Схема підключення зарядної станції BLUETTI до квартири через перемикач навантаження

  Рет қаралды 7,888

Lesnichky Travel

Lesnichky Travel

Күн бұрын

Пікірлер: 82
@oleksiifilipov2239
@oleksiifilipov2239 4 күн бұрын
Дякую за цікаве відео. Не побачив діференційного автомату на виході зарядної станції, тобто якщо мі отримуємо живлення від зарядної станції, немає захисту від дісперсії. Схема потребує окремого діфф. автомату після QF3. Всього найкращого!
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 күн бұрын
Дякуємо за рекомендацію!
@zaichonush
@zaichonush 4 ай бұрын
Дякую за цікаве та змістовне пояснення! В якості побажання - краще називати N глухозаземленою нейтраллю, чим вона по суті і є. Респект і уважуха 👊
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
Дякуємо ❤
@РусланОрликов-х1й
@РусланОрликов-х1й 4 ай бұрын
Доволі часто встановлюю та підключаю різноманітні станції і зробив декілька висновків для підключення їх саме в квартирах для помірного користування: 1.На вводі потрібен саме "двополюсний вимикач навантаження" (на номінал вище ніж ввідний автомат на коридорі), не автомат(за нормативом потрібно буде на один номінал знизити струм автомату в квартирі), не диф.автомат (можна лише зі струмом витоку від 100мА, якщо буде 30мА виникатимуть хибні відпрацювання). 2. За ним вже реле напруги (щоб і зарядка станції була захищена) з показниками 190-245v. 3. Диф.автомат на 16а, для зарядки станції від звичайної розетки. 4. Трьохпозиційний перемикач навантаження одного номіналу з вимикачем навантаження. 5. Двополюсний автоматичний вимикач з характеристикою "B" та струмом 6-10 ампер для зняття живлення зі станції (характеристика "B" дає автовтомату можливість вимкнутись раніше, ніж спрацює захист самої станції, для 6 ампер вимкнення станеться при навантаженні близько 1900 ватт протягом 1-1,5 хв., для 10 ампер - 3200 ватт). Вибір струму автомату залежить від потужності, котру може видати ваша станція. Для підключення до щита станцій, котрі обладнані тільки звичайними розетками, краще обирати провід ПВСнгд (негорючий та бездимний, виробник ЗЗКМ) 3х1.5 (більше січення в виделку не влізе), та більш менш якісну виделку, щось типу Legrang на 3680 ватт з поворотним механізмом (це збільшить строк служби з'єднання). А взагалі, якщо є така можливість, то краще до початку встановлення батареї визначити, які саме групи спожавачів є приорітетними, та відділити їх, щоб від станції запускались лише вони (так звані зарезервовані групи), це дасть можливість безпроблемно користуватись найважливішими споживачами і не перейматись, чи вимкнули ви бойлер, або духову шафу (повірте таке траплялось і не раз). Всім гарного дня!
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
Дякуємо за коментар!
@rabcc
@rabcc 3 ай бұрын
В якому місті встановлюєте?
@energetik83
@energetik83 4 ай бұрын
Мої 5 копійок, по маркуванню захисних апаратів. Трипозиційний перемикач навантаження, повинен мати маркування - QS, функції захисту, як в автомата в нього нема, це просто рубильник на два положення та 0 положення. Дифавтомат - QFD. По схемі, згоден, це оптимальна схема. По АВР з китаю теж згоден, а ще більше питань по його якості. В мене довіри до таких нонейм АВР - 0.
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
Дякую за коментарі!
@alexandrbaranovsky7428
@alexandrbaranovsky7428 4 ай бұрын
Ага, і ще напис "До Bluetti" доцільно змінити на "Від Bluetti".
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
@@alexandrbaranovsky7428 дякуємо!
