласник сам пішов у пастку і все це тримається ще й на випадковостях ну короче це треш. Сміливо можна було б обірвати його арку але треба було б то робити якісно епічно героїчно і з повагою до персонажу а не по тупому і лише для того щоб влаштувати емоційні горки. Ну а додавання максимально огидноі Еббі це взагалі крінж, лише через те що йому на вухо капала його подруга Саркісян - максимально упорота воук фемка. Персонажа Еббі можна було зробити в рази кращім і цікавішим.
@paraparasite590310 күн бұрын
@@AlexZaglushaka Про арку смерті Джоела згоден . А на рахунок Еббі не згоден . Кожен має право сам обирати свій шлях . І кожен по своєму гарний . Ти по ходу з тих пабліків , де поливають серіальний прототип Еллі лише за зовнішніми рисами і ще ображають за форму голови ....