Вподобайка!!! 528 Дякую за відео!!! Хай Щастить!!!
@mrgamers289319 күн бұрын
Гарне як завжди відео і говорити не ма що а от і уомент получився😊😊😊😊
@ДмитроЗасядько-о3л19 күн бұрын
Не "кидається в очі", а "впадає в око". Бо кидатися в очі може хіба що кішка.
@ВиталикКолесник-т8ъ19 күн бұрын
Або теща😂
@АндрейАндреич-щ3й19 күн бұрын
Або колишня😂
@porterlv18 күн бұрын
Ух, скільки тут людей з багатим життєвим досвідом. :)
@TheMrRadiator19 күн бұрын
Одного разу так чуть не перевірив дома гелевий акб за 19кгрн. Нова Пошта його люб'язно розтовкла для мене, щоб я купив собі нормальний lifepo4...😂
@taraspavlyk493219 күн бұрын
Досить прикро, але, думаю, варто новій пошті подякувати😂. Я з тими довбаними геєвими акумами купу збитків і нервів мав (ще перед війною брав, бо літій був маловідомий). Тепер би задурно їх не брав)).
@TheMrRadiator19 күн бұрын
@taraspavlyk4932 саме так, але якби не перевірив посилку та мав би серйозні збитки. А ще була така думка, що акум новий і нема чого його перевіряти))
@AndrewShevchuk19 күн бұрын
Розгадав таємницю, чому ваші токовимірні кліщі, потрібно "обнуляти" перед замірами. Після зарядки конденсаторів, у той час як були на провіднику кліщі, вони стали показувати 200mА в плюсі. Коротше, вони намагнічуються таким стрибком струму. Приходять до норми, після розмагнічування. Розмагнітити, думаю, ви знаєте як, якщо розмагнічували кінескопи старих телевізорів.
@porterlv19 күн бұрын
Покази міняються при зміні положення. Датчик Хола настільки чутливий, що вловлює магнітне поле землі і оточуючих гамнітів.
@AndrewShevchuk19 күн бұрын
@@porterlv В мене не ловить магнітне поле Землі. А от експеримент з зарядкою конденсаторів, відтворюється.
@porterlv19 күн бұрын
Дивно... В мене ловить. З конденсаторами тре буде спробувати.
@vreghome569419 күн бұрын
Дядько відсотки рахує як на виборах )))) Хоча досвіду замало, до 146 не дійшов... Навчиться ще ;)
@ZlukaBobr19 күн бұрын
а ото мені цікаво, як краще один суцільний радіатор но транзюки через изоляцію вкручені, чи сумарно такий самий але попиляний для кожного окремо🤔 та мабуть тре в люлю бо щось дурні питання в голову лізуть😁
@porterlv19 күн бұрын
Краще кому? То ж в розрахунок тре брати і теплові режими і ціну питання. Якщо робити грамонто - то не принципово як.
@tadzhykizkrokusa19 күн бұрын
То мабуть не так вже і зле, що ці станції горять від зустрічного струму. Уявіть, забули ви свою вилку-вилку витягнути, аж тут дали світло і бум - трансформаторна підстанція згоріла 😅 P. S. Коментар виключно для підтримки каналу 😊
@васяиванов-я5ы2п19 күн бұрын
Та ладно вам вже) хто старе згадає)))))😂
@ТигрСтрелец-н5х19 күн бұрын
Д я бы и не сказал чтоб в Украине была мощная электросеть если есть очень частые просадки до 190 V . Хотя электрики с - жека - с ухмылкой отвечают что 210 V это типа норма . А на самом деле 230 V является нормой .
@corvetteyu19 күн бұрын
Согласен . Это такое во многих областях такое творится .
@vreghome569419 күн бұрын
Плутаєте номінал і норму. Номінальна-230 З урахуванням допусків і похибок 210-норма
@ТигрСтрелец-н5х19 күн бұрын
@@vreghome5694 Да же если это так то 210 V это редкость а в основном 190 V - 200 V Выходит это тоже допуск ? 🙂
@slavastaniUA19 күн бұрын
враховуючи, що творить безумна моль, то хвалити Господа, що є ті 190...
@vreghome569419 күн бұрын
@@ТигрСтрелец-н5хти сміявся що електрики сказали що 210 норма? І скаржився що не 230. Я це і коментував. 210 це НОРМАльна напруга для нашої мережі НОМІНАЛЬНОЇ 230В. (±10%) Якщо тобі цікаво чи 190 то норма, то моя думка що звісно ні. А далі за роз'ясненнями і іншим до електрика з поясненням що 190В. А не про 210 зі скігленням що все не так адназначна.
@19chief5319 күн бұрын
Коментар підтримки каналу для просування українського ютьюбу. Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@fixserv731519 күн бұрын
в мене недавно була s700 алповерс, типовий зустрічний струм. Відремонтував - прогнав на стенді з лампами розжарювання - все ок. Клієнт вернув - моргає. Вона та скотина на лампах розжарювання працює ок, всі 700ват тримає, але тільки варто підключити любий "розумний" прибор - лед лампу, зарядку ноутбука, роутер - вона або моргає як прибацана і синус улітає або падає в перегруз від 50ват. Так і не поборов, вернув гроші - піде далі по рукам. Від ламп розжарювання - синус гарний і красивий)
@porterlv19 күн бұрын
Цікаво. Я хз, поки більше не дзвонили... "Дасть сі чути". А маєте якісь думки про причину такої поведінки? Не тримає імпульсні навантаження? Реакривку?
@ВалерийВинниченко-щ5з19 күн бұрын
Думаю, що вина в цьому - пошкодження дроселя на виході , але це не точно. За освітою я енергетик і відмінність активного навантаження від навантаження імпульсних блоків споживання в тому , що імпульсні блоки споживання , за відсутності АПФЦ або дроселя між випрямлячем та електролітами ,споживають електрику імпульсами , лише тоді коли напруга на анодах діодів вища за напругу на електроліті . Я вважаю , що дросель не тільки " малює сінус " , але і не пропускає імпульси з навантаження до шатківниці . При зустрічному струмі цей дросель міг отримати виткові замикання і його індуктивність зменшилась , її достатньо для сінуса , але не достатньо для імпульсних навантажень. При активному навантаженні струм ввесь час споживається , немає ніяких розривів і все працює . Звичайно я можу помилятись , але потужність 700Вт - це струм трохи більше 3 А , тому цілком можливе пошкодження дроселя. Струм КЗ набагато більше, тим паче при зустрічному асинхронному ввімкненні .
@porterlv19 күн бұрын
Витканутий дросель грітиметься як пательня на газі.
@ВалерийВинниченко-щ5з19 күн бұрын
@porterlv інших варіантів у мене немає. Щоб дросель грівся потрібне магнітне поле в осерді , а це залежить від числа витків , котрі наводять це поле . Тут можливі варіанти. До речі, частота таких імпульсів 100 Гц , така мабуть і на шатківниці , котра задає частоту виходу .
@fixserv731519 күн бұрын
@@porterlv ідей немає, саме тупе що залишилось - десь проц підбило-контузило. Я на всякий випадок поміняв конденсатор, дросель, драйвера, поставив оригінальні транзистори на вихід з донора, облазив всю обвязку - все в номіналі. От комент нижче навів на думку що по виходу десь вжарений плівковий конденсатор на фільтрі, але вже запізно