@vasik363
@vasik363 4 ай бұрын
Маю схожу схему, ділюсь відмінностями просто для різноманіття. 1. В мене реле напруги стоїть до трьох позиційного перемикача, якраз що б потенційно захистити зарядну станцію від "поганої" напруги". 2.АВР з Алі (всі везуть заідти) коштує до 600 грн з доставкою. Але як сказали в одному з коментарів клаціє дуже гучно, тому використовую в ручному режимі. 3. Маю окремий автомат для відключення зарядної станції по входу (не займатися ручними переключеннями якщо треба відключити станцію повністю, Delta 2 при наявній напрузі на вході завжди включена. Це не про її інвертор, а про саму станцію.). 4. Оскільки в мене зроблено як окремий щиток для групи споживачів на кухні (розміщений на кухні) то нема окремих автоматів на виході. А якщо б малював схему для основного щитка (в мене так не можливо бо він в коридорі біля ліфтів) то домалював окрему групу автоматів для споживачів які без резерву (бойлер, духова шафа, той же індекатор наявності зовнішної напруги поо який автор каже в кінці). Звісно якщо поточна схема проводки дозволяє.
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
Дуже дякуємо за коментар!
@alexsharp367
@alexsharp367 4 ай бұрын
Найпростіший варіант: 1) від лічильника йдуть паралелені дроти на автомат пральної машинки, автомат на бойлер, розетка на 5КВТ в піку. Потім вилка на блок автоматів по хаті. все це в коридорі 2) Блюветі стоїть в коридорі, там же. 3) Зника світло, витягаю вилку автоматів з розетки, ставлю у блюветі. у розетку з лічильника ставлю нічник 4) загорівся нічник (поява світла) - витягаю вилку автоматів з блюветі, ставлю замість нічника Трохи дорожче (в планах, поки в Херсоні такої необхідності немає) - АВР. За принципом: є мережа понад 3 сек - автомат у положення "від мережі", блюветі також на підзарядці (сонячні панелі, 70В 13А в піку. У кого нема - до АВР). Зникло світло - перемикання на заживлення з блюветі. Мережа з'явилося - 3 секунди очікування, і перемикання на мережу
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
Дякуємо за коментар та поради!
@Zmarnoid
@Zmarnoid 4 ай бұрын
Два тижні тому також малював практично один в один таку схему, і реле напруги обов'язково потрібне після перекидного рубильника, бо його не можна перемикати під навантаженням. Плюсом ще такої схеми ще є те, що у випадку якщо станція вміє прокидувати нуль з мережі, після перекидання рубильника в режим резерву, станція не втрачає звязок з землею, і на виході будуть стандартні нуль і фаза, що важливо для роботи багатьох газових котлів. В АВР не бачу жодно змісту, та й взагалі цей пристрій досить "безтолковий" як на мене в схожих випадках. По перше гуркіт його клацання вночі будуть чути навіть сусіди, по друге для станції це не зовсім те що потрібно, бо більшість станцій після розряджання в нуль не вмикають свій інвертор, і АВР після такого на резерв вже не перемкне, ну і насилувати інвертор станцї 24/7, за ради того, щоб зайвий раз не натиснути кнопку АС це не хороша ідея. Ну і по третє безшовного перемикання всерівно не буде, це не UPS, всерівно все вимкнеться при переході на резерв і навпаки. Тому абсолютно підтримую вашу схему і за ручне перемикання у випадку зарядних станцій і малопотужних інверторів.
@pavlosiryk3771
@pavlosiryk3771 4 ай бұрын
Повністю з Вами згоден. Нарешті приходить розуміння, що без величезного і дорогого АВР можна спокійно обійтися. Хтось згадав про АВР, і всі побігли його купувати, наче лише на ньому можна реалізувати ціль перемикання між двома джерелами напруги. Не погоджуюсь ще з одним міфом про перемикачі на 220 В, що нібито не можна їх перемикати під напругою. Начебто це може викликати дугу між контактами. Якщо у паспорті на перемикач написано, що він призначений для перемикання ланцюгів напругою 220 В, то це означає, що перемикач витримує десь мінімум 450 В, і його конструкція має подвійний розрив контактів. Тобто, про це подбали. У всякому разі я ніде у паспортах не бачив застереження, що перемикач на 220 В не можна перемикати під напругою і думаю, що це черговий міф, який породжений людьми, які полюбляють амбітно і без перевірки писати у коментах все, що вони десь колись чули по темі. До речі, я вже писав, що замість ручного перемикача можна поставити контактор, щоб автоматизувати переключення. Два контакти котушки управління контактором треба під'єднати до вхідної напруги, і його силові контакти будуть самі перемикатись при зникненні мережевої напруги. Потім зостається лише вручну включити станцію її кнопкою. Струм котушки контактора мізерно малий (десь 20 мА) в порівнянні з втратами на інверторі чи акумуляторі.
