Роман Вінтонів (Майкл Щур) про війну, кота, цензуру, телебачення Торонто і консервативний камінг-аут

  Рет қаралды 158,942

LB live

LB live

Күн бұрын

Пікірлер: 919
LB live
LB live Ай бұрын
Друзі! Дуже просимо Вас підписатись на наш канал LB live 🎥, поставити лайк, та натиснути на 🔔, для того щоб поширювати правильний і якісний контент. Дякуємо! Timeline: 00:00 Вступ 01:03 Контракт з теробороною за рік до повномасштабної війни чому і навіщо? 02:11 Чому вибір упав саме на ТРО? 03:03 Підготовка до війни. Перший день вторгнення і сумна доля кота 05:04 Чому Майкл Щур так і не став снайпером? 07:24 Які функції у сержанта Вінтоніва? 08:55 Кращі військові - бородаті? 10:16 Наскільки інтроверту комфортно в армії? 10:48 Найскладніший професійний випадок/виклик - у журналістиці і на службі 11:35 Майкл Щур хоче стати режисером і знімати художні фільми. Які? 12:04 Як часто виникає внутрішній конфлікт між журналістом і військовим? 12:48 Запитання з мереж: «Щур такий цікавий персонаж, може від нього було б більше толку в медіа ніж в ЗСУ?» 13:08 Ставлення до чоловіків, які хочуть виїхати за кордон? 14:16 Що можна змінити на краще в армії вже зараз? 15:36 Чи повернеться Майкл Щур на ТБ після війни? 16:16 Чи є бажання повернутись у минуле і переписати якісь випуски/епізоди? 16:45 Чи соромно за те, що Майкл Щур стібався з Бориса Джонсона? 20:30 Чи потрібен «національний марафон «Єдині новини»? І ватні ведучі у ньому? 24:21 Де межа між свободою слова і інформаційною безпекою? 25:13 Що чекає на українське ТБ після війни? 26:54 Майкл Щур як обличчя ліво-ліберального руху 30:24 Майкл Щур: під час війни праві і консерватори значно ефективніші 31:16 Фейковий порядок денний «лібералів» 33:06 Консервативний камінг-аут «рупора лібералів» 35:33 Чи має західний світ дієві інструменти проти Росії? 38:16 Що робити з Росією у майбутньому? 44:21 Як перемогти країну, яка порушує усі правила? 49:54 Що робити з політичними срачами? 52:49 Креатив прес-сержанта Вінтоніва 53:50 Як тримати війну у порядку денному світу? 56:40 Крутість тероборони: топ-менеджери в окопах, рядові і сержанти можуть зателефонувати Зеленському чи Залужному 01:00:19 Шукаємо тих, хто пошиє зимову форму для 112 бригади ТРО!
Yevhenii Shvydkyi
Yevhenii Shvydkyi Ай бұрын
Вітаю. Є пропозиція по зимовій формі. З ким можна зв'язатися?
Артем Головко
Артем Головко Ай бұрын
Інтерв'ю з журналістами завжди цікаві, в якийсь момент вони самі починають ставити питання ведучим) Дякую Роману за службу і Телебачення Торонто
Іра Брошевецька
Іра Брошевецька Ай бұрын
Хлопці, бережіть себе! Ви нам дуже потрібні. З такими людьми на Україну чекає прекрасне майбутнє! Дякую за чудове інтерв’ю !
N D
N D Ай бұрын
Пам‘ятаю, коли Роман опублікував пост про зібраний рюкзак, йому довелося відбиватися від критиків, котрі звинувачували його в розганянні паніки. Невдовзі, коли вже почалася війна, люди почали обурюватися, що їх ніхто не попередив про можливий напад.
P
P Ай бұрын
@MoriTwo так докази будуть чи ні? Чи черговий порохобот знову ляпнув і втік?
P
P Ай бұрын
@MoriTwo можна хоч одну цитату Зеленського, в якій він каже, що США брешуть про вторгнення?
MoriTwo
MoriTwo Ай бұрын
@Татьяна Бу на жаль, найвеличніший повторював за расією, що Омєріка врьот
Тоха Карпо
Тоха Карпо Ай бұрын
Зараз взагалі багатьом людям пам'ять відшибло. 9 з 10 людей вам зараз розкажуть, що Зеленський з перших днів президентства посиленно готувався до війни, зміцнював армію, закупав снаряди та броніки, навідміну від своїх папєрєдніків, які постійно "шукали мир в очах п*тіна" та видавали укази про заборону вогню у відповідь.
