РАГУЛІ / ЧИТАНКА: Вся правда про Львів і мову!

  Рет қаралды 30,416

Ragulivna

Ragulivna

Күн бұрын

Пікірлер: 405
@jasmineflower299
@jasmineflower299 8 ай бұрын
Я в 2019 році була в Естонії і була на маленькій екскурсії по Таллінні. Екскурсоводом була дівчина, яка очевидно вже не застала совку. Але на початку екскурсії вона запевнилася в тому, що серед групи не було росіянців. В групі були і європейці, і американці і австралійці. Кожну розповідь про кожен обʼєкт вона закінчувала реченням про звірства совку. Такої категоричної ненависті до всього совєтського, я не чула ні від кого в Україні. Вона умудрялась всавляти розповіді про їхню боротьбу, мову, культуру, коли говорила про архітектуру. Такої гордості за свою націю, я не чула ні від кого в Україні.
@ЛюбовКоваль-ю1ч
@ЛюбовКоваль-ю1ч 7 ай бұрын
Молодець дівчина. Бо таке треба пам'ятати і знати. Щоб ніколи знову.....
@sdilda1954
@sdilda1954 7 ай бұрын
​@@ЛюбовКоваль-ю1ч Так як Україна протистояла московитим-росії так ніхто непротистояв,боротьба в окупації 400 років і стільки скільки винищували українців то перше винищували євреїв а потім українців тільки тому що українців.
@jasmineflower299
@jasmineflower299 7 ай бұрын
@@sdilda1954 саме тому мене й здивувало, чому наша ненависть і відраза зараз настільки менша за естонську
@susannar8294
@susannar8294 7 ай бұрын
Естонці молодці треба нам брати приклад
@ViraChernobilska
@ViraChernobilska 7 ай бұрын
Я вчитель, у 2021р. мене культурно попросила директорка згідно закону,що мав звільнити зі шкіл учителів - пенсіонерів.Натомість взяла молодого вчителя,який став колаборантом і втік до рф після деокупації. Я глибоко сумніваюся,що він повноцінно замінив мене у плані викладання предмету та,виконуючи рекомендації міністерства освіти щодо виховання учнів. Я звертала першочергову увагу на виховання патріотизму підростаючого покоління,як ваша дівчина з Прибалтики. Учителів слід брати на роботу через детектор,як і директорів шкіл.
@innagreen2657
@innagreen2657 8 ай бұрын
Ой, Слава Дьомін жив у Львові в центрі міста певно у віджатій в когось квартирі, і була у нього булька з російськомовних таких же внучат і дитинчат асвабадітєлєй. В Житомирі теж є такі райони в центрі, де досі доздихують вчительки і КДБшники. Тільки в Житомирі вони селились в новеньких дев'ятиповерхівках, бо Житик так освобождалі, що в ньому не лишилось цілих архітектурних ансамблів в центрі, хіба одна вулиця і окремі будівлі.
@ЛюбовКоваль-ю1ч
@ЛюбовКоваль-ю1ч 7 ай бұрын
Наташа Влащенко....є така любляча хороших русскіх журналістка, російськомовна була, та й тепер, думаю що тільки на екрані вживає українську. Так вона також з Житомира.
@ОленаФоміна-п7г
@ОленаФоміна-п7г 8 ай бұрын
Тюрма на Лонцького справила враження.. пані екскурсоводка, побачивши нашу цікавість, показала навіть камери, які не до перегляду..з тими надписами, атмосферою тощо.. ох. І після цього казати про 60% Боляче. Мені, людині з Донецька боляче, не кажучи про львів'ян..
@larysabezsmertna1226
@larysabezsmertna1226 8 ай бұрын
Гарантую, що всі російськомовні Києва впевнені, що Київ - російськомовне місто. Вони все життя прожили в своїй бульбашці, а «тупі» селяни зі своєю українською - понаєхалі. Теж саме із Славою Дьоміним. Його родичі так і не стали українцями, вони капсулювалися. На жаль, в Києві таких багато, як правило всі вони - нащадки радянської гебні, до сих пір займають найвищі посади в державних установах. 😔
@ВалентинаАбрамова-м7ш
@ВалентинаАбрамова-м7ш 8 ай бұрын
Те саме можно сказати і про Харків. Нажаль😢
@Verba1104
@Verba1104 8 ай бұрын
І про Кривий Ріг 😢
@ЛюбовКоваль-ю1ч
@ЛюбовКоваль-ю1ч 7 ай бұрын
Але , надіюся, що не нащадки гебні і не жлоби, вже давно повернулись до рідної мови. Мої знайомі, навіть ті, які були російськомовними, вже перейшли на українську. Хто з 2014, хто тільки з 2022 року. Ну, а дехто завжди був україномовним, як я.
@Halyndzja
@Halyndzja 7 ай бұрын
Я уродженка маленького містечка, заснованого в 1973 році як місто- супутник Рівненської АЕС, будувати це місто прислали росіян (в більшості) чи то з Омська чи з Томська, багато з них досі живі і живуть в цьому містечку по 40-50 років, вони майже всі займали керівні посади на АЕС, зараз багато їхніх дітей також займають керівні посади, і всі вони, і батьки і діти спілкуються російською в абсолютно українському середовищі, і з такою зверхністю ставляться до своїх українських підлеглих, що гидко. Навіть на цвинтарі надписи на надгробках суттєво відрізняються, російською (поховані ціж самі засланці з росії) - суцільний пафос і пиха, українською (поховані місцеві, предки яких жили на цих землях ще 500 років тому) - теплота, любов і скорбота за рідними: дочечка, любий таточко, янголятко (про маленьких дітей). Ці всі росіяни навіть після смерті викликають огиду
@vassylzavgorodniy642
@vassylzavgorodniy642 3 ай бұрын
В 50х роках в Київі українська лунала тільки на базарах де селяни продавали свою продукцію, наприклад на Володимірському де зараз палац Україна. Українських , чисто українських шкіл було мало. В сталінському районі( в народі Диміївка або після 1954 року став московський район) була тільки одна українська школа. ВУЗи послуговувались виключно російською. В Київ окупували військові пенсіонери які звичайно були російськоМовні бо армія говорила російською. Україна була колонією а українці як місцеве населення перейняло мову окупанта. Тому призвіще українське а мова російська. Але на жаль мова окупанта превалює ось і вибрали ліквідатора України товпріща Зє.
