PowerStream від EcoFlow - гаджет, який змінить енергетику України

  Рет қаралды 7,177

Andrey Zakrevskij

Andrey Zakrevskij

8 ай бұрын

В цьому відео Андрій Закревський розповідає про свій досвід використання PowerStream від компанії EcoFlow і приходить до несподіваним висновкам про його використання.
Енергетика України може змінитися, якщо громадяни масово почнуть ставити подібне технологічне рішення
Микроинвертор EcoFlow PowerStream 800W
ecoflowukraine.com/ru/mikroin...
Умная розетка EcoFlow Smart Plug
ecoflowukraine.com/ru/rozumna...

Пікірлер: 74
@user-zn1qf8uz7b
@user-zn1qf8uz7b 9 күн бұрын
Питання, чи можна поставити в будинку 2-3 таких мікроінвертора?
@andreyzakrevskij
@andreyzakrevskij 9 күн бұрын
Я так і буду робити
@aleksandrbondarenko8089
@aleksandrbondarenko8089 8 ай бұрын
а как пауерстрим отдает заряд с солнечной панели? по мс кабелю панель подключена к микроинвертору, а в свою очередь он подключен через вилку в сеть? а разве встречных потоков не будет?
@graycooper3332
@graycooper3332 8 ай бұрын
Чи є можливість підключити сонячні панелі інших виробників?
@antonguz3761
@antonguz3761 8 ай бұрын
Так
@al_xz
@al_xz 8 ай бұрын
Если все другого производителя,то экофлоу можно только солнечные панели? Батареи и автоматический генератор не получится подключить в общую систему?
@andreyzakrevskij
@andreyzakrevskij 8 ай бұрын
Батареї без проблем. Кабель тількидокупити
@user-qo3pj8uv8v
@user-qo3pj8uv8v 8 ай бұрын
Просто фантастика. Дякую за відео-презентацію. Все зрозуміло і доступно.
@dorofieiev-dys
@dorofieiev-dys Ай бұрын
Спасибо за "наводочку" !
@sergxp666
@sergxp666 Ай бұрын
т.е. если купить этот Powertsream то не нужно делать в щитке переключение автомат ? Достаточно Powertsream включить в одну из розеток в квартире и он будет "вытеснять" элетроэнергию из сети ? И если подключен экофлоу тоже к этому Powerstream то как он будет работать ? будет ли он отдавать энергию в сеть когда в сети есть электричество? или он начинает отдавать в сеть когда только пропадает электричество ? Сгореть Экофлоут не может как когда подключаешь розетка-розетка напрямую в розетку ? )
@vitaliikolodieiev8379
@vitaliikolodieiev8379 8 ай бұрын
Китайськи гібридний інвертор: 1. Ціна ~14000гр. 2. Потужність 3квт, потужність сонячних панелей 1.8квт 3. Може заряджати будьякий тип акумуляторів свинцеві, гелеві, літієві 4. Працює як ups, тобто як знакне напруга в мережі автоматично братиме з акумулятора та від сонця 5. Так само як екофлов витісняє енергію мережі сонячною енергією 6. Можна маштабувати, підключити паралельно такий самий і мати 6квт На фоні цього всього екофлов за 15000гр. виглядає іграшкою
@RomaGerysh
@RomaGerysh 8 ай бұрын
Повністю згідний. Комплект інвертор гібрид + акум ліфер з Китаю виходить в 2-4 рази дешевше і 2-10 разів потужніше в залежності від конфігурації.
@sviatoslavsikomas8274
@sviatoslavsikomas8274 8 ай бұрын
Дайте ссилку
@sviatoslavsikomas8274
@sviatoslavsikomas8274 8 ай бұрын
Андрію, чи є необхідність можливість ставити одночасно два мікроінвертора?
