Реставрація зубофрезерного Reinecker. Серія №13. Майже фінал.

  Рет қаралды 53,888

Дядько Максим

Дядько Максим

Күн бұрын

Канал Сергія Серебрякова - / @СергейСеребряков-я9т
За мат, політику, ляпи не по темі - бан.

Пікірлер: 181
@sergeyporemskiy6092
@sergeyporemskiy6092 7 жыл бұрын
Д.Максим відробляє...Всі відео офігенскі !
@Ivan_Russian
@Ivan_Russian 7 жыл бұрын
Приятно смотреть! Протезист- генеколог-шестого разряда.
@MegaCheburgen
@MegaCheburgen 7 жыл бұрын
Максим не перестаю восхищаться вашим энтузиазмом. Даже не представляю для чего нужен такой станок, поэтому жду с нетерпением первой работы. Удачи!
@kvorubin
@kvorubin 7 жыл бұрын
краса неземна!!! наростає інтрига того як він функціонує!!!
@андрейпась-б5ф
@андрейпась-б5ф 7 жыл бұрын
Увидел в названии слово ФИНАЛ, ну думаю всё : наконец -то сейчас Хулио впердолит Кончите. Но не тут-то было!!! Продолжение следует......
@WOTKyzmich
@WOTKyzmich 7 жыл бұрын
Під рукоятку можна положити упорний підшипник , буде дуже легко відкручуватись і добре зажиматись.
@sanyachugay1812
@sanyachugay1812 7 жыл бұрын
Ждёмс кинчики с зубонарезкой!Всё гуд !
@МиколаВасильєв-щ5д
@МиколаВасильєв-щ5д 7 жыл бұрын
Краса!!!
@Pegas309
@Pegas309 7 жыл бұрын
Ребята давайте попросим нашого Дядька Максима чтобы первую шестерню с автогрвфом или клеймом зделать розыгрышь среди подпищиков.Уже и жалко когда станок заработает сколько сопереживаний , через год лучше в музей радоать глаз.
@maksimgurtovenko2041
@maksimgurtovenko2041 7 жыл бұрын
Про базар: завидуем мы тебе. В Новосибирске, например, такие базары изжили еще в начале 00-х.
@kvorubin
@kvorubin 7 жыл бұрын
во во, никогда на базарах не видел ничего подобного.. если и есть то 2-4 ларька с фрезками и резцами за космические деньги.
@helmutchlebnikov8905
@helmutchlebnikov8905 7 жыл бұрын
Добрый день Максим. D.R.P.- Deutschen Reichspatent "Немецкий Государственный Патент" введенный кайзером Вильгельмом в 1877 году D.R.G.M.-Deutsche Reichsgebrauchsmuster "Немецкий Государственный Действующий Образец" введен в 1891 году. Дополнение к потенту выдавалось сроком на 10 лет запрещающее другим лицам патентировать подобное, даже с улучшенными характеристиками
@ОдесситАлександр
@ОдесситАлександр 7 жыл бұрын
D.R.G.M.- абревиатура Германского бюро регистрации и патентования
@ОлександрОмелянчук-ж6э
@ОлександрОмелянчук-ж6э 7 жыл бұрын
Краса!
@ЗавсегдатайИгракович
@ЗавсегдатайИгракович 7 жыл бұрын
Я вже ніяк не дочекаюсь, коли станок запрацює.
@denis88911
@denis88911 7 жыл бұрын
Макс, расскажи нам как-нибудь о зубодолбежных и зубофрезерных станках. О плюсах и минусах обоих технологий. Просто интересно, почему параллельно существуют оба метода.
@Mishka5588
@Mishka5588 7 жыл бұрын
Зубодолбежные работы к примеру: внутренние шестерни (планетарные редукторы, муфты пула), блок шестерни без возможности выхода червячной фрезы. То с чем лично сталкивался.
@MacIn173
@MacIn173 7 жыл бұрын
DRP - это дойче райх патент. Такое клеймо на многих вещах времен третьего рейха. У меня где-то патрон валяется под обычную лампу с таким клеймом, с заброшенного нацистского военного завода из Калиниградской области.
@АнтонСлепухин-о3ю
@АнтонСлепухин-о3ю 7 жыл бұрын
Серьга "Хищника" напомнила))
@venomvenom1350
@venomvenom1350 7 жыл бұрын
ну вала зi шлiцами резинового я ще не бачiв.Вам ДМ успiхiв
@николайбуфетов
@николайбуфетов 7 жыл бұрын
Красота!!! Зубошлифование на этом станке делают?
@lgoptimusblack65
@lgoptimusblack65 7 жыл бұрын
де ж сережка ділась)
@СергейГамора-ф5в
@СергейГамора-ф5в 7 жыл бұрын
і гравер молодець
@shuher_seryoga
@shuher_seryoga 7 жыл бұрын
руки з золота
@adosadios
@adosadios 7 жыл бұрын
що ти за людина то така - сперичатися він не хоче)) та я тільки й чекаю щоб хтось мені щось дурне сказав, чи причепився посперичатися)) ходити по ринку і такі можливості втрачати))
@РомаР-щ1т
@РомаР-щ1т 7 жыл бұрын
Чи є в планах купівля координатки?
