Прийняли закон! Автоматичний обмін податковою інформацією

  Рет қаралды 18,528

YANKIV - ФОП, податки та суди

YANKIV - ФОП, податки та суди

Күн бұрын

Потрібен адвокат, що спеціалізується на CRS? 🇺🇦 YANKIV.com // тел. 098 42 36 368
Потрібен програмний касовий апарат (ПРРО) ⁉️ 2 місяці Е-Чек безкоштовно 🔗 e-check.com.ua/YANKIV 🇺🇦
ℹ️ℹ️ℹ️ ПОТРІБНІ ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ?
Подай запит 🔥 YANKIV.com (контакти: yankiv.bohdan@gmail.com // +38 098 42 36 368)
Ціни на послуги 💰 www.notion.so/yankiv/4d488517...
Бланки типових документів 📃 yankiv.com/ua/magazyn-dokumen...
🧑‍🎓🧑‍🎓🧑‍🎓 ОНЛАЙН-ШКОЛА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ, ЮРИСТІВ ТА БУХГАЛТЕРІВ
Онлайн-школа Янківа Богдана 📝 YANKIV.com/kursy/
✅✅✅ ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Telegram канал 💬 t.me/YANKIV_law
Instagram 📸 / yankiv.bogdan
Facebook 💻 yankiv.bohdan
Адвокат Богдан Янків в реєстрі адвокатів України 👨🏻‍⚖️ erau.unba.org.ua/profile/79509
ℹ️ℹ️ℹ️ ПІДПИШИСЬ
НОВЕ ВІДЕО ЩОВІВТОРКА ТА ЩОСУБОТИ 🔥
ПІДПИСАТИСЬ НА КАНАЛ ➡️ kzbin.info?sub...
КАНАЛ СІМЕЙНОГО АДВОКАТА ВІКТОРІЇ ЧОХРІЙ 💘 kzbin.info?sub_...
✅✅✅ ПЕРЕГЛЯНЬ ІНШІ ВІДЕО В ПЛЕЙЛИСТАХ kzbin.info...
ТАЙМ-КОД ⏯
00:00 - 01:02 Вступ до відео про обмін податковою інформацією
01:03 - 03:05 Міжнародна угода про обмін податковою інформацією
03:06 - 04:14 Які наслідки обміну інформацією?
04:15 - 06:13 Як буде відбуватися обмін інформацією
06:14 Обмін інформацією з Wise, Revolut, Payoneer, PayPal
ТЕГИ ⚠️
#податки #україна
________________
Потрібен монтаж? Я роблю тут! 📹 t.me/Dzvinka_Yankiv

Пікірлер: 138
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
Дякую за перегляд! Оплатні юридичні послуги та консультації за контактами: +38 098 42 36 368🔸yankiv.bohdan@gmail.com🔸YANKIV.com🔸ІНШЕ ВІДЕО - ФОПи України vs Польщі kzbin.info/www/bejne/nmqsp2CforygpJI
@serjherman
@serjherman Жыл бұрын
С Payoneer не очень понятно. Есть разные мнения на этот счет, но да, счета хранятся в Bank of America, а США, типа, не участвуют в CRS. Но пэйонир прямого ответа на вопрос о передаче инфы не дает и ситуация может резко измениться. С другой стороны карточка выпускается центральным банком Ирландии в соответствии с директивой ЕС об электронных деньгах и платежах. Все банки ЕС являются участниками CRS. Как эти два пункта сосуществуют?
@V0LAND_
@V0LAND_ Жыл бұрын
Усовершенствование надзора над узниками цифрового концлагеря.
@AG_Mockups
@AG_Mockups Жыл бұрын
В Налаштуваннях картки Payoneer стоять ліміти на поповнення. Цікаво, якщо стоїть ліміт наприклад 1000$ і в балансі Payoneer стоїть 1000$ доступних на картці це значить що ця 1000 на рахунку Ірландського банку емітенту? чи трансфер грошей здійснюється від Payoneer на рахунок банку під час транзакції по картці? І гроші таки лежать в Америці?
@lana19711
@lana19711 Жыл бұрын
Навіщо заробітчанам сплачувати податки в Україні, якщо вони вже сплатили їх за кордоном.де працюють?
@GalynaUkr
@GalynaUkr Жыл бұрын
Бажано, щоб на цю зп і податки ще й пенсія нараховувалась. Це було б справедливо з боку країн по відношенню до заробітчан, та й до України!