Татьяна Бу
Татьяна Бу Ай бұрын
Я теж зазделегідь приготувалася, але мені ніхто не вірив ...
Vik
Vik Ай бұрын
Це одне з найкращих інтерв’ю яке я бачив за останній час! Відверто, чесно і без прикрас. Дуже дякую Роману та інтерв‘юерам за вашу працю! Разом переможемо! Слава Україні.
Сергій
Сергій Ай бұрын
Роман має дуже свіжий, аргументований і здоровий поглян на речі і події. Дякуємо за інтерв‘ю. Далі працюємо на Перемогу військову і подальшу над рф.
Namarishka
Namarishka Ай бұрын
Офігєнне інтерв'ю!!! Дякую! Як добре, що такі люди, як Майкл, є серед нас
Gver Egregor
Gver Egregor Ай бұрын
Чудове інтерв'ю, пан Роман класна позитивна людина з головою на плечах, було цікаво! Чекатиму нових гідних гостей!
Марія Богдановська
Марія Богдановська Ай бұрын
Крутезне інтерв'ю, дякую за гостя і за змістовну розмову.
Mila
Mila Ай бұрын
Дякую за цікавого гостя! У Романа глибокі думки та влучні питання, моя повага💙 Ведучі, будь-ласочка, навчіться не перебивати гостя і не сипати автоматично стереотипами! Якщо у вас не продумане окреме питання, достатньо визнати що ви не знаєте як, а не видавати на гора розповсюджену метафору. Періодично просто соромно вас слухати...
5xing8gua
5xing8gua Ай бұрын
Справді ведучі недолугі в цьому конкретному відео, інших відео з ними не бачив, не тягне.
Ирина Ирина
Ирина Ирина Ай бұрын
Роман, як змінився, подорослішав у рази! Хай Бог допомагає і захищає, з такими людьми треба відбудовувати Україну!
Julia Dizhak
Julia Dizhak Ай бұрын
Щур завжди надихає! Круте інтервью! Дуже хочеться побачити фільм, який ви зробите. А я впевнена, що ви це зробите! Бажаю вам повернуться живим!!!
Андрій Курницький
Андрій Курницький 14 күн бұрын
То
Нинель Драган
Нинель Драган Ай бұрын
Дуже дякую за інтерв'ю. За інтерв'ю з Чмутом, з Вінтонівим дякую.
Сергій Ровенчук
Сергій Ровенчук Ай бұрын
В інтерв'ю з Чмутом, журналіст (той що підстаркуватий тюхтій) показав свою інфантильність та поверхневе розуміння речей в цілому. Після такого інтерв'ю йому на Національний марафон новин.
Татьяна Чорнобай
Татьяна Чорнобай Ай бұрын
Боже, яка розумна людина! Дай йому Боже здоров'я та здійснення всіх його мрій.
Тamara Honcharenko
Тamara Honcharenko Ай бұрын
Дякую за етер! Роман-вiйськовий суперовий! Про правила гри. Схема "что не запрещено, то разрешено" привела к тому, что в инструкции к микроволновке написано "не сушить собак и кошек" только потому, что одна бабка посадила в микроволновку высушить шерсть своей собачке, а потом подала в суд на компанию и выиграла его, поскольку собачка двинула коньки, а в инструкции ничего не написано о собачках, которым в микроволновку вход воспрещен. Так и с рашей надо продумывать и вписывать в правила все абсурдные шаги, которые могут предпринять "дорогие россияне", но надо оставлять интеллектуальные лазейки для себя, которые они бы не смогли просчитать и понять.
Hoplit 2015
Hoplit 2015 Ай бұрын
Классное и интересное интервью, спасибо Роману за такое простое и доходчивое объяснение разницы между Демократами и Республиканцами я прозрел! 👍✊🇺🇦
Olya Paholkiv
Olya Paholkiv Ай бұрын
Дякую за чудове інтерв’ю) І окреме дякую Роману ща відвертість та вклад у перемогу 💙💛
Khrystyna Vavryk
Khrystyna Vavryk Ай бұрын
Скучила за Романом 🥺 Дякую вам за інтерв'ю і топових гостей❤️
Любов
Любов Ай бұрын
Дякую за інтерв'ю. Ми вже зголодніли за контентом з Майклом 🥰
Olha Oliinyk
Olha Oliinyk Ай бұрын
Так, тільки це контент не з Майклом). Це контент з Романом.