@vladimirb3049
@vladimirb3049 7 жыл бұрын
А масло с поддонов гитар куда должно стекать? В контурный ход на станине к насосу или вовнутрь станка?
@alexey0290
@alexey0290 7 жыл бұрын
Не могу найти видео с заточкой фрез v 2.0. Куда делось. Дайте ссылку.
@ВладимирК-ф8ф9д
@ВладимирК-ф8ф9д 7 жыл бұрын
Надо мне на 112 сверлилку такой же свет забабахать...
@андрейандреев-е3ц8я
@андрейандреев-е3ц8я 7 жыл бұрын
Максим, народ жде другого сезона.
@ДмитрийШакирьянов
@ДмитрийШакирьянов 7 жыл бұрын
если нет набора шестеренок на гитару деления, то надо делать
@dnepr_10
@dnepr_10 7 жыл бұрын
Дизлайкери ще не прокинулись
@sotka_p35
@sotka_p35 7 жыл бұрын
А что есть дизлайкеры? Они наверно с другой планеты.
@nekot3673
@nekot3673 7 жыл бұрын
Экстаз перфекциониста. Все по феншую, даже гравировка как в оригинале.
@MotoBugalter
@MotoBugalter 7 жыл бұрын
а на что она вам.....для резины :D :D :D :D :D !!!!!
@ДмитрийШарков-ю2й
@ДмитрийШарков-ю2й 7 жыл бұрын
Всем привет. Народ помогите пожалуйста, достался мне станок ИТ-1М заменил подшипники в передней бабке а то старые были разбиты стало супер и чистота и диаметры выдерживает. Нету 2-ух шестерён на 60 зубов и на 42 может у кого есть я куплю. Заранее спасибо.
@alekseyivanenko2450
@alekseyivanenko2450 7 жыл бұрын
Я понял. ювелир, это ваш кто-то, на ЧПУ , это бло бы быстрее...
@СергейСеребряков-я9т
@СергейСеребряков-я9т 7 жыл бұрын
Вы думаете быстрее ...? На спор, даю фору 10 минут тому ЧПУ.
@АлександрЛожкин-й3г
@АлександрЛожкин-й3г 7 жыл бұрын
D.R.G.M.- абревиатура Германского бюро регистрации и патентования Вот немного _- большинство предметов экипировки военнослужащих германской армии, производились частными фирмами-изготовителями. Все изготовители кодировались по двум системам - по номеру фирмы в государственном реестре производителей D.R.G.M. или номеру фирмы в реестре уполномоченных производителей партийной и государственной символики RZM (ReichsZeugMeisterei). - может присутствовать логотип производителя согласно государственной системе регистрации и патентования производителей символики D.R.G.M. (введенной в 1936 году и отмененной почти сразу после начала войны в 1939 году). К примеру, клеймо "AEM.A 41": здесь "АЕМ" - является логотипом фирмы, а "А 41" - кодом производителя. Другой вариант клейма - "D.R.G.M. H.R.E.43 D.R.P. angm 19": в этом случае указывается система регистрации - "D.R.G.M.", заказ и год изготовления - "H.R.E.43", логотип фирмы и код производителя - "D.R.P. angm 19". информация с сайта Reibert D.R.P. дойчланд рейх патент Deutsches Reichs Patent Deutsches Reichs Gebrauchs Muster D.R.G.M. - сокращение от "Deutsches Reichs-Gebrauchs-Muster", т.е. "Образец, установленный в Германском Рейхе", (Германский Государственный образец) логотип государственной системы регистрации и патентования производителей. RZM Reichszeugmeisterei der NSDAP (произносится рейхсцойгмастерай) (Имперское контрольное ведомство НСДАП), или сокращённо RZM (рус. эр-це-эм), - первый и в дальнейшем высший координационно-контрольный орган с местонахождением центрального аппарата в г. Мюнхене, существовавший с 1934 по 1945 гг. в нацистской Германии, задачей которого было осуществлять контроль за качеством поставляемых материалов и изготовлением форменной одежды и снаряжения, а также снабжением и продажей этих изделий структурным подразделениям и организациям НСДАП. В 1945 году после поражения нацистской Германии во Второй мировой войне ведомство, как и все учреждения НСДАП, было ликвидировано. ru.wikipedia.org/wiki/RZM
