👀👌👌Pozdrawiam serdecznie. Miłego i spokojnego dnia życzę.👌👌👀
@5Dale65 Жыл бұрын
Bardzo dobra robota! ☺ A ta rewizja super pomyślana, w Australii stosują to praktycznie wszędzie. Swoją drogą czy widziałeś kiedyś żeby u nas ktoś miał w ziemi wkopany taki duży syfon który zapobiegałby zaciąganiu smrodków z głównej kanalizacji w ulicy? Tam w Australii to każda posesja musi mieć tzw syfon graniczny czyli w granicy działki zakopany w ziemi, nie wiem po co tak robią skoro i tak wszystkie umywalki kibelki prysznice mają własne syfon. Pozdrawiam ☺
@Hydrokanalizacja Жыл бұрын
U nas duży syfon jak już jest montowany na zewnątrz to na kanalizacji burzowej. Kiedyś się poodłączało rynny, odpływy liniowe z garaży do kanalizacji sanitarnej i żeby nie wydostawał się zapach hydraulicy montowali tzw syfon, zazwyczaj z kolanek. U nas bardziej są popularne tzw klapy zwrotne burzowe montowane w kanalizacji sanitarnej które maja chronić przed cofaniem się ścieków z kolektorów oraz służą jako zabezpieczenie przed szczurami które sobie żyją w kanalizacji i sobie wędrują nie raz wychodząc z kanalizacji w domach.
@Denver0909 Жыл бұрын
Из всего ролика - хорошие ботинки 😂
@michalwojcik1109 Жыл бұрын
huja ta rewizja on powinna byc przy samej beczce a nie kilka metrow. od. a tak przy okazji to takie akcje to będą co sezon nawet jesli beda dodawane bakterie regularnie. trzeba bedzie miec zestaw malego udrazniacza gotowy do uzycia w naglych przypadkach bo jak nie to kibel zacznie bulgotac
@Hydrokanalizacja Жыл бұрын
W tym przypadku dobrze że jest rewizja, a czy przy samym osadniku to już mniej istotne bo jest. Tutaj ewidentnie zator powstał w budynku, udrażniając dużo gęstego poszło co możne świadczyć o zaniżeniu na rurze (syfon) w którym się zawsze będą osadzać osady.
@c2h5 Жыл бұрын
jeżeli taki syfon jest pod posadzką domu to co dalej ? wypruwać całą instalację? @@Hydrokanalizacja
@Hydrokanalizacja Жыл бұрын
@@c2h5 Większość ludzi się z tym godzi i żyją wiedząc że raz na jakiś czas będą musieli przepychać niż rozkuwać, rujnować itp.
@bialy113 Жыл бұрын
@@Hydrokanalizacjaja miałem ostatnio niespodziankę rura 160 prowadząca od domu do oczyszczalni pękła przez przejazdy koparki z gruzem o dziwo woda kipiała na dworze co nie zmienia faktu że pół dnia musiałem się bawić w tym całym dobrodziejstwie co było w rurze xD Przy montażu POŚ poprosiłem o wywiewke przed zbiornikiem gnilnym, mieli nie robić Ale się uczepiłem I zrobili.chyba dobrze zrobiłem.ze kazałem im to zrobić. Czy może mi ktoś powiedzieć ile lat wytrzymają te dreny z oczyszczalni,czy to po kilku(nastu) latach trzeba przerabiać?
@Hydrokanalizacja Жыл бұрын
@@bialy113 Mam klienta któremu dreny działają 22 lata. Najważniejsze jest to jak Ci je wykonali, kamień itp., oraz najważniejsze jest jej serwisowanie… raz w roku wybrać zawartość osadnika, sypać bakterie organiczne oraz do studzienki rozdzielającej bakterie do drenażu. Po kilku latach warto przepłukać wukiem drenaże, pozwoli to pokazać czy w rurach odłożyła się błona biologiczna czy nie a przy okazji dużym ciśnieniem z odpowiednią dyszą odmulą nacięcia w rurze. Serwis, serwis i jeszcze raz serwis oraz bakterie i będzie hulać. Co do wywiewki, jeśli Ci ją zamontowali na rurze przed osadnikiem to bardzo dobrze, często oczyszczalnie potrafią się zapchać na wlocie do osadnika a jak masz wywiewkę, czy rewizję to zawsze masz tzw. czydzczak do udrażniania.
@Daniel-xc1bk8 ай бұрын
Bzdury chłop opowiada, ma nową pralkę z filtrami a opowiada, że skarpete wciąga dziecięcą, w starej frani to jeszcze bym uwierzył..
@Hydrokanalizacja8 ай бұрын
Ja to przemilczałem, bo jest tak jak mówisz, prędzej przez kibelek mogła być wpuszczona.