Доброго дня! Для підтримки каналу і розвитку хорошої справи поставив вподобайку і коментар!!! Успіхів і нових досягнень!
@nikivanovich39926 күн бұрын
Сім років тому я вступив в цю Секту, і лише приходить зима, появляється вільний час, теж випробовую різні типи обігрівальних пристроїв. І що цікаво, цю Секту не можливо залишити.
@ВікторБойко-т5г26 күн бұрын
що правда то правда
@АрманИнкерман26 күн бұрын
15 років тому вибирав котел матері. Все що було на ринку і магазинах фігня повна. Зварив сам забув тільки запатентувати) немає ні золи ні смоли ітд. Кпд вражає, дуже малий росхід дров, особливо після того як поставили велику буферну емність. І саме головне все працює без єлектрики)))...
@Dracon-2-126 күн бұрын
Хоч трішкн зніміть коротеньке відео, щоб камера не трусилась . І загузіть на канал собі в ютуб. Дуже цікаво!
@ГальгамешІванович26 күн бұрын
Розкажіть як ви прибудували загрузочну камеру по кроках
@Dracon-2-126 күн бұрын
Тут ставте на паузу і дивіться детальніше kzbin.info7jDZPM9UWLI?si=XD0QuEBp03kf7k2_
@Dracon-2-126 күн бұрын
А хід в котлі саме головне відео називається- котел майбутнього
@ГальгамешІванович26 күн бұрын
@Dracon-1-1 мені цікаво знати, як із чого зроблено,і як приліплено шахта для закладки, та горіння дров
@Dracon-2-126 күн бұрын
@ добре, розумію. Я постараюсь зробити ролик докладно все в одному.
@ГальгамешІванович26 күн бұрын
@@Dracon-2-1 дякую, зрозуміло
@СемСеменович-ю3д26 күн бұрын
чув дзвін та не знає де він, при чому тут бункер, вся суть конденсату в теплообміннику, вчи матчастину.
@SerhiiSoproniuk26 күн бұрын
Чоловіче, я тобі із досвіду розкажу. ( а він у мене від народження, бо все життя користуюсь твердопаливними обігрівачами, так як в нашому поселенні газу нема) Досвід котлів - сім штук. Такі як підробка на Atmos /Atlas піролізний+ Піролізний від Федини, + польський Krzaczek, + Stropuwa + старий КСТ з чавунною плитою і конфорками зверху, і такий же КСТ без конфорок ( Свої плюс в близьких родичів) Один і той же котел може або конденсувати два літри в день, або не давати взагалі конденсату. При тому що його взагалі не переробляли ніяк. Всього лиш змінили налаштування. А витікало саме із завантажувальної камери і в піролізних, і в крачеку, і в котлі тривалого горіння Stropuwa ( така висока труба яка зверху розпалюється і горить вгору методом відпалу). мґМетоди вирішення скрізь різні були. Одному утеплили димохід, іншому поставили ДВА триходових клапани і додатковий насос, іншому поставили буферну. І казки що потрібно товстий метал- то лиш казки. Старі КСТ мають стінку 2-3мм і служить по 20 років. А якщо є конденсат то і 5мм за три роки гниють.
@SerhiiSoproniuk26 күн бұрын
І на додачу. Газові котли мають стіночку пів міліметра міді. А Старенькі газові міліметр сталі. І служить десятиліттями, бо там нема кислотного конденсату.
@Dracon-2-126 күн бұрын
Так, досвід багатий у Вас. Прошу переглянути ось це відео, хочу запитати : чи бачили Ви в своїй практиці щоб був такий чистий бункер? kzbin.info/www/bejne/iWmxeYRnoJ5oZs0si=OWpOuK90YMnGPXi8
@ВікторБойко-т5г26 күн бұрын
вся суть конденсату в бункері, вчи історію кпсс.
@SerhiiSoproniuk26 күн бұрын
@@Dracon-2-1 бункер чистий, бо він без водяної рубашки. А зона горіння викладена шамотом, що дає високу температуру і більш чисте горіння. Якщо при цьому не задушувати подачу повітря, то горить чисто. В теплообміннику трошки конденсату з'являється під час розтопки і до моменту прогріву, далі зникає. І осідає тільки трохи сірої золи.
@ВікторБойко-т5г26 күн бұрын
, я якраз роблю стелю, залишаться куски то попробую.
@Dracon-2-126 күн бұрын
А щоб трималось то пару крапок звичайного прозорого силікону, ті льки пару капок, бо не віддерти потім, він же до 400 градусів триматиме,