@andreyzakrevskij
@andreyzakrevskij 7 ай бұрын
Вчора на виставці сказали, що така можливість, розширюватися, буде
@YukkoSergey
@YukkoSergey 8 ай бұрын
Ніхто нічого не змінить. Ця система НЕ для України. Вона НЕ працює без мережі. Вона не допомагає під час блекаутів. Вона коштує вагон грошей, але не працює тоді, коли вона потрібна, наприклад, взимку.
@andreyzakrevskij
@andreyzakrevskij 8 ай бұрын
Ця система - це просто мережева сонячна електростанція! Вона економить гроші і знижує потреби в електроенергії. Пам'ятаєте, як під час блекаутів вас просили менше споживати? Користуватися тільки вкрай необхідними приборами?
@YukkoSergey
@YukkoSergey 8 ай бұрын
@@andreyzakrevskij Ви взагалі не розумієте, про що мова, і розмовляєте гаслами. 1. Вона НЕ працює під час відключення основноі мережі. Нафіга мені система, яка не працює тоді, коли вона мені потрібна? 2. Її окупність перевищує 10 років!!! В наших умовах при наших тарифах це гроші на вітер. Через 10 років у вас деградують і панелі, і зарядна станція, а мікроінвертор тільки вийде на межу окупності. Про яку економію мова? Вона дає економію, коли у вас двозонний або тризонний лічильник і peak tariff більше півєвро за кВтг. 3. Якщо вже купили сонячні панелі, то у зарядної станції є окремий PV порт, куди ці панелі можна підключити і не купляти мікроінвертор. Зважаючи на те, що мікроінвертор і зарядна станція з панелями в PV порту разом не працюють, то навіщо купляти мікроінвертор? 4. Ця система створена для тих, хто не може модифікувати електрику у власному помешканні. Це система для західного ринку, де люди часто живуть у винаманій квартирі/будинку. В Україні це не є мейнстрімом. А систему для власного будинку краще і дешевше скласти з інших більш дешевих, але від того не менш якісних компонентів.
@YukkoSergey
@YukkoSergey 8 ай бұрын
@@andreyzakrevskij ще про економію. В цю систему можна підключити 800Вт по панелях (номінал) і 600Вт по реальній потужності (і це влітку в сонячний день). У вас в квартирі чайник 2кВт. Що ви економити зібрались? Він забере 1.5кВт з мережі. При цьому пропрацює 10хвилин на день, з яких 5-7 в темну пору дня. Чи Ви, якщо у вас наявний денний і нічний тариф зібралися бойлер від сонця гріти? Так він 600Вт візьме з панелі, а решту до 2.5-3кВт забере з мережі по денному тарифу. Не легше бойлер уночі нагріти? У вас в комплекті йде дві смарт розетки. Без них економія не працює взагалі. Кожна додаткова - півсотні євро. Ви заради економії десятка гривень на місяць готові купити розеток на півтисячі євро? Без розетки пристрій видає тільки базове навантаження (baseload) в вашу мережу, а це буде до 10Вт. Ця система має хоч якийсь сенс, якщо у вас baseload дорівнює сонячній генерації. Візьміть і встановіть якийсь монітор собі на ввід в квартиру або будинку, подивіться, яке у вас постійне споживання. Воно буде на рівні від 2 до 10Вт, бо навіть холодильник вмикається і вимикається, тому не вважається базовим споживанням, а з усіх постійно увімкнених приборів лишиться тільки Інтернет роутер, який споживає 2Вт. В приватному будинку ще буде відеоспостереження. Це ще 10-20Вт додасть.
@ukrainemylove6184
@ukrainemylove6184 2 ай бұрын
Без мережи , зимой нечего не работает .
@jimyicebunny3551
@jimyicebunny3551 Ай бұрын
Ну .. і нащо вводити людей в Оману якщо вона не працює без мережі . Та то для чого її начебто повинні купити Українці під час блекаутів .. якщо воно не працює !! Нащо ви радите ? Щоб людина витратила останні гроші і воно у нього не працювало коли нема електроенергії в мережі під час блекаутів ? Дивна людина якась !
