Раніше зібрав АКБ, тепер час на сам РЕБ. Тепер змінюю конструкцію, бо отримав зауваження по використанню. Во існину, в армії можуть зламати любе. Такі умови в полі... Разом до перемоги. Допомагайте ЗСУ.
Пікірлер
@slavastaniUAСағат бұрын
файна робота ! за свинячийхвостик вподобайка !
@yevgenygritsayenko13112 сағат бұрын
Дяка Майстру 👍🇺🇦
@umidigi83563 сағат бұрын
Дякую Дядьку за вашу сумлінну працю.
@volodymyrzakolodyazhny2 сағат бұрын
(20:33) один вентилятор можна закріпити на корпус (на витягування, на приклад). А інший - відповідно, з іншого боку радіатора, заштовхуватиме повітря в радіатор. Або, так як використані вентилятори - мають значний запас продуктивності - можна обійтися усього таким одним. Наприклад, на розмістити його радіаторі - заштовхуватиме повітря з корпусу, через радіатор, і виштовхуватиме його назовні. А з іншого, якогось копійчаного старого вентилятора того ж розміру - можна зробити тунель назовні. Тунель можна кріпити або на радіатор, або на корпус (але не туди й туди, бо буде ламати). На корпус, на випускний отвір - металеву решітку. І все.
@kDnZP2 сағат бұрын
Дякую
@volodymyrzakolodyazhny2 сағат бұрын
Про додаткове притискання модуля до радіатора (16:13) - здається, достатньо буде зробити одну притискну пластину, посередині. Там потужність, що передаватиметься на радіатор - до 100 Вт (а не сотні ват).
@volodymyrzakolodyazhny2 сағат бұрын
(23:56) також, ще зручніше - буде використати кутовий SMA-SMA адаптер. Тоді пігтейлу потрібно буде загинатися значно менше. На згинанні кабелю на 180 градусів з таким невеликим радіусом - втрачаються якраз капля потужності, що приблизно відповідає втратам на кутовому конекторі (небагато, 0,1-0,2 дБ).
@volodymyrzakolodyazhny2 сағат бұрын
Про нюанси з центральним піном конектора на 26:54 - як правило, все ж, центральні піни конекторів мають стопор, який їх зупиняє на потрібному місці. Без стопора - я ще не бачив, на відео - це перший. Потрібну глибину піна - можна, також, орієнтуватися по якомусь якісному заводському конектору (а ще краще - не використовувати такі дивні конектори).
@volodymyrzakolodyazhny3 сағат бұрын
RG402 - легше вигнути, ніж товстіший LMR (4:00). Закручувати, спочатку, його не зручно, але якщо приловчитися, і сформувати його попередньо - то він чудово і пружинить, і тримає потрібну форму. Можна робити довжиною від 5 см (щоб мати можливість зігнути з якимись радіусами).
@JCPrint-i8o2 сағат бұрын
При нарізанні різьби в алюмінію, щоб не закусувало мітчик, дуже зручно використовувати бджолиний віск.
@volodymyrzakolodyazhny2 сағат бұрын
28:52 - на місце саморізів, що кріплять фланцеві конектори - просяться гвинти та гайки М3 (наприклад, М3х10 потай). 🤔
@porterlvСағат бұрын
З саморізами сильно швидше.
@Anatolii-b5e2 сағат бұрын
Добрий день. Знаю що під руку неговорять. Але чому розєми на саморізи до корпусу, якщо можна заклепками (вдасться трохи місця зекономити).
@porterlvСағат бұрын
Не знаю заклепок в потай. Не маю доброго пістолета.
@volodymyrzakolodyazhny3 сағат бұрын
Таки потрібні проміжні корпусні фланцеві конектори на корпусі (2:06)? 🤔 "А я ж казав" 🙂
@artvideoUA2 сағат бұрын
Привильно казати не різьби готові а "різьба навалена")
@endorphinair81663 сағат бұрын
Я точно не памьятаю, але мені здається що розмір пігтейлу чи кабелю повинен бути кратним чи то чверті довжини хвилі чи то половині.
@MrPritoriusСағат бұрын
29:30 - Заклепками крипіть
@volodymyrzakolodyazhny3 сағат бұрын
LMR400 - міцний товстий кабель - тобто, він, переважно, для зовнішнього використання. Для внутрішніх робіт - є тонші, гнучкіші. Найкращий та найпотужніший - це RG402. В нього є дешевший та тонший родич RG405 - але він надто мілкий, і з ним, через це - банально, не зручно працювати. Для частот до 1000 МГц (і коротких відрізків), власне, також, всередині можна використовувати RG316 (але цей - значно гірше за RG402 по всіх параметрах, крім гнучкості).
@porterlvСағат бұрын
проблема знайти то все в одному місці в потрібний час і кількості.
@volodymyrzakolodyazhny2 сағат бұрын
(14:00) - не зняті фаски, перед нарізанням різьби 😪 Для знімання фаски зручно використовувати свердло, приблизно, удвічі більшого діаметру за те, яким свердлили отвір. Наприклад, свердло d=6,0 універсально підходить для знімання фаски отворів під М2.5, М3.0, М4.0.
@porterlvСағат бұрын
Не кажіть нікому! Мо не помітять... :)
@OlehRA2 сағат бұрын
Усім привіт. Нарного мені перегляду. Послухав Броманс із Портніковим, прийшов до вас
@OlehRA2 минут бұрын
Виправляти не буду, бо вподобайка майстра злетить ) *Гарного!
@Alex_NikolaivskiСағат бұрын
Теж роблю хлопцям реби, і скажу що є вже готові кабелі обжаті 8см довжина якісні залишається тільки під конектор зробити отвір тож шукайте краще усе є.
@porterlvСағат бұрын
А де є? Як називаються?
@КоляКривонос-ь5ы6 минут бұрын
Если вдруг вам будет нужна 3д печать для креплений, обращайтесь (переходники под вентиляторы и прочее. Если интересно отпишитесь
@vadymarko2 сағат бұрын
...так, а шо так мало коментарів під вашими відеоАми? Треба то виправлято срочно..