Реєстр волонтерів: грабіж чи допомога?

  Рет қаралды 794

Ukrainian Media Network

Ukrainian Media Network

2 ай бұрын

Пікірлер: 11
Сергій Облако
Сергій Облако 2 ай бұрын
Це все таке.. Краще спитали чому для волонтерів вони зараз вели реєстр і фактично перевірки ,а для себе хороших .депутатів зняли декларування статків (воруй скільки хочешь ,вони і ворують ) ? Спитайте скільки депутатів з його фракціі подали деклараціі ?
Andrii Med
Andrii Med Ай бұрын
Повністю підтримую депутата до речі) Як ти відрізниш на що людина витрачає кошти, чому їй почали донатити і тп? А далі з цієї картки якісь витрати, і що думати податковій? В ідеалі щоб були спец рахунки Є Волонтер, або фонд або тп, але в реальності не так як в ідеалі, на жаль. Тому ініціатива типу дати всім знати про існування реєстру і проінформувати дуже добра. Як раз для того щоб в майбутньому якийсь "місцевий чаус" не прийшов до вас з питаннями і на законній підставі звинуватив волонтера. Єдине шо може вас вберегти - закон з публічною підтримкою.
Aza Miliutina
Aza Miliutina Ай бұрын
💛💙
Larisa Y
Larisa Y Ай бұрын
Волонтерам респект!Руки геть вiд волонтерiв!🇺🇦💪💙💛🙏
Dr. Faust
Dr. Faust Ай бұрын
як з карткою Є Допомога, зробити картку Є Дохід і Є Волонтерство, з картки доходу буде автоматично списуватись податок, а як треба на щось зібрати даєш номер волонтерської карти.
Andrii Med
Andrii Med Ай бұрын
а тепер до речі, уявіть себе на місці депутата, який прийшов з класними намірами, і отримує шквал критики і вимушенй захищати себе, а не отримувати підтримку. Моя персональна історія така сама, правда в іншій сфері. Звісно питання повинні ставити, але як на мене це було дуже критично)
SOVAAVOS AVOSSOVA
SOVAAVOS AVOSSOVA 2 ай бұрын
Держава завжди обмане . Реєструйтеся , з часом це відчуєте .
Ukrainian Media Network
Ukrainian Media Network 2 ай бұрын
НАГОДУЙ ЖУРНАЛІСТІВ: 🟢 Долучитись до родини на Patreon: r.skrypin.ua/patreon 🟢 Стань нашим Спонсором на KZbin: r.skrypin.ua/umn 🟢 Швидкий донейт: r.skrypin.ua/pb 🟢 PayPal: paypal.me/skrypinua 🟢 monobank: 5375 4141 0021 8964 🟢 Приват: 5221 1911 0088 1571 🟢 банка моно: r.skrypin.ua/banka 🟢 IBAN CZ5055000000005523752001, Roman Skrypin 🟢 мобільні перекази: +380963302229 🟢 крипта: skrypin.ua/help/
Анна Ротман
Анна Ротман 2 ай бұрын
Враження: депутат самий головний і почути думки співрозмовника не так важливо. Головне своя думка а ще агресивно і наполегливо. Можливо він і турбеється але треба слухати поради.
Ігор Куліков
Ігор Куліков Ай бұрын
Цю хуйню, роми, більше слухати не можливо...
16+ | LES PODERVIANSKYI
1:27:53
skrypin.ua
Рет қаралды 230 М.
1,000 Blind People See For The First Time
8:01
MrBeast
Рет қаралды 91 МЛН
Как вертолеты приземляются в бурном море? #shorts
1:00
Роботи рогозіна вирушають мочити Леопарди
10:39
Putin and the Presidents: Julia Ioffe (interview) | FRONTLINE
1:08:21
FRONTLINE PBS | Official
Рет қаралды 1,2 МЛН