Підписуйтеся на канал "Шахи Для Всіх": www.youtube.com/@PugachOleksii Реквізити для фінансової підтримки каналу "Шахи Для Всіх": Карта ПриватБанка (гривні): 5168 7451 2367 7608 (Пугач Олексій) shakhy-dlia-vsikh.diaka.ua/donate new.donatepay.ru/@chess_for_all Підписуйтеся на групу каналу "Шахи Для Всіх" у Facebook: facebook.com/groups/chessforall1 Вступайте до клубу каналу "Шахи Для Всіх" на lichess: lichess.org/team/chess-for-all-ukraine Бажаю приємного перегляду відео на каналі "Шахи Для Всіх"!
@rulkiev Жыл бұрын
Класний розбір. Дякую.
@anton_lappa Жыл бұрын
Скільки дивлюсь партії Жуковой, все більше розумію, що це Іванчук!, тільки жіночого полу! Ще одна яскрава партія нашої красуні😊 Дякую Вам за такий чудовий розбір!
@oleksandrholovko2794 Жыл бұрын
Дякую за повчальне відео і розставлені акценти. Без такого аналізу дуже важко збагнути в який момент була здійснена помилка.
@ruslanneverkovskiy1036 Жыл бұрын
❤дякую
@ВадимТарасенко-в3б8 ай бұрын
Дякую автору канала
@i-fr9iu Жыл бұрын
Дякую!😊
@serhiigakh Жыл бұрын
Дякую
@ostl2623 Жыл бұрын
Головна проблема Ірини Круш почалась із ходу f5 і послабленням свого пішака е6. Далі Наталя Жукова комбінаційними діями реалізувала свою позиційну перевагу. Партія гарна, за що дякуємо Олексію
@denystarasiuk7747 Жыл бұрын
Дякую за огляд.
@gadgetgadget8441 Жыл бұрын
Класна реалізація слабкості ролей.
@igoryaroslavovich Жыл бұрын
Ще до перегляду відео було зрозуміло, що у партії переможе одеситка! 🤔😁 P. S. На рахунок можливої нічиї: не став би Олексій Віталійович розглядати партію, яка закінчилась би нудною нічиєю. Хоча безперечно зустрічаються красиві партії, які закінчуються нічиєю , але таке відбувається не так часто (у випадках гри рівних суперників, або коли гравець, що помилився і який вищий класом рятує програну позицію прикладаючи максимум зусиль).
@romantic_in_hell Жыл бұрын
По словам доктора Тарраша: "Ніщо так не послаблює позицію рокірованного в коротку сторону короля, як просування пішака "f", особливо на два поля вперед.", тож Ірина Круш порушила навіть одне з правил, які відомі нам ще з 19 століття)