@user-ps3yv7zy7v
@user-ps3yv7zy7v 8 ай бұрын
Андрій бачив в одному з ваших відео, де ви показували аккумуляторний бак, в який вмонтований ТЕН. Яка ціна такого ТЕНу і чи пробували ви рахувати окупність, якщо гріти бак від сонячних панелей ?
@andreyzakrevskij
@andreyzakrevskij 8 ай бұрын
Тен 24 вольта. У мене і в самогоному апараті такі стоять. Щось по 60 грн купляв
@user-md6fx4fv5b
@user-md6fx4fv5b 8 ай бұрын
ПанеАндрію дякую за відео, але є одна маленька проблема стосовно лічильника, десь на офіціалах я чув про проблему, яка заключається в випадку: «Коли сонячна панель генерує і поставляє в power stream більшу потужність ніж споживає ваш будинок, то лічильник починає крутитися не тільки від мережі а ще й від надлишку з power stream” Питання до вас спростуйте або підтвердіть це, просто наразі це єдине що зупиняє придбати цей девайс. Зауважу що про це казали в одному з відео офіціальних продавців.
@andreyzakrevskij
@andreyzakrevskij 8 ай бұрын
Ок. Подивлюся тип лічильника
@andreyzakrevskij
@andreyzakrevskij 7 ай бұрын
NIK 2301
@egorkrivoshapka
@egorkrivoshapka 2 ай бұрын
То цей лічильник не рахує надлишок, який віддаєте в мережу? Дякую за відповідь!
@hobbiesppua
@hobbiesppua 24 күн бұрын
Проблема з лічильникаи дійсно існує і поки відповіді немає​@@andreyzakrevskij
@GoodWinLive5
@GoodWinLive5 7 ай бұрын
Добрий день, Являюсь власником стрими на 800 ватт. Питання по розеткам, коли наприклад ви побудували розетку на бойлер і бойлер повністю нагрівся, що відбувається з профіцитом енергії ? Стрім переходить в налаштуваннях на настроєну вами мінімальну генерацію або якщо у вас стояла генерація 800 ват на максимум (що звичайно для підігріву бойлера) надлишки він викидає за рахунок? Питання в чому, у мене стрім на 800 ват і консультанти екофло говорили, що його можна побудувати, щоб лишня генерація не вийшла за рахунок (тим самим не накручавала мій лічильник мені ж вплюс). Проблема в тому, що по факту раціонально можна налаштувати генерацію тільки ту, яка у вас в будинку постійна (маршрутизатори, відеоспостереження, ще що у вас постійно включено і тяне електрику) і за часту це не більше 100 ват, а вся зайва генерація по факту уходить за лічильник, і в цьому випадку якщо я поставив в настройках генерації 800 ват і панелі мені в сонячний день видають ці 800 ват, то за лічильник уходять 700 ват, але при тому, що мій лічильник нараховує ці 700 ват як ваше витрачення енергії! а не нараховує взагалі або в мінус! Лічильник у мене день ніч, досить свіжий і звичайний. Так щоб по факту ви собі не накрутили лічильник треба обмежувати генерацію. Тільки в даний момент від цієї системи мало толку. Треба міняти лічильник, рекомедацій нема. Тепер питання яким або яким методом можна уникнути цієї ситуації. ОФІЦІЙНИЙ ЕКОФЛО УКРАЇНА на моє звернення вже місяць не дає відповіді та рекомендацій щодо роботи цього обладнання. Міг повернути це добро їм (до 14 днів), але чекав роз’яснень, рекомендацій. Іх немає тому, що консультанти самі багато не розуміють, що так. Питання є і праці пристрою при підключенні додаткової батареї, розряджує її постійно