@galinavasilkevich5322
@galinavasilkevich5322 8 ай бұрын
Щиро дякую за етер. Ви супер. Я народилась у Львові 1951 році умолодих батьків ,які приїхали з Волині. І росла у цій брехливій совєтській дійсності. Львів ніколи не був російськомовним містом,це брехня. Дітки освободітелей жили в своїй бульбашці російськомовній.Всі решта жили українським життяи.
@Marie_Livar
@Marie_Livar 8 ай бұрын
Мій батько при ссср говорив українською мовою м. Дубно Рівненська область, його батька за українську репресували,вислали в Сибір і вбили коли ще його мати була вагітна моїм татом...потім мати народила його в таборі в Якутії і якось їх відпустили і вони виїхали назад в Україну..батько так і ніколи не бачив свого тата через те що його вбили...
@ЛюбовКоваль-ю1ч
@ЛюбовКоваль-ю1ч 7 ай бұрын
Я також народилася у Львові, в 52 році. І коли переїхала до Києва, у віці 10 років, майже не знала російської. Бо ті пару уроків в школі рос.мови, багато не дали. Важко мені було перший час в українській школі в Києві... але потім втягнулась. А вот моя мама, ніколи не переходила на російську, і..... чомусь навіть російськомовні при спілкуванні з нею переходили на українську. Вона була доктором мистецтвознавства.
@ljudmilaiefimova3047
@ljudmilaiefimova3047 7 ай бұрын
​@@Marie_Livar❤❤❤🩵💛
@pavelsudoplatov9596
@pavelsudoplatov9596 7 ай бұрын
Волиняки смердючі? Декомунізовуйте будинки і квартири, які радянська влада збудувала і подарувала таким ґнойкам!
@любомирнедошитко
@любомирнедошитко 3 ай бұрын
Кацапів у Львові було досить і аж занадто. В післявоєнні роки вони перлись у Львів з всіх кутків роССіі - НКВДшники, пограничники, відставні воєнні, прокуррори, менти і всяка інша наволоч. Знав особисто одну таку стару жінку, що приіхала у Львів до брата НКВДшника. Він підібрав ій вартиру біля цирку, скоріш за все, спочатку репресувавши іі власників. Про свого чоловіка МГБшника вона розказувала з широкорозкритими від страху очами :"Он был страшный человек!"З захватом розказувала про те, що в 1946 році у Львові був газ і гаряча вода, що вперше в житті милась у ванній.
@ВалентинаПанфілова-б4д
@ВалентинаПанфілова-б4д 8 ай бұрын
Живу 12 років у Львові, сама з Бердянська, який зараз в окупації. Ви піднімаєте такі потрібні теми. Дивлюсь, проводжу паралелі і дякую вам за вашу роботу!
@ljudmilaiefimova3047
@ljudmilaiefimova3047 7 ай бұрын
Я народилася на Вінниччині, живу на Черкащині, завжди спілкуюся українською мовою, і завжди дякую Тетяні, за працю , за знання, нехай квітне все українське
@НатальяТолубаря
@НатальяТолубаря 7 ай бұрын
ВСЕВИШНІЙ! МОЛИМО! ПОВЕРНИ СТОРИЦЕЮ МОСКАЛЯМ ВСЕ, ЩО ВОНИ ПРИНЕСЛИ НА НАШУ УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ! В ОДИН РІК! ЗА ВСІ 600 РОКІВ, ЩО МИ ВІД НИХ МАЛИ!
@oksanasenkova1618
@oksanasenkova1618 8 ай бұрын
Дуже люблю Львів, поважаю це місто, стосунки з ним давні і складні, як і з Києвом. Моя хресна приїхала до Львова з Поділля у кінці 60-х, коли вийшла заміж, у 70-х будинок батьків її чоловіка знесли і родина отримала квартиру на Науковій. У 90-х моя далека від політики хресна казала: "Тут було багато приватних будинків, багато родин. Вони зникли невідомо де... Але ж вони були!.." Мій чоловік, теж львів'янин, добре пам'ятає російськомовних однолітків з елітних будинків, батьки яких працювали "в органах", з якими категорично заборонялось спілкуватись у 80-х. Батьків не вибирають, але пишатись тим, що ти російськомовних окупантів...
@Nataliya8
@Nataliya8 8 ай бұрын
Моя мама народилась та жила у Львові до 10 класу, крім фашистської окупації (вона 41 р.н.) Жили вони на площі Ринок. Завжди домінувала українська, багато було польської, багато євреїв. На початку 90-х 91-92 рік ми поїхали в перший раз у Львів, то мені не відповідали навіть на російську, коли переходила, то відразу смайл та повністю змінювалось відношення. Про тюрму мама теж розповідала, це був жах,, постійно стони та крики від катувань. А потім вони дивувались, куди дівались ці "переселенці-асвабадители"і у лісах під Львовом. Тобто їм катувати та знущатись можна, цим нквдешникам, а партизанам-патріотам мститись за свої родин - НІ!!! Нічого не нагадує......" Зачем вы воюете, сдавайтесь". Я з тих, кому знадобився "корвалол", таке слухати. Чекаємо про Кмїв етери, бо я киянка. Дякую, Тетяна, я теж в обуренні. Як завжди, вподобайка та респект❤
@lawyer4233
@lawyer4233 8 ай бұрын
те що сказав дьомін про "русскаязичний" Львів, це просто наглий 3,1дьож.. Я львівянин 1972 р. н. Ніколи у Львові навіть 20% не була "русскаязичних". Ці люди просто живуть у своєму коконі. Його батьків з русского нечернозем'я сюди прислали совєти на посади в кгб і місцевих адмістраціях. Звісно що воно вдома чуло тільки россійську, потім пішло в спеціалізовану російську школу створену русскімі совєтамі у Львові, де вчилось з дьтьми таких самих присланих кгбістів, де теж все навчання і спілкування було російською, плюс ця звичка яку пришили українцям відразу переходити на російську, і т. д. І тому цим людям здається що навколо всі такі, хоча це просто не правда. Львів скільки його пам'ятаю, щонайменш відсотків на 80 був україномовним. а дьоміні це кгбісти оккупанти колонізатори і їх нащадки
@mary-anna8298
@mary-anna8298 8 ай бұрын
Він взагалі щось таке зморозив. Його дід працював у тюрмі, ги-ги (дуже смішно), 60% львів'ян були російськомовними, бо Львів - єврейське місто... Запитати б: сам зрозумів, що сказав? А от щодо звички, пришитої українцям (я, наприклад, ніколи її не мала). Буваючи на Львівщині ще до повномасштабки, але вже під час війни, коли заходила до магазинів, часто продавці перші зверталися до мене чомусь російською (спрашивайте, что интересует)
@cheburapin
@cheburapin 8 ай бұрын
Абсолютно підтримую. Я після цього казусу з дьоміним розчарувалася в усіх, хто йому давав/брав інтерв'ю і не зміг поставити його на місце. Його окупантське пристосуванське місце
@liubovliubov9348
@liubovliubov9348 8 ай бұрын
Я теж дивилася відео з Дьоміним, шкодувала, що дівчата не поставили його на місце, не змогли достойно відповісти йому, дуже хотіла, щоб поруч з ними була Тетяна, яка б змогла знайти відповідні слова.