@ЯрославСагайдак-я5ь
@ЯрославСагайдак-я5ь 7 жыл бұрын
DRGM & DRP Акронім DRGM з або без пунктуації означає Deutsches Reichsgebrauchsmuster, а це означає, що дизайн або функція статті був офіційно зареєстрований всередині всіх держав Німеччини і не тільки локально зареєстрований як це мало місце до введення централізованої реєстрації. Зверніть увагу, що багато людей цитують цю абревіатуру як замінюючий Deutsches Reich Gebrauchsmuster, що граматично неправильно, а також ommits буква "s" після того, як Рейху. Це призводить до зміщення ваги вимові на «Deutsches Reich» поодинці, але це скорочення не має нічого спільного з Третім Рейхом, як багато продавців хочуть мати на увазі так, щоб привернути увагу деяких "колекціонерів". реєстрація DRGM була введена в 1891 р, і якщо ви зустрічаєтеся елементи, які ви повинні мати на увазі, що навіть під час окупації союзників аж до 1949 року, реєстраційні процедури залишилися недоторканими і до сих пір використовуються реєстраційні документи DRGM, які, звичайно, пояснює, чому марки DRGM можна знайти на продукти насправді не виробляються аж до 1952 року, як сама реєстрація була дійсна протягом трьох років. Починаючи з кінця жовтня 1952 року всі реєстрації були виразно відзначені 'Deutsches Bundesgebrauchsmuster' (DBGM) або просто з 'Gebrauchsmuster' або 'Gebrauchsmusterschutz', дивіться нижче. Як уже зазначалося, реєстрація DRGM запропонував базовий захист авторських прав на протязі трьох років і включав в себе право вказувати статус елемента шляхом маркування зареєстрованих пунктів з абревіатурою DRGM. Він був залишений власником реєстрації, щоб включити реєстраційний номер в якості DRGM маркування поодинці був елемент з правового характеру. Фактичний результат такої реєстрації (форма захисту) був названий Gebrauchsmusterschutz. DRGM зареєстрованих продуктів були захищені або для їх шляху передбачуваного використання або конструкції тільки і це не включає патентного захисту. Патентні права були забезпечені шляхом застосування для Deutsches Reichspatent (DRP), так що навіть якщо багато людей використовують термін «DRGM-патентний 'це фактично невірно. Причина цього плутанина в тому, що реєстрація DRGM в розмовній мові був також відомий як "Kleines Reichspatent", який буквально означає "невеликий Імператорської патент", але насправді був задуманий як «бідних людей патент 'і посміювалися той факт, що багато виробників не могли дозволити собі гонорари, необхідні для реєстрації повного патенту. Слід брати до підрахунку, що патент Німеччини реєстраційні збори (як це було відкрито критикують протягом 1906 року), де два з половиною рази вище, ніж в Англії - і 36 (!!!) разів вище, ніж в США.
@alexandersakh8360
@alexandersakh8360 7 жыл бұрын
От що цікаво, 42-й рік. Німеччина веде "переможну" війну. Патріотизм зашкаливает. А на станку не вигравірувано ні одної свастики.
@Dyadko.Maksym
@Dyadko.Maksym 7 жыл бұрын
Alexander Sakh є табличка з орлом, вона знята.
@IVAN_SEMENOV_
@IVAN_SEMENOV_ 7 жыл бұрын
Навіщо? Це відємна історія, але ж це історія!
@usatic8989
@usatic8989 7 жыл бұрын
Потому, что люди, которые воевали и люди, которые делали станки - это совершенно разные люди.
@Dyadko.Maksym
@Dyadko.Maksym 7 жыл бұрын
табличка снята чтоб не провоцировать никого. она есть и она грубо говоря к станку прилагается. С вашей цитатой я согласен, но не все адекватно могут спринять орла со свастикой.
@ОлександрВікторович-и8ш
@ОлександрВікторович-и8ш 7 жыл бұрын
А де орел чіплявся?