@trs_m
@trs_m Жыл бұрын
Саме так, не потрібно сплачувати. Але для цього потрібно: - подати в Україні звіт про доходи отримані в іншій країні - отримати довідку про суму сплаченого податку та збору, а також про базу та/або об’єкт оподаткування в даній країні та подати зі звітом. - щоб була Угода/Конвенція між Україною та іншою країною де працює особа-резидент України і також щоб зміст даної Угоди/Конвенції давав відповідь щодо уникнення подвійного оподаткування відповідного доходу. *це власна думка, яка може відрізнятися з позицією власника каналу.
@manzhoska
@manzhoska Жыл бұрын
Де можна подивитись, як оце все васи передічене робиться? Дякую
@TheErazar
@TheErazar Жыл бұрын
Дякую, корисно і по ділу
@user-sk7eo6to4o
@user-sk7eo6to4o Жыл бұрын
Дякую за корисну інформацію! Чи буде знати інша країни Європи про відкритий рахунок у Фрідом Фінанс та ціну акцій/залишки на рахунку? Ще раз дякую :)
@user-ue1ml5nj5w
@user-ue1ml5nj5w Жыл бұрын
Як здати звіт (декларацію) на 2 групі ФОПу без рро з готівковими розрахунками? + якщо працював з терміналом
@trendhunter782
@trendhunter782 Жыл бұрын
Підкажіть, якщо фізособа переводить собі по 1000 євро в місяць на Wise/Revolut/Pausera, щоб просто робити покупки в Європі, чи це є підставою для додаткових перевірок?
@georgepoolver4508
@georgepoolver4508 Жыл бұрын
Боже , бережи Янківа і дай йому здоров'я.
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
Підтримую!
@work3g
@work3g Жыл бұрын
Дякую, краще відео по темі
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
Радий бути корисним!
@allag6822
@allag6822 Жыл бұрын
Підкажіть будь ласка, про нерухомість яка є в Україні, про неї будуть обмінюватись інформацією ?
@natalysitkovskaya8095
@natalysitkovskaya8095 Жыл бұрын
Благодарю за полезное видео! А что с движением на счетах ФОП в Украине в случае, если сейчас в другой стране ЕС больше 183 дней. Будет ли страна ЕС иметь эти данные? И что будет , если ФОП украинский не сдаст отчёт в стране ЕС?
@oleksandrsyvyi6242
@oleksandrsyvyi6242 Жыл бұрын
чи підпадають рахугки на Binance під моніторинг?
@user-xy2xt6wr9v
@user-xy2xt6wr9v Жыл бұрын
Если есть счет в банке другой страны, или депозит открытый в 2022. И, допустим, эти данные передадутся в укр. налоговую по итогам 2023 года. Сам по себе депозит или счет с которого идут расходы, не является прибылью. Нужно ли в таком случае платить какие-то налоги или подавать отчет в Украине в 2024 году?
@user-xq5yi2ox2z
@user-xq5yi2ox2z 10 ай бұрын
А що значить, якщо стоїть просто галочка а не CRS?
@Petronass
@Petronass Жыл бұрын
Шкода що це буде стосуватись лише простих смертних, наприклад Васі який поїхав на заробітки, а депутат Семен якийсь там як податків не платив так і не платитиме.. .
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
Та ні, це буде стосуватися всіх
@trs_m
@trs_m Жыл бұрын
це стосуватиметься, і "непростих смертних", і "безсмертних"
@oz7837
@oz7837 Жыл бұрын
1. Відкиваємо ТОВ за кордоном. 2. Переїзджаємо до офшору на помешкання. 3. Ліквідуємо українське громадянсво. Державі не потрібна єкономіка. Бо вона, замість сворювати сприятливі умови для бізнесу, лише посилює контроль за фінансами. А коли країна унеможливлює роботу бізнесу на своїй території. І при цьмо вимагає високі податки. То бізнес змінює резиденство. Високі податкові витрати повині буди скомпенсовані високою маржою від комерційноЇ діяльності. А уряд хоче і рибку з'їсти, і кожух собі з її шкіри пошити.