Valeriia Parfeliuk
Valeriia Parfeliuk Ай бұрын
Дякую за круте інтерв'ю 👍🏻 Роман 🔥
Гоцуляк Олексій
Гоцуляк Олексій Ай бұрын
Ви завжди запрошуєте топових гостей на інтерв'ю .
Tetiana Sakhan
Tetiana Sakhan Ай бұрын
Гарна розмова, дякую за гостя
D. K.
D. K. Ай бұрын
дивлюсь друге інтервʼю і вже другий раз ловлю себе на думці - інтервьюер мене дратує
Ілля Ігнатів
Ілля Ігнатів Ай бұрын
Чувак, я з твого рідного міста Долина, мій брат власник невеличкої швейної фаррики, а рядом є дві великі. Давайте замовлення!!! Пошиємо все, що завгодно.
Kino-история
Kino-история Ай бұрын
Ще як варіант в фонд Притули можете звернутись.. У нього нереально дохрена котактів з різними бригадами. ТАк шо якщо осилите - то хоч на всю армію шийте.
Chahlyck
Chahlyck Ай бұрын
Шукайте 112 бригаду. Не чекайте, що вони самі напишуть. Також форма потрібна і іншим військовим. Виходите на командира через волонтерів і приймаєте замовлення, дальше пошук грошей.
Maksym Skopyk
Maksym Skopyk Ай бұрын
Бляха оце трошки з матюком і військовим жаргоном просто шикарне інтервю. Дуже справжній пан Роман з народу!
VG2
VG2 Ай бұрын
Роман по рівню спілкування, мислення і взагалі як журналіст набагато вищий за цих двох хто брав інтерв'ю. Навіть серед розмови видно як інтерв'ювер не вивіз суперечки з Романом і почав ховатись за метафорами 🤣 Загалом було цікаво.
Прладщ Оащб п
Прладщ Оащб п Ай бұрын
''за цих двох''?!! - а,ти,''хто''!? таке,щоб дозволяти собі оцінювати Людей?!!...
Leonid Nechyporenko
Leonid Nechyporenko Ай бұрын
Дуже класний випуск, продовжуйте, хлопці!
Slava Shpigel
Slava Shpigel Ай бұрын
Було дуже цікаве інтерв'ю, дуже приємно слухати Романа доки Олег Базар не почав говорити більше за гостя, проявляючи свої середньовічні уявлення щодо того який має бути сучасний консерватизм *facepalm*
Наталія Наталія
Наталія Наталія Ай бұрын
Дякую за неупереджене спілкування і позитив інтерв'ю. Підписка. Лайк. Комент. Україна переможе!
Maksym
Maksym Ай бұрын
Топовий гість. І тотально провальне інтерв’ю зі сторони Олега, який просто втратив контроль.
Oksana T
Oksana T Ай бұрын
Роман такий розумний і світлий! Дякуємо за інтерв‘ю і за такого крутого гостя!
Анна Пазюк
Анна Пазюк Ай бұрын
Дуже послідовний як Особистість та сферично розвинений Чоловік. 💙💛
Lesana
Lesana Ай бұрын
Цікаво, пізнавально. кумедно) Дякую за підкаст, з вами відчуваєш і себе розумнішим)
Liudmyla Brodetska
Liudmyla Brodetska Ай бұрын
Дуже класний гість! Мудрі, виважені, послідовні відповіді. Та в певний момент складається враження, що це не його інтерв'ю, а ведучого, який намагається в чомусь переконати, щось пояснити, в той час, як я хочу слухати думку Романа. Ведучий втратив контроль, забагато емоційності і недоречних порівнянь, особливо обурило про гендер і танки. Так і не зрозуміла, навіщо тут другий ведучий) А от Роман - топ!