@mrGOTSKA
@mrGOTSKA 7 жыл бұрын
D.R.P. -Deutsches Reich Patent. D.R.G.M - Deutsches ReichsGebrauchsMuster
@SemenZhukovskyi_gukovsem
@SemenZhukovskyi_gukovsem 7 жыл бұрын
www.toledo-bend.com/VCL/info_2/drgm.html тут описано, так реєстрували патенти, захист марки DRGM & DRP The acronym D.R.G.M. with or without punctuation stands for Deutsches Reichsgebrauchsmuster, meaning that the design or function of an item was officially registered inside all of the Germany states and not only locally registered as it was the case before the introduction of centralized registration. Note that many people quote this acronym as standing for Deutsches Reich Gebrauchsmuster, which is grammatically wrong and also ommits the letter 's' after Reich. This results in shifting the weight of pronounciation on 'Deutsches Reich' alone, but this acronym has nothing to do with the Third Reich as many sellers want to imply so to catch the attention of certain 'collectors'. D.R.G.M. registration was introduced 1891 and if you are dating items you should hold in mind that even during Allied occupation up until 1949, registration procedures remained untouched and still used the D.R.G.M. registration documents, which of course explains why D.R.G.M. marks can be found on products actually manufactured up until 1952 as the registration itself was valid for three years. As from the end of October 1952, all registrations were definately marked with 'Deutsches Bundesgebrauchsmuster' (D.B.G.M.) or simply with 'Gebrauchsmuster' or 'Gebrauchsmusterschutz', see below. As already noted, the D.R.G.M. registration offered a basic copyright protection for the duration of three years and included the right to indicate the item status by marking the registered items with the D.R.G.M. acronym. It was left to the registration owner to include the registration number as the D.R.G.M. marking alone was the element with legal character. The actual result of such a registration (the form of protection) was called Gebrauchsmusterschutz. D.R.G.M. registered products were protected either for their way of intended use or design only and this did not include patent protection. Patent rights were secured by applying for a Deutsches Reichspatent (D.R.P.), so even if many people use the term 'D.R.G.M-Patent' it is factually wrong. Reason for this mix-up was that the D.R.G.M. registration in colloquial language was also known as 'kleines Reichspatent' which literally stands for 'small Imperial patent' but actually was meant as 'poor people's patent' and made fun of the fact that many manufacturers could not afford the fees needed to register a full patent. One should take into count that German patent registration fees (as was openly criticized during the year 1906) where two and a half times higher than in England - and 36 (!!!) times higher than in the US. Гугл переклад DRGM & DRP Акронім D.R.G.M. з або без пунктуації означає Deutsches Reichsgebrauchsmuster, а це означає, що дизайн або функція статті був офіційно зареєстрований всередині всіх держав Німеччини і не тільки локально зареєстрований як це мало місце до введення централізованої реєстрації. Зверніть увагу, що багато людей цитують цю абревіатуру як замінюючий Deutsches Reich Gebrauchsmuster, що граматично неправильно, а також ommits буква "s" після того, як Рейху. Це призводить до зміщення ваги вимові на «Deutsches Reich» поодинці, але це скорочення не має нічого спільного з Третім Рейхом, як багато продавців хочуть мати на увазі так, щоб привернути увагу деяких "колекціонерів". D.R.G.M. реєстрація була введена в 1891 р, і якщо ви зустрічаєтеся елементи, які ви повинні мати на увазі, що навіть під час окупації союзників аж до 1949 року, процедура реєстрації залишався недоторканим і досі використовували D.R.G.M. реєстраційні документи, які, звичайно, пояснює, чому D.R.G.M. мітки можуть бути знайдені на продукти насправді не виготовляються аж до 1952 року, як сама реєстрація була дійсна протягом трьох років. Починаючи з кінця жовтня 1952 року всі реєстрації були виразно відзначені 'Deutsches Bundesgebrauchsmuster' (D.B.G.M.) або просто з 'Gebrauchsmuster' або 'Gebrauchsmusterschutz', дивіться нижче. Як уже зазначалося, D.R.G.M. реєстрація запропонував базовий захист авторських прав на протязі трьох років і включав в себе право вказувати статус елемента шляхом маркування зареєстрованих пунктів з D.R.G.M. акронім. Він був залишений власником реєстрації, щоб включити реєстраційний номер в якості D.R.G.M. маркування поодинці був елемент з правового характеру. Фактичний результат такої реєстрації (форма захисту) був названий Gebrauchsmusterschutz. D.R.G.M. зареєстрованих продуктів були захищені або для їх шляху передбачуваного використання або конструкції тільки і це не включає патентного захисту. Патентні права були забезпечені шляхом застосування для Deutsches Reichspatent (D.R.P.), так що навіть якщо багато людей використовують термін «D.R.G.M-патентний 'це фактично невірно. Причина цього плутанина в тому, що D.R.G.M. реєстрація в розмовній мові був також відомий як "Kleines Reichspatent", який буквально означає "невеликий Імператорської патент", але насправді був задуманий як «бідних людей патент 'і посміювалися той факт, що багато виробників не могли дозволити собі гонорари, необхідні для реєстрації повного патент. Слід брати до підрахунку, що патент Німеччини реєстраційні збори (як це було відкрито критикують протягом 1906 року), де два з половиною рази вище, ніж в Англії - і 36 (!!!) разів вище, ніж в США.
@ITOinfoo
@ITOinfoo 7 жыл бұрын
Новая серия, ура!!
@cactusbereg
@cactusbereg 7 жыл бұрын
давай пили видео, заждался.
@ГенаЗалупкин-в5г
@ГенаЗалупкин-в5г 7 жыл бұрын
о и Сашка тут
@Серг-к9ю
@Серг-к9ю 7 жыл бұрын
ТОже подсел?
@cactusbereg
@cactusbereg 7 жыл бұрын
Иван Иванов с самых истоков со времен прожарки материнок на прожекторе
@ОлегКоробкин-у7е
@ОлегКоробкин-у7е 7 жыл бұрын
надеюсь у новому году увидеть финальное видео, в котором будет выполнена 1я работа на заказ!
@AivarSakk
@AivarSakk 7 жыл бұрын
D.R.G.M. stands for "Deutsches Reiches Gebrauchs Musterschutz" - meaning protected patented design under the Reich Government DRP's (Deutsches Reichspatent)
@ІгорКрупа-л1й
@ІгорКрупа-л1й 7 жыл бұрын
13 погана цифра для фінальної серії,краще 14 . Молодець Максим.