@Alex-uo8ur
@Alex-uo8ur Жыл бұрын
То так буде допоки є з кого то тягнути чи допоки при владі тримають таких їбланів, як гетьманцев, який рахує активну частину населення, якою є бізнес гусаками, яких треба общипувати та ще так, що вони не кричать, а не тими, хто оплачує існування таких шкідників як він і його кодла
@victoriah3084
@victoriah3084 Жыл бұрын
Не годна з вами, як ваши разумеет і податки сплачені в ЕС посилюють економіку України. В будь-якій розвиненій країні світу громадянин країни сплачує податки, тільки українці. Шукають шляхи як того не зробити. Від того і живемо так як живемо
@oz7837
@oz7837 Жыл бұрын
@@victoriah3084 Нагадаю, що таке податок, з точки зору экономіки. Це оплата державі тих послуг, які вона надає громадянину: безпека, охорона здоров'я, виховання. Якщо рівень послуг дуже низький (коррупція, розкрадання коштів), а податки дуже високі, то люди не хочуть платити за цю неефективність. Спочатку реформи держави, потім податки. Не навпаки. Бо скільки не наповнюй бюджет дірявим відром, він ніколи не наповниться.
@user-ht7nr7jh2t
@user-ht7nr7jh2t Жыл бұрын
А в Україні будуть автоматично бачити кожного хто не сплатив податок за дохід за кордоном чи це буде видно якщо зацікавляться конкретною людиною?
@trs_m
@trs_m Жыл бұрын
Контролюючий орган України буде бачити рух коштів резидентів України зареєстрованих рахунків у банківських та небанківських фінансових установах зареєстрованих в іншій країні, яка також є учасником угоди про автоматичний обмін. Також контролюючий орган буде мати дані про всіх резидентів (яких я вище охарактеризував) і там може перевірити дані конкретної особи. Щодо інформації про сплати подату за дохід отриманий в іншій країні, то цієї інформації не буде. Потрібно самостійно повідомляти відповідною довідкою і звітом. *це власна думка, яка може відрізнятися з позицією власника каналу.
@manzhoska
@manzhoska Жыл бұрын
Хай організовують повний процес, хочуть контролювати обіг коштів, хай так само автоматизують взаємоконтроль податків з країнами CRS. Ато залишили кормушку на штрафах.. ми ці схеми вже добре знаємо!
@kotmozur1821
@kotmozur1821 Жыл бұрын
Богдан, а що значить довіреність на рахунок з низькою вартістью. Якщо я зробив довіреність на свою дружину, яка в Україні, а сам в Польщі, то вони перевірять резидентство дружини чи як ?
@andriiherasymovych304
@andriiherasymovych304 Жыл бұрын
Цікаво дізнатися більше про IB. Чи буде мати доступ податкова до транзацій які були раніше? Тобто якщо раніше (до закону) був прибуток, чи доведеться з нього платити податок? Чи вони просто бачитимуть теперішній баланс, і враховувати будуть лише наступні операції? Чи буде тоді проходити у наших податкових податкова форма, яку генерує сам IB? Чи потрібно буде заморочуватися і кожну операцію самому записувати
@trs_m
@trs_m Жыл бұрын
Не зрозумів розшифровку ІВ. Контролюючий орган матиме доступ до рахунків тільки починаючи з 2022 року. Рух коштів, які був до 2022 року, не буде в доступі контролюючого органу. *це власна думка, яка може відрізнятися з позицією власника каналу.
@volodymyrdmytryshyn5424
@volodymyrdmytryshyn5424 Жыл бұрын
@@trs_m чому з 2022 року, ніби ж з 1 липня 2023 чи не вірно зрозумів? Тобто всі дані які були до 01 липня 2023 не будуть доступні до перевірки і відповідно не можуть бути використані як база для оподаткування, я вірно розумію?
@olenaromanenko2541
@olenaromanenko2541 Жыл бұрын
Добрый вечер. Подскажите пож. есть ФОП на ЕН который удаленно работает с Польши. Деньги заходят на грн.счет в Украине. Одновременно этот ФОП работает как физлицо на Польском пр-тии и получает ЗП в Польше на польский счет. Вопрос: при автоматическом обмене информацией между странами, будет ли Украина давать данные Польше по укр.счетам этого Фопа???
@serhiynosach8998
@serhiynosach8998 11 ай бұрын
Гарне питання! Є відповідь?
@volga4327
@volga4327 8 ай бұрын
Вітаю! Чи буде Україна передавати інформацію по банківським рахункам українців, які зараз знаходяться за кордоном (статус прихистку)? Заздалегідь дякую!
@oleksii_khot
@oleksii_khot 7 ай бұрын
так, в першу чергу. Це буде запит від Джоб Центра (якщо Німеччина) та будуть дивитися кому вони давали гроші як допомогу.
@user-ij5le6vo5v
@user-ij5le6vo5v Жыл бұрын
Ще цікаво чи мають можливість відтепер укр приватні виконавці блокувати іноземні рахунки чи стягувати гроші. Чи мають вони доступ та права до тих рахунків?