в нуль хоча в налаштуваннях стоїть до 30 %, вбиваю ще собі коштовну батарею. Обладнання явно поки не для нашого ринку. Ну а про рентабельність судити поки рано, моя виглядає як 40 квт за місяць з урахуванням наявної доп батареї на 1 квт і виставленим лімітом на 60 ват. Тобто 120 грн економії в місяць при вартості обладннаня 50 тис грн (стрім на 800 панелі, кабелі, монтажні роботи), якщо додати батарею то 80 тис грн)) 80 000 грн/120 грн в міс =666 місяців)) знакова цифра))) 55 років
@andreyzakrevskij
@andreyzakrevskij 7 ай бұрын
Вони ще самі тестять. Мені повезло - у мене лічильник просто стоїть при віддачі в мережу
@andlex3000
@andlex3000 7 ай бұрын
На повноцінніх гібридних соняшних інверторах є в комплекті сенсор, який КОНТРОЛЮЄ споживання вашої оселі і відповідним чином АВТОМАТИЧНО обмежує генерацію самого інвентора саме таким чином, щоб надлишок ніколи не виходив за лічільник (на випадок, якщо Ви не маєте зеленого тарифу). Тобто при споживанні вашої оселі 300Вт і генерація інвертору 300 Вт, а коли вимкнувся якийсь споживач (наприклад холодильник) то споживання оселі знизилось до 200 Вт і генерація також автоматично знижується до 200 Вт. Таке автоматичне регулювання генерації потужності інвертора це дуже гарна річь (особливо якщо у Вас немає двонаправленного лічільника, в народі "зелений тариф"), але на превеликий жаль цей мікроінвертор powerstream такого функціоналу не має, тому в вашому випадку можливо використати тільки наступні "граблі" : 1-й варіант вирішення (дорогий, але дуже функціональний) Замість цього мікроінвертора встановити повноцінній інвертор з сенсором автоматичного регулювання потужності генерації (наприклад Дея). 2-й варіант вирішення (просто дорогий) Додати в систему ще й аккумулятор Ecoflow моделі Delta 2, MAX або PRO (який вже буде забирати до себе надлишкову генерацію). Судячи з вашого опису - схоже у Вас вже є модель Delta 1 на 1 кВТ (тобто це не Delta 2, не MAX і не PRO), але в такому випадку ваші соняшні панелі з'єднані із самою станцією, а станція через порт прикурювача вже зі stream, але порт прикурювача це слабке місце і там завжди діє обмеження потужності в 100 Вт (про цей випадок в інструкції з користування окремо зазначено). А для схеми з Delta 2, MAX або PRO, соняшні панелі з'днуються одразу зі Stream. 3-й варіант вирішення (доволі складний в орг.частині) Замінити свій личільник на двонаправленний (тобто зелений тариф або нетбілінг). Сумніваюсь що це Вам вдасться швидко зробити, але якщо так, то надлишкову генерацію Ви зможете "вже випускати на волю", тобто за межи свого лічильника з користю для себе. 4-й варіант (досить заморочливий) Додати в оселю постійного споживача на 800 Вт або більше (наприклад майнінг криптовалюти або щось подібне). Таким чином надлишок генерації мікроінвертора буде завжди використовуватись всередині будинку і вже ніколи не дійде до лічильника. 5-й варіант вирішення (безкоштовний, але малоефективний) Виміряти постійну потужність споживання вашої оселі (наприклад 100 Вт), а потім назавжди обмежити через додаток Ecoflow генерацію інвертора саме цим значенням.