@VictorSawula
@VictorSawula 7 жыл бұрын
нормальна цифра мені все життя на 13 щастить
@oab0035
@oab0035 7 жыл бұрын
D.R.P. дойчланд рейх патент Deutsches Reichs Patent Deutsches Reichs Gebrauchs Muster D.R.G.M. - сокращение от "Deutsches Reichs-Gebrauchs-Muster", т.е. "Образец, установленный в Германском Рейхе", (Германский Государственный образец) логотип государственной системы регистрации и патентования производителей.
@ivankurza1345
@ivankurza1345 7 жыл бұрын
Хехе фреза для резини... нагадала схожу іторію Сталось одного разу таке, що в машині треба було замінити гальмівні трубки. І є у мене вальци для таких трубок, що лежали без діла пару років. І трубка була в наявності потрібна пару метрів. І захотілось спробувати чи самому шось з того получится, так от тільки штуцерів не було. І поїхав я на авторинок купити потрібних штуцерів. Підхожу до лотка, де роблять гальмівні трубки, щоб купити штуцерів жменьку, з запасом. І ставля в мене такий діалог з продавцем (П): - (я) Доброго дня! Мені потрібно 10 штуцерів. - (П) У вас нічого не получится. - У мене є вальци і мені цікаво спробувати. - У вас нічого не получится. - Продайте мені будь ласка 10 штуцерів. - Штуцери окремо не продаются, тільки разом з трубками. - Добре. Зробіть мені 5 трубок довжиною 10 сантиметрів з отакими штуцерами на кінцях. Продавець на 5 секунд завис, певно зрозумів що "крити нічим", і продав мені 10 штуцерів окремо без трубок, як я спершу і просив :) В результаті спроби едак з п'ятнадцятої в мене все-таки вийшло розвальцувати грибок такий, як треба.
@vaiburu
@vaiburu 7 жыл бұрын
Дядько! Посмотри ссылку на объявление о продаже шестерней, если нужно приобрету и отправлю!!! www.avito.ru/saratov/oborudovanie_dlya_biznesa/shesterni_dlya_rezboshlifovalnyy_stanok_5822_590774486
@anatolijlee7833
@anatolijlee7833 7 жыл бұрын
Все классно,може кожух ремня в червоний колір оформити,для контрасту і красоти ?
@Dyadko.Maksym
@Dyadko.Maksym 7 жыл бұрын
Анатолий Лира ні
@ostap1977
@ostap1977 7 жыл бұрын
Привіт! Можливо вже хтось і пропонував (все не перечитував) але рекомендую в совочок до сітки покласти 2-3 магніти. З повагою Остап.
@ІгорШиманський-д2н
@ІгорШиманський-д2н 7 жыл бұрын
Остап Косаревич магнітик в пакетик, а пакетик в коробочку:)))
@JaroslavShvets
@JaroslavShvets 7 жыл бұрын
Німці пишались б таким Майстром, але він наш.)))
@ДжонСилвер-ъ1г
@ДжонСилвер-ъ1г 7 жыл бұрын
Доброго дня. Дякую за відео. Після першого серіалу перестав дивитись телевізор))) . Ще парочку таких серіалів і зовсім викину його з хати))). Дякую за Вашу роботу. За те що своїм прикладом надихаєте не боятися пробувати нове. Дякуючи Вашим відео за останній рік купив собі дві болгарки, зварювальник, дрель. Сам змайстрував зварювальний стіл. В майбутньому хотів би мати станок токарний і фрезерний. Хоча все життя працюю за комп'ютером. Багато чого побаченого в відео використовую в повсякденному житті. Дякую за все. Здоров'я і натхнення. З нетерпінням буду чекати нових відео. Всього найкращого.
@ВоваЛ-р6ц
@ВоваЛ-р6ц 7 жыл бұрын
Джон Силвер в1таю тебе, друже, у св1т1 металлообробки. усп1х1в 1 надхнееня тоб1!
@ДжонСилвер-ъ1г
@ДжонСилвер-ъ1г 7 жыл бұрын
Дякую
@KatyKraz407
@KatyKraz407 7 жыл бұрын
Видно Саша Біда дизлайк поставив)))
@RomDzhan
@RomDzhan 7 жыл бұрын
Дядько Максим, мені здається, чи ті інженери які його проектували і робочі, які його виготовляли подивившись ці всі відео про їх виріб, вони напевно тобі б вклонилися низько до землі?!
@ИгорьНиколаевич-р3з
@ИгорьНиколаевич-р3з 7 жыл бұрын
Кажется все еще впереди и немцы выйдут на связь, т.к. фактически восстановлен редкий музейный экспонат
@RomDzhan
@RomDzhan 7 жыл бұрын
Ага, ось захочуть собі в музей експонат, запропонують д. Максиму за нього кругленьку суму і все ж, напевно дулю вони получать:))
@ИгорьНиколаевич-р3з
@ИгорьНиколаевич-р3з 7 жыл бұрын
100%, вещи,в которые вложена душа-не продаются редко
@VictorSawula
@VictorSawula 7 жыл бұрын
Лампа супер стала. Мали би німці тоді таку лампу, теж би туди поставили.