@user-mk4yk1hx6y
@user-mk4yk1hx6y Жыл бұрын
Виходить, що тепер будь який рух коштів по карті буде відомий податковій?
@margaritatsemenko1930
@margaritatsemenko1930 Жыл бұрын
Что на счёт движения на картах физ лиц? Переводы на карты физ лиц не рассматривается как доход?
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
kzbin.info/www/bejne/h5W5oIFmgZiChrc
@nadiiabo
@nadiiabo Жыл бұрын
@@yankivbohdan якщо погашати заборгованість на картку українського банку - це ж не доходом твоїм вважатиметься (надходження коштів)??? І як це зробити вірно, якщо кредит в Україні, а ти зараз у Німеччині? Можуть твої родичі там погасити кредит, чи ти повинен із Німеччини відкрити власну валютну карту онлайн у тому банку де борг - і з Німеччини погасити його особисто? Маю на увазі - щоб таке надходження коштів на твою кредитну карту не вважалось в Німеччині як дохід.
@user-fo7ef6nx4e
@user-fo7ef6nx4e Жыл бұрын
Хочу знати більше!!!!!!!!!!!!!!
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
буде більше!!!
@user-we3ey1xt9n
@user-we3ey1xt9n Жыл бұрын
Як їх оподатковувати, якщо подвійне оподаткування суперечить і міжнародному праву і конституції України.
@trs_m
@trs_m Жыл бұрын
Якщо особа-резидент України іншій країні офіційно працевлаштована, то роботодавець платить за неї податки у своїй країні. Також, якщо особа-резидент України в іншій країні отримала дохід (в нашому випадку з/п), то потрібно подати до 1 травня наступного року (тобто за отриманий дохід 2022 року подати до 1 травня 2023 року) річну декларацію про її доходи, зокрема отримані за кордоном та повинна додати відповідну довідку від державного органу який справляє такий податок (як у нас Податкова служба України) про суму сплаченого податку та збору, а також про базу та/або об’єкт оподаткування. Лише при наявності такої довідки податок в Україні можна не сплачувати. *дана «порада» підходить тільки для тих випадків, якщо є складені Угоди/Конвенції між Україною та іншою країною де працює особа-резидент України і також щодо змісту даної Угоди/Конвенції. *це власна думка, яка може відрізнятися з позицією власника каналу.
@afs611
@afs611 Жыл бұрын
Ще б розібралися з внутрішніми неплатниками податків, а то кількість їх безмежна
@Roman-tk8fv
@Roman-tk8fv Жыл бұрын
1. Де можна переглянути список банків чи фінансових установ, які є учасниками цієї угоди ? 2. Як бути з тим, що при отриманні заробітної плати, людина вже сплачує податок на прибуток в іноземній державі, і що потім Україна буде застосовувати подвійне оподаткування на цей дохід ?
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
Частиною угоди стають не банки, а держави. В мене на каналі є окреме відео, можете переглянути kzbin.info/www/bejne/ipiyqJ6brNmpra8
@Roman-tk8fv
@Roman-tk8fv Жыл бұрын
@@yankivbohdan , то що Ви хочете сказати, що у випадку, якщо людина офіційно працює за кордоном і платить податок на прибуток, то по результату людина буде зобов'язана ще окремо сплачувати податок і в Україну ? Тобто буде застосовуватись подвійне оподаткування?
@okayjpg
@okayjpg Жыл бұрын
@@Roman-tk8fv якщо між країнами немає договору про уникнення подвійного оподаткування то так. Вам необхідно (але всім поки що пофік) подавати майнову декларацію. Де зазначити ваші доходи закордоном і додати довідку що ви сплатили з тих доходів податки у країні вашого перебування. Таким чином податкова буде знати про ваші доходи, буде мати підтвердження що ви сплатили з них податки. Ви будете мати декларацію для майбутніх цілей (наприклад у випадку якщо у вас є рахунок в банку в Україні і банк спитає що це за гроші у вас). Подати таку декларацію можна онлайн. На ютубі думаю є відео як люди її заповнюють на основі закордонних доходів (зарплата) і подають. Якщо вам принципово то гляньте.
@nadiiabo
@nadiiabo Жыл бұрын
@@okayjpg кажуть, що військовий збір українці, що знаходяться в країнах Єс (від війни) все одно повинні сплачувати..? І підкажіть, у разі отримання соц допомоги в країнах ЄС (ми ще вчимо мову, не працюємо) - чи вважається ця соц допомога також прибутком в іноземній державі і про неї потрібно звітувати в Україні??