@andreyzakrevskij
@andreyzakrevskij 7 ай бұрын
@@andlex3000 можна ще обмежити розумними розетками ЕкоФло
@GoodWinLive5
@GoodWinLive5 7 ай бұрын
Дякую за відповідь!)@@andlex3000 Ви не повірете але я досі не отримував від ЄКОФЛО УКРАЇНА ніякої відповіді (2+ місяці), що можна зробити) 1-й варіант думав про це, бачів обзори на інвертори Deye, гарна річ і краще б я зразу вже думав про цей бренд, може й дешевше та й якісно, 3 фази та 5-10 кВт батареї вогонь. 2-й та 5-й варіант: в системі вже стоїть батарея Дельта на 1 кВТ, постійну генерацію виставив на 60 ват, залишок заряджає батарею та вночі розряджає, ефект 2 кВт в день) Доволі веселий для системи в 80 тис грн). Так і працює зараз....)) 3-й вихід але раз'яснень як оформити, які лічильники сертифіковані, або рекомендацій ЕКОФЛО УКРАЇНА не надала вже другий місяць))) отакий сервіс, аби продати, я вже і не дзвоню туди. Щось там якийсь ролік на ютубі виклали нещодавно, але вода водою, конткретики ніякої, щось там фантазують собі. 4-й нема такого, якщо б такий пристрій котрий приносив прибуток то ще можна, щоб коли генерації нема не шкода було б платити за цей пристрій.
@GoodWinLive5
@GoodWinLive5 7 ай бұрын
Це як? Наприклад у мене є 10 роцеток споживачів та 5 розумних розеток, виставляю на інверторі генерацію 800 ват, при генерації 800 ват і споживанні дому 200ват залишок в 600 ват куди піде? я можу вказати щоб споживання/генерація йшла виключно на розумні розетки???@@andreyzakrevskij
@ukrainemylove6184
@ukrainemylove6184 2 ай бұрын
Без сетевой электричество , чтобы вы не сделали в зимой , Вам нечего не хватить !🙏
@cardriverfreerider9783
@cardriverfreerider9783 7 ай бұрын
Лайкос за цікавий контент українською!)
@graycooper3332
@graycooper3332 8 ай бұрын
Пощастило тим у кого є буферна ємність на котлі... ТЕН у неї поставив і зайву енергію скидаєш туди.
@Jao_Ma0
@Jao_Ma0 8 ай бұрын
Єдине, що мене цікавить у цій системі. Як я зрозумів з оглядів, без мережового посточання електрики воно не працює? Тобто, що саме цікавить. Наприклад вимкнули світло, система дає умовно 600вт з сонячних панелей. Максимальна потужнгість моєї дельти 2 - 1800вт. Тобто система буде видавати максимум того, що може моя зарядна станція -1800вт? Чи 1800+600=2400вт? Якщо ця система не буде нормально працювати за умов відключення світла (а як поки що показує практика, це відбувається взимку), тоді це майже непотрібна система дял зими. А якщо використовувати її влітку, для заміщення мережевої електроенергії, якив в цьому взагалі профіт? Як швидко воно окупиться?
@andreyzakrevskij
@andreyzakrevskij 8 ай бұрын
Якщо ви влітку, чи з весни, будете користуватися кондиціонером чи бойлером, чи поставите цю систему на вікна офіса - там де є споживання більше 800 Вт на день, то порахуйте: 200 діб на рік, в середньому 6КВт на день... Якщо офіс - то помножайте на 6, якщо дача, як у мене - на 3.2
@sviatoslavsikomas8274
@sviatoslavsikomas8274 8 ай бұрын
Якщо вхідний рубильник вимкнути і підєднати ще станцію (напр. Delta 2), то хіба не буде працювати в автономному режимі?
@anker7593
@anker7593 Ай бұрын
Территориально в Киевской области панель направленная на юг под оптимальным углом к солнцу за год генерирует 1017 своих номиналов. Посчитаем что получится по деньгам. 0.8квт ×1017=813.6квт в год. 813.6квт ×2.64 грн = 2147.9 грн экономии в год😂😂😂
@GaOlSt
@GaOlSt 8 ай бұрын
👍Все гарно і по ділу, Дякую.
@user-pd1bv8sq2y
@user-pd1bv8sq2y 8 ай бұрын
Дякую за обгрунтовану презентацію!
@GoodWinLive5
@GoodWinLive5 7 ай бұрын
Данні лічильника порівнбвали коли у вас максимальна генерація, а потреба в домі в енергії мінімальна?