@ВалерийКосенко-ы4й
@ВалерийКосенко-ы4й 7 жыл бұрын
а мені чомусь найбільше подобаються ті що продають фрези для ризини на них все й тримається
@VolodymyrKrupa
@VolodymyrKrupa 7 жыл бұрын
травматолог в металлообработке.
@РоманМикитин-з1т
@РоманМикитин-з1т 7 жыл бұрын
Я б сказав реаніматор
@MasterDimonTV
@MasterDimonTV 7 жыл бұрын
то тепер я в тебе закажу собі сателіти на трактор))
@woodman2393
@woodman2393 7 жыл бұрын
відио маленькі дуже!
@CoHBe6etuyx
@CoHBe6etuyx 7 жыл бұрын
в шуфлядку под стружку магнит надо или несколько, хай собирает)
@MacIn173
@MacIn173 7 жыл бұрын
Бедный Саша Бида, икает, наверно. каждые 5 минут. А сколько раз после него станок разбирали и сколько вандализма на следующих пользователей пришлось - кто ж его знает...
@КавунКавунський
@КавунКавунський 7 жыл бұрын
чекаю з нетерпінням запуску в перший політ шнапі) стосовно D.R.P. -Deutsches Reich Patent, D.R.G.M - Deutsches ReichsGebrauchmuster (бюро реєстрації ....щось таке)
@Alex_Shef
@Alex_Shef 7 жыл бұрын
За такую проделанную работу этот станок не один раз отблагодарит дядька Максима
@lilapanda6763
@lilapanda6763 7 жыл бұрын
hallo, schöne videos. alles wird gut gezeigt. leider verstehe ich deine sprache nicht. grüsse vom balaton
@evhenvelhus2919
@evhenvelhus2919 7 жыл бұрын
In Zukunft werden Video Englisch sein
@sergeyporemskiy6092
@sergeyporemskiy6092 7 жыл бұрын
Гравер взагалі профі.
@Nozhekluv
@Nozhekluv 7 жыл бұрын
Второй сезон Санта Барбары получился длиннее.
@ОлександрВікторович-и8ш
@ОлександрВікторович-и8ш 7 жыл бұрын
Треба було зробити пробочки з жовтого металу, аби виділялись на фоні станка, щоб впадали в око і не забути жодну залити перед роботою.
@yuriymykytenko466
@yuriymykytenko466 4 жыл бұрын
24:59 Про "фрезу для резини"... Я тут недавно на базарі був, шнурки шукав. Підхожу, питаю: "Шнурки є?". Відповідь: "Шнурків нема. Але ви можете взяти в нас парасольку!!" :)) Так що у вас хоч є співпадіння по ключовому слову "фреза" :)
@romanchik_off5430
@romanchik_off5430 7 жыл бұрын
вухув шнапі !!!!!!!!!!
@АнатолийГарбузюк-у6п
@АнатолийГарбузюк-у6п 7 жыл бұрын
Може хто підскаже шо налить в ТВ4? У продажу є И20 і И40. У паспорті написано шо треба И30. Якшо намішать 50/50 И20/И40. і це місиво залить нормально буде??
@ВікторБородін-ш5з
@ВікторБородін-ш5з 7 жыл бұрын
інтрига наростає як він запрацює аби тільки німці не викрали шнапі їх певно жаба душить шо наш дядько максим рукастіший за їхніх фахівців
@leonidsmirnov3112
@leonidsmirnov3112 7 жыл бұрын
Чекаю 3-й сезон Санти-Барбари про зубодовбальний).Максим, вiтаю з рiчницею майстернi)
@ВікторРоманюк-й2ж
@ВікторРоманюк-й2ж 7 жыл бұрын
Не за проект ми переживаємо, а за тебе. Хороша ти людина. Дай тобі Бог здоровя і вдачі.
@ОлександрСавицький-е4ш
@ОлександрСавицький-е4ш 7 жыл бұрын
А Сергій просто "краснодеревщик", тільки по металу! Файно!
@old-ganss
@old-ganss 7 жыл бұрын
металічну гофру необхідно заземляти або ставити пзв!
