Дуже цікаво! Давайте ще відео про музику. Я от не знаю, як сприймати Прокоф'єва, Стравінського і решту
@katerinakaterina82539 ай бұрын
❤❤❤
@alyozorro2 жыл бұрын
Комент для розвитку каналу! Несправедливо, що таке цікаве відео має так мало переглядів
@notatkyvarvarky2 жыл бұрын
❤
@annakoryagina58412 жыл бұрын
Я досі не розумію чому ваш канал дивляться так мало людей. Ну дуже цікаво та пізнавально! Щиро бажаю вам успіху!
@notatkyvarvarky2 жыл бұрын
Дякую вам!
@nataliiayaroshenko17492 жыл бұрын
Дякую! Дуже змістовно. Ви красуня, Варваро ❤
@Razdva0502 жыл бұрын
Гарне декольте і оченята!
@Rusnianeliudy2 жыл бұрын
Дякую за розбудову українського ютьюбу, так тримати!
@notatkyvarvarky2 жыл бұрын
цьомчики!
@Moderman2 жыл бұрын
Танюська просто сексі ))) Але не завадить купити простеньку "петличку" бо більше чути акустику приміщення ніж голос авторки.
@anastasiiakolomoiets49222 жыл бұрын
дякую за відео! чергове свідчення про неспроможність мокшів в творчість)) щодо тем, які було б цікаво з вами дослідити: в розмові з друзями, що виїхали за кордон, задалась питанням давнії культурних зв'язків з країнами, які зараз надають нам допомогу і прихосток. І якщо з Польщею все більш-менш очевидно, то наприклад зі Словаччиною - ні разу. Знаю тільки що ми зі словаками ділимо русинську спільноту, маємо спільну "карпатську" культуру, в Словаччині знаходиться центр дослідження історії УПА і... Йозеф Шафарік - вчений, що досліджував українську мову, як окрему від російської (в ті часи це було, мабуть, якимось неподобством) і українську культуру. І то, такі поверхневі знання - це результат пошуку, я не кажу про ті знання, які є в середнього українця) схиляюсь, що наші уявлення про культурні зв'язки таких країн як Словаччина, Словенія, Литва, Латвія, Естонія - злочинно скудні)
@notatkyvarvarky2 жыл бұрын
дякую за такий розлогий комент! це справді дуже крута тема. зазвичай свідчення таких культурних зв'язків знаходжу спонтанно в есеїстиці, коли згадується про постатей типу Шульца чи Агнона (і коли хтось з-поміж письменників чи інтелектуалів береться досліджувати й описувати культурний клімат своєї малої батьківщини). я для себе досі не осягнула, скільки всього польського і єврейського було в Києві, як відбувався культурний обмін, як по-різному це виглядало для обох сторін. а потім випадково наштовхуюся десь в сучасному американському романі на героя-єврея, чий дід походив з єврейського середовища Києва і який висловлює своє бачення історії (і не встигаю за власним здивуванням)
@anastasiiakolomoiets49222 жыл бұрын
@@notatkyvarvarky теж саме! Це дуже заплутана, глибока і суперцікава тема)