@ЛюбовКоваль-ю1ч
@ЛюбовКоваль-ю1ч 7 ай бұрын
​@@liubovliubov9348 А хто такий цей Дьомін? Я просто не знаю..... може щось пропустила? Я дивлюсь тільки україномовних блогерів, і опозиційних. Бо зелені владі ніколи не довіряла й не довіряю.
@hlotovavaleriia3041
@hlotovavaleriia3041 8 ай бұрын
Я корінна львів'янка !Російська мова у Львові не поширена .Я її чула тільки в одному районі -біля Стрийського парку !Але це -не дивно ,бо там старі австрійські будинки з розкішними квартирами ,туди засиляли партійних з срср росіян ,а українців висиляли .
@pavelsudoplatov9596
@pavelsudoplatov9596 7 ай бұрын
"корінна львів'янка" не вміє грамотно писати українською? Ха ха! Мій дідо у 1944 якраз отримав файне житло біля того парку (у СІЗО працював), я там жив півжиття, але українською володію - досконало! Тож , цьоцю, - марш до школи! 😅😅😅
@pavelsudoplatov9596
@pavelsudoplatov9596 7 ай бұрын
То кого виселяли з тих квартир? Українці не жили у тих елітних апартаментах, а лише були прислугою і сміттярами і польських і єврейських панів!
@MaRia1711maria
@MaRia1711maria 5 ай бұрын
Не звертайте увагу на таких, хто вам пише у коментарях це якраз і є нащадки тих росіян
@hlotovavaleriia3041
@hlotovavaleriia3041 5 ай бұрын
@@pavelsudoplatov9596 якщо твій дідо отримав житло там,то значить він добре лизав сраку комуністам .
@PepsieLive
@PepsieLive 7 ай бұрын
Дякую ❤
@larysakorniienko3357
@larysakorniienko3357 8 ай бұрын
Таня, дякую! Ви як завжди , потягнувши за ледь видиму ниточку, витягуєте на світ божий здоровенний клубок проблеми глобального масштабу! Обожнюю ваші етери!
@МарінаХохлова
@МарінаХохлова 7 ай бұрын
Дякую вам за вашу роботу! я з Одещини. . Ми проживаємо на території України , говоримо українською, любимо та поважаємо свою Батьківщину! ,, спасателей ,, не чекаємо!
@yak_olena
@yak_olena 8 ай бұрын
Дякую за етер! Дивлюсь в запису, дуже мені відгукується. Про Винничука здогадалась одразу, бо нещодавно читала і досі під враженням. Я живу у Львові 4 роки, але чоловік мій корінний львів'янин. Його прадід мав цілу кам'яницю у центрі Львова, де на першому поверсі був їхній ковбасний цех з крамницею. Доволі заможна була сім'я. Але асвабадітєлі замордували прадіда в тій самій тюрмі на Лонцького, а прабабцю з трьома дітьми виселили на Збоїща ( в той час за межі Львова, зараз один зі спальних районів) в маленьку хібарку. Зараз з російською мовою у Львові біда. В будинку, де ми винаймаємо квартиру, живуть багато сімей колишніх російських військових, яких сюди засилали. Вони тут живуть по 40-50 років, але вперто триндять на язікє, з тим самим гидозним акцєнтом. Їхні діти і онуки більше українськомовні, але між собою на русском. Знаю, що раніше приїжджі трохи боялися, що їх поб'ють, або завезуть в Брюховичі за російську, але тепер того страху немає, нажаль. За 4 роки тут, ніяк не наважусь сходити в тюрму на екскурсію. Мені ця тема болить, я багато читала і бачила фото/відео, але боюсь що вживу мене порве. Тим більше зараз, коли щодня гинуть люди, боюсь за свою кукуху.
@НаташаНиконец
@НаташаНиконец 8 ай бұрын
Ой, Тетянко, що ж Ви так з інфлюенсером... Он же ж нє знал. Народився і виріс у Львові і нє знал. Ну, не допитливим зростав, не цікавим. 🫣 Здається, ну не може українець вже зараз ніц не знати про то, що творили совєти, ан нєт, може...🤯 В котрий раз у захваті від Вашої роботи, думок, тлумачень. Нам потрібно в шкільну програму вводити уроки Рагулівни! Дивись, і інфлюєнсери зміняться з часом. Щиро дякую! Ви неймовірна! ❤
@ОлександраЧорна-в6д
@ОлександраЧорна-в6д 8 ай бұрын
Та не зміниться світогляд таких "інфлюенсерів". А знаєте чому? Бо гени і менталітет кацапа! Я львів'янка, маю безпосередній досвід роботи з переміщеними особами після 2015 і до тепер. Так от, я мала можливість переконатись, що в генетичних, але зрусифікованих українців нема проблем з переходом на рідну мову, дуже толерантно себе поводять кримські татари (їхні дітки навіть колядувати вміють 🤍), а от основна маса нащадків кацапів ніколи цього не зроблять і дуже агресивно поводяться.
@olgamokrii
@olgamokrii 8 ай бұрын
Господь переміг сатану - Україна переможе московитів❤ донатьмо благословенному Війську України ❤
@оленакрамаренко-м3я
@оленакрамаренко-м3я 8 ай бұрын
Дякую,пані Тетяно. Дякую за працю. Все вірно,вертухаї приїхали в Україну, зрусифікували Україну. А їх нащадки розказують нам ,😢 що українці "рускагаварящіє"
@jazzbeaver
@jazzbeaver 8 ай бұрын
У 2020 році приїхав вперше до Львова з метою познайомитися з містом і його історією. На жаль, про музей на Лонцького дізнався в день коли він закрився на оновлення експозиції. Проте я потрапив в інший музей Територія терору, який також розказує звідки взялась російська мова у Львові і куди зникли українці і євреї.