@neringajaznaite364
@neringajaznaite364 7 жыл бұрын
DRGM & DRP The acronym D.R.G.M. with or without punctuation stands for Deutsches Reichsgebrauchsmuster, meaning that the design or function of an item was officially registered inside all of the Germany states and not only locally registered as it was the case before the introduction of centralized registration. Note that many people quote this acronym as standing for Deutsches Reich Gebrauchsmuster, which is grammatically wrong and also ommits the letter 's' after Reich. This results in shifting the weight of pronounciation on 'Deutsches Reich' alone, but this acronym has nothing to do with the Third Reich as many sellers want to imply so to catch the attention of certain 'collectors'. D.R.G.M. registration was introduced 1891 and if you are dating items you should hold in mind that even during Allied occupation up until 1949, registration procedures remained untouched and still used the D.R.G.M. registration documents, which of course explains why D.R.G.M. marks can be found on products actually manufactured up until 1952 as the registration itself was valid for three years. As from the end of October 1952, all registrations were definately marked with 'Deutsches Bundesgebrauchsmuster' (D.B.G.M.) or simply with 'Gebrauchsmuster' or 'Gebrauchsmusterschutz', see below. As already noted, the D.R.G.M. registration offered a basic copyright protection for the duration of three years and included the right to indicate the item status by marking the registered items with the D.R.G.M. acronym. It was left to the registration owner to include the registration number as the D.R.G.M. marking alone was the element with legal character. The actual result of such a registration (the form of protection) was called Gebrauchsmusterschutz. D.R.G.M. registered products were protected either for their way of intended use or design only and this did not include patent protection. Patent rights were secured by applying for a Deutsches Reichspatent (D.R.P.), so even if many people use the term 'D.R.G.M-Patent' it is factually wrong. Reason for this mix-up was that the D.R.G.M. registration in colloquial language was also known as 'kleines Reichspatent' which literally stands for 'small Imperial patent' but actually was meant as 'poor people's patent' and made fun of the fact that many manufacturers could not afford the fees needed to register a full patent. One should take into count that German patent registration fees (as was openly criticized during the year 1906) where two and a half times higher than in England - and 36 (!!!) times higher than in the US
@ДмитрийСедой-ю5р
@ДмитрийСедой-ю5р 7 жыл бұрын
А ведь скоро серия с названием 'первый запуск'.
@4ip__
@4ip__ 7 жыл бұрын
Масло Агринол, то й воно во у нас у Бердянську таке масло роблять .
@serkalom4924
@serkalom4924 7 жыл бұрын
Дядько Максым теперь будешь принимать заказы на нарезку протектора на автомобильных колесах так как прикупил фрезу по резине)))))
@Suzuki_GSR
@Suzuki_GSR 7 жыл бұрын
Serka Lom Я первый на очереди четыре зимы r16 шаг 1.25))))
@ВладимирШульга-о2й
@ВладимирШульга-о2й 7 жыл бұрын
В ютубе набрел на видео по реставрации станка 1к 62 там парень шабрует сначала болгарской а потом шабером станину и направляюшие. Я был в шоке ,а люди ещё и одобрительные комментарии оставляют. Д.М. хочу спросить можно ли действительно восстановить или заменить направляющие .
@evhenvelhus2919
@evhenvelhus2919 7 жыл бұрын
можна відновити. везете на завод де є плоскошліф на який влізе ваш станок, шліфуєте, потім шабрите і буде як новий
@cnc-ua
@cnc-ua 7 жыл бұрын
Дякую за відео, Максим.
@__SM
@__SM 7 жыл бұрын
Кожуха дребезжат на включенном станке, может резинку какую подложить?
@ТимурЖамбалжав
@ТимурЖамбалжав 7 жыл бұрын
ДМ треба інколи відпочивати.
@bandershtat8587
@bandershtat8587 7 жыл бұрын
Як в мого кота галагони))))
@OlehRA
@OlehRA Жыл бұрын
32:19 А як зараз Сергій? У нього останнє відео рік тому. Він у Запоріжжі чи переїхав далі від кцпні? Може знаєте?
@Dyadko.Maksym
@Dyadko.Maksym Жыл бұрын
Працює
@occasionalmotorcycling
@occasionalmotorcycling 7 жыл бұрын
гравер заворожує)
@ВладимирСвекольников-т6т
@ВладимирСвекольников-т6т 7 жыл бұрын
Сергей браво
@Alex1978Ustas
@Alex1978Ustas 7 жыл бұрын
А ті кожухи гриміти не будуть?
@нагибаловонагибалович
@нагибаловонагибалович 7 жыл бұрын
Народ вы удивитесь после проверки вы забанены или нет. Теперь я знаю кто ставит дислайки!!!!!!!!!!!!!
@nagoru-ws2jt
@nagoru-ws2jt 7 жыл бұрын
Красиво получилось. Для того, чтобы подчеркнуть историческую уникальность- мне , кажется, лучше было бы новые проводку, кнопки, освещение, кнопки эл. управления ставить на новых отдельных стойках-подчеркнуть исторический раритет, а не крепить на чугуне. Трубки подачи маслаи СОЖ тоже сделать медные, т.к. пластиковые снижают эстетику.Ну это мое сугубо субъективное мнение....
@Dyadko.Maksym
@Dyadko.Maksym 7 жыл бұрын
крепил на существующие отверстия, а шланг никак не заменишь, ибо нужен сильный изгиб
@nagoru-ws2jt
@nagoru-ws2jt 7 жыл бұрын
Это хорошо, что за существовавшие отверстия...- вдруг германцы захотят станок к себе в музей..? А Вам взамен -зубофрезерный с ЧПУ и с обучением и стажировкой в Германии?....)