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
Дякуємо за підтримку!❤
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
@@pavlosiryk3771дякуємо за перегляд гарні коментарі!
@Zmarnoid
@Zmarnoid 4 ай бұрын
@@pavlosiryk3771 в перемикача резерву всі недоліки як і в звичайних вимикачів, дуги не буде, але з часом можуть підгоріти контакти, які потім будуть грітися в середині. Навантаження в 200-300 ват думаю шкоди не зробить. Вимикачі на світильниках по 50 років відпрацювали, а навантаження могло бути і більше, якщо люстра велика.
@serhiiburianeducation5073
@serhiiburianeducation5073 4 ай бұрын
Гарна робота!
@sburyan
@sburyan 4 ай бұрын
Дивимося відео та ставимо вподобайки!
@vqa33
@vqa33 4 ай бұрын
Ваууу
@АндрійАдаменко-ж4б
@АндрійАдаменко-ж4б 2 ай бұрын
Вітаю. Передивився декілька ваших відео стосовно підключення станції до квартири, та почитав деякі коментарі. Залишились питання. Підкажіть будь ласка. 1.Якщо трипозиційний поставити після реле напруги і реле напруги заодно буде виконувати інформативну функцію, коли з'явиться світло? Також буде захищена розетка зарядки станції. (Тут в коментарях прочитав що реле має бути тільки після). 2. Як обрати трипозиційний вимикач (номінал)? 3.Станція Dabbsson 2300 з функцією ДБЖ, але думаю не тримати постійно в розетці. Чи правильно я вважаю? Коли постійно в розетці, відбувається постійна зарядка, і ресурс акумулятора поступово втрачається?!!! 4.Як правильно вмикати під'єднану станцію? Під'єднати до квартири перемикачем-увімкнути станцію-увімкнути AC ? Буду вдячний за допомогу.
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 2 ай бұрын
Доброго дня. 1. Дійсно рекомендують ставити реле напруги на вході для захисту розетки станції. 2. Щодо номіналу, то немає сенсу брати більше за номінал вхідного. 3. Якщо станція постійно у розетці система керування вимикає зарядку, коли акумулятор заряджений. Але це коли немає споживання від станції. 4. Немає різниці. Можна підʼєднати, потім натиснути АС. Там все одно реле стоїть, яке не відразу спрацьовує!
@ОльгаБортник-с7в
@ОльгаБортник-с7в 4 ай бұрын
Гарне відео,скажіть будь ласка в мене 3 узо на різні групи,можно підключити на третє узо на одну группу а не на всю квартиру?дякую
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
Не дуже зрозуміло як воно у вас підключено із вашого повідомлення!
@NazarMitsko
@NazarMitsko 28 күн бұрын
Доброго вечора. Зробив все, як у вашій схемі- мережу підключив до контактів 2,6, а зарядну станцію до контактів 4,8. Так от при роботі від мережі фаза є на виході #1, при переключені на блюетті фазу показує на виході #5, а тут у мене нульовий провідник іде до споживачів. Пробував від зарядної перекидати входи місцями, всеодно фаза на виході #5. В чому може бути причина? В перемикачі?
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 27 күн бұрын
Дивіться, у Bluetti немає нуля. У нього на кожному виході фаза.
@josephcanaan2233
@josephcanaan2233 4 ай бұрын
Дякую за відео, добре, по суті. Якщо е ідеї по сигналізації ( по типу вашої зеленоі лампи) поділиться будь ласка, бо дійсно так задрало ходити до щітка, загорівся цей діодік, чи сидимо на резерву.. а то забулись і сидимо, чи бензин палимо чи станцію терзаемо..