@virasozanska5687
@virasozanska5687 8 ай бұрын
Євреї багато ,починаючи від 70-х виїхали в Америку (через Відень),робили документи на виїзд в Ізраїль.
@ЛюбовКоваль-ю1ч
@ЛюбовКоваль-ю1ч 7 ай бұрын
Ну..... українці ще не вимерли у Львові, слава Богу! Львів це інтелектуальна столиця України. І, надіюсь, що російськомовні біженці, які тепер обрали Львів для життя, відчують атмосферу цього прекрасного міста і також заговорять українською.
@virasozanska5687
@virasozanska5687 7 ай бұрын
@@ЛюбовКоваль-ю1ч щоб відчути, то треба любити українське , хотіти інтегруватися. Але бачимо з великого досвіду, що багато залишаються в тому, що жили..Знову ми відчуваємо,що навколо ніби Окупанти..зайшли
@ni7739
@ni7739 7 ай бұрын
​@@ЛюбовКоваль-ю1ч та в них залізобетонний совєцкий імунітет 😒
@ljudmilaiefimova3047
@ljudmilaiefimova3047 7 ай бұрын
​@@ЛюбовКоваль-ю1ч💯💯💯💯💯
@ulyanapobazhanskaya3095
@ulyanapobazhanskaya3095 8 ай бұрын
Дякую за ефір. Зробіть будь ласка ефір про Харків. За нас напевно взялися і тоді, і зараз найміцніше щоб стерти, знищити нашу національну ідентичність. Підмінено майже все на "пушкіних" та "достоєвських". Лише коли йдеш центром міста і бачиш напис про заснування театру "Березіль" Лесем Курбасом або передивляєшся досовєтські фото/відео і бачиш написи українською на вулицях, то розумієш, що ми теж були...
@Vika_Pomorska
@Vika_Pomorska 8 ай бұрын
Христос Воскрес! Воскресне Україна! Дякую за ефір.Важливі такі ефіри і про інші міста.❤❤❤ Події ,що відбувалися у Львові ( 1939-1942роках) з історичними довідками описані П.Лущиком у шостій книзі "Галицької саги"-"Невиправдані надії".-Харків:Фоліо,2021р.
@МаринаКузьменчук-ъ3и
@МаринаКузьменчук-ъ3и 7 ай бұрын
Львів це душа і серце! Прийїхавши до Польщі,я почала вчити польську мову і от в супермаркеті на полиці я бачу книгу ,"Lwowska Odyseja", початок 1938 рік і там чітко показаний весь той драмат,як зайшла "армія в халах" так їх називали, два роки вони нищили все, ніхто не бачив унітазів,всі в вошах і т.д. ,і то у Львові- місто високоосвічене перемішане етнічно, звісно, коли прийшли німці від яких пахло паріумами, вдягнені, чисті, освічені, то їх зустрічали з квітами!
@lora.shponarska9584
@lora.shponarska9584 8 ай бұрын
Дякую за випуск. Обурює,що наші "селебріті",які збирають багатьох глядачів та слухачів, НЕОСВІЧЕНІ. І ця неосвіченість розповсюджується по мізкам людей.
@ВікторіяЧижова-я2я
@ВікторіяЧижова-я2я 8 ай бұрын
Ви дуже гарну і потрібну працю робите. Вдається за одне відео багато різних відчутів пережити: і обурення дике, і сльози, і сміх. Щиро вдячна! З вами я дізнаюся багато нового і потрібного. Бо, далебі, не маю багато вільного часу досліджувати Україну. Але Ви мене направляєте в правильне русло.
@OlhaLukashevych-tm4cf
@OlhaLukashevych-tm4cf 8 ай бұрын
Дякую вам за роботу! Я народилася у Львові, мені 46 років! Львів ніколи не був маскальскагаварящім тим більше горадам. Моє місто виплекало в мені українську мову і українські традиції, найкраще місце і місто на землі ♥️
@pavelsudoplatov9596
@pavelsudoplatov9596 7 ай бұрын
Тупа ти раґуліха! У радянські часи це було індустріальне місто і лише сільська бидлота розмовляла українською! Повно було різних спеціалістів які працювали інженерами і фахівцями на заводах і усі - російськомовними були!
@ihorbaran450
@ihorbaran450 8 ай бұрын
Вам подяка за працю та Слава ЗСУ 💙🇺🇦
@DakotaHarmony
@DakotaHarmony 8 ай бұрын
Дуже важливий етер! Дякую!
@irynabalabukh5832
@irynabalabukh5832 8 ай бұрын
Мою бабусю і дідуся було вислано в сибір, а бабусю і дідуся Слави з сибіру привезли до Львова 😢
@manaevalarisa6038
@manaevalarisa6038 8 ай бұрын
Я живу в " саме такому", "повністю роzійськомовному будинку" в центрі Одесі😭- після 10 квітня 1944 року знаходився СМЕРШ 😡Фасадні квартири заповнили роzіянці з сім'ями , у дворі знаходилась сама "контора" з камерами заключення у підвалі !!! Нащадки тих смершевцев й досі продовжують там жити ! Ви б бачили вайбер дому на 9 травня , Пасху , Різдво...Невиправні
@Юліана-п2ы
@Юліана-п2ы 8 ай бұрын
Обожнюю ваші етери, роботу і вас❤
@ТетянаРебдева
@ТетянаРебдева 8 ай бұрын
Тетяночко, подяка за дуже потрібну роботу.
@ТетянаРебдева
@ТетянаРебдева 8 ай бұрын
Львів наиагалися зробими російським. В рік загибелі Івасюка, тургрупа із Закпрпаття транзитом через Львів прямувала до Ленінграда. Нам зробили невелику екскурсію по місту. В закарпатті російська взагалі маловживана була, тим не менш, наша екскурсовод розмовляла з нами виключно російською. Хтось з групи запитав про смерть Івасюка, на що почули "нужно читать официальную прессу, а не пользоваться вражескими слухами".
@МаріяМартинюк-с4б
@МаріяМартинюк-с4б 8 ай бұрын
«Так лЮблю той Львів, же бракує ми слів!» Дякую Вам, Тетяно!
@tanikamaru
@tanikamaru 8 ай бұрын
Батьки кати Слави Дьоміна були (є?) російськомовні, і відповідно, спілкувались з такими ж катами росфйськомовними. І Слава ж з ними разом.