@carte-noire
@carte-noire 7 жыл бұрын
Хочете щоб д. Максим розорився на інструментах для ЧПУ станка? :)
@nagoru-ws2jt
@nagoru-ws2jt 7 жыл бұрын
Хороший инструмент тем и хорош:больше производительности и лучше качество работы, значит больше- гроши...
@carte-noire
@carte-noire 7 жыл бұрын
Ви уявляєте скільки годин в день має працювати станок щоб окупити себе?
@ИгорянМосян
@ИгорянМосян 7 жыл бұрын
D.R.G.M. - сокращение от "Deutsches Reichs-Gebrauchs-Muster", т.е. "Образец, установленный в Германском Рейхе", (Германский Государственный образец) логотип государственной системы регистрации и патентования производителей.
@leanidnekrashevich1794
@leanidnekrashevich1794 7 жыл бұрын
Зашёл, а тут новая долгожданная серия! Благодарствуем Дядько Максим! Как кто то высказался ранее - это рай для перфекциониста. Предлагаю в известное выражение про воду, огонь внести дополнение - ТО КАК РАБОТАЕТ ДЯДЬКО МАКСИМ!
@ЮрийСмолий-д9ы
@ЮрийСмолий-д9ы 7 жыл бұрын
Ну це дуже гарна робота !!!!
@НиколайАлексеев-п4щ
@НиколайАлексеев-п4щ 7 жыл бұрын
Помните книжку Некрасова "Приключения капитана Врунгеля"? Там есть такая реплика: "Как ты лодку назовешь, так она и поплывет..." У меня партнер есть Саша Козлов, так я говорю, такие фамилии просто не даются, а тут Саша Бида. Что замацает - там и бида.
@sergeyguryev7053
@sergeyguryev7053 7 жыл бұрын
Чекаемо на останню серию :))
@ДмитрийШакирьянов
@ДмитрийШакирьянов 7 жыл бұрын
на гитару прямозубые идут. можно делать на простом фрезере с делительной головкой.
@CoHBe6etuyx
@CoHBe6etuyx 7 жыл бұрын
шланг для масла можно не к кожуху ремня закрепить, а сделать такой же прижим как и для проводов, ну металлических рукавов с проводами, и подкинуть под лапу кожуха... и можно шлаг еще в такую же металлическую гильзу и затолкать)))
@alekseyivanenko2450
@alekseyivanenko2450 7 жыл бұрын
Уважаемый ДМ, при той программе трудозатрат и поиске информации по этому станку, вы и сам можете стать автором писателем и преподавателем по данной теме. Успеха!!!!
@grantmasterdok4264
@grantmasterdok4264 7 жыл бұрын
не травмотолог, а стамотогол )
@simpero1
@simpero1 7 жыл бұрын
добрый день можно тебя попросить показать как ты выставляешь станок на вибро опоры у меня 1е61м токарный хочу поставить на опоры
@stts617
@stts617 7 жыл бұрын
от зубореза ждем стружку,а от тебя видяхи и новые проэкты.удачи ДМ!
@ОлегКоробкин-у7е
@ОлегКоробкин-у7е 7 жыл бұрын
Буду краток, заждались! апд: Красота получилась несказанная, хоть в музей выставляй!
@АлександрРыжмань-н2с
@АлександрРыжмань-н2с 7 жыл бұрын
Добрый день! Резиновый коврик под инструмент и сетку в прорезь на кожух маховика.
@asrorbekmardiev7417
@asrorbekmardiev7417 7 жыл бұрын
Д.Максим как называется виброторное карандаш? ????
Космические гипотезы: Как возникло все?
3:51:04
Космическое путешествие
Рет қаралды 477 М.
Миллионер | 1 - серия
34:31
Million Show
Рет қаралды 2 МЛН
Крутой фокус + секрет! #shorts
00:10
Роман Magic
Рет қаралды 20 МЛН
💩Поу и Поулина ☠️МОЧАТ 😖Хмурых Тварей?!
00:34
Ной Анимация
Рет қаралды 2 МЛН
Пара скалок
55:19
Дядько Максим
Рет қаралды 36 М.
шліфовка  кулачків на токарному
6:05
Токарний самороб
Рет қаралды 2,1 М.
Шнапі крокоділь проданий, Годзілла наступає.
57:21
Вселенная и Специальная теория относительности.
3:51:36
ЗЛОЙ АНАЛИТИК ВСЕЛЕННОЙ.
Рет қаралды 9 МЛН
ИДЕАЛЬНЫЙ РЕМОНТ ИДЕАЛЬНОГО ДВИГАТЕЛЯ!!!
3:10:11
Диференціал Mercedes. + шукаємо 2 верстати
13:50
Дядько Максим
Рет қаралды 28 М.
Миллионер | 1 - серия
34:31
Million Show
Рет қаралды 2 МЛН