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
Я хочу цю лампочку на вихід вхідного автомати включити, так щоб вона сама на корпусі щитка була. Так буде видно коли світло є.
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
Я хочу цю лампочку на вихід вхідного автомати включити, так щоб вона сама на корпусі щитка була. Так буде видно коли світло є. Також можна поставити реле часу та звукову сигналізацію на пару секунд, але це додаткова схема.
@olehzelenuyk4574
@olehzelenuyk4574 4 ай бұрын
Дякую за відео! З АВР по цій схемі світла не буде, буде тільки світло музика, вже попробував. Або мені не посчастило з РН (Digitop MP63a).Рішення просте: перенести РН після ввідного автомату, де йому і місце. Тоді все працює. Переключає дійсно трохи гучно, зате безшовно. Помічає тільки UPS . Ще Bluetty AC180P в режимі ДБЖ має глюк: після відключення мережі АВР переключає на вхід В і станція вирубається. Рішення є на KZbin. Але це не кожен раз та й цього відео напряму не стосується.
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
Дякуємо за відгук!😊
@ЮрийПетрикович
@ЮрийПетрикович 3 ай бұрын
Вітаю, зібрав схожу схему з інтернет простору окремий щит ( в ньому реле напруги, авр, автомат+розетка), таке питання, в щитку квартири, на вводі з лічильника двополюсний автомат, потім реле напруги, потім узо, ну і далі автомати окремі. Причепив в розріз щиток вводу резерву, тобто фаза на вхід авр на реле напруги, 0 на шину, і фазу вихід з авр на вхід узо, 0 на шину. Наче все працює авр бачить 2 групи, але при пропаданні мережі та переході на резерв спрацьовує узо, що не так?)
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 3 ай бұрын
Доброго дня! Ще з АВР не експериментували, тому поки що не можемо відповісти на це питання!
@xserki789
@xserki789 2 ай бұрын
0 з АВР треба не на шину а на вхід 0 УЗО а вже після УЗО 0 на шину.
@olegkats544
@olegkats544 4 ай бұрын
Питаннячко - а чи бобв'язково двополюсний премикач? бувають проблеми з доступом до нейтралі. Чи всередині станції нейтраль закомутована жорстко, чи є розрив?
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
Всередині станції насправді два провідника - це дві окремі фази, тому іноді деякі пристрої «не розуміють» станцію.
@volodmir4376
@volodmir4376 4 күн бұрын
Вольтметр можна поставити після 3-х позиційного..
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 күн бұрын
Дякуємо за пропозицію!
@Дмитро-ц1с-п2п
@Дмитро-ц1с-п2п 4 ай бұрын
Реле напруги після перемикача навантаження має сенс лише для живлення від мережі. В такій схемі станція не захищена від стрибків напруги, які можуть бути у перші хвилини після подачі живлення. І таймер на увімкнення струму потрібен саме для цього. Уявіть прийшла напруга 260 В і що буде із блоком живлення? Якщо хочете бачити напругу зі станції поставте додатковий вольтметр замість зеленої кнопки. Авр на всю квартиру (із власного досвіду) робить мозок майже кожного дня (ставте лише на сан вузол) - але є плюс, через деякий час полагодите всі недоліки проводки)) Якщо
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
Дякуємо за відгук!
@pauel_1179
@pauel_1179 3 ай бұрын
Якщо в Вашій станції немає режиму ДБЖ(UPS) то якщо не відключити вхідний автомат QF1 то при появі мережі , і роботі від станції , станція буде в транзиті, ( одночасно заряд - розряд) що приведе до поломки інвертора станції. Даже якщо є режим ДБЖ не рекомендують підключати станції в транзиті, для чого потрібно QF2 ставити 4 полюсний щоб розетка на зарядку йшла тільки в першому положенні робота від мережі. З власного досвіду, сервісні центри забиті згорівшими станціями, ремонт від 10000, і як прааило обіцдуться 15000-20000
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 3 ай бұрын
В станції є режим UPS
@nitro04ua
@nitro04ua 4 ай бұрын
У мене схема була наступна: вхідний автомат -трипозиційний перемикач вводу резерву - реле напруги. Але була проблема, мій Екофлоу River 2 pro періодично видавав на виході напругу менше 220 В. на 1-2 секунди, відповідально реле вимикалось, а потім чому не могло довго запуститись, бо напруга була менше установлених лімітів (190-240В). Прийшлось переставляти реле напруги до трипозиційного перемикача. Так і не розібрався це проблема Екофлоу чи якась інша.