@ЛюбовКоваль-ю1ч
@ЛюбовКоваль-ю1ч 7 ай бұрын
Велике дякую вам. Я сама народилась у Львові, хоча з 10 років киянка. Мої бабусі, дідусі, батьки, всі були львів'янами. І я дуже багато знаю від їх розповідей. Все правда. Не було росіян у Львові до 39 року. Моя бабуся й дідусь знали польську, німецьку, французьку, латинь....але не знали російської. Потім, на старості років то вже трохи вивчили, бо дивились телевізор, але говорили з великим акцентом... як іноземці.
@olyasoluk7172
@olyasoluk7172 8 ай бұрын
Ходили за молоком з нічними горщиками. А у нічних сорочках виходили на вулицю і у театри
@ЛюбовКоваль-ю1ч
@ЛюбовКоваль-ю1ч 7 ай бұрын
100% правда! Моя бабуся все це бачила на власні очі. Працювала в Оперному театрі. А нічні горішки.....знаєте які вони були гарні? Фарфорові, з узорами, з кришечками..... просто такої краси жлобосовкомаса раніше ніколи не бачили 😂
@ОленаФоміна-п7г
@ОленаФоміна-п7г 8 ай бұрын
Ахаха, я вгадала Винничука з перших хвилин)) і теж завжди боюся назвати його Винниченком)) Дякую, що підіймаєти ці теми та згадуєте таких письменників. Мова Винничука настільки смачна своїм діалектом, обожнюю💝
@nataliekvitka7158
@nataliekvitka7158 8 ай бұрын
Мій дід приїхав на роботу Чернівцькі Вашківці з вінничини ( на щастя не в тюрму) але мама казала що в школі її називали московиткою. Вже згодом вона зрозуміла що ненавиділи всіх понаіхавших і ьули на то причини. Дякую що дізнаємося більше і копаємо глибше. Може і Слава копне і усвідомить
@bbss4036
@bbss4036 8 ай бұрын
Мабуть називали не "московиткою", а "москалихою". Так львів"яни називали, а подекуди і зараз називають всіх, хто говорить москальською.
@vypo2233
@vypo2233 7 ай бұрын
Ця книга Винничука , стала моєю улюбленою . Купила собі нове гарне видання від А- Ба- Би … Під настрій читаю певні розділи , особливо другий. Дуже смачна література , ще і хронологічно все відтворює все життя мого рідного Львова..Роман Шухевич так по нозі впізнав свого брата тоді .
@anastasiia1581
@anastasiia1581 8 ай бұрын
неймовірний етер, в саме серденько! дякую вам!
@mary-anna8298
@mary-anna8298 8 ай бұрын
Колись сіла на потяг у Львові й опинилася в купе з чоловіком-пенсіонером із Дніпра й жінкою, на рік молодшою від мене, з Тернопільщини. Почалася розмова, як завжди між попутниками, про те - про се. Говорили всі українською. Чоловік ділився міркуваннями, що не розуміє тих, хто ностальгує за совком, казав, що зараз йому набагато краще живеться ніж тоді. А потім сказав, що не розуміє й тих, хто якось засуджує російськомовних, адже ж і на фронті багато захисників російськомовних (це було ще до повномасштабного). Жінка його підтримала, сказавши, що особсто знає корінних російськомовних львів'ян. Я не була налаштована на супепечку, не стала їм нічого доводити, а лише подумала, що ніякі ті її знайомі у Львові скоріш за все не корінні.
@Drogobych95
@Drogobych95 8 ай бұрын
Наступне покоління народжене "асФабадітєлями" також не є корінним населенням бо ментально , мовно і культурно значно іншими були ніж галичани як ракова пухлина без метастазів в окремо взятих анклавів на території Львова
@Білас-щ2д
@Білас-щ2д 8 ай бұрын
Тетяна, вам щира вдячність за вашу працю, ви робите неймовірні речі,низький уклін вам
@СвітланаПрокопчук-ы7ъ
@СвітланаПрокопчук-ы7ъ 7 ай бұрын
Добрий день, дякую Тетяно за роботу. Я з Луцька. У нас більшість говорить українською. Але бабусі з центру міста і ті які живуть біля замку Любарта, чомусь розмовляють російською. У вихідні дні вони їдуть на базар і я чую їхні розмови. Мене завжди дивувало, чому вони не переходять на українську мову.
@Vigo-x8v
@Vigo-x8v 8 ай бұрын
Вітаю. Дуже дякую Вам шановна пані Тетяно за чудовий єтер. 🪷🪷🪷
@irynascott182
@irynascott182 8 ай бұрын
Єдина рускоговоряща жителька Львова, яка мені трапилась за 4 роки навчання була бабушка-власниця квартири біля самісінького університету Франка. З нею жив внук гопник-дармоїд і менше ніж за місяць довелось з'їжджати бо дівчата-квартирантки мали з ним тусуватись бо а чьо нє.
@totneznakto
@totneznakto 8 ай бұрын
Ми деякий час жили в Ульяновську куди батька після закінчення унівєра послали по разнарядці. Він згадував що люди там були в шоці коли чули що у Львові видається газета "Вільна Україна". 😁
@nickfork6960
@nickfork6960 7 ай бұрын
Я з Львівскої обл,служив срочну службу в м Североморськ,простим матросом на базі ВМС...був 1973рік....Мені з дому прислали посилку на різдво...в посилці смаколики були загорнуті в газету "За вільну Україну...мене викликали в особий віддділ...піля того як я їм показав,що газета є органом обл компартії,мене полишили в спокої,але не забули перевести на далекий схід дослужити....
@ЗорянаЗоряна-д7р
@ЗорянаЗоряна-д7р 7 ай бұрын
​@@nickfork6960 У 1973 не було такої газети. Напевно,ви мали на увазі "Вільна Україна"
@nickfork6960
@nickfork6960 7 ай бұрын
@@ЗорянаЗоряна-д7р можливо помилився в назві газети...решта точно було...😀
@liubovyavorska6367
@liubovyavorska6367 8 ай бұрын
Величезне Вам дякую за Вашу роботу! ❤ з Мюнхену
@НаталіяЧорна-ч9ы
@НаталіяЧорна-ч9ы 8 ай бұрын
Слава дьомін такий самий "львів'янин",як і ярмольнік .
@virasozanska5687
@virasozanska5687 8 ай бұрын
ганапольскіх, ..
