dit is een hele fijne manier van rekenen oefenen, dank u voor het maken van dit soort top video's
@simonetump75024 жыл бұрын
Even opletten; het antwoord dat gegeven wordt op vraag 14 is fout. Moet 276 euro zijn.
@eliseyt706 Жыл бұрын
ik dacht al ik hele tijd afvragen wrm 288 maar thankyouuu
@n3fashion248 Жыл бұрын
Ja bedankt!! Dit dacht ik al inderdaad. ik heb al zo'n moeite met rekenen. en dan dit soort foutjes zet mij weer aan het twijfelen dat ik het fout doe. er zijn meerdere kleine foutjes in dit filmpje. wel erg supper irritant.
@mariekevanzetten59103 жыл бұрын
9:45 -> sinds wanneer is 80 + 12 = 96??? Volgensmij heeft u er een rekenfout is staan.
@panlomito3 ай бұрын
Slim rekenen, dat leer ik ook mijn leerlingen. Toch een klein minpuntje dat ik vaker zie: het = teken betekent dat beschrijving voor het teken PRECIES gelijk moet zijn aan de beschrijving achter het teken. 4 = 2 x 2 of - 3 + 1 = 5 - 7 dus 88 x 11 = 88 x 12½ kan echt niet @2:35 Vraag 12: 24 x 95 = 24 x (100 - 5) = 24 x 100 - 24 x 5 = 2400 - 12 x 10 = 2400 - 120 = 2280 Vraag 13: 194,4 : 0,9 = 194,4 : 9/10 = 194,4 x 10/9 = 1944 / 9 ... 1800/9 = 200 rest 144 ... 90/9 = 10 rest 54 en het antwoord 200+10+6 = 216 Vraag 14: 3/5 x 460 = 6/10 x 460 = 6 x 460/10 = 6 x 46 = 3 x 92 = 3 x (90+2) = 270 + 6 = 276 Vraag 25: (50.000 -10.000) / 8 = 40.000 /8 = 5.000 dagen = 5.000 / 365 10 jaar is 3650 dagen rest 1350 ... 3 jaar is 900+195 = 1095 dagen rest 255 ... 255 /365 is meer dan een half jaar dus afgerond 1 jaar... en het antwoord 10 + 3 + 1 = 14 jr Vraag 28: Niet zoeken maar rekenen: ((4,1+5,4+6,4) + 3xE) / 6 = 5,5 ... ( 15,9 + 3E ) = 5,5 x 6 .... 3E = 33,0 - 15,9 = 17,1 ... E = 17,1 / 3 = (15 / 3) + (2,1 / 3) = 5 + 0,7 = 5,7 Vraag 34: Eerste jaar : 1% van 2500 = 25 ... 2% van 2500 = 50 ... 0,1% van 2500 = 2,50 en 0,05% van 2500 = 1,25 dus eerste jaar 2500 + 50 - 1,25 = 2548,75 Tweede jaar: 1% van 2548,75 = 25,4875 ... 2% van 2548,75 = 50, 975 ... 0,1% van 2548,75 = 2,5488 en 0,05% van 2548,75 = 1,2744 dus tweede jaar 2548,750 + 50,975 - 1,274 = 2548,750 + 49,701 = € 2598,45
@floorhillenaar72743 жыл бұрын
vraag 34 vraag je toch de rente, niet het totaal bedrag???
@Fireworksandthunder11 ай бұрын
Bij vraag 45 is 32:8 de uitkomst natuurlijk 4, niet 6. Daardoor hoeven alle teams maar 3x tegen elkaar in de poule rondes te spelen. Vervolgens nog tegen 1 van de winnaars van de poule, de halve en vervolgens de finale. De winnaar van de finale heeft dan dus 6 wedstrijden gespeeld.
@reasoncreator78284 жыл бұрын
N26 ik denk dat nog 10x0,75 erbij nog bijberekenen moet worden want er staat 2-3 uur. u hebt alleen 2 uur berekent : 10 x1,50 + 10x1,50 . En moet nog dan voor de derde uur 10x0,75. Ik twijfel nog , wie kunt mee denken?
@ArtvandeLustgraaf4 ай бұрын
Ik kom na afronding op een getal van 114.00 uit. (Getal boven de .5 rond je af naar boven?).