@okayjpg
@okayjpg Жыл бұрын
Гетьманьцев у вас у відео казав що CRS буде від 1млн євро. Ви про це у відео не сказали. Мінімальної суми по якій звітують немає? Чи вона буде?
@alex_n47d20a
@alex_n47d20a Жыл бұрын
перший обмін - до 250тис дол., далі - все, включаючи і менше за 250тис дол.
@svitlanasumtsova8471
@svitlanasumtsova8471 Жыл бұрын
це ж у нас Рада ще УРСР, бо Парламент мав подати у відставку, ще коли проголосували за незалежність, а вони залишились. А тепер наррдепи проголосували дерадянізацію, і Конституцію УРСР вони вивели з дії тільки з 7 травня 2022. Тобто чи є легітимним їхнє голосування?
@maksym9959
@maksym9959 22 күн бұрын
🤓
@ritarita9093
@ritarita9093 Жыл бұрын
Добрый день. Так, данные будут передаваться с 1 июля за период, начиная с 1 января 2023 г или 1 июля 2023 г? Спасибо
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
З 1 липня
@volodymyr3322
@volodymyr3322 Жыл бұрын
@@yankivbohdan Де можна знайти підтвердження інформації на рахунок 1 липня 2023 року?Дякую!
@morriganu
@morriganu Жыл бұрын
Чи потрібно буде сплачувати податки в країні де маю статус біженця (директива) якщо працюю в Україні віддалено? Дякую
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
Скоріш за все так
@morriganu
@morriganu Жыл бұрын
@@yankivbohdan шикарно. Подвійне оподаткування це саме те, про що мріяла
@vladyslavsvystunov
@vladyslavsvystunov Жыл бұрын
Payoneer - виходить, якщо випустив картку, то по картці дані будуть передаватися?
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
з чого Ви зробили такий висновок? навпаки, не мали б передавати
@vladyslavsvystunov
@vladyslavsvystunov Жыл бұрын
@@yankivbohdan Зі скріну у вас. Там вказано, що якщо клієнт з України має картку від пайонір Європа, то він логічно клієнт Європи. Склалося враження, що українцям випускають картки саме в європейській юрисдикції.
@vladyslavsvystunov
@vladyslavsvystunov Жыл бұрын
​@@yankivbohdan Давайте також визначимося із IB. На скільки мені відомо IB відкриває рахунки українцям саме в юрисдикції США. 1. Свіфти йдуть на рахунки в американських банках (не точне підтвердження). 2. Довідку про наявність рахунку підписує американська юрисдикція (вірогідно і рахунок в ній) 3. Представники самого IB у виступах вказували, що Україну обслуговує саме американська юр соба. США не є членом CRS, й вони нічого не будуть пересилати нашій податковій (в кінці FAQ, що ви показували на скріні, це прописано). Чи у вас є підтвердження, що рахунки українців в юрисдикції Сполученого Королівства?
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
Ну Ви не будете знати звідки точно прийде карта, в якій системі вона буде працювати. Хіба можна робити висновок з відправника на листі.
@natalialekhiv1346
@natalialekhiv1346 Жыл бұрын
Саме так. На листі, який входить в конверт разом з карткою Payoneer знизу малим шрифтом написано, що картка видана Payoneer Європа і регулюється центральним банком Ірландії. Щодо Intetactive Brokers, навпаки думала, що це США і відповідно не буде звітувати в Україну по цьому стандарту
@user-bz9xy1mq8o
@user-bz9xy1mq8o Жыл бұрын
Підкажіть, будь ласка, якщо скинути 100$ зі своєї карти Payoneer на свою карту Revolut. Цю транзакцію передадуть українській податковій і потрібно буде платити податок із цієї транзакції?
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
обєм коштів замалий, тому наврядчи
@andreitoday
@andreitoday Жыл бұрын
@@yankivbohdan А починаючи з якої суми не замалий?
@trs_m
@trs_m Жыл бұрын
@@andreitoday якоїсь суми немає. Мається на увазі, що контролюючий орган не всилі перевірити всіх, тобто приорітет перевіркибуде у осіб у яких суми найбільші і так по порядку спадання (умовно).
@manzhoska
@manzhoska Жыл бұрын
А суми річні чи за який період?
@trs_m
@trs_m Жыл бұрын
@@manzhoska так річні, а саме в період календарного року з (01.01-31.12 року)
@user-tz4hk1gd8d
@user-tz4hk1gd8d 3 ай бұрын
Payoneer лукавить, коли каже, що нічого не передає. Вони передають інформацію про користувачів "за запитом", як писав предаставник компанії на їх форумі. Користувачі з Туреччини писали, що Payoneer все передає. Не впевнена, що малась на увазі саме CRS, але турецька влада про гроші своїх громадян на Payoneer знає.
