Real jest z symulacji i gra na bota na najłatwiejszym poziomie | Real 2:1 Bayern REAKCJE

MIESIĘCZNA ▶ bit.ly/3E4eMiy
🪙 ZGARNIJ 100zł NA SWOJĄ SZTABKĘ: goldsaver.pl/k...

@padpl9186 4 ай бұрын
W życiu są pewne trzy rzeczy: 1. Śmierć 2. Podatki 3. To, że Real Madryt zaczyna grać od 80 minuty
@dvwid7607 4 ай бұрын
Brawo Real! My, jako Barcelona przy Madrycie jestesmy mega dziadami i wygladamy jak klauny, od zarzadu po boisko. Przykre, ale prawdziwe. To ze Real wygrywa Lige Mistrzow regularnie od 2014 roku nie miesci mi sie w glowie. My kilka lat krocej meczymy sie z klatwa rewanzy i wypierdalania sie co chwile w LM, a oni jeszcze dluzej co chwile ja wygrywaja, skladami w roznych fazach rozwoju czy jakosci. Łeb pęka.
@Michaelmayhell36
@Michaelmayhell36 4 ай бұрын
2:03:40 kurła szacun że fan Barcy jest obiektywny i czai przepisy a nie od razu że przekupiony sędzia wałek itd jak za każdym razem kiedy Real coś wygrywa 😅
@ROONIEE10 4 ай бұрын
Joselu ma więcej bramek w półfinalach Ligi Mistrzów od lewandowskiego od 2016 roku xd
@piotrsadowski334
@piotrsadowski334 4 ай бұрын
"Jak będzie 93. To zaczne świętować" No i wyszedł skryty kibic Realu haha
@abberoon572
@abberoon572 4 ай бұрын
chodzilo mu ze jak Real w 93 bedzie przegrywac to dopiero uwierzy ze oni nie odrobia xd
boże musiałem od razu to po meczu zobaczyć, kocham jego reakcje
Oczywiście nieważne co będzie kibcował przeciwko Realowi to robi te reakcje jeszce lepsze
@bartekskrzypczak6681
@bartekskrzypczak6681 4 ай бұрын
Reakcje Maćka to klasyki 🤩 dwie rzeczy po meczu to obowiązek reakcja Maćka i komentarz Tomka Ćwiąkały
@nobkos247 4 ай бұрын
Jako kibic bayernu Po ostatnim gwizdku wielka szkoda i ból wiadomo czego, znowu z tyłu głowy ze real sie przeslizgnal. no ale 5 minut po ostatnim gwizdku na spokojnie idzie wywnioskowac jednak, ze gdyby to bayern wygral to wlasnie on by sie przeslizgnal, tak naprawde ten strzal daviesa to bylo jedyne zagrozenie ktore stworzyl bayern, masa niedokladnych podan i wyprowadzen pilki, nieobecne jakiekolwiek polaczenie formacji pomocy i ataku, neuer ratujacy tylek co chwile no i ten nieszczesny kimmich na prawej obronie ktory nie jest obronca... Czy real zasluzenie wszedl do finalu? nie mi osadzac kto zasluzyl na gre w finale, ale wiem jedno panie Tuchel, mam nadzieje ze tu nie bedzie historii jak z xavim i to ze odchodzi z tej druzyny to juz oficjalne, bo tymi zmianami i tak wczesnym murowaniem sam przegral ten mecz. Patrzac na przebieg sezonu bayernu brałbym 1/8 ligi mistrzow w ciemno no ale po takim polfinale oczywiscie jest niedosyt. Jedynie Manu szkoda ze po takim pieknym wystepie popelnil jeden blad ktory tak naprawde zawazyl o losach meczu, bo to juz bylo oczywiste ze albo real wcisnie druga albo beda karne, bayern juz poprostu nie mial kim atakowac. Gratulacje dla realu, serduszkiem za borussią w finale no i oby ten final byl dobry
@radzinakot599
@radzinakot599 4 ай бұрын
Przysięgam że w 86 minucie byłem o krok o postawienia "zwycięzca rywalizacji: real madryt" po kursie 5,70 XDD
@sylwesteradam759 4 ай бұрын
Marciniak zapakował spalonego do pudełka i stworzył Spalonego Schroedingera: do końca życia będziemy gdybać. Klasyczna superpozycja kwantowego Marciniaka.