@kirendebipersad53343 жыл бұрын
Kan iemand even bevestigen of mijn antwoord bij vraag 45 goed is? Deze is namelijk fout gedaan in het filmpje.. Ik heb 32:8 is 4 teams per poule. Er wordt door de winnaar 3 wedstrijden gespeeld binnen de poule, vervolgens 1 wedstrijd tegen de winnaar van de andere poule, dan de halve finale en de finale. Ik kom dus uit op 3 + 1 + 1 + 1 = 6 wedstrijden.
@loekvandijk97293 жыл бұрын
zo te horen ben je een meisje, 4 teams betekent dus 2 wedstrijden he
@peternauta46723 жыл бұрын
Vraag 34, er wordt gevraagt hoeveel rente Joris totaal ontvangt. Dat is naar mijn inzien €98,45 en niet het totaal bedrag van €2598,45. Hier zit namelijk €2500 spaargeld bij, dit is geen rente. Of begrijp ik het niet?
@reneverdonk95322 жыл бұрын
Helemaal mee eens. daar kwam ik ook op. In de uitleg werd alles opgeteld
@lucderuijter54793 жыл бұрын
32:8 = 4, geen 6 (bij vraag 45). Het uiteindelijke antwoord komt dus uit op 6 wedstrijden
@p382742937423y43 жыл бұрын
Oops, foutje op vraag 14 inderdaad. Das wel effe balen. Snel eruit knippen; kids worden daar he-le-maal getikt van.
@Fireworksandthunder11 ай бұрын
Bij vraag 28 is het antwoord wat ze zoeken niet die 5,5 maar dus de 5,7 die je moet halen voor het examen om op een 5.5 uit te komen. Antwoord dus 5,7.
@mariekeveeger93883 жыл бұрын
Triest dat uitleg van een professional zoveel fouten bevat: vraag 14, vraag 22, vraag 42 en vraag 45. Hopelijk zit je niet in een examencommissie! En wat jammer dat je nergens op reageert...
@n3fashion248 Жыл бұрын
Dit is inderdaad heel verwarrend zo allemaal. het is niet vanzelf sprekend dat iemand de fouten zomaar even ontdekt die al moeite met rekenen heeft. je gaat toch aan je zelf twijfelen
@SamuelLammers3 жыл бұрын
22 is ook fout haha het moet 114000 zijn afgerond naar een duizendtal
@akkiexx53604 жыл бұрын
niet alle sommen kloppen! Laatste som is fout 32:8= 4 ipv 6...
@sophiewiggers24014 жыл бұрын
Mag je bij dit soort sommen tijdens het examen de rekenmachine gebruiken?
@dominiquedejong9748 Жыл бұрын
Volgens mij moet hij zelf weer even de leer in wat een fouten om te janken😢
@ahmedsalah56772 жыл бұрын
Hello kan iemand mij helpen. Ik ga binnenkort een examen doen rekening F3 en ik wil iemand die kan mij helpen met verbreiden voor het examen?
@lustapoder1233 жыл бұрын
Opgave 2 is fout bij de som. Het moet zijn 20x150 hoort 20x15=300
@judithsens5232 жыл бұрын
jammer dat er best wel wat fouten inzitten.....
@manareaktitou4222 Жыл бұрын
460:5=92 niet 96 vraag 14
@frankvermeulen3279 Жыл бұрын
Waarom wordt er in vraag 22 niet naar boven afgerond en in vraag 25 wel?
@ilikemilk74628 ай бұрын
je rondt alleen naar boven als t boven de 0,5 is dus 1,2 = 1 en 1,5 of 1,6 = 2
@ilikemilk74628 ай бұрын
dus opdracht 22 is eig fout
@vavr-q8o4 жыл бұрын
Opgave 13 is fout... dat moet 92 x 3 zijn ipv 96, dus uiteindelijke antwoord moet zijn: 276
@natitesfalem37804 жыл бұрын
hallo bro ik denk vraag 14 is fout want kijk 460 deel 5 is 92 daarna 92 keer 3 is 276
@floorhillenaar72743 жыл бұрын
ja klopt hel lastig als je oefent en er staan fouten in