@notsogeny
@notsogeny Жыл бұрын
З Wise не все так просто як наприклад з Revolut - різні валюти у Wise не знаходяться в одному і тому ж банку. Наприклад, USD зберігаються у США (Community Federal Savings Bank). Також Revolut є банком, а Wise ні (в різних країнах у нього свій статус). А отже є сумніви що доларові рахунки підпадуть під обмін.
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
Перегляньте їх політику CRS на сайті, вони не розділяють там рахунки по валюті, а повідомляють, що рапортують про все.
@notsogeny
@notsogeny Жыл бұрын
@@yankivbohdan "Wise is typically not a withholding agent in most jurisdictions". Вони тільки щодо Assets точно репортять: "When you start using Assets, we’re required to ask where you’re a tax resident. This means the country where you usually live and pay tax. Depending on where you live, we might also ask for your tax identification number." Для звичайних рахунків не має навіть анкети щоб вказати резиденство та TIN (на відміну від Револют).
@wasyliww6418
@wasyliww6418 Жыл бұрын
@@notsogenyто це йде мова про бізнес рахунки? Тоді рапортують виходить???
@alex_n47d20a
@alex_n47d20a Жыл бұрын
Мені здається ви плутаєте поняття , коли кажете, що Україна видасть дані про дохід іноземців всередині країни. Це стосується не лише іноземців, а усіх *податкових резидентів* інших країн. Тобто навіть якщо громадянин України є також податковим резидентом умовно Німеччини, то Україна видать дані Німеччині про свого громадянина.
@viktoria6994
@viktoria6994 Жыл бұрын
З вашого відео витікає що українці повинні платити двічі - і за кордоном і в Україні. Але наскільки я знаю між европейськими країнами існує договір про уникнення подвійного оподаткування. Чи я вас зрозуміла неправильно чи інформація в цьому відео не відповідає дійсності. Буду дуже вдячна за пояснення.
@trs_m
@trs_m Жыл бұрын
Саме так, не потрібно сплачувати. Але для цього потрібно: - подати в Україні звіт про доходи отримані в іншій країні - отримати довідку про суму сплаченого податку та збору, а також про базу та/або об’єкт оподаткування в даній країні та подати зі звітом. - щоб була Угода/Конвенція між Україною та іншою країною де працює особа-резидент України і також щоб зміст даної Угоди/Конвенції давав відповідь щодо уникнення подвійного оподаткування відповідного доходу. *це власна думка, яка може відрізнятися з позицією власника каналу.
@Laura-jr8ko
@Laura-jr8ko Жыл бұрын
@@trs_m коли подавати такій звіт, коли в Україну повернемося? І де брати ці довідки про доходи закордоном і сплачені податки? Дякую
@katiakovtun1181
@katiakovtun1181 Жыл бұрын
опадатковувати громадянам, чи податковим резидентам? то різні речі
@Siisivien
@Siisivien Жыл бұрын
А як країна ЕС, що не знає ІНН українського - буде по цій системі інфу зчитувати з України? По паспорту?
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
Запитає )
@alex_n47d20a
@alex_n47d20a Жыл бұрын
Скоріш за все, просто запитає цей ІНН, а надати неправдиву відповідь або не надати її взагалі не можна, бо це правопорушення
@user-qr4up2nz7p
@user-qr4up2nz7p Жыл бұрын
А как же закон о двойном налогообложении?! То есть я в Германии получаю пособие 502 евро, и должна буду заплатить налог в Украине?! А устроюсь на работу ещё и налоги с зарплаты? Так зачем мне гражданство Украины тогда?! Оно мне не нужно будет!
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
закон про подвійне оподаткування не працює автоматично, ним треба правильно скористатися
@vitaliipudov
@vitaliipudov 11 ай бұрын
якщо ви знаходитесь у Німеччині Ви не є податковий резидент України (після 183 днів прибування там). Тому Нічого платити україні не потрібно.
@pavlokane
@pavlokane Жыл бұрын
Спасибо! Саппорт вайза говорит, что не будет, и пока анализирует ситуацию с CRS. Вчерашний ответ "Thanks for getting in touch! Wise Limited (Wise) is a UK company authorised by the Financial Conduct Authority as an Electronic Money Institution. We are still evaluating the impact of the Common Reporting Standards, including FATCA, to our business and how we will adopt the new requirements. At this time we are not reporting this information to HMRC or any other tax authority."
