Вітаю, побачила ваше відео дуже вчасно. Дякую за корисну інформацію. З переглядом відео знайшла для себе багато корисної інформації.
@CSOProcomZpUa6 ай бұрын
Дякуємо за довіру до нашого каналу! Ви можете обрати курси за посиланням csoprocom.com.ua/study/ або звернутися за допомогою до нашіх фахівців за телефонами +38 (067) 30-067-50. +38 (099) 30-099-50
@CSOProcomZpUa6 ай бұрын
Дякуємо за довіру до нашого каналу! Ви можете обрати курси за посиланням csoprocom.com.ua/study/ або звернутися за допомогою до нашіх фахівців за телефонами +38 (067) 30-067-50. +38 (099) 30-099-50
@martap67556 ай бұрын
Вітаю, а у вас є курси на яких можна освоїти ПДВ? У нас BAS КУП.
@CSOProcomZpUa6 ай бұрын
Вітаємо! Так, ми проводимо курси, на яких розглядаємо принципи обліку ПДВ у програмі BAS КУП - csoprocom.com.ua/study/kursi-bas-kup/bukhgalterskiy-oblik-u-bas-kup/. Під час цього курсу ми детально вивчаємо всі аспекти обліку ПДВ, що дозволить вам впевнено працювати з ПДВ в програмі. Більше інформації про курс ""Бухгалтерський облік у BAS КУП"" , ви можете знайти на нашому сайті csoprocom.com.ua/study/kursi-bas-kup/bukhgalterskiy-oblik-u-bas-kup/. Щоб бути в курсі останніх новин та отримувати корисні матеріали, підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/Procom_ProBAS Для консультацій звертайтеся телефонами +38 (067) 30-067-50; +38 (099) 30-099-50.
@КатеринаВільгова4 ай бұрын
Підкажіть, як налаштувати, щоб ПН на аванс від клієнта формувались без ПДВ? Ми продаємо звільнені від ПДІ товари
@CSOProcomZpUa4 ай бұрын
Добрий день. Для того, щоб податкові накладні одразу сформувалися з потрібними ставками, потрібно в договорах з клієнтами вказати "Номенклатуру заповнення податкових на аванс" з потрібною ставкою. Можна вказувати службову номенклатуру, а можна і справжню, яка зазвичай постачається в рамках договору. Запрошуємо до нас на курси csoprocom.com.ua/study/. Детально облік ПДВ розглядається в курсах: Регламентований облік у BAS ERP, Бухгалтерський облік у BAS КУП
@ГалинаО-з7е4 ай бұрын
Як виписувати реалiзацiю по касавому методу ?
@CSOProcomZpUa3 ай бұрын
Якщо мова йде про дату нарахування ПДВ (дату виникнення податкових зобов'язань (ПЗ), то у прикладних рішеннях передбачені всі можливі варіанти для моментів визначення ПЗ і ПК з ПДВ, а саме: по відвантаженню; по оплаті (касовий метод); за першою подією. Моменти визначення бази оподаткування ПДВ за основними операціями (загальні) визначаються для кожної організації підприємства. Але, момент визначення бази оподаткування ПДВ може бути уточнений в окремих договорах з покупцями. Якщо в договорі обрати момент виникнення ПДВ «по оплаті», то податкова накладна за цим договором буде автоматично формуватись тільки в момент надходження грошових коштів.
@ЛарисаПетровская-н6й Жыл бұрын
Чи необхідно актуалізовувати розрахунки перед реєстрацією вихідних/вхідних податкових документів?
@CSOProcomZpUa Жыл бұрын
Так, це стосується конфігурацій BAS КУП та BAS ERP 2.1. Що стосується BAS ERP 2.5, то все залежить від обраного режиму розподілу розрахунків на заборгованість та передплату, які вибираються в налаштуваннях розділу "Казначейство і взаєморозрахунки" - Офлайн або Онлайн. Приходьте до нас на курси, щоб дізнатись більше csoprocom.com.ua/study/kursy-bas/
@alfedorov.official Жыл бұрын
Доброго дня. Чи можна для податк.накладних вихідних масово зазначити статус Перевірено та зареєстровано в ЄРПН?
@CSOProcomZpUa Жыл бұрын
"Доброго дня! Дякуємо за питання! Стандартно в функціоналі програми не закладено такої можливості. Передбачено, що користувач має обробляти кожен документ вручну. При цьому він має перевірити створений програмою документ та встановити статус ""Перевірено"", а також зазначити інформацію щодо реєстрації в ЄРПН. Важливі новини та корисні матеріали по роботі у BAS Ви можете знайти у нашому телеграм-каналі t.me/Procom_ProBAS. Радимо підписатись)"
@РоманКолосов-х3с2 жыл бұрын
Дякую за корисне відео! Підкажіть, як можна полегшити роботи зі ставками ПДВ. Чи можна прописати автоматично 20% ПДВ і программа щоб автоматично підтягувала в документ.
@CSOProcomZpUa2 жыл бұрын
Так, у програмі передбачена така можливість. Встановити ставку ПДВ по замовчуванню можна кількома способами. Безпосередньо у картці номенклатури: на вкладці Реквізити - блок Регламентований і фінансовий облік - Ставка ПДВ - обрати потрібну ставку. Детальніше зображено на скріншоті prnt.sc/pY6btnxiR_0k Якщо картка була створена в інформаційній базі раніше, то попередньо потрібно в меню "Ще" (в правому верхньому кутку) дозволити редагування реквізитів. У Виді номенклатури: вкладка Значення по умовчанню - блок Регл. і фінансовий облік - Ставка ПДВ - обрати потрібну ставку. Детальніше зображено на скріншоті prnt.sc/ZxHZN7wMlijx Таким чином, при додаванні нових позицій номенклатури до даного виду номенклатури, автоматично буде підтягуватися зазначена у налаштуванні ставка ПДВ. Для позицій, які були створені у даному виді номенклатури до даного налаштування, ставку ПДВ потрібно відкоригувати самостійно.