@andreyzakrevskij
@andreyzakrevskij 7 ай бұрын
Нажаль - майже так. Але подивимося, 7о буде далі
@warriorsn2521
@warriorsn2521 8 ай бұрын
Дякую, Андрій за твій ентузіазм і оптимізм ! Цікаве відео про EcoFlow ! Скільки коштує весь твій набір в EcoFlow ?
@andreyzakrevskij
@andreyzakrevskij 7 ай бұрын
Все разом: батареї, дельта, інвертор, газоелектрогенерптор - 140к
@avishnevsky7394
@avishnevsky7394 4 ай бұрын
@@andreyzakrevskij за 140к гривень можна зібрати набагато кращу систему, 800 Вт панелі - це ніщо взимку. За ці гроші можна купити нормальний інвертор більшої потужності та LiFe батарею, які мають точно такий самий функціонал як і PowerStream. Взимку добре якщо ваші 800 Вт батарей будуть давати 10% від своєї потужності. Так що без генератора не обійтись. Більшість сучасних інверторів вміють заряджати батарею від мережі, тобто за допомогою генератора можна заряджати батарею і потім з комфортом користуватись електроенергією. Хоча, звичайно, ніякі електричні обігрівачі чи бойлери взимку включити не вийде.
@plinkshooter2253
@plinkshooter2253 Ай бұрын
@@andreyzakrevskij ви користуєтесь газоелектрогенератором від дельта?
@andlex3000
@andlex3000 7 ай бұрын
НАДЛИШКОВА ГЕНЕРАЦІЯ це головна проблема цього Stream (бо вона починає крутити лічильник в "+") Тому є обов'язкова умова, коли установку цього мікро-інвертора можна хоча б розглянути : 1) Або у вас встановлений ДВОНАПРАЛЕННИЙ ЛІЧИЛЬНИК і тоді надлишкові вати зможуть "піти" із оселі за межі лічільника вже з користю для Вас. 2) Або споживання оселі ЗАВЖДИ ПЕРЕВИЩУЄ потужність сонячних панелей і тоді вся потужність мікро-інвертора буде використана всередіні оселі і до лічильника вже ніколи не дійде. Але оскільки випадки 1 і 2 зустрічаються не дуже часто, то надлишкова генерація Powerstream стає проблемою (бо проходячи через однонаправленний лічільник, згенеровані надлишкові вати рахуються вже як спожиті). Для виришення треба ці надлишки кудись обов'язково дівати : - або загоняти їх в аккумулятор (поки він повністю не зарядиться) і потім проблема знов повертається - або через додаток Ecoflow обмежити генерацію постійною потребою будинку (наприклад 50 - 100Вт), що не дуже раціонально, оскільки ми будемо використовувати всього 5 - 10% його можливостей, а тому строк окупності складатиме десятки років. ОНОВЛЕНО : Служба підтримки Екофлоу Україна стверджує, що можна зробити автоматичне обмеження генерації потужності мікроінвентора лише потребою оселі, але для цього необхідно на основні споживачі в одній фазі з powerstream встановити розумні розетки Smart Plug, а потім через додаток обмежити вільну генерацію лише потребою розумних розеток (тобто перетянути повзунок потужності з 800 на 0). Нібито при такому сценарію надлишкова генерацію вже з'являтися ніколи не буде. Було б дуже цікаво перевірити цей спосіб на практиці. В кого є така можливість - напишить будь ласка, працює така схема чи ні.
@avishnevsky7394
@avishnevsky7394 4 ай бұрын
Ці нещасні 800 Вт сонячних панелей взимку перетворяться на добре якщо 80 Вт.
@sviatoslavsikomas8274
@sviatoslavsikomas8274 8 ай бұрын
Українською! Respect!