@KacSky 4 ай бұрын
Joselu dublet XDD Bijcie pokłony przed najwiekszym klubem w historii HALA MADRID
Maciek może lepiej nie odzywaj się w ogóle na tych transmisjach, bo znowu żeś rzucił klątwę. To już jest iście paranormalne XD
@kolegad622 4 ай бұрын
@@legeroo ​Człowieku w najlepszym wypadku Bayern miałby dogrywke a nie jest to wcale takie pewne. Dogrywke grali by bez Kane, Musiali i Sane tyko z Mullerem, Chupo motingiem i może Telem z przodu
@therealjb1767
@therealjb1767 4 ай бұрын
Jakich kurwa błędów XD z Realem trzeba wykorzystywać setki które się ma, poza tym jak kurwa można ściągać Kane'a w samej końcówce i wprowadzać jakiegoś parodystę.
@Hatti69
@Hatti69 4 ай бұрын
@@legeroo nastepny kretyn byl by var i spalony i tyle stanal by ci wtedy?
@verspin
@verspin 4 ай бұрын
Jako kibic BVB dobrze że Bayernu nie będzie w finale bo już miałem ptsd z 2013 Autentycznie te same drużyny na tym samym stadionie, już chciałem posądzić Ligę Mistrzów o nostalgia bait'ing - "Finał LM 2013: Remake"
@puncher7115 4 ай бұрын
Real dużo lepszy skład od Borussi, ale myślę że Borussi też nie można skreślać w tym finale, jeśli by wygrał Dortmund to myślę że fajna pamiątka dla reusa w karierze za to że poprostu jest tam od początku do końca, i żadne pieniądze go nie kupiły, i jakoś bardziej go cenię niż Kanea.
@dominp1988
@dominp1988 4 ай бұрын
Szklany Reus? Bez przesady, to tylko w miarę przeciętny grajek i jeszcze kontuzjogenny.
@smerfdzikus2334
@smerfdzikus2334 4 ай бұрын
Xd. Borussia se może i 3-0 wygrywać do 90 minuty a w doliczonym u tak straci trzy bramki i w końcu przegra. To jest REAL MADRYT.
@@dominp1988 chodzi mi głównie o lojalność wobec klubu tak jak np Casillas w realu czy Xavi Hernandez w barcy.
@mateuszmateusz9143
@mateuszmateusz9143 4 ай бұрын
Żadnego rywala nie można skreslać, a tego istnym dowodem jest Barca - Roma, Liverpool, PSG, Świetnie o tym wie Ancellotti i nigdy nie mówi że tytuł jest zapewniony nawet mając 11 pkt przewagi gdy tytuł jest na 100% jego
@mkaki77
@mkaki77 4 ай бұрын
Od 87:11 cream de la cream:) co za niemiecki Niemiec ❤❤❤❤❤
@wojtektygrys7739
@wojtektygrys7739 4 ай бұрын
Bayern też zasługuje na odcinek honorowy jesteśmy dziadami.
@qbik2925
@qbik2925 4 ай бұрын
Maćku przyznać to musisz nie ma lepszej drużyny w końcówkach ligi mistrzów niz wielki Real Madryt 🎉🎉🎉
@didactylos6 4 ай бұрын
Karma Bayern przegrał od strzelenia pierwszej bramki. Ciągłe zmiany, przedłuzanie akcji, kładzenie się na ziemi zawodników, można by jeszcze wymieniać więcej. Zaś Real cały czas cisnął i super grali, przyjemnie oglądało się ich gre mimo iż ja nie jestem fanem tego sportu i nie jestem kibicem.
@DaWilc
@DaWilc 4 ай бұрын
Ja tutaj tylko wpadlem na pół godzinki, zeby zobaczyć reakcję na bramkę bayernu i remontadę 😂 mistrz 😁
@dominp1988
Nie wiem jak to możliwe w sporcie drużynowym ale Real ma gen zwycięzcy. Po prostu. Czy to z Ronaldo czy bez. To jest jakaś dziwna maszyna do wygrywania LM.
