Rozhodčí Orel o zásadních situacích v utkání Sparty s Plzní

Рет қаралды 17,267

O2 TV Sport

O2 TV Sport

Жыл бұрын

Zápas Sparty s Plzní skončil výhrou domácího týmu 2:1, kromě tří gólů ale nabídl i několik kontroverzních momentů. O neuznaném gólu Sparty, souboji domácího útočníka Kuchty s plzeňským brankářem Staňkem i penaltové situaci z nastavení druhé půle mluvil v pozápasovém rozhovoru hlavní sudí Pavel Orel. #fortunaliga #fotbal #rozhovor

za jaky keci?
@@MirdaaCB tak rozhodčí mohl rozdávat karty za to "doprošování" zvlášť, když nemá klid na rozhodování a neslyší se s VAR
@pavelvrtal3432
@pavelvrtal3432 Жыл бұрын
Souhlasím a ať nepiska taková utkání ten Orel nemá vůbec respekt... a udělat si ho neumí je to ubohý ty rozhodčí ACS
@jiriplechaty516
@jiriplechaty516 Жыл бұрын
@@MirdaaCB Třeba ukřivděný Krejčí ve 40. minutě? Kdy zasypal rozhodčího všelijakými nadávkami a ten se z něj posral a raději mu červenou nedal, protože by ho sežrali, kdyby si dovolil dát červenou modle Sparty?
@ondrazak4075
@ondrazak4075 Жыл бұрын
@@drahydrahytinho9146 najednou. To by měl Olayinka automatickou žlutou
@petrcermak7828
@petrcermak7828 Жыл бұрын
Křetínského návštěva v kabině rozhodčích nese ovoce. V derby neodpískaná penalta pro Slavii. Na Slovácku vymyšlená penalta pro spartu a dnes ta pomoc spartě byla už příliš okatá.
@Goroyx
@Goroyx Жыл бұрын
Předpokládám že si zápas neviděl, co ?
@ondravasatko7817
@ondravasatko7817 Жыл бұрын
Vyčpělý komentář, vyčpělého fanouška Slavie. Ste unavený úspěchem. Chce to změnu.
Slávisto penalta na Slavii který být neměla :)
@martinspacil7092
@martinspacil7092 Жыл бұрын
take se mohl rozhodciho zeptat ? proc hrac Kasa nedostal za uder rukou do obliceje rovnou cervenou kartu :) v Nemecku se za podobne udery dava rovnou cervena a stopka na par zapasu jelikouz slo jasne videt ? ze to bylo umyslne ....
A co druhá žlutá pro Krejčího ve 40. minutě po tom, co zasypal rozhodčího nepřiměřeně a agresivně nadávkami?
@jankcz
@jankcz Жыл бұрын
Kaša červenou měl dostat. Spartě bylo odpuštěno několik žlutých. Fauly na úrovni faulu před gólem Plzně jindy pouštěl, takže za mě účelovka (prasárna). Staněk x Kuchta - za mě ostrý souboj asi bych neřešil, pokud faul, tak za mě faul Kuchty. Ruka byla u těla + penalty mají být jen za jasné porušení pravidel - takže za mě to byl zářez Plzně. Za kecy karty nedával nikomu, takže v mezích utkání by byla karta pro Krejčího nefér (ne, že bych souhlasil s tím, že by se neměli řeči odměňovat kartami).
@@jiriplechaty516 vubec nevim co mu Krejci rikal :D kazdopadne v takovem zapase ? jsou velke emoce a je na rozhodcim ? jak tady to bude tvrde trestat :) ..to uz opravdu hledate kazdou kra .... to se vubec neda porovnavat s tim ? kdyz vam tam da hrac umyslne uder do obliceje.
@Vlado-id7wy
@Vlado-id7wy Жыл бұрын
@@jiriplechaty516 Krejci je kapitan, tak ma pravo diskutovat a teda neviem, ako si mohol pocut nejake nadavky, ked v takej atmosfere nepocut na meter.
@@martinspacil7092 Hledám každou kravinu? V takovém zápase? Opravdu budeme v české lize porovnávat, který zápas je více významný než jiný? Kdyby bojovali o první místo Pardubice, tak taky budeš říkat "v takovém zápase"? To znamená, že když jde o souboj týmů z top 3, tak se budou promíjet věci a budeme dělat jako že se nestali? Že kapitán může přestřelit svoje chování a nadávat? Viz co bylo vidět z přenosu v televizi? "Ty čůráku, teče mi krev..." a tohle tam bylo třeba 10 krát? Co tak vím, tak Řepka za takové věci dostával běžně karty, stejně tak by dostal žlutou každý jiný hráč, ale chápu... Chceš bránit barvy Sparty, tak budeš říkat, že za takové věci se karty nedávají.
@petrweingartner7944
@petrweingartner7944 Жыл бұрын
Neměl to lehké. Neudělal si to lehké. Za mně se snažil.
@miroslavsafranek980
@miroslavsafranek980 Жыл бұрын
Evidentně byl Křetinský opět v kabině.90léta se vrátila🤮
za mna rozhodol tie situacie primerane. Je jasne, ze vzdy bude niekto, kto bude za a kto proti. Ale ten neuznany gol bol naozaj faul a to napriek tomu, ze som mal vsadene, ze Krejsi da prvy gol Sparty. No a ta ruka a penalte tiez bola odpiskana podla pravidiel, takze reci typu, ci si mal ruku odrezat a podobne su zbytocne.