Юрій Хромей
Юрій Хромей Ай бұрын
Дякую за хорошу розмову. Роман заявляв що між свободою слова і безпекою краще обрати безпеку ось які думки в мене з цього приводу. Становлення авторитарної моделі в рашці відбулось на початку 2000х якраз на фоні воєн в Чечні, Югославії та Іраку. Наші політики (особливо президенти (ВСІ)) теж намагались будувати щось авторитарне і цим суттєво тормозили реформи, як приклад децентралізація та судова реформи. Якщо в майбутньрму їм треба буде для контролю вести дрібні війни то закарпаття, придністровя, бурштинові райони і купа всього решта будуть гарячими точками тільки для того щоб вже наша влада виправдовувала цензуру та контроль. Якщо ми воємо за царя то не важливо сидить він в Брюселі, Вашингтоні, Москві чи Києві, а якщо за Свободу то це зовсім інша мотивація.
Slavdya
Slavdya Ай бұрын
дуже багато слів у вас, але сенс знайти важко. якщо ви намагалися пропихувати ідею, що війни призводять до авторитаризму, то я вас розчарую - демократичні країни також воювали, і не раз.
Lana Mur
Lana Mur Ай бұрын
Коли мирні часи - демократія Коли війна - тиранія Це ще в древній Греції розуміли. Головне щоб тиран потім віддав владу.
Тоха Карпо
Тоха Карпо Ай бұрын
От ми ніби одне і те саме слухали... а Ви почули щось таке, що пан Роман взагалі не казав. Армія в принципі не місце для "свободи слова". Тим паче під час війни. Під час війни нема місця для "свободи слова" навіть в громадянському суспільстві і в цивільному житті. Це аксіома. Так я згоден, що це небезпечна ситуація, яка може привести до диктатури, колись, в майбутньому, в далекій перспективі. Але це краще, ніж програти у війні і в принципі втратити будь які перспективи на майбутнє. А у нас зараз ситуація саме така. Якщо ми програємо - не буде нічого. Ні Украиїни, ні свободи в цілому, ні свободи слова зокрема.
Olі Sander
Olі Sander Ай бұрын
Чудовий співрозмовник, мені подобається як ви дискутуєте у своїх інтерв’ю . Ви не просто махаєте головою😂і погоджуєтесь . Удачі!
Lidia Slobodan
Lidia Slobodan Ай бұрын
Вподобайка і подяка за гостя!!! 💙💛
Iryna Lapchuk
Iryna Lapchuk Ай бұрын
Дуже цікавий гість! Зовсім інша людина, коли не Майкл😅… Дякуємо за цю розмову👍
Орест Оробець
Орест Оробець Ай бұрын
Про Тероборону правду кажуть! Намутити і самоорганізуватися- це наше все!)
Марина Тишко
Марина Тишко Ай бұрын
💛💙
Геннадий Гнатенко
Геннадий Гнатенко Ай бұрын
Цікаво було послухати, у нього точно є якесь своє бачення геть усього і неперевершений жорсткий гумор, мені зайшло.
Катерина
Катерина Ай бұрын
дякую, дуже цікаво ♥️♥️
Roman Kaniovskyi
Roman Kaniovskyi Ай бұрын
Дуже емоційно і відверто. Дякую!
олег
олег Ай бұрын
Офффігеннне інтерв'ю, Романе, дякую за відвертість, а ведучим що організували. 👍
Pavlo Yarmolenko
Pavlo Yarmolenko Ай бұрын
Гарне інтерв'ю від гостя. Все менше подобається сам канал. Гарна картинка, але пропаганда консерватизму протискується ведучими на стільки агресивно, що заважає концентруватися на самому діалозі.
Віталій Линець
Віталій Линець Ай бұрын
Друге інтерв’ю з цим ведучим, яке дивлюся. Другий раз враження, що запрошує гостей, щоб переконати їх в своїй правоті.
randomNick
randomNick Ай бұрын
Ведучий неадекват, це факт
palindrom palindrom
palindrom palindrom Ай бұрын
В нас реально дивні люди, пофіг що людина жертвує своїм життям і захищає країну , пофіг що робить багато корисного для народу, пофіг що розвиває українську культуру, головне це кіт, з яким по суті все ок.
Anna R.