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
Перевіримо як воно буде! Дякуємо за відгук!
@yevhenhutsalenko1388
@yevhenhutsalenko1388 4 ай бұрын
Якщо не хочеться щоб АВР перемикав світло поки вас немає дома, то можна просто вимикати QF3 коли йдете з дому, і вмикати його - коли повертаєтесь.
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
І що, це те саме, що я вручну буду перемикати станцію. АВР в таких умовах є недоцільним.
@yevhenhutsalenko1388
@yevhenhutsalenko1388 4 ай бұрын
@@lesnichkytravel якщо замість QF2 буде АВР - то не зовсім те саме.
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
@@yevhenhutsalenko1388 справа у автоматизації або ручному перемиканні. Якщо щось вимикати вручну - то це вже не автоматизація
@leonidkrysiuk7151
@leonidkrysiuk7151 4 ай бұрын
А навіщо реле напруги після перемикача? Краще до перемикача, зразу після ввідного. І це буде захист і сигналізатором що мережа вже є, або ще нема
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
Дякую за коментар. Я пояснив це на відео!
@vitaliikhrystenko8710
@vitaliikhrystenko8710 4 ай бұрын
Навіщо 40 ампер? Лічильник на вході є? Поцікавтесь на який струм він розрахований. Значно менше.
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
Дякуємо за коментар!
@shadeSD100
@shadeSD100 3 ай бұрын
Відео не містить схеми заземлення, оскільки вона розташована в щитку і необхідна для підключення та використання як для міської мережі, так і для BLUETTI. Також було б корисно повідомити, як знайти фазу і нуль в BLUETTI для правильного підключення до перемикача, оскільки BLUETTI не видає нуль, а на обох клемах присутня напруга.
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 3 ай бұрын
Дякуємо за коментар! В Bluetti насправді немає нуля, там на обох клемах фаза, тому деяка електроніка може не коректно працювати від неї!
@pavlosiryk3771
@pavlosiryk3771 4 ай бұрын
Авторе, Ви, мабуть, не дочитали інструкцію на станцію до кінця, а саме майже в її кінці написано, що станція не може працювати у режимі UPS (ДБЖ). Режим байпас, характерний для UPS, тобто обхідний шлях для переключення вихідних розеток 220 В з внутрішнього інвертора на вхідну зовнішню напругу, у станції НЕ РЕАЛІЗОВАНИЙ. Чому розробники станції не реалізували таку можливість, хоча і могли? Можливо, для деякого здешевлення станції, бо обхідний шлях для напруги (і струму) можна зробити з допомогою додаткового ЗОВНІШНЬОГО перемикача, що у Вас і реалізовано схемно і на практиці. Так, це не зовсім той справжній UPS, який перемикається за 20...30 мілісекунд, щоб комп'ютер не встиг вимкнутись. Але Ви самі відмовились від швидкого перемикання, коли ввели затримку на реле. До речі, швидке перемикання станції на мережу 220 В можливе (при відмові від затримки на реле), але швидкого перемикання станції на внутрішній інвертор можна досягти лише, якщо станція заживлена через кнопку, тобто стоїть у "гарячому" (загруженому) стані. Те, що Ваша станція може заряджати свій акумулятор від мережі і одночасно його ж розряджати через внутрішній інвертор, який виробляє 220 В для розеток, НЕ Є ознакою того, що станція працює у режимі UPS. Бо у такому режимі станція підключає (або відключає) свої розетки 220 В лише до внутрішнього інвертора, але НЕ може ПЕРЕмкнути розетки з інвертора на вхідну напругу, коли вона з'явиться, тому, що такого ПЕРЕмикача у станції просто немає, а є лише ВИмикач розеток. (1 перемикач - це фактично 2 вимикачі, один з них виключається, інший включається і навпаки). Тобто функцію байпасу, обхідного шляху для підключення вихідних розеток 220 В до одного чи другого джерела напруги, у станції немає, можливо, по причині, описаній на початку.