@piecia1990
Cudownie to się ogląda dziś, miodzioooo
@patriczi5824
@patriczi5824 4 ай бұрын
Wielki błąd Marciniaka
@qbik2925
jako kibic realu doceniam w chuj za to ze mimo wszystko doceniasz wielkość największego rywala. szacun.
@behemot900tony3
@behemot900tony3 4 ай бұрын
Kiedy twój zespół przegrywa w 88 min a i tak wiesz że awansują bo jesteś kibicem Realu Madryt kurwa dziady z czym wy w ogóle chcecie podjeżdżać ferranem Torresem i dziadem Lewandowskim
@tadeuszhulajnoga1064
@tadeuszhulajnoga1064 4 ай бұрын
Jakiś śmieszny Lewandowski haha Joselu to jest dopiero transfer
@Siemano9
@Siemano9 4 ай бұрын
Dla realu zagrać w finale znowu to takie no okej jesteśmy a Barca w ćwierćfinale ale super można świętować otwierać szampana 😂
@grzegorzsierota3161 4 ай бұрын
Za szybko się cieszysz Maćku Real to jest zawsze Real najpotężniejszy klub na swiecie🤍🤍🤍
@krolikkrol 4 ай бұрын
FUN fact: BVB za wygranie LM dostanie 20 baniek BVB za to ze Belingham wygra dostanie 25 baniek :)
@arminiuszmazowszanin2670
@arminiuszmazowszanin2670 4 ай бұрын
Jest zapisane u góry że harry nic nie wygra chyba.
@kazwatanabe3077
@kazwatanabe3077 4 ай бұрын
Joselu sigma
@picassopk
@picassopk 4 ай бұрын
85 min co mówi Maciek..😂
@Shadow_X717 4 ай бұрын
TYLKO HALA MADRID JEDNA OSOBA JEST MNIE WAŻNA CZY JUTUBER LICZĄ SIĘ KIBICE MADRYTU!!!
@jakubc.335 4 ай бұрын
Będzie bardzo fajny finał ligi mistrzów Serce wiadomo jestem za BVB 💛🖤 ale rozum z szacunkiem Real Madryt 🤍
@dawidraczewski6283 4 ай бұрын
Jednak Visca lepek nigdy z ciebie nie wyjdzie choć jakbyś nie chciał zakrzywiać rzeczywistość
@robak8010 4 ай бұрын
Marcinak jak zawsze lepszy od varu zamiast poczekać to od razu gwizda.
Przecież tam był spalony sędzia liniowy podniósł chorągiewkę to Marciniak gwizdnął a zawodnicy Realu przestali już bronić i dopiero De Light strzelił i co to ma być uznane?
@CichociemnyRadoslaw
@CichociemnyRadoslaw 4 ай бұрын
Marciniak? Kryminał nie gwiżdże się tak stykowych spalony jeszcze w dodatku w takim momencie meczów. Łysa pała z przerośniętym ego. Niech już idzie do tych Arabów sędziować mecze.
@hograjdaaa
@hograjdaaa 4 ай бұрын
+1
@kolegad622
To był jego jeden bład...wiadomo że jest on dosyć poważnym błedem ale jeśli gość taki mecz przez 100 minut sędziuje świetnie to nie mozesz pisać by wypierdalał
@jerzuyt3597
@jerzuyt3597 4 ай бұрын
W Lidzę Mistrzów są półautomatyczne spalone
​​​To nie był błąd chłopie przecież tam był oczywisty spalony a Marciniak gwizdnął bo sędzia liniowy podniósł chorągiewke bo takie są zasady a ta bramka De Ligta nawet jakby nie było spalonego to nie powinna być zaliczona bo zawodnicy Realu przestali bronić razem z bramkarzem od razu po gwizdku a dopiero po nim De Ligt strzelił
@PraktykaSpiskowa
@PraktykaSpiskowa 4 ай бұрын
+1000 Pełna zgoda. I po reakcjach świata widać, że tylko Polacy go bronią, bo Bolak Rodag!