Anna R. 22 күн бұрын
ні, не перекручуйте. Ставлення до тварин, ще й власних, багато в чому говорить про реальну емпатичність людини. І він його залишив не в термінових обставинах, а маючи час підготувати до виїзду родину, прийняти рішення щодо себе, але про кота взагалі не думав. І це дика діч. І замість того, щоб ще соромитись розказувати цей приклад, він на приколі все це згадує. І цей приклад, на жаль, говорить про нього більше, ніж все інше
Taras Kalynii
Taras Kalynii Ай бұрын
Дякую, він дуже щирий, як завжди🤤❤️
Наташа Шпаченко
Наташа Шпаченко Ай бұрын
Вперше побачила більш серйозного Майкла Щура :) . Натхнення, удачі, перемоги!
irenamurena
irenamurena Ай бұрын
Ох,на одном дыхании,крутое интервью!
Pylyp Pylypchuk
Pylyp Pylypchuk Ай бұрын
ДЯКУЮ за чудового гостя! Справжній патріот!Вміє і пореготати , і Батьківщину захищати,не те,що 95 квартал
Янина Хрипко
Янина Хрипко Ай бұрын
Дякую за вашу роботу!
Маргарита Огнева
Маргарита Огнева Ай бұрын
Я так розумію, що коментарі про всього лише "сумну" долю кота тут підтирають? Якщо не хочете читати з цього приводу думок людей, нащо було це у випуску залишати?
I Irina
I Irina 18 күн бұрын
Бо розуміють, що це геть змінює враження від вінтоніва. Якщо він такий буа мудрий в готувпв наплічника, мав би потурбуватися про кота і віддати комусь тимчасово
Selena
Selena Ай бұрын
Дуже дякую за інтерв’ю з Майклом♥️
Андрій Павлюк
Андрій Павлюк Ай бұрын
Супер 💥 Дякую за інтерв'ю і дякую за такого гостя , то є люкс 💪
N. Pototska
N. Pototska Ай бұрын
Чудовий випуск, подяка за інтерв'ю
Юлія Красовська
Юлія Красовська Ай бұрын
Дякую за вашу роботу і за цікавих гостей! Дуже цікава розмова.
Катерина Ткаченко
Катерина Ткаченко Ай бұрын
Не інтерв'ю а дискусія 💥 дуже цікаво, дякую!
Ната Гончарова
Ната Гончарова Ай бұрын
випуск - супер! дякую))
Св В
Св В Ай бұрын
Контент зайшов. Зробив все за технологією - підписка, вподобайка, дзвіночок і, власне, цей коментар. Правте і далі в тим самім дусі.
Vick B
Vick B Ай бұрын
інтерв'ю топ, дякую за випуск!
Andrey Gnat
Andrey Gnat Ай бұрын
Роману та каналу дякую за інтерв’ю !
Ksv 2019
Ksv 2019 Ай бұрын
Чудова дискусія, яка підняла багато цікавих питань, дякую
Анна Запісоцька
Анна Запісоцька Ай бұрын
Було дуже цікаво,дякую.
Dmytro Grendach
Dmytro Grendach Ай бұрын
Дякую за цікаві інтерв"ю. Успіхів каналу!
lidiya
lidiya Ай бұрын
Дякую, наші котики, бережіть себе 🙏🇺🇦❤️
Игорь Самусенко
Игорь Самусенко Ай бұрын
Роману респект і повага.🙂
Yuriy
Yuriy Ай бұрын
Віжкладав це інтерв'ю декілько раз))) Дуже вдячний, пану Роману за відвертість
Anna
Anna Ай бұрын
Круте інтервʼю, було приємно послухати Романа\Майкла, скучила ☺
Роман Кагадій
Роман Кагадій Ай бұрын
Рома то є любов!❤️
Roman Pryputiaka
Roman Pryputiaka Ай бұрын
спасибі за цікаві інтерв*ю та цікавих гостей
Ален Ободовский
Ален Ободовский Ай бұрын
Дякую! Дуже цікаво💛💙
Dmitry Gribinik
Dmitry Gribinik Ай бұрын
Охуєнно, як завжди! Розвиваєтесь!
MrSlava112
MrSlava112 Ай бұрын
Прикольне інтерв'ю, дякую!
Oleksander Covshev
Oleksander Covshev Ай бұрын
Хороше, цікаве інтервью. Дякую!
Елена Коташева
Елена Коташева Ай бұрын
44:53 вихід один: то що не можливо перемогти, треба очолити. Порушують правила, бо авторитарна влада має важелі впливу на світ. І винен сам світ, бо побажливо ставиться до РФ.
Хто я ?