@НаталіяКлос-ы1ь
@НаталіяКлос-ы1ь 8 ай бұрын
І ще сєтачка лабада
@katesunny3865
@katesunny3865 8 ай бұрын
...і "анжеліка" варум
@mary-anna8298
@mary-anna8298 8 ай бұрын
явлінський, гоша куценко, гарік кричевський, лоліта мілявська
@ВолодимирКупець-п1м
@ВолодимирКупець-п1м 7 ай бұрын
Ми- українці завжди у Львові, та й в Галичині взагалі,називали їх просто москалями або ніжно москаликами!!!
@svetlanahylun
@svetlanahylun 8 ай бұрын
Дякую тобі,дитино. Ти дуже мудра дівчина. Побільше би нам такої освіченої молоді. А то з вищою освітою у нас половина,а то і більше,а насправді освічених молодих людей так мало...😢. Дякую за твою кропітку роботу,ти так все розжовуєш,що самий тупий зрозуміє всю сіль правди. Так тримати ❤❤❤
@victoriasoloviy
@victoriasoloviy 8 ай бұрын
Дякую вам🙏
@janka2474
@janka2474 8 ай бұрын
Класний етер. Дякую. От ніби ти це все знаєш, але не задумуєшся, а тут Ви так чітко і зрозуміло розклади все по поличках! І це мені цікаво, яка це все читала не раз і знала, а яке це відкриття буде для людей, які ніколи в такі речі не вникали. Ви оздоровлюєте націю. Дякую велике!
@nesterishina
@nesterishina 8 ай бұрын
Дякую, Тетяно, за чудовий ефір, важливу інформацію і прекрасний ефір, як завжди. ❤❤❤❤
@СофіяШафорост-т3б
@СофіяШафорост-т3б 7 ай бұрын
О, це така у нас звЕзда - блогер Саша Чистова, теж розповідала всім що вони «корінні львовянє коториє всєгда говорілі парускі» Ригачка
@ljudmilaiefimova3047
@ljudmilaiefimova3047 7 ай бұрын
Тетяно, дякую за вашу працю і плачу, і сміюся , дякую ❤❤❤
@ІннаОхотнікова-щ9о
@ІннаОхотнікова-щ9о 7 ай бұрын
Дякую за пораду сходити в музей Тюрма на Лонцього.
@marynazinchenko4518
@marynazinchenko4518 8 ай бұрын
Пані Тетяно, щіро дякую за вашу віданну працю, за вашу просвітницьку діяльність❤ Натхнення, наснаги, задоаолення🎉 Ви - справжній митєць нових сенсів в медійному просторі ❤ Любові і здороов'я вашій родині!
@ОленаТовстенюк
@ОленаТовстенюк 8 ай бұрын
Тетяна, дякую за Вашу працю❤
@nesetesya
@nesetesya 8 ай бұрын
дякую, що говорите про визначні місця різних міст. Я(киянка) Володимирський собор знаю, але у Львові відвідати в'язницю-музей не здогадалась би поки. і дякую за ваш снобізм, бо я його також відчуваю часто і мені важливо почути це від вас також Взагалі в інфопросторі дуже багато речей замовчується. Наприклад , на 4 році університету вивчаючи психологію і от зараз готуючись до іспиту , я випадково відкрила для себе, що взагалі-то в СРСР були репресії психологів потужні, навіть дуже відомих в науці. Але якось на парах це ніколи не спливало, навіть на історії психології говорити про багато загальнолюдських речей, а не своїх українських. І це страшенно сумно
@tanikamaru
@tanikamaru 8 ай бұрын
Доброго ранку. А де можна почитати про репресії психологів? Чи це тільки в спеціальних періодиках?
@myroslavapukhnyak3040
@myroslavapukhnyak3040 8 ай бұрын
@@tanikamaru kzbin.info/www/bejne/a5-4eoGAbcRqa9Usi=mx8dBZS1Wmovn_cn
@mariiabila1343
@mariiabila1343 8 ай бұрын
Слава Дьомін в інтерв'ю ще розповідав, що його мама сьльно била в дитинстві, а зараз живе в Іспанії і подала на аліменти. Мама працювала в управлінні МВС, так що там глибока психотравма від батьків. І такі травмовані люди трансоюють нам свої наративи, які нездатні переосмислити через нерозуміння контексту се-ре-сер взагалі.
@ЛюбовКоваль-ю1ч
@ЛюбовКоваль-ю1ч 7 ай бұрын
То хто такий Дьомін? Вперше про нього чую..... чому йому стільки уваги?
@mariiabila1343
@mariiabila1343 7 ай бұрын
Радіоведучий, я його не дивлюсь, але у нього є своя аудітория
@ЛюбовКоваль-ю1ч
@ЛюбовКоваль-ю1ч 7 ай бұрын
@@mariiabila1343 Дякую.
@alunalka6640
@alunalka6640 7 ай бұрын
цей міф російськомовщини...я виросла в південному місті і українська як мова спілкування існувала лише в контексті суржику. в 2014 я вирішила перейти на українську (дякую Інні Миколаївні за багаторічне виховання думки,що це дивно, що ми українці , але не говоримо українською). Для навчання в університеті переїхала до Чернівців і відчула справжній мовний екстаз: діти, молодь, старші люди з усіх куточків країни говорили українською. ще було щастя! до речі, через те,що моя мова була дуже літературною (бо в побуті існувало лише зросійщене оточення, тож вживати і вивчати натуральний сленг не було з ким), мене теж питали,чи я зі Львова. але зараз я пригадую, що в селах українська була і є. а в містах багато хто не був родом із України...місто було збудоване совєтами, тож і завозили туди людей з совєтів...от і вийшло російськомовне місто Нова Каховка, що теж надихало Довженка.
@waldyn9756
@waldyn9756 7 ай бұрын
Дякую пані Таню за цікавий етер🙏 Мої тато навчили мене вірш коли мені було десь 3 рочки Ой ти сталін ти вояка Ти рудий як собака А другий Валєнтіна тєрєшкова поїхала до хрущова А ти лисий ховай масло Бо вже їде фідель кастро. Слава Україні 💙💛🌻
@Olenaklimenko30
@Olenaklimenko30 7 ай бұрын
Дякую, пані Тетяно, за глибоку аналітичну працю. Дякую за рекомендації, щодо фільмів і книг. Важливу справу робите для нас, українців.
@anastasiavolkova6562
@anastasiavolkova6562 8 ай бұрын
Надихає краще знати історію свого народу. Дякую.
@iuriipylypchuk5522
@iuriipylypchuk5522 8 ай бұрын
Супер етер, дякую Тетяно.