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
Щось ви не те кажете. Я читаю інструкцію - там є UPS, навіть у додатку Bluetti є декілька режимів його роботи!
@pavlosiryk3771
@pavlosiryk3771 4 ай бұрын
@@lesnichkytravel Можливо, я розглянув інструкцію не на вашу модель. Вишліть, будь ласка, назву моделі, що у Вас.
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
@@pavlosiryk3771 AC200P L
@pavlosiryk3771
@pavlosiryk3771 4 ай бұрын
@@lesnichkytravel Дякую. Перечитав інструкцію на Bluetti AC200PL. Там у розділі 11 "Специфікації" написано: "Підтримує розряд при заряді, але не підтримує режим ДБЖ".
@8prot8
@8prot8 6 күн бұрын
Інформація не відповідає дійсності. Це питання задавалось не одноразово на BLUETTI community. Ups реалізовано в даній моделі
@МиколаПушкар-я4ч
@МиколаПушкар-я4ч 4 ай бұрын
Схема чудова. Але питання практичної реадізації не вирішене.
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
В процесі!
@alexeyputnenko1277
@alexeyputnenko1277 4 ай бұрын
Є питання: чи вважаєте ви що від Bluetti може піти зависока чи занизька напруга? На мій погляд, такий сценарій мало імовірний. А ось що з мережі ви можете спалити вхід від Bluetti цілком можливо. Тому я встановлював реле напруги після ввідного автомату, але через можливість його запаралелити через інший автомат, для можливого демонтажу без переривання живлення квартири
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
@@alexeyputnenko1277 дякую за коментар. Станція дійсно видає сталу напругу 230 В, але я моніторю що з нею під час суттєвого навантаження станції та коли акумулятор менше 30-40%. Поки що хай стоїть там де показано!
@xserki789
@xserki789 2 ай бұрын
про АВР ви чи не дочитали чи не додивились ... якщо нема напруги на резервному каналі АВР не перемикає ... просто вимикаєте інвертор станції "і всьо" ... і так само в "напів ручному" режимі ... пропало світло, вмикнули інвертор, АВР вмикнуло струм на квартиру і непотрібно лазити до щитка і шось там клікати ... ціни в 3000 грн нема вже давно ... навіть на розетці 1,5.. а з АЛІ ще в 2 рази дешевше.
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 2 ай бұрын
АВР це непотрібна нікому річ. Вона буде вмикати станцію коли вимикається світло і мене немає вдома. І ще гірше, наприклад вночі, коли вимикають світло, а ввімкнений, наприклад бойлер, він буде працювати від станції. Найкраще для квартири- це трипозиційним перемикачем вмикати станцію коли це потрібно!
@xserki789
@xserki789 2 ай бұрын
@@lesnichkytravel не лишайте увімкнений АС вихід і все ... тоді ніхто нічого не буде перемикати бо перемикання йде тільки тоді коли на резерв ПОДАЄТЬСЯ напруга, а не тоді коли зникає з головної мережі, якщо резерва нема то і перемикання не відбувається.
@xserki789
@xserki789 2 ай бұрын
@@lesnichkytravel і ще раз. трипозиційка це ж та сама АВР тільки ручна ... всі АВР на ринку вміють і в ручний і в авто режим. гарно змащена сучасна АВР перемикає зі швидкістю менше 40 мс , що і не рестартує компресори в холодильнику і навіть більшість компів не "моргають".. перевірено. Я хз як у вас виходить що автомат це гірше ніж ручне керування ... особливо коли за робочий день 3 - 4 відключення. іди вмикай станцію, потім слідкуй коли світло в мережі з'явиться щоб вимкнути... маячкі , постійне лазання в щитову ... тоді коли навіть за умови вимкненої станції, погасло світло., просто натиснув кнопку АС на станції, автомат сам перекинув вхід мережі ... світло з'явилося, автомат сам відключив станцію ... економиться все., від вашого часу до заряду аккума ... питання тільки до бойлеру який просто треба підключити до основної мережі перед АВР ., бо згоден що його гріти станцією абсурд ...