Хто я ? Ай бұрын
Господи, зроби так, щоб в Романа вийшло зняти комедії❤️
ЧЕСТМАН ЧЕСТМАН
ЧЕСТМАН ЧЕСТМАН Ай бұрын
Ребята, слушаю вас в електричке - катострафически не хватает громкости звука(
ace ace
ace ace Ай бұрын
Романе! Золоті слова, Боже почуй і виконай, бужь ласка
Елена Лобзик
Елена Лобзик Ай бұрын
Шикарне інтерв'ю!!! Дякую!!!
Наталія Чайка
Наталія Чайка Ай бұрын
Дуже цікаво. Роман - краш😍
Олександр Загородній
Олександр Загородній Ай бұрын
Цікаве інтерв'ю з цікавим співрозмовником,,👍
Victoria Grygorashchenko
Victoria Grygorashchenko Ай бұрын
Дякую Роману за службу і за гумор 💙💛
Elvira Holod
Elvira Holod Ай бұрын
Клас, дуже дякую, чудове інтерв‘ю! Приємно слухати цікаві думки👍🏻
Олександр Бобилєв
Олександр Бобилєв Ай бұрын
Круте інтерв'ю, але в деяких моментах нагадувало шоу "Майкл Щур vs Дивані експерти". Ведучі прямо все-все-все знають - і як воювати, і як перемагати, і захід не те робить, і українці не такі.Тільки на контрпитання "а що конкретно пропонуеш?" відповідей не знайшлось. То може просто прикрутить отой ваш генератор диваної експертності і буде все за@бісь.
alexander nikolenko
alexander nikolenko Ай бұрын
Неймовірні хлопці, дякую, разом переможемо !!
Валентина Лясківська
Валентина Лясківська Ай бұрын
Супер! Ранок почався вдало, класний настрій на день...сподіваюсь.
Дар‘я
Дар‘я Ай бұрын
Завжди приємно та інформативно слухати людини з чіткими та сформованими поглядами. Без фальші та води. Дуже дякую за це інтерв‘ю.
Микола Коршунов
Микола Коршунов Ай бұрын
Дякую, дуже цікаво!
Illia Yehorov
Illia Yehorov Ай бұрын
Щур - респект!
Оля Здрок
Оля Здрок 24 күн бұрын
Круто! Дякую❤️
Tetiana Hunchak
Tetiana Hunchak Ай бұрын
Дякую за інтерв’ю. Круто
Sofia Shcherbenyuk
Sofia Shcherbenyuk Ай бұрын
Цікаво, дякую за цю розмову
Любов Рогачевська
Любов Рогачевська Ай бұрын
Дякую за чудове інтерв’ю ! З такими людьми на Україну чекає прекрасне майбутнє!
Листовна картка
Листовна картка Ай бұрын
Гляну згодом, в будь-якому разі локація чудова.
Katerina Cheshkova
Katerina Cheshkova Ай бұрын
Дякую! Мені зайшло, Майкл дуже відверто і просто пояснює деякі речі. Слава Україні, нашим відчайдушним захисникам!!!!
Александр Екимов
Александр Екимов Ай бұрын
Прекрасне інтерв'ю, а гість - взагалі пушка! Виважена, твереза позиція, і уміння її висловити Так, як на мене, і виходить, термінологією пана Романа, співпраця ЗСУ та ТРО - це і є той симбіоз між "консерваторами" і "демократами", який в значній, на мою думку, мірі, забезпечує перемогу України
Альона Баланюк
Альона Баланюк Ай бұрын
Роман дуже цікава, розумна людина. Хотіла послухати його, а довелося слухати непрофесійного, дурного, неадекватного журналіста
Vadim Kachko
Vadim Kachko Ай бұрын
Дякую за інтерв'ю!
Дмитро Алєксєєнко
Дмитро Алєксєєнко Ай бұрын
Клас! Цікаво і приємно було подивитися 👍
ArinaRomato
ArinaRomato Ай бұрын
Це найкрутіше інтерв'ю, що я бачила в своєму житті... Дякую! ❤️ разом до перемоги! ❤️
Жездуха 35-серия
30:05
Million Show
Рет қаралды 3,1 МЛН
ЧВК Вагнер Набирает Заключенных
0:44
Aurum Reaction
Рет қаралды 2,6 МЛН
Як працює шифрувальна машина «Енігма» [Numberphile]
12:21