Дякую за корисну інформацію,приємно чути рідну мову.Маю два маленькі інжира,мабуть теж треба прищепити,так хочеться побачити хоч якісь плоди.Ваші виглядають просто чудово!
@ССтрелковска7 ай бұрын
Дякую за відео.В мене одна рослина,ріс інжир в горшку, на літо виносила на вулицю,був врожай.Висадила у відкритий грунт,трошки підмерз весною,формувати не вмію ,але навчусь.Дякую за рекомендації.
@НаталіяКостюченко-ц3п7 ай бұрын
Доброго дня.гарні рослини бажаю гарних врожаїв. Дякую за те що ділитесь досвідом.
@ОСОВА7 ай бұрын
В канаві погано прогріваєця земля. Є і в канаві і без канави. Різниці по приросту не видно а по закладанню фіг є. Є проблема при комбінованому способі. Після розгону в теплиці через тривалий час без прикопки(приморозки) відпали більшість бреб.
@Unknown-bx9cd7 ай бұрын
Чув таку інформацію, що у Далматського вище 12-14 листка закладаються фіги. Я свій спробую прищепити десь над 20тим листком.
@АлександрКуропятник-г7й7 ай бұрын
В мене теж ще не заклав фіги, сорт Голіаф і в же йому 4 рік, як що в цьому році на дасть урожаю, розпрощаюся з ним.
@ivanbiluk82487 ай бұрын
Саджанці продаєте?як що продаєте то яка ціна?
@oleksandrdehtyar76097 ай бұрын
Доброго вечора. Дякую за цікаву та пізнавальну інформацію. Другий рік вирощую інжир комбінованим способом. На дворічній рослині мав один плід, але фіга почала жовтіти, у розмірі не збільшилась та почала поступово зморщуватись. Зняв фігу з пагона, а вона мʼяка, розрізав, а в середині суха. Чого саме рослині не вистачає? Дякую Вам за відповідь.
@lernichenko.v7 ай бұрын
Доброго ранку. Тепла
@ДаняЛуца-ь1м6 ай бұрын
Доброго вечора де можна найти ваш телефон
@ІринаКривко-ш2л7 ай бұрын
Дивлячись на іорму листків, це зовсім не далматський, а брунсвік.
@ikkoakko19717 ай бұрын
Доброго дня, пане Василь, якщо у мене одноурожайний сорт інжиру, який вирощую комбінованим способом чи потрібно на початку весни обрізати гілки на 2 - 3 бруньки, щоб не займали багато місця?
@lernichenko.v7 ай бұрын
Доброго вечора. Треба експериментувати, в мене сорти які закладають бребу, досвіду не маю, але логіка в Ваших слова є
@ikkoakko19717 ай бұрын
@@lernichenko.v щиро дякую, буду експериментувати, вам гарних урожаїв
@ua_taras77 ай бұрын
Коментар в підтримку каналу
@ТесляОксана7 ай бұрын
Доброго дня,на продаж будуть саджанці умовного тернопільського? Якщо так,то дайте номер телефону
@СтасИванив7 ай бұрын
Коли будуть саджанці
@lernichenko.v7 ай бұрын
На осінь
@Юрийс-л9к7 ай бұрын
Підскажіть, чому обсипалась бреба?
@lernichenko.v7 ай бұрын
Перепад температур
@nikspeed76537 ай бұрын
Цікаве відео. Від мене вподобайка)) Мої міркування з приводу пришвидшення плодоношення: 1) Перший момент - Думаю, що Інжир в наших широтах у відкритому грунті треба обов'язково всю весну вирощувати в тунелях, спочатку з плівки і без мульчі, щоб грунт ще в квітні почав прогріватися, а потім з травня замінити плівку на агроволокно, тоді температура грунту буде вища і він буде швидше в'язати фігу і потім буде встигати визрівати! 2) І друге - коли Інжир в тунелях під плівкою буде прогріватися, то тоді треба не спішити прищипувати, а дочекатися першої фіги і тоді зразу прищіпнути, бо якщо зробити це зарано, коли кущ ще не включив генеративний режим, а хоче вегетувати, то тоді після прищипки ми отримаємо лише пасинки, а не плоди! 3) Ну і третє - десь з травня, думаю треба пробувати підживлювати потрохи фосфорно-калійним добривом без Азоту, але з максимальною кількістю різних мікроелементів і обов'язково щоб там були: бор, магній, цинк ітд, це думаю теж допоможе перейти в генеративну фазу і почати формувати плоди!