@ОльгаВорона-ц6ъ
@ОльгаВорона-ц6ъ 7 ай бұрын
Дуже вдячна Вам за цей етер❤❤❤
@olenaa_kononova
@olenaa_kononova 8 ай бұрын
Дякую за ефір, кожна хвилина корисна, розкриває нашу суть і біль, за фразами, які просто так кажуть, стоять кривпві події, бо саме із них червоний терор будував все.
@lidiyagusarenko5488
@lidiyagusarenko5488 8 ай бұрын
Слухала і переслуховувала. Ви неймовірна і єдина, шановнв Рагулівна! Багато нового дізнаюся з Ваших передач. Поважаю і люблю Вас!
@dihtyar7680
@dihtyar7680 8 ай бұрын
Дякую! Дуже сподобався етер!
@allaromaniv3954
@allaromaniv3954 8 ай бұрын
Ви праві, і несупнівайтсь у свої поглядах і думках. В ції темі Ви мені свізвучні. Дякую❤
@oleksandrkarabut2280
@oleksandrkarabut2280 8 ай бұрын
Дякую 💛💙 Проект про міста 🔥
@Dragon_FIy
@Dragon_FIy 8 ай бұрын
Дякую за роднічок, і за ефір. У Львові не була, все мрію поїхати. Про тюрму на Лонцького не знала, нажаль. Буду вивчати нашу історію далі
@ingialionka
@ingialionka 8 ай бұрын
Бажаю якось потрапити до Львова і рекомендую до відвідання музей " Тюрьма на Ланцького" рік тому там була-надзвичайна жінка нам розповідала про історію цього місця.Є над чим подумати і щодо нинішніх часів і щодо минулих після відвідин.
@ЛюбовКоваль-ю1ч
@ЛюбовКоваль-ю1ч 7 ай бұрын
Молодшого брата моєї бабусі розстріляли в тюрмі на Лонського. Вона просто не могла спокійно про це казати......про те, як ходила на опізнання..... він був ОУНівцем. Його арештували саме перед війною. А пустили для опізнання вже німці, коли ввійшли у Львів.
@ВадимАнатолійовичЛісовий
@ВадимАнатолійовичЛісовий 8 ай бұрын
Я вперше побував у Львові у 1979 році, в липні. Проїздом до Риги. Ми з бабусею просиділи на вокзалі годин шість між поїздами, бо вона певною мірою боялася вийти в україномовне місто. Хоча мову бабця знала добре, але з нами їхали капітально російськомовні знайомі - не залишати ж їх на вокзалі. Тоді пройшло менше двох місяців з дня вбивства Володимира Івасюка - можливо, це також їх стримувало від прогулянок по Львову. Повноцінно погуляти містом вдалося мені у наступні приїзди до Львова з батьками у 1983 і 1987 роках. Я не чув там російської мови від слова "зовсім". Натомість почув багато цікавих діалектизмів на кшталт "кавусі" )
@oksanakotsovska2833
@oksanakotsovska2833 8 ай бұрын
Дякую за цей випуск.
@natmerc498
@natmerc498 8 ай бұрын
Короче його дід приїхав катувати Українців а йому тепер дають час на телебаченні і всі блага
@Marina-yx6iy
@Marina-yx6iy 11 күн бұрын
Подяка каналу за інформаційну роботу задля нашої самоідентифікації
@ЛюбовВасилівна-ч7о
@ЛюбовВасилівна-ч7о 7 ай бұрын
Щиро вдячна Вам за цю передачу ! Ось про що потрібно говорити на марафоні .
@НатальяБерезницкая
@НатальяБерезницкая 7 ай бұрын
Дякую Розумничка ! Бережи себе ! У Львові, була не мало, але * узькою*, мало чула, в 70-ті ,була школярка їхала до Прибалтійських держав, бабця, та мама просила НЕ говорити * узькою*, але як діти ми розмовляли нею, то в трамваї від нас буквально відходили Люди, щоб не чути нашу тріскотню. Це запам'яталось, розказую Онукам про це,дивуються, поки ще не зовсім розуміють. Про тюремні жахи, дуже боляче, що може бути і в наші часи таке схоже.
@engi6854
@engi6854 8 ай бұрын
Дякую вам за розбори. Як же важливо це всім чути, знати.
@lesiaLe0904
@lesiaLe0904 8 ай бұрын
Він в інтервʼю з Еммою Антонюк сказав , що вона з ХОтина. Тобто чувак живе в Україні, де є багато містечок з закінченням на -«ин» ( Яготин, Лебедин і т.і.). Про Хотинську фортецю я взагалі мовчу- сумніваюсь, що він знає про її існування.
@mariiailchuk5775
@mariiailchuk5775 7 ай бұрын
Пишу ще один коментар! ТАНЯ, ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВАШУ РОБОТУ
@igorlytvynov8325
@igorlytvynov8325 8 ай бұрын
Ваші думки це - отримувати нові сенси в здавалось би простих речах, які навкруги і не викликають відрази, бо очі замилені, як і поняття - тим станом дискурсу який є в колі спілкування, оточення
@tarasantoniuk1044
@tarasantoniuk1044 7 ай бұрын
Дуже дякую за цей важливий ефір❤
@Nataliya8
@Nataliya8 8 ай бұрын
А пам'ятаєте, як бабусі розповідали про цих матрон в комбінаціях))) Не встигла дописати, Тетяна сама сказала))) Моя бабуся розповідала як вони поперлись в театр в тр му, що знайшли в квартирах виселених львівян або талінців, варшавців. А духами вони волосся мили. Смішно та страшно від культури їх вяликой.
@ЛюбовКоваль-ю1ч
@ЛюбовКоваль-ю1ч 7 ай бұрын
Моя бабуся працювала піаністкою в Оперному театрі у Львові. Вона бачила тих генеральських жон в ложах в нічних сорочках..... це правда на 100%. Це було і перше пришестя совків, в 39 му А потім, після пабєди, то дійсно, відбирали совки квартири, навіть від далекої від політики інтелігенції, можна було легко потрапити на Сибір, просто за те що маєш гарну квартиру.
@juliyazaulychna3651
@juliyazaulychna3651 8 ай бұрын
Вони не знали… незнання не звільняє від відповідальності.
@Krasyva_Karma
@Krasyva_Karma 7 ай бұрын
Дякую за етер,чула його коментар про Львів, саме і подумала,чий він нащадок.
@ЛюбовКоваль-ю1ч
@ЛюбовКоваль-ю1ч 7 ай бұрын
А ще в Львові є чудовий музей-квартира Соломії Крушельницької. Недалеко від Університету. Дуже цікаво. Співачка світової слави.