@ukr-pf3fm
@ukr-pf3fm Жыл бұрын
Не достатньо інфо. Як саме податкова буде отримувати інфо про зарплату закордоном. По запиту чи просто нажме кнопку і все?
@crypto-max
@crypto-max Жыл бұрын
Не по запиту, а автоматично. Якщо ви податковий резидент іншої країни де ви отримуєте зарплату (і сплачуєте податки) і не скажете банку на рахунок якого вам нараховують зарплату про те що ви також податковий резидент України, то податкова резиденції і не передасть даних до України.
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
відео називаться - автоматичний обмін, у ролику 100 раз проговорюю слово автоматично. Мені здається відповідь на Ваше питання ну вкрай очевидна :)
@ukr-pf3fm
@ukr-pf3fm Жыл бұрын
Сам процес передачі інформації, хто буде мати доступ до інформації, строки зберігання інформації, а банківська таємниця відміняється? Наданий час податкова в своїй країні не володіє інформацією про мої кошти на рахунках, як тоді вона буде передавати це комусь. Хто буде передавати цю інформацію :податкова чи банки. Про які саме кошти чи обороти буде передаватися інформація? Адже гроші на рахунку це не означає що це дохід-це лише оборот
@trs_m
@trs_m Жыл бұрын
​@@ukr-pf3fm Українські банки передаватимуть інформацію про відкриті рахунки нерезидентів України контролюючому органу (податковій), а ті в свою чергу завантажуватимуть в базу автоматичного обміну. Так само в інших країнах завантажуватимуть інформацію про резидентів України та їхні рахунки відкриті в тій країні. Інформація передаватиметься про всіх без обмежен, навіть якщо не буде руху коштів на рахунку протягом року.
@SergeyPetrovW
@SergeyPetrovW Жыл бұрын
зараз податкова бачить тільки наявність рахунків, в Українських банках, а рух коштів та залишок воно не бачить. То з 1 липня 2023 буде бачити цю інфу в наших банках також?
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
тільки іноземних поки що
@andreyyaskulsky5029
@andreyyaskulsky5029 Жыл бұрын
Пiдкажiть, якщо я отримав робочу вiзу у iншiй краiнi та плачу там налоги, але я громадянин Украiни, то я все також маю сплачувати податки в Украiнi?
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
В більшості ні, хоча треба дивитися ситуацію індивідуально
@vitaliipudov
@vitaliipudov 11 ай бұрын
Ви ні є податковим резидентом України, тому ви не повинні платити їй податки.
@artemow7
@artemow7 Жыл бұрын
Чи входить туди Binance з його латвійським банком який видавав картки?
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
Так, Латвія і її банки є частиною угоди
@artemow7
@artemow7 Жыл бұрын
@@yankivbohdan тоді податкова буде бачити баланс і транзакції на бінансі? Чи потрібно закрити карту бінансу для цього? Тут потрібно детальніше вияснити це питання
@artemow7
@artemow7 Жыл бұрын
@@yankivbohdan не хочеться контролю ще й в крипті
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
Багато технічних питань, які вже покаже просто практика з часом.
@allusio
@allusio Жыл бұрын
Чи буде Україна передавати інформацію про українців іншій країні податковим резидентом якої виявиться українець?
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
Так
@allusio
@allusio Жыл бұрын
@@yankivbohdan тоб-то Україна буде передавати інформацію про своїх громадян іншим державам? Це стосується не тільки громадян інших країн
@leenboooooooo
@leenboooooooo Жыл бұрын
Я навіть радий, що це прийняли. Давно пора було
@RedHotAmarth
@RedHotAmarth Жыл бұрын
А якщо фізособа має інше громадянство, проживає у країні ЄС, рахунок відкрила у Револют на інше громадянство та вказала додатково український ІПН, у такому разі як буде працювати обмін по CRS? Чи об"єктивно краще видалити дані про український ІПН (поки що начебто не пізно і можливо), а тоді податкова країни ЄС не буде передавати в Україну інформацію? Технічно банк стверджує, що особа має вказати всі податкові резиденції, але ж може бути вірогідність того, що Україна буде намагатись стягнути ДОДАТКОВО 19,5% податок з українського громадянина в обхід договору про уникнення подвійного оподаткування, навіть після сплати 30-50% податків у ЄС?
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
Буде по ІПН, що вказали.
@user-et5db4yy8j
@user-et5db4yy8j Жыл бұрын
Я не буду платити податки в Україні. Бо Я плачу податкі в Польщі.