@Lehous
@Lehous Жыл бұрын
Kdyby pískal zkušený rozhodčí tak jsme vyhráli větším rozdílem😜
@TheSheamy
@TheSheamy Жыл бұрын
zajímavé, všichni jsou hráč, ale hejdu řekne okamžitě :)
@sledujsheena5807
@sledujsheena5807 Жыл бұрын
Doufám že Orel dolítal...
@vojtechhaisman4002
@vojtechhaisman4002 Жыл бұрын
Absolutně ten zápas nezvládnul, zase si kartoval jak chtěl žádnej metr nenastavil, jediný + bylo že nastavil dost času za to Plzeňský zdržování a VAR
@sterbis9740
@sterbis9740 Жыл бұрын
Já si nemůžu pomoct, ale souhlasit se dá jen s poslední situací…..
@whopss1293
@whopss1293 Жыл бұрын
a ta prvni?
@Wenca99_Cz
@Wenca99_Cz Жыл бұрын
gól Krejčího jasný faul, Kaša ven za úder rukou, Kuchta + 3/4 Sparťanů ven za kecy atd. a naposled vymyšlená penalta?
@youtubechanel5252
@youtubechanel5252 Жыл бұрын
Dívali jsme se na zapas s kokegy z Japonska byli překvapený co rozhodci vymyslel cely zápas to bylo neco neuvěřitelného
@petrtrylc9167 Жыл бұрын
Jako nestranej fanoušek musim rict, že rozhodči ten zapas nezvladl v ničem, uroveň jak v Moldavsku
@lukasdvorak9645 Жыл бұрын
Doufám že v budoucnu místo rozhodčích bude nějaké AI nebo robot rozhodovat, jinak budou pořádně nejasnosti.
@Tuchodrevak Жыл бұрын
A kolik si za tu penaltu a těch devět nastavených minut dostal od Křetínského. To už je do očí bijící jak se těm rudým šmejdům pomáhá.
Poslední roky se zásadně pomáhalo Slavii a Plzni a nebylo to vůbec objektivní. To, že Jednou rozhodčí když viděl, že soupeř zdržuje záměrně nastavil víc je za mě dobře. Příště už si to rozmyslí válet se po trávníku bez vedlejší příčiny a využívání jakkoliv situace, aby to vyšlo na vytoužený bod.
@@ondravasatko7817 Slavii se nikdy nepomáhalo, rudochům pořád. Rudoši mají tituly hlavně z dob kdy tam byl Pelta, což je jasný že nebylo čistý a teď konečně ten hajzl skončí v base. Na baníku se dlouho nehrálo kvůli dýmů což je delší než ležení hráče a nastavilo se 5 minut. 9 minut je trapný a pak pískne trapnou penaltu.
@Tomeiization
@Tomeiization Жыл бұрын
prosimvas jaktoze tu jeste neni sara tars?!
@marec5443
@marec5443 Жыл бұрын
Ta už brečela u dalších videí, které souvisí s tímto zápasem.
@stiba2333
@stiba2333 Жыл бұрын
Tenhle zápas sudí opravdu nezvládl. Doufám, že to donutí komisi rozhodčích takové chyby zpětně rázně trestat.
První s druhým 4:1 taky krása
Neslyšeli tak si kurva udělám respekt tvl ne? Klidně bych dával 2 žlutý za kecy a pak ven nezajímalo by mě to kurva to je pořád dokola
@dqvidekkk
@dqvidekkk Жыл бұрын
Černa svine!💙💛❤️😂
@Focusbill
@Focusbill Жыл бұрын
chtěl jsem dát svého syna na fotbal ,ale vyberu si raději sport ve kterém se nehrají zákulisní hry a úplatky ...je jedno jestli je tam Berbr či kdokoliv jiný...prostě stejná písnička a ještě si to vklidu shrne na kameru...ale ryba smrdí od hlavy ....FIFA,UEFA a pak až čmfs
@adamkousal3214
@adamkousal3214 Жыл бұрын
😃 penalta regulérní prosimte. Vy jste vážně blázni😀🖕🏻
@Focusbill
@@adamkousal3214 kámo já nejsem fans nikoho ... vím ,že sparta hrála lépe ale místo aby se soustředila na hru stále v pěti lidech vyvíjela tlak na rozhodčího po každé situaci....kdyby vyhrála ze hry neřeknu ani popel a pogratuluji ,ale je to už jedno ....za mne druhá sporná penalta ,ale je to můj názor a mohu se plést dozajista ;)
​@@Focusbill vsadím, že byste nepopřál ani kdyby nerozhodla penalta.
@Focusbill
@@ondravasatko7817 nemám s tím problém Vám třeba popřeji pěkný den ;)
@Focusbill
@@adamkousal3214 Blázni jsme i po tomto kole vid ty rozvaho
@jankcz
Snad už nikdy, pane rozhodčí, nevezmete do ruky píšťalku a nepůjde s ní pískat zápas. To bylo něco neuvěřitelného.
@karelballis8307
@karelballis8307 Жыл бұрын
A co chorý to je pacient do blázince to pro mne už není fotbalista toho učí bobr vsechna čest
@WithmeVerissimusWhostoned
@WithmeVerissimusWhostoned Жыл бұрын
Nastavoval 9 minut, ale penaltu odpiskal ve 13te minute nastaveni,.. asi zapomel sledovat cas jak nervozne cekal na prilezitost odpisknout penaltu. KORUPCE!