@natmerc498
@natmerc498 8 ай бұрын
Ви найкраща!
@НаталіяДорожівська-с7н
@НаталіяДорожівська-с7н 7 ай бұрын
Дякую, Таню. Цікаво Вас слухати. Все правильно говорите. 💙💛
@Ed_Lotovich
@Ed_Lotovich 8 ай бұрын
08:32 я львів'янин і у мене вже димить як у паровоза!!! Боже, що буде далі???
@natastepyuk
@natastepyuk 8 ай бұрын
Дуже дякую! Ви робите просвіту! Дуже цікавий формат, дуже важливі паралелі , інформація і незвичний ракурс та подача.
@Марина-у7р3ц
@Марина-у7р3ц 8 ай бұрын
Не змогла подивитись етер за один раз, пішла поплакати.
@nataliak9832
@nataliak9832 8 ай бұрын
Дякую за вашу працю!
@ГалаКарпенко
@ГалаКарпенко 8 ай бұрын
Щодо Львову російського міста в мене є спогади тата про Дрогобич російськомовне місто. Тато родом з Черкаської області, як і його перша жінка. Вчились вони в Києві, де одружились. Сестра народилась наче в Черкасах (біля своєї бабці), але ще малою поїхала з батьками в Дрогобич, куди тато поїхав викладати в педінститут після аспірантури. Сім'я в нас (хоч і центральноукраїнська) виключно україномовна. І тато розповідає, що сестра маленькою, прийшовши з вулиці, почала щебетати російською. На питання тата: " де ти цього набралась?", сестра повідомила, що всі в дворі так говорять. А в дворі гуртожитку для викладачів діти, присланих до Дрогобича з викладачів, дійсно розмовляли російською, бо нею розмовляли ці викладачі
@virasozanska5687
@virasozanska5687 8 ай бұрын
Не говоріть дурниць, Скільки шкіл було російською , А,що діти з дітьми окупантів,розмовляли (бо так вони вимагали,что б с німі разгаварівалі). Це ,розкажуть, Скільки людей у Дрогобичі було замордованих в тюрмах,Скільки тіл було в підвалах університету, що ці жахи розповідали пошепки Це аідніміть документи кдб. А скільки депортовано,закрили церкви Якби були 60%, узкоязичних, Це РУХ, це УГКЦ на Львівщині перше вільно відродилася(а була в підпіллі).- не виграли. Чи академік І.Юхновський. викладав узкім? .
@ВікторіяКацен
@ВікторіяКацен 7 ай бұрын
В 1939 р.у Львові була Буча, трупи лежали на вулицях.Їх не дозволяли поховати,тепер повторили.Москальня дивується,чому львів'яни їх ненавидять.Мені розповіла старенька бабуся в парку.
@Allaa-kz3hp
@Allaa-kz3hp 8 ай бұрын
Дякую за етер. Як завжди - актуально, цікаво та пізнавально. Дякую за пораду глибше ознайомитись з такою тяжкою темою як тюрма на Лонцького. Ознайомлюся глибше обов'язково. В 20-х числах буду у Львові у відряджені, відвідаю музей однозначно. Дякую
@Drogobych95
@Drogobych95 8 ай бұрын
Подивіться Реальну історію Галімова про русифікацію міста після війни ..особливо кінцівку
@mary-anna8298
@mary-anna8298 8 ай бұрын
Галімова
@Drogobych95
@Drogobych95 8 ай бұрын
@@mary-anna8298 дякую
@jasmineflower299
@jasmineflower299 8 ай бұрын
Жоден внук чи внучка не несе відповідальності за те, якими були і ким працювали твої дід і баба. Але всі люди несуть відповідальність за те, що вони роблять із цим знанням, якими вони стають від впливом сімʼї і суспільства. В якійсь розумній книжці про мозок було написано, що страшніше того, аби чогось не знати, може бути тільки те, коли ти навіть не знаєш, скільки всього і чого саме ти ще не знаєш. І от якщо Дьомін не знає, чого саме він не знає про історію країни і міста, де родився, виріс і живе, бо він невіглас? Чи він знає і не відстрілює, бо він долбойоб?
@svetagubareva7361
@svetagubareva7361 8 ай бұрын
Дякую,.Давно читала,треба перечитати ще раз. Згадувала її також на початку війни,коли в Інтернеті з'явилося відео про посилки на росію
@axelpolozut5422
@axelpolozut5422 8 ай бұрын
Це неперевершений етер, знімаю капелюха перед Вами!!!!
@mariiailchuk5775
@mariiailchuk5775 7 ай бұрын
Я навчалася у Тернополі , знімала у 2х місцях. І там, і там були квартири вдов "асвабадітєлєй". Гарні кам'яниці, відібрані у людей, яких десь "не стало". Гади, касапи...
@СергейБелан-ц5ь
@СергейБелан-ц5ь 7 ай бұрын
Про унітаз,що совєти пили з нього воду повірю,бо ще в наші часи є люди,які не знають як користуватися санвузлами.В 80 х роках,студентом їздив допомогати в колгосп,жили в добрих побутових умовах,в будинку відпочинку.Унітази в жіночій вбиральні постійно забивалися,бо туди хтось кидав зламані годинники,кавунячі шкірки і т.п.Дівчата вимушено ходили в чоловічу вбиральню,одна побачила пісуар і запитала,що це таке,я відповів це щоб голову мити...Вона запитує,а чому в нас немає такого? Я відповів,що у дівчат волося довге і система може засмітитися,тому в жіночих вбиральнях це не ставлять
@yuriyshwanskiy6436
@yuriyshwanskiy6436 8 ай бұрын
Дякую, пані Тетяна! Дуже цікавий контекст.
2025, ми готові. Приходь!
1:49:27
Ragulivna
Рет қаралды 39 М.
The Best Band 😅 #toshleh #viralshort
00:11
Toshleh
Рет қаралды 22 МЛН
She made herself an ear of corn from his marmalade candies🌽🌽🌽
00:38
Valja & Maxim Family
Рет қаралды 18 МЛН
Як українці святкували Великдень | The Документаліст
24:28
Чому Сократ Ненавидів Демократію
5:18
Човен Телемаху
Рет қаралды 8 М.
Польські міфи про Львів/Українська історія ІКС
31:04
ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ
Рет қаралды 75 М.
The Best Band 😅 #toshleh #viralshort
00:11
Toshleh
Рет қаралды 22 МЛН