@Wertvolle
@Wertvolle Жыл бұрын
Тобто інформація про українські рахунки будуть передаватися державам ЄС станом з 1 липня 2023? Чи також інформацію про стан рахунків до 1 липня 2023 року також? Чи правильно зрозумів що є час до 1 липня 2023 закрити всі «зайві» рахунки і ця інформація буде не відома ?
@nadiiabo
@nadiiabo Жыл бұрын
І погасити свої українські кредити..... ((((((?
@MSerchynskyi
@MSerchynskyi Жыл бұрын
1. Чи правильно я розумію, що всі операції до липня 2023 не будуть доступні для CRS? Тобто у 2024 році буде надана інформація по рахунках осіб за період з 01.07.2023 до 31.12.2023, правильно? 2. ФОП є за законом податковим резидентом України. Наскільки розумію, Україна в рамках CRS автоматично буде передавати інформацію виключно по нерезидентах. Але в іншому коментарі ви пишете, що українському ФОП треба буде платити податки в країні тимчасового захисту. Прошу детальніше пояснити. Дякую!
@user-rq4fk4nl4d
@user-rq4fk4nl4d Жыл бұрын
А чому саме з 1.07.23? Розмова іде за весь рік. Тобто запрацює система з 24 року а звіт буде за весь 23! Якщо я правильно розумію)
@annelliina
@annelliina Жыл бұрын
Я так розумію законопроєкт так остаточно і не прийнятий. Тому напевне з 1.07 передача інформації ( за умови, що його приймуть). Але хотілося б почути точну відповідь від автора відео
@alex_n47d20a
@alex_n47d20a Жыл бұрын
Просто в такому випадку є дві податкові резиденції 1) укр, бо є ФОП 2) єс, бо проживання там було більше 183днів. Тому, алгоритм такий. Україна отримує від країні ЄС звітність по людині. На базі цього факту, Україна розуміє, що особа є також податковим резидентом країни ЄС. А тому, Україна має подати дані по цій особі в країну ЄС, навіть при тому, що це є ФОП, який сам є українським податковим резидентом, та українським громадянином.
@user-ht7nr7jh2t
@user-ht7nr7jh2t Жыл бұрын
А біжанцям в Німетчині краще платити податок за допомугу грошову, чи ні?
@yankivbohdan
@yankivbohdan Жыл бұрын
Ні. Допомога не оподатковується
@user-ht7nr7jh2t
@user-ht7nr7jh2t Жыл бұрын
@@yankivbohdan а чого в податковій сказали, що оподатковується. Сказали, що якщо біженець за кордоном отримує допомогу він повинен в Україну сплатити податок.
@user-uc1cx6hg8p
@user-uc1cx6hg8p Жыл бұрын
@@user-ht7nr7jh2t Пусть дадут письм. ответ.
@user-ht7nr7jh2t
@user-ht7nr7jh2t Жыл бұрын
@@user-uc1cx6hg8p где я не интересовался все говорили что нужно платить и не важно что это помощь
@nataliadolynska7040
@nataliadolynska7040 Жыл бұрын
@@yankivbohdan Доброго дня. Так все ж таки в Україні оподатковується соціальна допомога чи ні?
@user-ze1jk6pk2k
@user-ze1jk6pk2k Жыл бұрын
Скорее бы уже начали проверять беженцев-
@user-mk8gw7cw4b
@user-mk8gw7cw4b Жыл бұрын
Ну вот вам и прелести Евросоюза .. Хотели , получите И это ещё не всё
Рахунки за кордоном. Обмін податковою інформацією
9:13
YANKIV - ФОП, податки та суди
Рет қаралды 4,7 М.
Joven bailarín noquea a ladrón de un golpe #nmas #shorts
00:17
Cute Barbie gadgets 🩷💛
01:00
TheSoul Music Family
Рет қаралды 73 МЛН
У ПОШУКАХ ГІГАНТСЬКИХ АМУРІВ.ЩО РОБИТИ З КУЧЕЮ СХОДІВ?
35:09
K6Carp Все про коропову ловлю
Рет қаралды 338
Ціни в роздріб на Ринку Львівщини
16:12
Yarik Mazur Агроном
Рет қаралды 2,3 М.
Українські біженці будуть платити податки закордоном?
11:44
YANKIV - ФОП, податки та суди
Рет қаралды 11 М.
Які суми переказів моніторять банки? Фінансовий моніторинг 2024
10:00
Книга обліку доходів ФОП у 2023 році
5:06
YANKIV - ФОП, податки та суди
Рет қаралды 38 М.