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 2 ай бұрын
@@xserki789 всеодно не згоден - річ не потрібна
@xserki789
@xserki789 2 ай бұрын
@@lesnichkytravel аргументуєте? )
@АлександрБартко-е6л
@АлександрБартко-е6л 4 ай бұрын
Краще ще реле після ввідного, ьо станціі не люблять стрибків напруги, а коштують не дешево! Або одне реле після ввідного, і замість другого, після перекидного ставити автомат нагрузки, і операціі трьохпозиційним тільки при виключеному авт нагрузки, але це вже додаткові рухи.. 😊
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
Дякуємо за коментар!
@pavlosiryk3771
@pavlosiryk3771 4 ай бұрын
Про стрибки напруги. Люди, які не мають спеціальної освіти, а таких більшість, думають, що включення будь-якого приладу у мережу - це начебто шкідливий стрибок напруги від 0 В до 220 В. І навіть думають, як його позбавитись. А між тим терміном "стрибок напруги" спеціалісти називають різке підняття напруги з 220 В до, наприклад, 380 В. Такі стрибки дійсно шкідливі на відміну від "стрибків" від 0 В до 220 В. Поставивши хоч 10 вимикачів, Ви ніяк не позбавите себе від того, що ви даремно боїтеся, бо все рівно на останньому перемикачі напруга стрибне від 0 В до 220 В, але в цьому немає ніякої небезпеки.
@АлександрБартко-е6л
@АлександрБартко-е6л 4 ай бұрын
@@pavlosiryk3771 я не зрозумів трішки вашого коменту,-це сарказм з мене чи як?) бо освіта начебто вища, стаж 20!)
@lesnichkytravel
@lesnichkytravel 4 ай бұрын
@@pavlosiryk3771 дякуємо за коментар та пояснення!
@pavlosiryk3771
@pavlosiryk3771 4 ай бұрын
@@АлександрБартко-е6л Я ставив за мету пояснити більшості, що таке справжній (шкідливий) стрибок напруги. З вашого коменту я зрозумів, що Ви належите до тієї більшості, яка вважає, зміну напруги від 0 до 220 В шкідливим стрибком. Я не зрозумів, чи Ви взагалі не допускаєте сарказму на вашу адресу тому, що у Вас стаж 20 років? До речі, мій стаж більше Вашого, але я не зустрічав терміну "автомат нагрузки". (До речі, не "нагрузки", а навантаження, але що таке "автомат нагрузки"?). Але я зрозумів, що Ваша освіта не вища, а "начебто вища".
@NoOne-q6d7x
@NoOne-q6d7x 3 сағат бұрын
На схему подивився і вирішив, що такий геморой мені не потрібен. Це не претензія до автора, а моє усвідомлення, що я цього сам зробити не зможу (або може й зможу, але витрачу прірву часу, нервів і тп).
The IMPOSSIBLE Puzzle..
00:55
Stokes Twins
Рет қаралды 185 МЛН
Why no RONALDO?! 🤔⚽️
00:28
Celine Dept
Рет қаралды 89 МЛН
Безперебійне живлення будинку без затрат.
18:08
Сергій Калінушка | Гараж та Теплиця Сергія
Рет қаралды 196 М.
Все про LiFePO4. Напруга, струм, ємність, зарядка, налаштування напруги. #акб  #lifepo4battery #lfp
12:09
ВольтМаркет. Магазин стабільного електроживлення
Рет қаралды 59 М.
The IMPOSSIBLE Puzzle..
00:55
Stokes Twins
Рет қаралды 185 МЛН