@Avtoformula
@Avtoformula 14 күн бұрын
Еоектролічилтники в Україні рахують всю електроенергію, але тільки в +. Отже якщо ви пустили у мережу щось, він вам накрутив +. Спитайте у любого енергетика).. Дикі люди)
@selja5505
@selja5505 7 ай бұрын
Все через ці розетки бо як залишок відаєш в мережу щей за нього треба буде заплатити. Як є залишок не використаний все в станцію
@andreyzakrevskij
@andreyzakrevskij 7 ай бұрын
Так, через розетки можна віддавати тільки своїм споживачам
@user-sm3xe4tg1h
@user-sm3xe4tg1h 8 ай бұрын
Интересно. Героям Украины слава!
@antonguz3761
@antonguz3761 8 ай бұрын
Це пощастило якщо лічильник аналоговий, цифровий би рахував ваш надлишок генерованої енергії в мінус. Я більше використувую багато розеток + delta 2, в мене в мережу 0
@u_u_u_2921
@u_u_u_2921 8 ай бұрын
Саме це питав у іншому відео по еклфлоу тут на каналі. Неважливо екофлоу чи інший мікроінвертор воно ж потребує відповідного лічильника, щоб не рахував надлишкову генерацію як споживання. Чи я помиляюсь?
@antonguz3761
@antonguz3761 8 ай бұрын
@@u_u_u_2921 там микроинвертор бачить скільки видають экофлоу розетки, та дае потужність стільки скільки вони беруть, тому без лічильника можливо. Але якщо немае розеток, то окрема настройка це скільки видавати в мережу, скільки ви ставите, стільки і буде. Навіть якщо поставите 800, та у будинку ніхто не користуються то 800 будете постачати сусідам, да навіть заплатите якщо в вас електронний лічильник. В Європі під це е двонаправленний лічильник, але в нас на це ніяк законопроект не приймуть. Тільки зелений тариф е, але це для не для звичайних будинків
@user-md6fx4fv5b
@user-md6fx4fv5b 8 ай бұрын
@@u_u_u_2921також дуже цікавить це питання
@user-bw8ce3jv9
@user-bw8ce3jv9 6 ай бұрын
Тема сина соціалістки не достатньо відкрита. А так все норм.
@user-fi5sh2mj7l
@user-fi5sh2mj7l 7 ай бұрын
Цікаво
@user-ju9rp6ig6y
@user-ju9rp6ig6y 2 ай бұрын
У нас нет таких счётчиков и эта штука полностью бесполезна а при условии излишков она тянет на себя и экономия сводится к нулю ,и вам надо об этом говорить или самому разобраться
@andreyzakrevskij
@andreyzakrevskij 2 ай бұрын
Так ніби сказав? А лічильників є
@igormukhin5449
@igormukhin5449 Ай бұрын
Це гімно не працює в блекаут
@plinkshooter2253
@plinkshooter2253 Ай бұрын
в умовах блекауту цей паверстірм працює? за умови що у мене є сонячні панелі і банка
@andreyzakrevskij
@andreyzakrevskij Ай бұрын
Саме так, якщо є акумулятор- поацює
Огляд та встановлення гнучких сонячних панелей EcoFlow 2x200W Solar Panel
16:22
EcoFlow Ukraine Авторизований дистриб`ютор
Рет қаралды 8 М.
ХОТЯ БЫ КИНОДА 2 - официальный фильм
1:35:34
ХОТЯ БЫ В КИНО
Рет қаралды 2,2 МЛН
КАХА и Джин 2
00:36
К-Media
Рет қаралды 3,8 МЛН
How I prepare to meet the brothers Mbappé.. 🙈 @KylianMbappe
00:17
Celine Dept
Рет қаралды 47 МЛН
Conforto para a barriga de grávida 🤔💡
00:10
Polar em português
Рет қаралды 107 МЛН
ХОТЯ БЫ КИНОДА 2 - официальный фильм
1:35:34
ХОТЯ БЫ В КИНО
Рет қаралды 2,2 МЛН